0:0
Αλμερία — Λούγκο Ο αγώνας έληξε 12 Οκτωβρίου 2019

Στοίχημα στο Αλμερία — Λούγκο 12 Οκτωβρίου 2019

12 Οκτωβρίου 2019, 17:00
12 Οκτωβρίου 2019, 17:00 Ο αγώνας έληξε
Αλμερία
0 : 0
Λούγκο
Γήπεδο: Juegos Mediterráneos (Almería, Spain)
Διαιτητής: Iosu Galech Apezteguía
%MEETING_TABLE_BY_TOUR% %WHERE_TO_BET%

Συνθέσεις

Αλμερία

Pedro Emanuel
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Ρενέ
τ 11 -13
Iván Martos
α 12 0
Nikola Maraš
α 10 2
José Romera
α 9 1
Ιβάν Μπάλιου
α 5 0
José Corpas
μ 12 2
Ραντοσάβ Πέτροβιτς
μ 10 2
Gaspar Panadero
μ 9 0
Βαλεντίν Γουάντα
μ 7 1
Κέμα Νούνιεζ
μ 7 0
Sekou Gassama
ε 10 5
Αναπληρωματικοί
Fernando Martínez
τ 1 0
Valentine Ozornwafor
α 2 0
César de la Hoz
μ 11 0
Χοσέ Κάρλος Λάσο
μ 10 1
Άντε Τσόριτς
μ 7 0
Χουάν Μουνιός
ε 5 1
Nano Fernández
ε 0 0
Δε θα παίξουν
Lucien Owona
α 10 0
Sergio Aguza
μ 8 2
Jonathan Silva Vieira
α 4 0
Arvin Appiah
ε 2 0
Juan Ibiza
α 2 0
Darwin Núñez
ε 0 0
Dragan Rosić
τ 0 0
Λούγκο

Eloy Jiménez
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Αντέρ Καντέρο
τ 2 -3
Τζέραρντ Βαλεντίν
α 10 1
Χοσέ Κάρλος Ραμίρεζ
α 9 0
Ρομπέρτο Κανέγια
α 7 0
Ματιέ Πέιμπερνς
α 4 0
Κάρλος Πίτα
μ 10 0
Φερνάντο Σεοάνε
μ 10 0
Μπόρχα Ντομίνγκεζ
μ 6 1
Τέτε Μορέντε
μ 5 0
Κριατιάν Ερέρα
ε 10 4
Γιάνις Ραχμάνι
ε 6 0
Αναπληρωματικοί
Αλμπέρτο Βάρο
τ 8 -12
Εντού Καμπαμπαντάλ
α 9 0
Μαρσέλο Ντζαλό
α 0 0
Σερτζ Λέουκο
α 0 0
Άλεξ Λόπες
μ 7 0
Μανού Μπαρέιρο
ε 10 4
Κάρλος Κάστρο
ε 8 0
Δε θα παίξουν
Ζάουμε Γκράου
μ 7 0
Ιριόμε Γκονζάλεζ
μ 4 0
Ορέστ Λεμπεντένκο
α 4 0
Αντόν Εσκομπάρ
μ 1 0
Αντόνιο Καμπίγιο
μ 1 0
Χοσέ Αντόνιο Μαλαγκόν
α 1 0
Ούγκο Ράμα
μ 0 0

Μεταξύ τους αγώνες

Segunda Division 2018-2019
05.05.19
Λούγκο
Αλμερία
16.12.18
Αλμερία
Λούγκο
Segunda Division 2017-2018
02.06.18
Λούγκο
Αλμερία
1
:
1
07.01.18
Αλμερία
Λούγκο
1
:
0
Segunda Division 2016-2017
05.03.17
Λούγκο
Αλμερία
1
:
2
24.09.16
Αλμερία
Λούγκο
0
:
0
Segunda Division 2015-2016
13.02.16
Αλμερία
Λούγκο
0
:
2
13.09.15
Λούγκο
Αλμερία
1
:
0
Segunda Division 2012-2013
11.05.13
Λούγκο
Αλμερία
3
:
5
08.12.12
Αλμερία
Λούγκο
0
:
1

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Αλμερία
06.10.19
Ντεπορτίβο Λα Κορούνια
Αλμερία
Ι
03.10.19
Σπόρτινγκ Χιχόν
Αλμερία
Η
29.09.19
Αλμερία
Κάντιθ
Η
21.09.19
Ράγιο Βαγιεκάνο
Αλμερία
Ι
17.09.19
Αλμερία
Χιρόνα
Ν
14.09.19
Λας Πάλμας
Αλμερία
Ν
07.09.19
Μάλαγα
Αλμερία
Ν
31.08.19
Αλμερία
Ουέσκα
Ν
24.08.19
Ράθινγκ Σανταντέρ
Αλμερία
Ι
17.08.19
Αλμερία
Αλμπαθέτε
Ν
Λούγκο
05.10.19
Λούγκο
Λας Πάλμας
Η
02.10.19
Μιραντές
Λούγκο
Ι
29.09.19
Λούγκο
Τενερίφη
Η
21.09.19
Ρεάλ Σαραγόσα
Λούγκο
Ι
18.09.19
Λούγκο
Πονφεραδίνα
Ι
15.09.19
Λούγκο
Φουενλαμπράντα
Ν
08.09.19
Έλτσε
Λούγκο
Ι
01.09.19
Λούγκο
Αλκορκόν
Η
24.08.19
Ρεάλ Οβιέδο
Λούγκο
Ι
17.08.19
Λούγκο
Εξτρεμαδούρα
Ι

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Κάντιθ
10 8 1 1 16:8 25
2
Αλμερία
10 5 3 2 16:9 18
3
Ουέσκα
10 6 0 4 9:5 18
4
Φουενλαμπράντα
9 5 2 2 12:8 17
5
Ρεάλ Σαραγόσα
9 4 4 1 14:8 16
6
Ράγιο Βαγιεκάνο
11 3 7 1 17:14 16
7
Χιρόνα
11 5 1 5 13:12 16
8
Έλτσε
11 4 4 3 11:10 16
9
Αλμπαθέτε
10 5 1 4 7:12 16
10
Λας Πάλμας
10 4 3 3 11:10 15
11
Νουμάνθια
10 3 5 2 11:9 14
12
Πονφεραδίνα
10 3 4 3 14:12 13
13
Εξτρεμαδούρα
10 3 3 4 10:10 12
14
Αλκορκόν
10 3 3 4 13:14 12
15
Σπόρτινγκ Χιχόν
10 2 5 3 10:10 11
16
Τενερίφη
11 3 2 6 14:16 11
17
Λούγκο
10 1 6 3 10:15 9
18
Ράθινγκ Σανταντέρ
10 1 5 4 9:12 8
19
Μάλαγα
10 1 5 4 6:10 8
20
Λα Κορούνια
10 1 5 4 11:17 8
21
Μιραντές
10 1 5 4 10:18 8
22
Ρεάλ Οβιέδο
10 1 4 5 11:16 7
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Λας Πάλμας
5 4 0 1 8:3 12
2
Εξτρεμαδούρα
5 3 1 1 7:3 10
3
Αλμπαθέτε
5 3 1 1 5:3 10
4
Κάντιθ
5 3 1 1 5:4 10
5
Ουέσκα
5 3 0 2 4:2 9
6
Χιρόνα
5 3 0 2 7:4 9
7
Έλτσε
5 2 2 1 5:4 8
8
Ράγιο Βαγιεκάνο
5 1 4 0 7:6 7
9
Νουμάνθια
5 1 4 0 6:5 7
10
Πονφεραδίνα
5 2 1 2 6:6 7
11
Φουενλαμπράντα
5 2 1 2 5:5 7
12
Ράθινγκ Σανταντέρ
5 1 3 1 5:4 6
13
Ρεάλ Σαραγόσα
5 1 3 1 7:7 6
14
Ρεάλ Οβιέδο
5 1 3 1 6:6 6
15
Αλκορκόν
5 1 2 2 6:6 5
16
Αλμερία
5 1 2 2 7:8 5
17
Σπόρτινγκ Χιχόν
5 1 2 2 5:6 5
18
Λα Κορούνια
5 0 4 1 5:7 4
19
Τενερίφη
5 1 0 4 6:7 3
20
Μάλαγα
5 0 3 2 3:6 3
21
Λούγκο
5 0 3 2 4:9 3
22
Μιραντές
5 0 3 2 4:10 3
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Κάντιθ
5 4 1 0 8:2 13
2
Χιρόνα
6 4 1 1 9:5 13
3
Ράγιο Βαγιεκάνο
6 3 3 0 11:6 12
4
Ουέσκα
5 4 0 1 7:2 12
5
Πονφεραδίνα
6 3 2 1 10:5 11
6
Ρεάλ Σαραγόσα
6 3 2 1 8:5 11
7
Νουμάνθια
5 3 1 1 5:2 10
8
Σπόρτινγκ Χιχόν
5 2 3 0 9:5 9
9
Αλμερία
4 3 0 1 8:3 9
10
Φουενλαμπράντα
4 2 2 0 7:4 8
11
Λας Πάλμας
5 2 1 2 6:8 7
12
Αλμπαθέτε
4 2 1 1 2:4 7
13
Μιραντές
5 1 3 1 7:7 6
14
Λα Κορούνια
5 1 3 1 7:7 6
15
Έλτσε
5 1 3 1 4:5 6
16
Ράθινγκ Σανταντέρ
6 1 2 3 6:7 5
17
Λούγκο
6 1 2 3 7:12 5
18
Εξτρεμαδούρα
4 1 1 2 3:3 4
19
Ρεάλ Οβιέδο
5 0 4 1 5:7 4
20
Τενερίφη
5 1 1 3 4:6 4
21
Μάλαγα
4 0 3 1 2:3 3
22
Αλκορκόν
5 1 0 4 4:8 3
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Κάντιθ
5 4 0 1 8:6 12
2
Έλτσε
6 3 1 2 7:5 10
3
Αλκορκόν
5 2 3 0 9:6 9
4
Αλμερία
6 2 3 1 8:6 9
5
Φουενλαμπράντα
5 3 0 2 5:4 9
6
Αλμπαθέτε
6 3 0 3 5:8 9
7
Λας Πάλμας
5 2 2 1 5:2 8
8
Εξτρεμαδούρα
6 2 2 2 7:7 8
9
Τενερίφη
6 2 1 3 10:10 7
10
Ουέσκα
5 2 0 3 2:3 6
11
Ρεάλ Σαραγόσα
3 1 2 0 6:3 5
12
Μάλαγα
6 1 2 3 4:7 5
13
Λούγκο
4 0 4 0 3:3 4
14
Νουμάνθια
5 0 4 1 6:7 4
15
Ράγιο Βαγιεκάνο
5 0 4 1 6:8 4
16
Ράθινγκ Σανταντέρ
4 0 3 1 3:5 3
17
Ρεάλ Οβιέδο
5 1 0 4 6:9 3
18
Χιρόνα
5 1 0 4 4:7 3
19
Πονφεραδίνα
4 0 2 2 4:7 2
20
Σπόρτινγκ Χιχόν
5 0 2 3 1:5 2
21
Λα Κορούνια
5 0 2 3 4:10 2
22
Μιραντές
5 0 2 3 3:11 2
Σχόλια
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;