2:4
Εξτρεμαδούρα — Τενερίφη Ο αγώνας έληξε 8 Φεβρουαρίου 2020

Στοίχημα στο Εξτρεμαδούρα — Τενερίφη

8 Φεβρουαρίου 2020, 17:00
8 Φεβρουαρίου 2020, 17:00 Ο αγώνας έληξε
Εξτρεμαδούρα
2 : 4
Τενερίφη
Γήπεδο: Ciudad de Almendralejo (Almendralejo, Spain)
Διαιτητής: Iosu Galech Apezteguía

Συνθέσεις

Εξτρεμαδούρα

Manuel Mosquera
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Κάστο
τ 25 -30
Άλεξ Ντίεζ
α 26 1
Μπόρχα Γκρανέρο
α 24 0
Χοσέ Αντόνιο Πάρντο
α 21 0
Άνχελ Μπάαστος
α 15 0
Τζιοβάνι Ζαρφίνο
μ 22 3
Νταβίντ Ρόχα
μ 17 0
Ρομπέρτο Ολάμπε
μ 2 0
Νονό
ε 26 4
Κίκε Μάρκες
ε 20 3
Άλεξ Αλεγκρία
ε 2 2
Αναπληρωματικοί
Λουίς Τεμπό-Γιαμαγκούτσι
τ 1 -3
Φραν Κρουζ
α 14 1
Πίντσι
μ 24 0
Κρίστιαν Ροντρίγκες
μ 13 3
Σέρχιο Ζιλ
μ 12 0
Βίκτορ Παστράνα
ε 20 0
Άλεξ Λόπεζ
ε 12 0
Δε θα παίξουν
Εμανουέλ Λομοτέι
μ 12 0
Αϊράμ Καμπρέρα
ε 5 1
Σάμουελ Μαντσόν
μ 0 0
Τενερίφη

Rubén Baraja
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Αντριάν Ορτολά
τ 22 -29
Λουίς Πέρεζ
α 24 0
Αλμπέρτο Χιμένεζ
α 23 0
Άλεξ Μουνιόθ
α 22 2
Σακίλ Μουρ
α 11 0
Νίκολα Σίπσιτς
α 10 1
Αϊτόρ Σανθ
μ 24 1
Λουίς Μίγια
μ 20 1
Ναουέλ Λέιβα
μ 17 1
Ντάνι Γκόμεθ
ε 22 3
Γιοσέλου
ε 2 1
Αναπληρωματικοί
Ιγκνάσιο Οτάνιο
τ 0 0
Ντάνιελ Λαζούρε
α 2 0
Γουίς Λόπεθ
α 0 0
Σούσο Σαντάνα
μ 21 5
Ίκερ Ουνταμπαρένα
μ 9 0
Χαβιέρ Μουνιός Χιμένες
μ 0 0
Ραμόν Μιέρεζ
ε 12 1
Δε θα παίξουν
Μπόρχα Λάσο
μ 19 4
Κάρλος Ρουίζ
α 17 0
Άλεξ Μπερμέχο
ε 14 4
Ρόμπερτ Μάζαν
α 11 1
Έλιοτ Γκόμεζ
μ 7 0
Χάβι Αλόνσο
μ 7 0
Ίσμα Λόπεζ
α 6 0
Ντάνι Ερνάντεζ
τ 5 -4
Χόρχε Παντίγια
ε 5 1

Νέα

Αρχική ενδεκάδα
Αρχική ενδεκάδα
1 h. 5 min. πριν τον αγώνα
Δημοσιεύθηκαν οι αρχικές ενδεκάδες.
See above.
Εμφάνιση όλων

Αποδόσεις

Στοιχηματική 1 × 2 U 2.5 O 2.5
Stoiximan Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
2.55
2.72
3.35
1.45
2.70

Μεταξύ τους αγώνες

Segunda Division 2019-2020
05.10.19
Τενερίφη
Εξτρεμαδούρα
Segunda Division 2018-2019
27.04.19
Εξτρεμαδούρα
Τενερίφη
07.12.18
Τενερίφη
Εξτρεμαδούρα

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Εξτρεμαδούρα
01.02.20
Εξτρεμαδούρα
Λούγκο
Ν
26.01.20
Ράγιο Βαγιεκάνο
Εξτρεμαδούρα
Ι
19.01.20
Εξτρεμαδούρα
Αλμερία
Η
16.01.20
Χιρόνα
Εξτρεμαδούρα
Η
03.01.20
Εξτρεμαδούρα
Αλκορκόν
Ι
21.12.19
Σπόρτινγκ Χιχόν
Εξτρεμαδούρα
Ν
15.12.19
Εξτρεμαδούρα
Μάλαγα
Ι
06.12.19
Αλμπαθέτε
Εξτρεμαδούρα
Ι
01.12.19
Εξτρεμαδούρα
Λας Πάλμας
Η
23.11.19
Ράθινγκ Σανταντέρ
Εξτρεμαδούρα
Η
16.11.19
Εξτρεμαδούρα
Ντεπορτίβο Λα Κορούνια
Ν
09.11.19
Μιραντές
Εξτρεμαδούρα
Η
03.11.19
Εξτρεμαδούρα
Χιρόνα
Η
27.10.19
Αλμερία
Εξτρεμαδούρα
Η
19.10.19
Εξτρεμαδούρα
Ράγιο Βαγιεκάνο
Η
12.10.19
Εξτρεμαδούρα
Πονφεραδίνα
Ι
05.10.19
Τενερίφη
Εξτρεμαδούρα
Ν
01.10.19
Εξτρεμαδούρα
Έλτσε
Ν
28.09.19
Αλκορκόν
Εξτρεμαδούρα
Ν
22.09.19
Εξτρεμαδούρα
Ουέσκα
Η
19.09.19
Ρεάλ Οβιέδο
Εξτρεμαδούρα
Ι
15.09.19
Ρεάλ Σαραγόσα
Εξτρεμαδούρα
Η
07.09.19
Εξτρεμαδούρα
Νουμάνθια
Ι
01.09.19
Κάντιθ
Εξτρεμαδούρα
Η
25.08.19
Εξτρεμαδούρα
Φουενλαμπράντα
Η
17.08.19
Λούγκο
Εξτρεμαδούρα
Ι
Τενερίφη
31.01.20
Τενερίφη
Σπόρτινγκ Χιχόν
Ν
25.01.20
Λας Πάλμας
Τενερίφη
Ι
19.01.20
Τενερίφη
Χιρόνα
Ν
15.01.20
Ουέσκα
Τενερίφη
Η
04.01.20
Τενερίφη
Αλμπαθέτε
Ν
20.12.19
Ντεπορτίβο Λα Κορούνια
Τενερίφη
Η
14.12.19
Τενερίφη
Αλκορκόν
Ι
06.12.19
Μάλαγα
Τενερίφη
Η
30.11.19
Τενερίφη
Αλμερία
Η
22.11.19
Σπόρτινγκ Χιχόν
Τενερίφη
Ν
17.11.19
Τενερίφη
Κάντιθ
Ι
08.11.19
Χιρόνα
Τενερίφη
Η
02.11.19
Τενερίφη
Ουέσκα
Ι
26.10.19
Μιραντές
Τενερίφη
Ι
20.10.19
Τενερίφη
Ράθινγκ Σανταντέρ
Ι
11.10.19
Ράγιο Βαγιεκάνο
Τενερίφη
Η
05.10.19
Τενερίφη
Εξτρεμαδούρα
Η
02.10.19
Τενερίφη
Ρεάλ Οβιέδο
Η
29.09.19
Λούγκο
Τενερίφη
Ν
22.09.19
Τενερίφη
Φουενλαμπράντα
Η
19.09.19
Έλτσε
Τενερίφη
Ι
15.09.19
Αλμπαθέτε
Τενερίφη
Ν
07.09.19
Τενερίφη
Λας Πάλμας
Ι
01.09.19
Πονφεραδίνα
Τενερίφη
Η
25.08.19
Τενερίφη
Νουμάνθια
Ν
17.08.19
Ρεάλ Σαραγόσα
Τενερίφη
Η

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Κάντιθ
26 14 7 5 36:24 49
2
Αλμερία
27 12 10 5 44:27 46
3
Ουέσκα
26 13 4 9 32:25 43
4
Ρεάλ Σαραγόσα
25 12 7 6 36:25 43
5
Έλτσε
26 10 9 7 33:26 39
6
Χιρόνα
26 11 5 10 33:31 38
7
Νουμάνθια
26 9 10 7 31:26 37
8
Φουενλαμπράντα
26 9 10 7 29:26 37
9
Λας Πάλμας
26 9 8 9 30:30 35
10
Πονφεραδίνα
26 8 11 7 34:30 35
11
Μιραντές
25 8 11 6 33:34 35
12
Ράγιο Βαγιεκάνο
25 7 13 5 32:27 34
13
Αλκορκόν
26 7 13 6 30:29 34
14
Σπόρτινγκ Χιχόν
26 8 7 11 23:27 31
15
Λα Κορούνια
26 7 9 10 24:37 30
16
Τενερίφη
26 7 8 11 30:33 29
17
Μάλαγα
26 5 13 8 21:24 28
18
Ρεάλ Οβιέδο
26 6 10 10 32:38 28
19
Αλμπαθέτε
25 8 4 13 18:31 28
20
Εξτρεμαδούρα
26 6 8 12 22:33 26
21
Λούγκο
26 5 10 11 23:37 25
22
Ράθινγκ Σανταντέρ
27 3 15 9 27:33 24
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Λα Κορούνια
5 5 0 0 7:2 15
2
Ρεάλ Σαραγόσα
5 3 1 1 6:3 10
3
Τενερίφη
5 3 1 1 8:5 10
4
Ράγιο Βαγιεκάνο
5 2 3 0 4:2 9
5
Ουέσκα
5 2 2 1 7:7 8
6
Έλτσε
5 2 2 1 6:3 8
7
Αλμερία
5 2 1 2 5:5 7
8
Μιραντές
5 1 4 0 8:5 7
9
Αλκορκόν
5 1 4 0 7:5 7
10
Χιρόνα
5 2 1 2 5:4 7
11
Ρεάλ Οβιέδο
5 1 3 1 6:6 6
12
Κάντιθ
5 1 3 1 5:5 6
13
Μάλαγα
5 1 3 1 4:5 6
14
Σπόρτινγκ Χιχόν
5 2 0 3 3:6 6
15
Ράθινγκ Σανταντέρ
5 1 2 2 4:5 5
16
Νουμάνθια
5 1 2 2 5:5 5
17
Πονφεραδίνα
5 1 2 2 5:6 5
18
Εξτρεμαδούρα
5 1 2 2 4:6 5
19
Λας Πάλμας
5 0 3 2 2:4 3
20
Φουενλαμπράντα
5 0 3 2 1:3 3
21
Λούγκο
5 1 0 4 2:8 3
22
Αλμπαθέτε
5 0 1 4 4:10 1
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ουέσκα
13 10 1 2 21:9 31
2
Κάντιθ
13 8 4 1 22:12 28
3
Χιρόνα
13 8 3 2 19:11 27
4
Πονφεραδίνα
14 6 7 1 20:10 25
5
Νουμάνθια
14 7 4 3 16:8 25
6
Ρεάλ Σαραγόσα
13 7 3 3 20:11 24
7
Αλμερία
13 7 2 4 21:13 23
8
Μιραντές
13 5 7 1 15:9 22
9
Φουενλαμπράντα
13 5 6 2 16:12 21
10
Σπόρτινγκ Χιχόν
13 6 3 4 17:12 21
11
Ράγιο Βαγιεκάνο
12 5 5 2 16:12 20
12
Λας Πάλμας
13 5 4 4 18:16 19
13
Λα Κορούνια
13 5 4 4 16:18 19
14
Έλτσε
13 4 6 3 17:14 18
15
Ρεάλ Οβιέδο
13 3 8 2 16:15 17
16
Τενερίφη
13 4 5 4 16:16 17
17
Μάλαγα
12 3 7 2 14:12 16
18
Λούγκο
13 4 4 5 14:21 16
19
Αλκορκόν
13 4 3 6 15:19 15
20
Ράθινγκ Σανταντέρ
13 2 8 3 17:15 14
21
Εξτρεμαδούρα
13 3 4 6 9:13 13
22
Αλμπαθέτε
12 3 3 6 7:13 12
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Αλμερία
14 5 8 1 23:14 23
2
Έλτσε
13 6 3 4 16:12 21
3
Κάντιθ
13 6 3 4 14:12 21
4
Ρεάλ Σαραγόσα
12 5 4 3 16:14 19
5
Αλκορκόν
13 3 10 0 15:10 19
6
Φουενλαμπράντα
13 4 4 5 13:14 16
7
Λας Πάλμας
13 4 4 5 12:14 16
8
Αλμπαθέτε
13 5 1 7 11:18 16
9
Ράγιο Βαγιεκάνο
13 2 8 3 16:15 14
10
Μιραντές
12 3 4 5 18:25 13
11
Εξτρεμαδούρα
13 3 4 6 13:20 13
12
Νουμάνθια
12 2 6 4 15:18 12
13
Τενερίφη
13 3 3 7 14:17 12
14
Ουέσκα
13 3 3 7 11:16 12
15
Μάλαγα
14 2 6 6 7:12 12
16
Χιρόνα
13 3 2 8 14:20 11
17
Ρεάλ Οβιέδο
13 3 2 8 16:23 11
18
Λα Κορούνια
13 2 5 6 8:19 11
19
Σπόρτινγκ Χιχόν
13 2 4 7 6:15 10
20
Ράθινγκ Σανταντέρ
14 1 7 6 10:18 10
21
Πονφεραδίνα
12 2 4 6 14:20 10
22
Λούγκο
13 1 6 6 9:16 9
Σχόλια
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;