1:1
Αλμπαθέτε — Φουενλαμπράντα Ο αγώνας έληξε 14 Ιανουαρίου 2020

Στοίχημα στο Αλμπαθέτε — Φουενλαμπράντα

14 Ιανουαρίου 2020, 20:00 (EET)
14 Ιανουαρίου 2020, 20:00 (EET) Ο αγώνας έληξε
Αλμπαθέτε
1 : 1
Φουενλαμπράντα
Γήπεδο: Carlos Belmonte (Albacete, Spain)
Διαιτητής: Saúl Ais Reig

Πού να το παίξετε

Θέσεις που πληρώθηκαν από τις στοιχηματικές εταιρίες

Συνθέσεις

Αλμπαθέτε

Luis Miguel Ramis
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Τομέου Ναδάλ
τ 21 -25
Αλβάρο Αρόγιο
α 21 0
Φραν Γκαρσία
α 20 0
Αλμπέρτο Μπενίτο
α 18 0
Χοσέ Αντόνιο Κάρο Μαρτίνεζ
α 13 0
Πέδρο Σάντσεζ
μ 17 1
Ντιέγο Μπάρι
μ 15 0
Έντι Σιλβέστρε Ισραφίλοφ
μ 14 1
Ρομάν Ζοζούλια
ε 19 3
Ντάνιελ Οχέδα
ε 15 2
Άλβαρο Χιμένεθ
ε 11 0
Αναπληρωματικοί
Γκαμπριέλ Μπραζάο
τ 0 0
Ιβάν Κεσότζεβιτς
α 11 0
Νέστορ Σουσαέτα
μ 19 3
Καρίμ Αζαμούμ
μ 17 0
Ρομπέρτο Ολάμπε
μ 15 0
Μανουέλ Φουστέρ
μ 12 0
Φραν Καστίγιο
μ 0 0
Δε θα παίξουν
Χαβιέρ Ατσούνια
ε 14 2
Ρέι Μάναϊ
ε 10 3
Λεονάρντο Καπέτσι
μ 7 0
Νίκο Γκοροσίτο
α 3 0
Ρόμπερτ Εργκάς
μ 1 0
Μαϊκέλ Μέσα
μ 0 0
Φερνάντο Ναβάρο Ερβάς
α 0 0
Φουενλαμπράντα

Mere
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Μπιέλ Ρίμπας
τ 21 -22
Αντόνιο Κρίστιαν
α 21 4
Μικέλ Ιριμπάς
α 20 0
Χουάν Μανουέλ Μαρέρο Μονχόν
α 19 2
Πάμπλο Κλαβέρια
α 18 0
Νταβίντ Πριέτο
α 14 1
Ούγκο Φράιγ
μ 22 9
Κριστομπάλ Μάρκεζ
μ 21 1
Τζέισον Μαρτίνεζ
ε 18 2
Ιμπάν Σαλβαδόρ
ε 13 3
Άντερσον Εμανουέλ
ε 12 1
Αναπληρωματικοί
Πολ Φρεϊξανετ
τ 1 -1
Χοσέ Λεόν Μπερνάλ
α 9 0
Αλεχάντρο Σοτίγιος
α 0 0
Ράντι Ντέκα
μ 19 2
Πατέ Σις
μ 8 0
Αλμπέρτο Φερνάντεζ Γκαρσία
μ 0 0
Οριόλ Ριέρα
ε 18 0
Δε θα παίξουν
Χοσέ Φραν
ε 15 2
Άλεξ Βαγιέχο
μ 10 0
Χοσέ Μανουέλ Φλόρες Μορένο
α 10 0
Ντάνι Φερνάντεζ
μ 8 0
Έκτορ Ερνάντεζ Μαρέρο
ε 6 0
Χάβι Γκόμεζ
ε 3 0
Γιόαν Φεμενίας
τ 0 0

Νέα

Αρχική ενδεκάδα
Αρχική ενδεκάδα
1 h. 5 min. πριν τον αγώνα
Δημοσιεύθηκαν οι αρχικές ενδεκάδες.
See above.
Εμφάνιση όλων

Μεταξύ τους αγώνες

Segunda Division 2019-2020
20.10.19
Φουενλαμπράντα
Αλμπαθέτε

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Αλμπαθέτε
04.01.20
Τενερίφη
Αλμπαθέτε
Η
21.12.19
Αλμπαθέτε
Έλτσε
Η
06.12.19
Αλμπαθέτε
Εξτρεμαδούρα
Ι
30.11.19
Πονφεραδίνα
Αλμπαθέτε
Ι
24.11.19
Αλμπαθέτε
Μιραντές
Η
16.11.19
Ρεάλ Σαραγόσα
Αλμπαθέτε
Ν
09.11.19
Αλμπαθέτε
Λούγκο
Η
01.11.19
Νουμάνθια
Αλμπαθέτε
Η
25.10.19
Αλμπαθέτε
Κάντιθ
Ν
20.10.19
Φουενλαμπράντα
Αλμπαθέτε
Ν
13.10.19
Αλμπαθέτε
Ρεάλ Οβιέδο
Η
04.10.19
Αλκορκόν
Αλμπαθέτε
Ν
01.10.19
Αλμπαθέτε
Ράθινγκ Σανταντέρ
Ι
27.09.19
Λας Πάλμας
Αλμπαθέτε
Η
21.09.19
Αλμπαθέτε
Μάλαγα
Ν
18.09.19
Ουέσκα
Αλμπαθέτε
Ν
15.09.19
Αλμπαθέτε
Τενερίφη
Η
07.09.19
Ντεπορτίβο Λα Κορούνια
Αλμπαθέτε
Ν
01.09.19
Σπόρτινγκ Χιχόν
Αλμπαθέτε
Η
23.08.19
Αλμπαθέτε
Χιρόνα
Ν
17.08.19
Αλμερία
Αλμπαθέτε
Η
Φουενλαμπράντα
04.01.20
Φουενλαμπράντα
Λας Πάλμας
Ι
22.12.19
Αλκορκόν
Φουενλαμπράντα
Ι
15.12.19
Φουενλαμπράντα
Αλμερία
Ι
06.12.19
Ράθινγκ Σανταντέρ
Φουενλαμπράντα
Ι
01.12.19
Φουενλαμπράντα
Κάντιθ
Ν
24.11.19
Χιρόνα
Φουενλαμπράντα
Η
16.11.19
Φουενλαμπράντα
Ουέσκα
Ν
10.11.19
Μάλαγα
Φουενλαμπράντα
Ι
02.11.19
Φουενλαμπράντα
Ντεπορτίβο Λα Κορούνια
Ι
27.10.19
Λας Πάλμας
Φουενλαμπράντα
Ν
20.10.19
Φουενλαμπράντα
Αλμπαθέτε
Η
16.10.19
Φουενλαμπράντα
Ρεάλ Σαραγόσα
Ν
13.10.19
Μιραντές
Φουενλαμπράντα
Η
06.10.19
Φουενλαμπράντα
Σπόρτινγκ Χιχόν
Ν
01.10.19
Νουμάνθια
Φουενλαμπράντα
Η
28.09.19
Φουενλαμπράντα
Ράγιο Βαγιεκάνο
Ι
22.09.19
Τενερίφη
Φουενλαμπράντα
Ν
15.09.19
Λούγκο
Φουενλαμπράντα
Η
07.09.19
Φουενλαμπράντα
Πονφεραδίνα
Ι
31.08.19
Φουενλαμπράντα
Ρεάλ Οβιέδο
Ν
25.08.19
Εξτρεμαδούρα
Φουενλαμπράντα
Ν
17.08.19
Έλτσε
Φουενλαμπράντα
Ν

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Κάντιθ
22 13 5 4 31:19 44
2
Αλμερία
22 10 9 3 39:22 39
3
Ουέσκα
22 11 3 8 26:19 36
4
Ρεάλ Σαραγόσα
22 10 6 6 33:24 36
5
Φουενλαμπράντα
22 9 8 5 28:23 35
6
Λας Πάλμας
22 9 6 7 28:26 33
7
Έλτσε
22 8 8 6 28:24 32
8
Νουμάνθια
22 8 8 6 26:22 32
9
Μιραντές
22 8 8 6 28:29 32
10
Πονφεραδίνα
22 7 10 5 29:24 31
11
Χιρόνα
22 9 4 9 28:28 31
12
Ράγιο Βαγιεκάνο
21 6 10 5 29:25 28
13
Αλκορκόν
22 6 10 6 23:24 28
14
Αλμπαθέτε
21 8 3 10 16:25 27
15
Σπόρτινγκ Χιχόν
22 6 7 9 20:23 25
16
Μάλαγα
22 4 11 7 18:20 23
17
Ρεάλ Οβιέδο
22 5 8 9 27:33 23
18
Εξτρεμαδούρα
22 5 7 10 18:27 22
19
Τενερίφη
22 5 7 10 26:30 22
20
Λούγκο
22 4 10 8 21:33 22
21
Ράθινγκ Σανταντέρ
22 2 13 7 23:28 19
22
Λα Κορούνια
22 3 9 10 18:35 18
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Λας Πάλμας
5 3 2 0 8:4 11
2
Αλμερία
5 3 1 1 14:7 10
3
Ρεάλ Σαραγόσα
5 3 1 1 11:6 10
4
Έλτσε
5 2 2 1 6:4 8
5
Πονφεραδίνα
5 2 2 1 6:4 8
6
Μιραντές
5 2 2 1 6:3 8
7
Ρεάλ Οβιέδο
5 2 2 1 7:6 8
8
Μάλαγα
5 1 4 0 4:2 7
9
Νουμάνθια
5 2 1 2 7:6 7
10
Φουενλαμπράντα
5 1 4 0 6:5 7
11
Ράγιο Βαγιεκάνο
5 2 1 2 5:4 7
12
Ουέσκα
5 2 1 2 5:6 7
13
Σπόρτινγκ Χιχόν
5 2 1 2 3:4 7
14
Λα Κορούνια
5 2 1 2 4:6 7
15
Εξτρεμαδούρα
5 1 3 1 2:2 6
16
Κάντιθ
5 1 2 2 4:5 5
17
Χιρόνα
5 1 1 3 6:10 4
18
Τενερίφη
5 1 1 3 6:9 4
19
Αλκορκόν
5 0 3 2 2:6 3
20
Ράθινγκ Σανταντέρ
5 0 3 2 3:7 3
21
Λούγκο
5 0 2 3 3:10 2
22
Αλμπαθέτε
5 0 2 3 5:9 2
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ουέσκα
11 8 1 2 17:7 25
2
Κάντιθ
10 7 2 1 17:8 23
3
Χιρόνα
11 7 2 2 15:9 23
4
Πονφεραδίνα
12 5 6 1 16:8 21
5
Νουμάνθια
12 6 3 3 13:7 21
6
Ρεάλ Σαραγόσα
12 6 3 3 19:11 21
7
Μιραντές
12 5 6 1 15:9 21
8
Αλμερία
10 6 2 2 19:10 20
9
Φουενλαμπράντα
11 5 5 1 16:11 20
10
Λας Πάλμας
11 5 3 3 18:15 18
11
Ράγιο Βαγιεκάνο
10 4 4 2 14:11 16
12
Σπόρτινγκ Χιχόν
11 4 3 4 15:12 15
13
Έλτσε
11 3 5 3 14:13 14
14
Ρεάλ Οβιέδο
11 2 7 2 12:13 13
15
Λούγκο
12 3 4 5 13:21 13
16
Μάλαγα
10 2 6 2 11:10 12
17
Ράθινγκ Σανταντέρ
11 2 6 3 15:13 12
18
Τενερίφη
11 2 5 4 13:15 11
19
Αλμπαθέτε
10 3 2 5 6:11 11
20
Αλκορκόν
11 3 2 6 10:16 11
21
Εξτρεμαδούρα
11 2 4 5 7:11 10
22
Λα Κορούνια
10 2 4 4 11:16 10
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Κάντιθ
12 6 3 3 14:11 21
2
Αλμερία
12 4 7 1 20:12 19
3
Έλτσε
11 5 3 3 14:11 18
4
Αλκορκόν
11 3 8 0 13:8 17
5
Αλμπαθέτε
11 5 1 5 10:14 16
6
Ρεάλ Σαραγόσα
10 4 3 3 14:13 15
7
Φουενλαμπράντα
11 4 3 4 12:12 15
8
Λας Πάλμας
11 4 3 4 10:11 15
9
Ράγιο Βαγιεκάνο
11 2 6 3 15:14 12
10
Εξτρεμαδούρα
11 3 3 5 11:16 12
11
Νουμάνθια
10 2 5 3 13:15 11
12
Μάλαγα
12 2 5 5 7:10 11
13
Μιραντές
10 3 2 5 13:20 11
14
Τενερίφη
11 3 2 6 13:15 11
15
Ουέσκα
11 3 2 6 9:12 11
16
Σπόρτινγκ Χιχόν
11 2 4 5 5:11 10
17
Πονφεραδίνα
10 2 4 4 13:16 10
18
Ρεάλ Οβιέδο
11 3 1 7 15:20 10
19
Λούγκο
10 1 6 3 8:12 9
20
Χιρόνα
11 2 2 7 13:19 8
21
Λα Κορούνια
12 1 5 6 7:19 8
22
Ράθινγκ Σανταντέρ
11 0 7 4 8:15 7
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;