2:2
Λούγκο — Έλτσε Ο αγώνας έληξε 9 Φεβρουαρίου 2020

Στοίχημα στο Λούγκο — Έλτσε

9 Φεβρουαρίου 2020, 19:15 (EET)
9 Φεβρουαρίου 2020, 19:15 (EET) Ο αγώνας έληξε
Λούγκο
2 : 2
Έλτσε
Γήπεδο: Ángel Carro (Lugo, Spain)
Διαιτητής: Oliver de la Fuente Ramos

Συνθέσεις

Λούγκο

Curro Torres
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Αντέρ Καντέρο
τ 18 -25
Εντού Καμπαμπαντάλ
α 22 0
Ματιέ Πέιμπερνς
α 19 1
Ρομπέρτο Κανέγια
α 17 0
Χοσέ Αντόνιο Μαλαγκόν
α 7 0
Άλεξ Λόπες
μ 17 2
Ζάουμε Γκράου
μ 15 0
Χάιμε Σεοάνε
μ 0 0
Κριατιάν Ερέρα
ε 26 8
Γιάνις Ραχμάνι
ε 14 0
Χοσέ Άνχελ Καρίγιο
ε 6 0
Αναπληρωματικοί
Αλμπέρτο Βάρο
τ 8 -12
Χοσέ Κάρλος Ραμίρεζ
α 15 1
Φερνάντο Σεοάνε
μ 22 0
Ιριόμε Γκονζάλεζ
μ 15 2
Ούγκο Ράμα
μ 3 0
Μανού Μπαρέιρο
ε 26 5
Λασ Μπανγκουρά
ε 0 0
Δε θα παίξουν
Κάρλος Πίτα
μ 24 1
Τζέραρντ Βαλεντίν
α 19 1
Μπόρχα Ντομίνγκεζ
μ 12 1
Κάρλος Κάστρο
ε 10 0
Σερτζ Λέουκο
α 10 0
Μαρσέλο Ντζαλό
α 9 0
Όσκαρ Καστεγιάνο
ε 3 0
Βασίλ Κραβέτς
α 2 0
Αντόνιο Καμπίγιο
μ 1 0
Άνχελ Φράγκα
τ 0 0
Έλτσε

Pacheta
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Έντγκαρ Μπαντία
τ 25 -26
Ντάνι Κάλβο
α 24 1
Όσκαρ Ζιλ Ρεγκάνιο
α 23 0
Γκονζάλο Βερντού
α 23 3
Χουάν Κρουζ
α 22 0
Φιντέλ Τσάβες
μ 24 8
Γιοσάν
μ 23 1
Ραμόν Φολχ
μ 19 1
Ομενούκε Μφούλου
μ 13 0
Νίνο
ε 24 4
Πέρε Μίγια
ε 22 4
Αναπληρωματικοί
Μιγκέλ Σαν Ρομάν Φεράντιθ
τ 1 0
Αντόνι Λόπες
α 11 0
Τέκιο
α 6 0
Ιβάν Σάντσεζ
μ 22 1
Μανού Σάντσεζ Λόπεζ
μ 17 0
Ντάνι Εσρίτσε
ε 1 1
Jonathas
ε 0 0
Δε θα παίξουν
Κλαούντιο Μεντίνα
ε 12 0
Μουράντ Ελ Γκεζουάνι
ε 2 0
Νάτσο Ραμόν
ε 1 0
Josema
α 0 0
Víctor Rodríguez Romero
μ 0 0
Αντριάν Μολίνα
ε 0 0

Νέα

Αρχική ενδεκάδα
Αρχική ενδεκάδα
53 λεπτά πριν τον αγώνα
Δημοσιεύθηκαν οι αρχικές ενδεκάδες.
See above.
Εμφάνιση όλων

Αποδόσεις

Στοιχηματική 1 × 2 U 2.5 O 2.5
3.25
2.90
2.45
1.53
2.45

Μεταξύ τους αγώνες

Segunda Division 2019-2020
08.09.19
Έλτσε
Λούγκο
Segunda Division 2018-2019
24.02.19
Λούγκο
Έλτσε
07.10.18
Έλτσε
Λούγκο
Segunda Division 2016-2017
17.02.17
Λούγκο
Έλτσε
1
:
2
17.09.16
Έλτσε
Λούγκο
0
:
3
Segunda Division 2015-2016
16.04.16
Έλτσε
Λούγκο
2
:
0
14.11.15
Λούγκο
Έλτσε
1
:
1
Segunda Division 2012-2013
06.04.13
Έλτσε
Λούγκο
0
:
0
04.11.12
Λούγκο
Έλτσε
1
:
0

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Λούγκο
01.02.20
Εξτρεμαδούρα
Λούγκο
Η
25.01.20
Ουέσκα
Λούγκο
Η
18.01.20
Λούγκο
Αλμπαθέτε
Ν
15.01.20
Ράγιο Βαγιεκάνο
Λούγκο
Η
04.01.20
Λούγκο
Αλμερία
Η
21.12.19
Μάλαγα
Λούγκο
Ι
15.12.19
Λούγκο
Σπόρτινγκ Χιχόν
Η
08.12.19
Χιρόνα
Λούγκο
Η
01.12.19
Λούγκο
Ντεπορτίβο Λα Κορούνια
Ι
24.11.19
Κάντιθ
Λούγκο
Η
17.11.19
Λούγκο
Ράθινγκ Σανταντέρ
Ι
09.11.19
Αλμπαθέτε
Λούγκο
Ν
03.11.19
Λούγκο
Ράγιο Βαγιεκάνο
Ν
26.10.19
Νουμάνθια
Λούγκο
Η
19.10.19
Λούγκο
Ουέσκα
Ν
12.10.19
Αλμερία
Λούγκο
Ι
05.10.19
Λούγκο
Λας Πάλμας
Η
02.10.19
Μιραντές
Λούγκο
Ι
29.09.19
Λούγκο
Τενερίφη
Η
21.09.19
Ρεάλ Σαραγόσα
Λούγκο
Ι
18.09.19
Λούγκο
Πονφεραδίνα
Ι
15.09.19
Λούγκο
Φουενλαμπράντα
Ν
08.09.19
Έλτσε
Λούγκο
Ι
01.09.19
Λούγκο
Αλκορκόν
Η
24.08.19
Ρεάλ Οβιέδο
Λούγκο
Ι
17.08.19
Λούγκο
Εξτρεμαδούρα
Ι
Έλτσε
01.02.20
Έλτσε
Μάλαγα
Ν
26.01.20
Αλμερία
Έλτσε
Ν
19.01.20
Έλτσε
Αλκορκόν
Ι
14.01.20
Σπόρτινγκ Χιχόν
Έλτσε
Η
04.01.20
Έλτσε
Ουέσκα
Ι
21.12.19
Αλμπαθέτε
Έλτσε
Ν
15.12.19
Έλτσε
Λας Πάλμας
Η
08.12.19
Κάντιθ
Έλτσε
Ι
01.12.19
Έλτσε
Ράθινγκ Σανταντέρ
Ν
24.11.19
Μάλαγα
Έλτσε
Ι
16.11.19
Έλτσε
Αλμερία
Ι
10.11.19
Ντεπορτίβο Λα Κορούνια
Έλτσε
Ν
03.11.19
Έλτσε
Μιραντές
Ν
27.10.19
Ουέσκα
Έλτσε
Η
19.10.19
Έλτσε
Σπόρτινγκ Χιχόν
Η
12.10.19
Χιρόνα
Έλτσε
Ν
05.10.19
Έλτσε
Ράγιο Βαγιεκάνο
Ι
01.10.19
Εξτρεμαδούρα
Έλτσε
Η
28.09.19
Έλτσε
Πονφεραδίνα
Ν
22.09.19
Νουμάνθια
Έλτσε
Ι
19.09.19
Έλτσε
Τενερίφη
Ι
15.09.19
Ρεάλ Οβιέδο
Έλτσε
Ν
08.09.19
Έλτσε
Λούγκο
Ι
30.08.19
Ρεάλ Σαραγόσα
Έλτσε
Η
24.08.19
Αλκορκόν
Έλτσε
Ν
17.08.19
Έλτσε
Φουενλαμπράντα
Η

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Κάντιθ
27 15 7 5 38:25 52
2
Αλμερία
27 12 10 5 44:27 46
3
Ρεάλ Σαραγόσα
26 12 8 6 36:25 44
4
Ουέσκα
27 13 4 10 32:26 43
5
Χιρόνα
27 12 5 10 34:31 41
6
Έλτσε
26 10 9 7 33:26 39
7
Φουενλαμπράντα
27 9 11 7 29:26 38
8
Νουμάνθια
26 9 10 7 31:26 37
9
Πονφεραδίνα
27 8 12 7 35:31 36
10
Μιραντές
26 8 12 6 35:36 36
11
Λας Πάλμας
27 9 8 10 31:32 35
12
Ράγιο Βαγιεκάνο
25 7 13 5 32:27 34
13
Αλκορκόν
27 7 13 7 30:30 34
14
Λα Κορούνια
27 8 9 10 25:37 33
15
Τενερίφη
27 8 8 11 34:35 32
16
Σπόρτινγκ Χιχόν
27 8 8 11 25:29 32
17
Αλμπαθέτε
26 8 5 13 19:32 29
18
Μάλαγα
26 5 13 8 21:24 28
19
Ρεάλ Οβιέδο
26 6 10 10 32:38 28
20
Εξτρεμαδούρα
27 6 8 13 24:37 26
21
Λούγκο
26 5 10 11 23:37 25
22
Ράθινγκ Σανταντέρ
27 3 15 9 27:33 24
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Λα Κορούνια
5 5 0 0 7:2 15
2
Ρεάλ Σαραγόσα
5 3 2 0 5:1 11
3
Τενερίφη
5 3 1 1 8:5 10
4
Χιρόνα
5 3 1 1 6:3 10
5
Ράγιο Βαγιεκάνο
5 2 3 0 4:2 9
6
Έλτσε
5 2 2 1 6:3 8
7
Κάντιθ
5 2 2 1 7:6 8
8
Σπόρτινγκ Χιχόν
5 2 1 2 5:6 7
9
Ουέσκα
5 2 1 2 6:7 7
10
Αλμερία
5 2 1 2 5:5 7
11
Αλκορκόν
5 1 3 1 7:6 6
12
Ρεάλ Οβιέδο
5 1 3 1 6:6 6
13
Μάλαγα
5 1 3 1 4:5 6
14
Μιραντές
5 0 5 0 7:7 5
15
Νουμάνθια
5 1 2 2 5:5 5
16
Πονφεραδίνα
5 1 2 2 6:7 5
17
Ράθινγκ Σανταντέρ
5 1 2 2 4:5 5
18
Εξτρεμαδούρα
5 1 1 3 6:10 4
19
Λούγκο
5 1 0 4 2:8 3
20
Φουενλαμπράντα
5 0 3 2 1:3 3
21
Λας Πάλμας
5 0 2 3 3:6 2
22
Αλμπαθέτε
5 0 2 3 3:7 2
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ουέσκα
13 10 1 2 21:9 31
2
Χιρόνα
14 9 3 2 20:11 30
3
Κάντιθ
13 8 4 1 22:12 28
4
Πονφεραδίνα
14 6 7 1 20:10 25
5
Ρεάλ Σαραγόσα
14 7 4 3 20:11 25
6
Νουμάνθια
14 7 4 3 16:8 25
7
Αλμερία
13 7 2 4 21:13 23
8
Μιραντές
13 5 7 1 15:9 22
9
Σπόρτινγκ Χιχόν
14 6 4 4 19:14 22
10
Φουενλαμπράντα
13 5 6 2 16:12 21
11
Ράγιο Βαγιεκάνο
12 5 5 2 16:12 20
12
Λας Πάλμας
14 5 4 5 19:18 19
13
Λα Κορούνια
13 5 4 4 16:18 19
14
Έλτσε
13 4 6 3 17:14 18
15
Ρεάλ Οβιέδο
13 3 8 2 16:15 17
16
Τενερίφη
13 4 5 4 16:16 17
17
Μάλαγα
12 3 7 2 14:12 16
18
Λούγκο
13 4 4 5 14:21 16
19
Αλκορκόν
14 4 3 7 15:20 15
20
Ράθινγκ Σανταντέρ
13 2 8 3 17:15 14
21
Εξτρεμαδούρα
14 3 4 7 11:17 13
22
Αλμπαθέτε
13 3 4 6 8:14 13
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Κάντιθ
14 7 3 4 16:13 24
2
Αλμερία
14 5 8 1 23:14 23
3
Έλτσε
13 6 3 4 16:12 21
4
Ρεάλ Σαραγόσα
12 5 4 3 16:14 19
5
Αλκορκόν
13 3 10 0 15:10 19
6
Φουενλαμπράντα
14 4 5 5 13:14 17
7
Λας Πάλμας
13 4 4 5 12:14 16
8
Αλμπαθέτε
13 5 1 7 11:18 16
9
Τενερίφη
14 4 3 7 18:19 15
10
Ράγιο Βαγιεκάνο
13 2 8 3 16:15 14
11
Μιραντές
13 3 5 5 20:27 14
12
Λα Κορούνια
14 3 5 6 9:19 14
13
Εξτρεμαδούρα
13 3 4 6 13:20 13
14
Νουμάνθια
12 2 6 4 15:18 12
15
Ουέσκα
14 3 3 8 11:17 12
16
Μάλαγα
14 2 6 6 7:12 12
17
Πονφεραδίνα
13 2 5 6 15:21 11
18
Χιρόνα
13 3 2 8 14:20 11
19
Ρεάλ Οβιέδο
13 3 2 8 16:23 11
20
Ράθινγκ Σανταντέρ
14 1 7 6 10:18 10
21
Σπόρτινγκ Χιχόν
13 2 4 7 6:15 10
22
Λούγκο
13 1 6 6 9:16 9
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;