1:2
Έλτσε — Ρεάλ Σαραγόσα Ο αγώνας έληξε 15 Φεβρουαρίου 2020

Στοίχημα στο Έλτσε — Ρεάλ Σαραγόσα

15 Φεβρουαρίου 2020, 22:00
15 Φεβρουαρίου 2020, 22:00 Ο αγώνας έληξε
Έλτσε
1 : 2
Ρεάλ Σαραγόσα
Γήπεδο: Μαρτίνεθ Βαλέρο (Έλτσε, Ισπανία)
Διαιτητής: Ντανιέλ Οκόν Αράις

Πού να το παίξετε

Θέσεις που πληρώθηκαν από τις στοιχηματικές εταιρίες

Συνθέσεις

Έλτσε

Pacheta
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Έντγκαρ Μπαντία
τ 26 -28
Ντάνι Κάλβο
α 25 1
Όσκαρ Ζιλ Ρεγκάνιο
α 24 0
Γκονζάλο Βερντού
α 24 3
Χουάν Κρουζ
α 23 0
Γιοσάν
μ 24 1
Ιβάν Σάντσεζ
μ 23 1
Ραμόν Φολχ
μ 20 1
Ομενούκε Μφούλου
μ 14 0
Νίνο
ε 25 6
Πέρε Μίγια
ε 23 4
Αναπληρωματικοί
Μιγκέλ Σαν Ρομάν Φεράντιθ
τ 1 0
Αντόνι Λόπες
α 11 0
Τέκιο
α 6 0
Φιντέλ Τσάβες
μ 25 8
Μανού Σάντσεζ Λόπεζ
μ 17 0
Κλαούντιο Μεντίνα
ε 12 0
Ντάνι Εσρίτσε
ε 2 1
Δε θα παίξουν
Μουράντ Ελ Γκεζουάνι
ε 2 0
Jonathas
ε 1 0
Νάτσο Ραμόν
ε 1 0
Josema
α 0 0
Víctor Rodríguez Romero
μ 0 0
Αντριάν Μολίνα
ε 0 0
Ρεάλ Σαραγόσα

Víctor Fernández
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Κριστιάν Αλβάρεζ
τ 19 -17
Κάρλος Νιέτο
α 25 1
Πίτσου Ατιένζα
α 16 0
Κάρλος Βιγκαράι
α 14 1
Ζαβάντ Ελ Γιαμίκ
α 2 0
Ραούλ Γκούτι
μ 24 2
Ίνιγκο Εγκουάρας
μ 23 1
Χάμες Ιγκμπέκεμε
μ 17 0
Χάβι Πουάντο
μ 10 3
Λουίς Χαβιέ Σουάρεζ
ε 25 14
Αλμπέρτο Σόρο
ε 19 3
Αναπληρωματικοί
Αλβάρο Ρατόν
τ 8 -8
Αλμπέρτο Γκουιτιάν
α 13 1
Ενρίκε Κλεμέντε
α 12 0
Ντανιέλ Τόρες
μ 2 0
Άλεξ Μπλάνκο
ε 17 0
Μιγκέλ Λινάρες
ε 8 1
Μπούρχι
ε 0 0
Δε θα παίξουν
Σίνζι Καγκάβα
μ 21 2
Χάβι Ρος
μ 20 5
Τζούλιαν Ντελμάς
α 13 0
Ράφαελ Ντουαμένα
ε 9 2
Αντρέ Περέιρα
ε 2 0
Αλεχάντρο Φρανσές
α 0 0
Αλμπέρτο Ζαπατέρ
μ 0 0

Νέα

Αρχική ενδεκάδα
Αρχική ενδεκάδα
1 h. 8 min. πριν τον αγώνα
Δημοσιεύθηκαν οι αρχικές ενδεκάδες.
See above.
Εμφάνιση όλων

Μεταξύ τους αγώνες

Segunda Division 2019-2020
30.08.19
Ρεάλ Σαραγόσα
Έλτσε
Segunda Division 2018-2019
16.03.19
Ρεάλ Σαραγόσα
Έλτσε
28.10.18
Έλτσε
Ρεάλ Σαραγόσα

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Έλτσε
09.02.20
Λούγκο
Έλτσε
Ι
01.02.20
Έλτσε
Μάλαγα
Ν
26.01.20
Αλμερία
Έλτσε
Ν
19.01.20
Έλτσε
Αλκορκόν
Ι
14.01.20
Σπόρτινγκ Χιχόν
Έλτσε
Η
04.01.20
Έλτσε
Ουέσκα
Ι
21.12.19
Αλμπαθέτε
Έλτσε
Ν
15.12.19
Έλτσε
Λας Πάλμας
Η
08.12.19
Κάντιθ
Έλτσε
Ι
01.12.19
Έλτσε
Ράθινγκ Σανταντέρ
Ν
24.11.19
Μάλαγα
Έλτσε
Ι
16.11.19
Έλτσε
Αλμερία
Ι
10.11.19
Ντεπορτίβο Λα Κορούνια
Έλτσε
Ν
03.11.19
Έλτσε
Μιραντές
Ν
27.10.19
Ουέσκα
Έλτσε
Η
19.10.19
Έλτσε
Σπόρτινγκ Χιχόν
Η
12.10.19
Χιρόνα
Έλτσε
Ν
05.10.19
Έλτσε
Ράγιο Βαγιεκάνο
Ι
01.10.19
Εξτρεμαδούρα
Έλτσε
Η
28.09.19
Έλτσε
Πονφεραδίνα
Ν
22.09.19
Νουμάνθια
Έλτσε
Ι
19.09.19
Έλτσε
Τενερίφη
Ι
15.09.19
Ρεάλ Οβιέδο
Έλτσε
Ν
08.09.19
Έλτσε
Λούγκο
Ι
30.08.19
Ρεάλ Σαραγόσα
Έλτσε
Η
24.08.19
Αλκορκόν
Έλτσε
Ν
17.08.19
Έλτσε
Φουενλαμπράντα
Η
Ρεάλ Σαραγόσα
08.02.20
Ρεάλ Σαραγόσα
Φουενλαμπράντα
Ι
02.02.20
Κάντιθ
Ρεάλ Σαραγόσα
Ι
25.01.20
Ρεάλ Σαραγόσα
Νουμάνθια
Ν
14.01.20
Λας Πάλμας
Ρεάλ Σαραγόσα
Ν
07.01.20
Ρεάλ Σαραγόσα
Σπόρτινγκ Χιχόν
Ν
22.12.19
Ουέσκα
Ρεάλ Σαραγόσα
Η
14.12.19
Ρεάλ Σαραγόσα
Ράθινγκ Σανταντέρ
Ν
08.12.19
Ντεπορτίβο Λα Κορούνια
Ρεάλ Σαραγόσα
Ν
30.11.19
Ρεάλ Σαραγόσα
Χιρόνα
Ι
23.11.19
Ράγιο Βαγιεκάνο
Ρεάλ Σαραγόσα
Ν
16.11.19
Ρεάλ Σαραγόσα
Αλμπαθέτε
Η
10.11.19
Αλμερία
Ρεάλ Σαραγόσα
Ι
03.11.19
Ρεάλ Σαραγόσα
Λας Πάλμας
Ν
27.10.19
Σπόρτινγκ Χιχόν
Ρεάλ Σαραγόσα
Η
20.10.19
Ρεάλ Σαραγόσα
Μιραντές
Η
16.10.19
Φουενλαμπράντα
Ρεάλ Σαραγόσα
Η
13.10.19
Νουμάνθια
Ρεάλ Σαραγόσα
Ν
06.10.19
Ρεάλ Σαραγόσα
Κάντιθ
Η
03.10.19
Ρεάλ Σαραγόσα
Μάλαγα
Ι
29.09.19
Ρεάλ Οβιέδο
Ρεάλ Σαραγόσα
Ι
21.09.19
Ρεάλ Σαραγόσα
Λούγκο
Ι
15.09.19
Ρεάλ Σαραγόσα
Εξτρεμαδούρα
Ν
08.09.19
Αλκορκόν
Ρεάλ Σαραγόσα
Ν
30.08.19
Ρεάλ Σαραγόσα
Έλτσε
Ν
25.08.19
Πονφεραδίνα
Ρεάλ Σαραγόσα
Ι
17.08.19
Ρεάλ Σαραγόσα
Τενερίφη
Ν

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Κάντιθ
27 15 7 5 38:25 52
2
Αλμερία
28 12 10 6 46:30 46
3
Ουέσκα
28 14 4 10 35:28 46
4
Ρεάλ Σαραγόσα
26 12 8 6 36:25 44
5
Χιρόνα
28 12 6 10 36:33 42
6
Έλτσε
27 10 10 7 35:28 40
7
Νουμάνθια
28 9 11 8 33:29 38
8
Φουενλαμπράντα
27 9 11 7 29:26 38
9
Αλκορκόν
28 8 13 7 32:31 37
10
Λας Πάλμας
28 9 9 10 32:33 36
11
Πονφεραδίνα
27 8 12 7 35:31 36
12
Μιραντές
26 8 12 6 35:36 36
13
Ράγιο Βαγιεκάνο
26 7 14 5 33:28 35
14
Λα Κορούνια
28 8 10 10 27:39 34
15
Τενερίφη
27 8 8 11 34:35 32
16
Σπόρτινγκ Χιχόν
27 8 8 11 25:29 32
17
Μάλαγα
27 6 13 8 23:25 31
18
Ρεάλ Οβιέδο
28 6 11 11 34:41 29
19
Αλμπαθέτε
26 8 5 13 19:32 29
20
Εξτρεμαδούρα
27 6 8 13 24:37 26
21
Λούγκο
27 5 11 11 25:39 26
22
Ράθινγκ Σανταντέρ
27 3 15 9 27:33 24
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Λα Κορούνια
5 4 1 0 7:3 13
2
Ρεάλ Σαραγόσα
5 3 2 0 5:1 11
3
Τενερίφη
5 3 1 1 8:5 10
4
Έλτσε
5 2 2 1 7:4 8
5
Αλκορκόν
5 2 2 1 7:5 8
6
Κάντιθ
5 2 2 1 7:6 8
7
Χιρόνα
5 2 2 1 5:4 8
8
Μάλαγα
5 2 2 1 5:5 8
9
Ράγιο Βαγιεκάνο
5 1 4 0 4:3 7
10
Ουέσκα
5 2 1 2 7:8 7
11
Σπόρτινγκ Χιχόν
5 2 1 2 5:6 7
12
Ρεάλ Οβιέδο
5 1 3 1 7:6 6
13
Μιραντές
5 0 5 0 7:7 5
14
Νουμάνθια
5 1 2 2 5:5 5
15
Πονφεραδίνα
5 1 2 2 6:7 5
16
Ράθινγκ Σανταντέρ
5 1 2 2 4:5 5
17
Αλμερία
5 1 1 3 5:8 4
18
Εξτρεμαδούρα
5 1 1 3 6:10 4
19
Λούγκο
5 1 1 3 4:6 4
20
Φουενλαμπράντα
5 0 3 2 1:3 3
21
Λας Πάλμας
5 0 3 2 4:6 3
22
Αλμπαθέτε
5 0 2 3 3:7 2
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ουέσκα
14 11 1 2 24:11 34
2
Χιρόνα
14 9 3 2 20:11 30
3
Κάντιθ
13 8 4 1 22:12 28
4
Νουμάνθια
15 7 5 3 17:9 26
5
Πονφεραδίνα
14 6 7 1 20:10 25
6
Ρεάλ Σαραγόσα
14 7 4 3 20:11 25
7
Αλμερία
13 7 2 4 21:13 23
8
Μιραντές
13 5 7 1 15:9 22
9
Σπόρτινγκ Χιχόν
14 6 4 4 19:14 22
10
Ράγιο Βαγιεκάνο
13 5 6 2 17:13 21
11
Φουενλαμπράντα
13 5 6 2 16:12 21
12
Λα Κορούνια
14 5 5 4 18:20 20
13
Μάλαγα
13 4 7 2 16:13 19
14
Λας Πάλμας
14 5 4 5 19:18 19
15
Έλτσε
13 4 6 3 17:14 18
16
Ρεάλ Οβιέδο
14 3 8 3 17:17 17
17
Τενερίφη
13 4 5 4 16:16 17
18
Λούγκο
14 4 5 5 16:23 17
19
Αλκορκόν
14 4 3 7 15:20 15
20
Ράθινγκ Σανταντέρ
13 2 8 3 17:15 14
21
Εξτρεμαδούρα
14 3 4 7 11:17 13
22
Αλμπαθέτε
13 3 4 6 8:14 13
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Κάντιθ
14 7 3 4 16:13 24
2
Αλμερία
15 5 8 2 25:17 23
3
Έλτσε
14 6 4 4 18:14 22
4
Αλκορκόν
14 4 10 0 17:11 22
5
Ρεάλ Σαραγόσα
12 5 4 3 16:14 19
6
Φουενλαμπράντα
14 4 5 5 13:14 17
7
Λας Πάλμας
14 4 5 5 13:15 17
8
Αλμπαθέτε
13 5 1 7 11:18 16
9
Τενερίφη
14 4 3 7 18:19 15
10
Ράγιο Βαγιεκάνο
13 2 8 3 16:15 14
11
Μιραντές
13 3 5 5 20:27 14
12
Λα Κορούνια
14 3 5 6 9:19 14
13
Εξτρεμαδούρα
13 3 4 6 13:20 13
14
Νουμάνθια
13 2 6 5 16:20 12
15
Μάλαγα
14 2 6 6 7:12 12
16
Χιρόνα
14 3 3 8 16:22 12
17
Ουέσκα
14 3 3 8 11:17 12
18
Ρεάλ Οβιέδο
14 3 3 8 17:24 12
19
Πονφεραδίνα
13 2 5 6 15:21 11
20
Ράθινγκ Σανταντέρ
14 1 7 6 10:18 10
21
Σπόρτινγκ Χιχόν
13 2 4 7 6:15 10
22
Λούγκο
13 1 6 6 9:16 9
Σχόλια
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;