5:3
Αλμερία — Έλτσε Ο αγώνας έληξε 12 Μαΐου 2019

Στοίχημα στο Αλμερία — Έλτσε 12 Μαΐου 2019

12 Μαΐου 2019, 13:00
12 Μαΐου 2019, 13:00 Ο αγώνας έληξε
Αλμερία
5 : 3
Έλτσε
Γήπεδο: Juegos Mediterráneos (Almería, Spain)
Διαιτητής: Νταβίντ Πέρες Πάγιας

Πού να το παίξετε

Θέσεις που πληρώθηκαν από τις στοιχηματικές εταιρίες

Συνθέσεις

Αλμερία

Fran Fernández
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Ρενέ
τ 35 -34
Εστέμπαν Σάβελγιχ
α 30 1
Iván Martos
α 20 0
Juan Ibiza
α 18 0
Adrián Montoro
α 1 0
Λουίς Ριόχα
μ 36 4
César de la Hoz
μ 35 1
José Corpas
μ 35 3
Χουάν Κάρλος Ρεάλ
μ 35 9
Νταβίντ Ρόχα
μ 8 0
Álvaro Giménez Candela
ε 35 15
Αναπληρωματικοί
Fernando Martínez
τ 1 -1
Lucien Owona
α 21 2
Κέμα Νούνιεζ
μ 24 1
Sergio Aguza
μ 10 0
Gaspar Panadero
μ 1 0
Ερμεντίν Ντεμλίροβιτσ
ε 11 0
Pablo Caballero
ε 8 1
Δε θα παίξουν
José Romera
μ 35 0
Γιαν Μπρις
μ 29 0
Χουάν Χοσέ Ναρβάες
μ 26 2
Αντόνι Λόπες
α 16 1
Ángel Trujillo
α 5 0
Nano
α 1 0
Σέρχιο Πέρεζ
μ 1 0
Έλτσε

Pacheta
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Έντγκαρ Μπαντία
τ 16 -15
Γκονζάλο Βερντού
α 33 2
Χουάν Κρουζ
α 30 0
Νέιντερ Λοσάνο
α 27 1
Τέκιο
α 22 0
Ιβάν Σάντσεζ
μ 31 6
Μανού Σάντσεζ Λόπεζ
μ 25 2
Γκονθάλο Βιγιάρ
μ 13 0
Νάτσο Χιλ
μ 7 0
Νίνο
ε 33 6
Κάρλος Κάστρο
ε 10 2
Αναπληρωματικοί
José Juan Figueras
τ 13 -16
Manu Rodríguez
α 9 0
Xavi Torres
μ 26 4
Borja Martínez
μ 18 1
Καρίμ Αζαμούμ
μ 12 0
Αλφρέντ Πλάνας
μ 1 0
Γιάτσινε Κασμί
ε 12 2
Δε θα παίξουν
Javi Flores
μ 33 1
Γιοσάν
μ 27 1
Αλεξάντερ Γκονσάλες
α 21 1
Ντάνι Κάλβο
α 16 1
Jesús Olmo
α 1 0
Jony Ñíguez
μ 1 0

Μεταξύ τους αγώνες

Segunda Division 2018-2019
22.12.18
Έλτσε
Αλμερία
Segunda Division 2016-2017
28.04.17
Έλτσε
Αλμερία
2
:
3
18.11.16
Αλμερία
Έλτσε
2
:
1
Segunda Division 2015-2016
19.03.16
Έλτσε
Αλμερία
0
:
0
18.10.15
Αλμερία
Έλτσε
2
:
3
La Liga 2014-2015
07.03.15
Έλτσε
Αλμερία
04.10.14
Αλμερία
Έλτσε
La Liga 2013-2014
01.02.14
Έλτσε
Αλμερία
1
:
0
29.08.13
Αλμερία
Έλτσε
2
:
2
Segunda Division 2012-2013
19.05.13
Αλμερία
Έλτσε
2
:
1
Περισσότεροι αγώνες

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Αλμερία
05.05.19
Λούγκο
Αλμερία
Η
27.04.19
Αλμερία
Ρεάλ Οβιέδο
Η
21.04.19
Τενερίφη
Αλμερία
Ν
13.04.19
Αλμερία
Ταρραγόνα
Ν
06.04.19
Εξτρεμαδούρα
Αλμερία
Η
30.03.19
Αλμερία
Ράγιο Μαχανταόντα
Ι
22.03.19
Ντεπορτίβο Λα Κορούνια
Αλμερία
Ι
17.03.19
Αλμερία
Γρανάδα
Ι
09.03.19
Σπόρτινγκ Χιχόν
Αλμερία
Η
03.03.19
Ρεάλ Σαραγόσα
Αλμερία
Ν
24.02.19
Αλμερία
Κόρδοβα
Ν
17.02.19
Ρέους
Αλμερία
Ν
10.02.19
Αλμερία
Νουμάνθια
Ν
01.02.19
Μάλαγα
Αλμερία
Ι
26.01.19
Αλμερία
Οσασούνα
Η
19.01.19
Αλμερία
Κάντιθ
Ι
13.01.19
Αλκορκόν
Αλμερία
Ι
06.01.19
Αλμερία
Μαγιόρκα
Ν
22.12.18
Έλτσε
Αλμερία
Ι
16.12.18
Αλμερία
Λούγκο
Ι
08.12.18
Ρεάλ Οβιέδο
Αλμερία
Ν
01.12.18
Αλμερία
Εξτρεμαδούρα
Ι
24.11.18
Ταρραγόνα
Αλμερία
Ι
19.11.18
Αλμερία
Ντεπορτίβο Λα Κορούνια
Ι
11.11.18
Ράγιο Μαχανταόντα
Αλμερία
Η
04.11.18
Αλμερία
Σπόρτινγκ Χιχόν
Ν
27.10.18
Γρανάδα
Αλμερία
Η
21.10.18
Αλμπαθέτε
Αλμερία
Ι
13.10.18
Αλμερία
Λας Πάλμας
Ν
06.10.18
Κόρδοβα
Αλμερία
Η
30.09.18
Αλμερία
Ρέους
Ν
23.09.18
Νουμάνθια
Αλμερία
Ν
16.09.18
Αλμερία
Ρεάλ Σαραγόσα
Ν
08.09.18
Οσασούνα
Αλμερία
Η
03.09.18
Αλμερία
Μάλαγα
Η
26.08.18
Αλμερία
Τενερίφη
Ι
17.08.18
Κάντιθ
Αλμερία
Η
12.05.18
Αλμερία
Ντεπορτίβο Λα Κορούνια
1
:
1
Ι
Έλτσε
05.05.19
Έλτσε
Ράγιο Μαχανταόντα
Ν
28.04.19
Σπόρτινγκ Χιχόν
Έλτσε
Ι
22.04.19
Έλτσε
Οσασούνα
Η
14.04.19
Αλμπαθέτε
Έλτσε
Ι
07.04.19
Έλτσε
Κόρδοβα
Ν
31.03.19
Λας Πάλμας
Έλτσε
Ν
23.03.19
Έλτσε
Αλκορκόν
Ν
16.03.19
Ρεάλ Σαραγόσα
Έλτσε
Η
09.03.19
Έλτσε
Κάντιθ
Ν
03.03.19
Μαγιόρκα
Έλτσε
Ι
24.02.19
Λούγκο
Έλτσε
Ι
16.02.19
Έλτσε
Εξτρεμαδούρα
Ν
09.02.19
Έλτσε
Ρεάλ Οβιέδο
Η
03.02.19
Ρέους
Έλτσε
Ν
26.01.19
Έλτσε
Νουμάνθια
Ι
21.01.19
Γρανάδα
Έλτσε
Η
13.01.19
Έλτσε
Ταρραγόνα
Ν
04.01.19
Τενερίφη
Έλτσε
Η
22.12.18
Έλτσε
Αλμερία
Ι
16.12.18
Ράγιο Μαχανταόντα
Έλτσε
Ν
09.12.18
Έλτσε
Σπόρτινγκ Χιχόν
Ι
01.12.18
Κόρδοβα
Έλτσε
Ι
25.11.18
Έλτσε
Αλμπαθέτε
Η
18.11.18
Αλκορκόν
Έλτσε
Η
10.11.18
Έλτσε
Λας Πάλμας
Ι
04.11.18
Κάντιθ
Έλτσε
Η
28.10.18
Έλτσε
Ρεάλ Σαραγόσα
Ν
19.10.18
Έλτσε
Μάλαγα
Ν
12.10.18
Ντεπορτίβο Λα Κορούνια
Έλτσε
Η
07.10.18
Έλτσε
Λούγκο
Ν
30.09.18
Εξτρεμαδούρα
Έλτσε
Ι
23.09.18
Ρεάλ Οβιέδο
Έλτσε
Ι
16.09.18
Έλτσε
Μαγιόρκα
Ι
09.09.18
Νουμάνθια
Έλτσε
Η
01.09.18
Έλτσε
Ρέους
Η
26.08.18
Οσασούνα
Έλτσε
Ι
18.08.18
Έλτσε
Γρανάδα
Ι
15.04.17
Έλτσε
Νουμάνθια
1
:
3
Η

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Οσασούνα
37 22 8 7 52:33 74
2
Γρανάδα
38 20 11 7 47:25 71
3
Αλμπαθέτε
37 17 14 6 48:30 65
4
Μαγιόρκα
38 18 10 10 51:35 64
5
Κάντιθ
37 16 13 8 51:32 61
6
Λα Κορούνια
37 15 15 7 46:30 60
7
Μάλαγα
37 16 11 10 39:29 59
8
Ρεάλ Οβιέδο
37 15 12 10 42:39 57
9
Σπόρτινγκ Χιχόν
38 14 13 11 39:32 55
10
Αλμερία
37 13 13 11 43:35 52
11
Αλκορκόν
38 14 9 15 35:38 51
12
Έλτσε
37 12 14 11 40:41 50
13
Ρεάλ Σαραγόσα
38 12 11 15 44:45 47
14
Λας Πάλμας
37 10 16 11 43:45 46
15
Εξτρεμαδούρα
38 12 9 17 41:47 45
16
Νουμάνθια
38 10 14 14 42:48 44
17
Τενερίφη
38 9 16 13 37:46 43
18
Λούγκο
38 9 14 15 41:50 41
19
Ράγιο Μαχανταόντα
37 11 8 18 38:51 41
20
Ταρραγόνα
38 8 7 23 22:55 31
21
Κόρδοβα
37 6 12 19 42:70 30
22
Ρέους
37 5 6 26 16:43 21
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Εξτρεμαδούρα
5 4 0 1 6:5 12
2
Οσασούνα
5 3 2 0 8:4 11
3
Γρανάδα
5 3 1 1 7:4 10
4
Μαγιόρκα
5 3 1 1 7:4 10
5
Ρεάλ Σαραγόσα
5 3 0 2 7:3 9
6
Κάντιθ
5 2 3 0 10:6 9
7
Ρεάλ Οβιέδο
5 2 3 0 7:5 9
8
Αλμπαθέτε
5 2 2 1 6:5 8
9
Έλτσε
5 2 2 1 6:5 8
10
Αλκορκόν
5 2 1 2 4:6 7
11
Λούγκο
5 2 1 2 10:8 7
12
Λα Κορούνια
5 2 0 3 5:7 6
13
Αλμερία
5 2 0 3 8:7 6
14
Σπόρτινγκ Χιχόν
5 1 3 1 3:3 6
15
Τενερίφη
5 2 0 3 7:8 6
16
Νουμάνθια
5 1 2 2 5:5 5
17
Μάλαγα
5 1 1 3 6:6 4
18
Λας Πάλμας
5 1 1 3 8:11 4
19
Ράγιο Μαχανταόντα
5 1 1 3 5:8 4
20
Ταρραγόνα
5 1 1 3 2:7 4
21
Κόρδοβα
5 1 1 3 4:11 4
22
Ρέους
5 0 0 5 0:5 0
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Οσασούνα
18 16 2 0 30:7 50
2
Μαγιόρκα
19 14 3 2 33:11 45
3
Γρανάδα
19 12 5 2 25:10 41
4
Αλμπαθέτε
19 9 10 0 28:14 37
5
Κάντιθ
19 9 9 1 30:14 36
6
Ρεάλ Οβιέδο
19 8 9 2 25:19 33
7
Σπόρτινγκ Χιχόν
19 9 6 4 22:15 33
8
Αλκορκόν
19 9 6 4 19:12 33
9
Έλτσε
19 9 6 4 22:14 33
10
Μάλαγα
18 9 4 5 19:13 31
11
Αλμερία
18 8 7 3 24:12 31
12
Λα Κορούνια
18 8 7 3 27:13 31
13
Νουμάνθια
19 9 4 6 28:20 31
14
Τενερίφη
19 7 8 4 22:20 29
15
Λας Πάλμας
18 7 8 3 27:15 29
16
Ράγιο Μαχανταόντα
18 7 5 6 20:20 26
17
Λούγκο
19 7 5 7 28:29 26
18
Ταρραγόνα
19 7 4 8 18:21 25
19
Ρεάλ Σαραγόσα
19 6 6 7 17:19 24
20
Εξτρεμαδούρα
19 7 2 10 20:25 23
21
Κόρδοβα
19 5 7 7 27:34 22
22
Ρέους
19 1 5 13 8:23 8
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Γρανάδα
19 8 6 5 22:15 30
2
Λα Κορούνια
19 7 8 4 19:17 29
3
Μάλαγα
19 7 7 5 20:16 28
4
Αλμπαθέτε
18 8 4 6 20:16 28
5
Κάντιθ
18 7 4 7 21:18 25
6
Ρεάλ Οβιέδο
18 7 3 8 17:20 24
7
Οσασούνα
19 6 6 7 22:26 24
8
Ρεάλ Σαραγόσα
19 6 5 8 27:26 23
9
Σπόρτινγκ Χιχόν
19 5 7 7 17:17 22
10
Εξτρεμαδούρα
19 5 7 7 21:22 22
11
Αλμερία
19 5 6 8 19:23 21
12
Μαγιόρκα
19 4 7 8 18:24 19
13
Αλκορκόν
19 5 3 11 16:26 18
14
Έλτσε
18 3 8 7 18:27 17
15
Λας Πάλμας
19 3 8 8 16:30 17
16
Λούγκο
19 2 9 8 13:21 15
17
Ράγιο Μαχανταόντα
19 4 3 12 18:31 15
18
Τενερίφη
19 2 8 9 15:26 14
19
Ρέους
18 4 1 13 8:20 13
20
Νουμάνθια
19 1 10 8 14:28 13
21
Κόρδοβα
18 1 5 12 15:36 8
22
Ταρραγόνα
19 1 3 15 4:34 6
Σχόλια
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;