1:2
Αλκορκόν — Έλτσε Ο αγώνας έληξε 24 Αυγούστου 2019

Στοίχημα στο Αλκορκόν — Έλτσε 24 Αυγούστου 2019

24 Αυγούστου 2019, 21:00 Ο αγώνας έληξε
Αλκορκόν
1 : 2
Έλτσε
Γήπεδο: Santo Domingo (Alcorcón, Spain)
Διαιτητής: Luis Mario Milla Alvendiz

Συνθέσεις

Αλκορκόν

Fran Fernández
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Ντάνι Χιμένεζ
τ 1 0
Κάρλος Πομάρες
α 1 0
Νταβίντ Φερνάντεζ
α 1 0
Ουνάι Ελγκεθαμπάλ
α 1 0
Πάρις Αντότ
α 1 0
Ερσνέστο Γκόμεζ
μ 1 0
Ρίτσαρντ Μπόατενγκ
μ 1 0
Σαμουέλ Σόσα
μ 1 0
Χουάν Αγκιλέρα
μ 1 0
Στόιτσκοφ
μ 0 0
Φρανσίσκο Σαντάθα
ε 1 0
Αναπληρωματικοί
Τσίμο Μιράγιες
τ 0 0
Λάουρε Σανάμπρια
α 1 0
Αντριάν Ντιέγκεθ
α 0 0
Άλμπερτ Ντόρκα
μ 1 0
Σέρχιλ Μιακούσκο
μ 0 0
Ντάνι Ρομέρα
ε 1 1
Ρούι Κόστα
ε 0 0
Δε θα παίξουν
Τζακ Χάρπερ
μ 1 0
Έλτσε

Pacheta
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Έντγκαρ Μπαντία
τ 1 -2
Γκονζάλο Βερντού
α 1 0
Ντάνι Κάλβο
α 1 0
Χουάν Κρουζ
α 1 0
Όσκαρ Ζιλ Ρεγκάνιο
α 0 0
Γκονθάλο Βιγιάρ
μ 1 0
Ιβάν Σάντσεζ
μ 1 0
Ραμόν Φολχ
μ 1 0
Φιντέλ Τσάβες
μ 1 0
Γιάτσινε Κασμί
ε 1 0
Πέρε Μίγια
ε 1 0
Αναπληρωματικοί
Μιγκέλ Σαν Ρομάν Φεράντιθ
τ 0 0
Αντόνι Λόπες
α 0 0
Γιοσάν
μ 1 0
Μανού Σάντσεζ Λόπεζ
μ 1 0
Ομενούκε Μφούλου
μ 0 0
Νίνο
ε 1 0
Κλαούντιο Μεντίνα
ε 0 0
Δε θα παίξουν
Τέκιο
α 1 0
Σέζαρ Μορένο Μέκα
μ 0 0

Μεταξύ τους αγώνες

Segunda Division 2018-2019
23.03.19
Έλτσε
Αλκορκόν
18.11.18
Αλκορκόν
Έλτσε
Segunda Division 2016-2017
10.03.17
Έλτσε
Αλκορκόν
0
:
0
01.10.16
Αλκορκόν
Έλτσε
1
:
0
Segunda Division 2015-2016
04.06.16
Αλκορκόν
Έλτσε
4
:
1
16.01.16
Έλτσε
Αλκορκόν
2
:
0
Segunda Division 2012-2013
21.04.13
Αλκορκόν
Έλτσε
1
:
0
18.11.12
Έλτσε
Αλκορκόν
1
:
0
Segunda Division 2011-2012
16.05.12
Αλκορκόν
Έλτσε
3
:
1
17.12.11
Έλτσε
Αλκορκόν
6
:
0
Περισσότεροι αγώνες

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Αλκορκόν
18.08.19
Νουμάνθια
Αλκορκόν
Ν
Έλτσε
17.08.19
Έλτσε
Φουενλαμπράντα
Η

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Κάντιθ
2 2 0 0 5:2 6
2
Αλμερία
2 1 1 0 4:1 4
3
Φουενλαμπράντα
1 1 0 0 2:0 3
4
Ρεάλ Σαραγόσα
1 1 0 0 2:0 3
5
Λα Κορούνια
1 1 0 0 3:2 3
6
Ουέσκα
1 1 0 0 1:0 3
7
Αλκορκόν
1 1 0 0 1:0 3
8
Μάλαγα
1 1 0 0 1:0 3
9
Αλμπαθέτε
2 1 0 1 1:3 3
10
Λούγκο
2 0 2 0 1:1 2
11
Ράγιο Βαγιεκάνο
1 0 1 0 2:2 1
12
Σπόρτινγκ Χιχόν
1 0 1 0 1:1 1
13
Εξτρεμαδούρα
1 0 1 0 0:0 1
14
Ρεάλ Οβιέδο
2 0 1 1 3:4 1
15
Μιραντές
2 0 1 1 3:4 1
16
Χιρόνα
2 0 1 1 1:2 1
17
Ράθινγκ Σανταντέρ
2 0 1 1 1:2 1
18
Λας Πάλμας
1 0 0 1 0:1 0
19
Νουμάνθια
1 0 0 1 0:1 0
20
Πονφεραδίνα
1 0 0 1 1:3 0
21
Τενερίφη
1 0 0 1 0:2 0
22
Έλτσε
1 0 0 1 0:2 0
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Κάντιθ
2 2 0 0 5:2 6
2
Αλμερία
2 1 1 0 4:1 4
3
Φουενλαμπράντα
1 1 0 0 2:0 3
4
Ρεάλ Σαραγόσα
1 1 0 0 2:0 3
5
Λα Κορούνια
1 1 0 0 3:2 3
6
Ουέσκα
1 1 0 0 1:0 3
7
Αλκορκόν
1 1 0 0 1:0 3
8
Μάλαγα
1 1 0 0 1:0 3
9
Αλμπαθέτε
2 1 0 1 1:3 3
10
Λούγκο
2 0 2 0 1:1 2
11
Ράγιο Βαγιεκάνο
1 0 1 0 2:2 1
12
Σπόρτινγκ Χιχόν
1 0 1 0 1:1 1
13
Εξτρεμαδούρα
1 0 1 0 0:0 1
14
Ρεάλ Οβιέδο
2 0 1 1 3:4 1
15
Μιραντές
2 0 1 1 3:4 1
16
Χιρόνα
2 0 1 1 1:2 1
17
Ράθινγκ Σανταντέρ
2 0 1 1 1:2 1
18
Λας Πάλμας
1 0 0 1 0:1 0
19
Νουμάνθια
1 0 0 1 0:1 0
20
Πονφεραδίνα
1 0 0 1 1:3 0
21
Τενερίφη
1 0 0 1 0:2 0
22
Έλτσε
1 0 0 1 0:2 0
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Αλμερία
1 1 0 0 3:0 3
2
Κάντιθ
1 1 0 0 3:1 3
3
Ρεάλ Σαραγόσα
1 1 0 0 2:0 3
4
Λα Κορούνια
1 1 0 0 3:2 3
5
Αλμπαθέτε
1 1 0 0 1:0 3
6
Ράγιο Βαγιεκάνο
1 0 1 0 2:2 1
7
Ρεάλ Οβιέδο
1 0 1 0 1:1 1
8
Χιρόνα
1 0 1 0 1:1 1
9
Λούγκο
1 0 1 0 0:0 1
10
Ράθινγκ Σανταντέρ
2 0 1 1 1:2 1
11
Πονφεραδίνα
0 0 0 0 0:0 0
12
Φουενλαμπράντα
0 0 0 0 0:0 0
13
Τενερίφη
0 0 0 0 0:0 0
14
Αλκορκόν
0 0 0 0 0:0 0
15
Εξτρεμαδούρα
0 0 0 0 0:0 0
16
Ουέσκα
0 0 0 0 0:0 0
17
Σπόρτινγκ Χιχόν
0 0 0 0 0:0 0
18
Μάλαγα
0 0 0 0 0:0 0
19
Μιραντές
1 0 0 1 1:2 0
20
Νουμάνθια
1 0 0 1 0:1 0
21
Λας Πάλμας
1 0 0 1 0:1 0
22
Έλτσε
1 0 0 1 0:2 0
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Φουενλαμπράντα
1 1 0 0 2:0 3
2
Κάντιθ
1 1 0 0 2:1 3
3
Αλκορκόν
1 1 0 0 1:0 3
4
Ουέσκα
1 1 0 0 1:0 3
5
Μάλαγα
1 1 0 0 1:0 3
6
Μιραντές
1 0 1 0 2:2 1
7
Σπόρτινγκ Χιχόν
1 0 1 0 1:1 1
8
Λούγκο
1 0 1 0 1:1 1
9
Αλμερία
1 0 1 0 1:1 1
10
Εξτρεμαδούρα
1 0 1 0 0:0 1
11
Λας Πάλμας
0 0 0 0 0:0 0
12
Ράγιο Βαγιεκάνο
0 0 0 0 0:0 0
13
Έλτσε
0 0 0 0 0:0 0
14
Νουμάνθια
0 0 0 0 0:0 0
15
Ρεάλ Σαραγόσα
0 0 0 0 0:0 0
16
Ράθινγκ Σανταντέρ
0 0 0 0 0:0 0
17
Λα Κορούνια
0 0 0 0 0:0 0
18
Ρεάλ Οβιέδο
1 0 0 1 2:3 0
19
Χιρόνα
1 0 0 1 0:1 0
20
Πονφεραδίνα
1 0 0 1 1:3 0
21
Τενερίφη
1 0 0 1 0:2 0
22
Αλμπαθέτε
1 0 0 1 0:3 0
Σχόλια
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;