Στοίχημα στο Έλτσε — Αλμπαθέτε 10 Μαΐου 2020

Ο αγώνας αναβλήθηκε
Έλτσε
Αλμπαθέτε
Γήπεδο: Μαρτίνεθ Βαλέρο (Έλτσε, Ισπανία)

Πού να το παίξετε

Θέσεις που πληρώθηκαν από τις στοιχηματικές εταιρίες

Συνθέσεις

Starting lineups temporary unavailable

Έλτσε

Pacheta
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Έντγκαρ Μπαντία
τ 30 -33
Μιγκέλ Σαν Ρομάν Φεράντιθ
τ 1 0
Ντάνι Κάλβο
α 29 1
Όσκαρ Ζιλ Ρεγκάνιο
α 28 1
Χουάν Κρουζ
α 27 0
Γκονζάλο Βερντού
α 26 3
Αντόνι Λόπες
α 12 0
Τέκιο
α 7 0
Josema
α 2 0
Φιντέλ Τσάβες
μ 29 8
Γιοσάν
μ 27 1
Ιβάν Σάντσεζ
μ 27 1
Ραμόν Φολχ
μ 23 1
Μανού Σάντσεζ Λόπεζ
μ 19 1
Ομενούκε Μφούλου
μ 16 0
Νίνο
ε 29 6
Πέρε Μίγια
ε 27 6
Κλαούντιο Μεντίνα
ε 13 0
Ντάνι Εσρίτσε
ε 5 2
Jonathas
ε 4 1
Μουράντ Ελ Γκεζουάνι
ε 2 0
Νάτσο Ραμόν
ε 1 0
Jonathan Carmona
ε 0 0
Αντριάν Μολίνα
ε 0 0
Δε θα παίξουν
Víctor Rodríguez Romero
μ 1 0
Αλμπαθέτε

Lucas Alcaraz
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Τομέου Ναδάλ
τ 28 -34
Γκαμπριέλ Μπραζάο
τ 2 -2
Adrián Rodríguez
τ 0 0
Αλβάρο Αρόγιο
α 29 0
Αλμπέρτο Μπενίτο
α 27 0
Φραν Γκαρσία
α 24 0
Χοσέ Αντόνιο Κάρο Μαρτίνεζ
α 18 0
Ιβάν Κεσότζεβιτς
α 17 0
Ντιέγο Καμπάγιο
α 5 0
Νίκο Γκοροσίτο
α 3 0
Σέρχιο Σάντσεζ
α 1 0
Φερνάντο Ναβάρο Ερβάς
α 0 0
Πέδρο Σάντσεζ
μ 24 4
Καρίμ Αζαμούμ
μ 23 0
Νέστορ Σουσαέτα
μ 23 3
Έντι Σιλβέστρε Ισραφίλοφ
μ 21 1
Μανουέλ Φουστέρ
μ 20 3
Ντιέγο Μπάρι
μ 16 0
Γιον Ερίτσε
μ 7 0
Μαϊκέλ Μέσα
μ 5 0
Κέμα Νούνιεζ
μ 2 0
Ρόμπερτ Εργκάς
μ 1 0
Φραν Καστίγιο
μ 0 0
Ρομάν Ζοζούλια
ε 27 3
Ντάνιελ Οχέδα
ε 23 3
Χαβιέρ Ατσούνια
ε 22 2
Άλβαρο Χιμένεθ
ε 16 1
Νταβίντ Κερόλ
ε 2 0

Μεταξύ τους αγώνες

Segunda Division 2019-2020
21.12.19
Αλμπαθέτε
Έλτσε
Segunda Division 2018-2019
14.04.19
Αλμπαθέτε
Έλτσε
25.11.18
Έλτσε
Αλμπαθέτε
Segunda Division 2015-2016
01.05.16
Έλτσε
Αλμπαθέτε
1
:
1
29.11.15
Αλμπαθέτε
Έλτσε
1
:
0
Segunda Division 2010-2011
05.03.11
Αλμπαθέτε
Έλτσε
0
:
2
09.10.10
Έλτσε
Αλμπαθέτε
1
:
0
Segunda Division 2009-2010
20.03.10
Έλτσε
Αλμπαθέτε
2
:
1
18.10.09
Αλμπαθέτε
Έλτσε
2
:
2

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Έλτσε
08.03.20
Ράγιο Βαγιεκάνο
Έλτσε
Ν
01.03.20
Έλτσε
Νουμάνθια
Ν
22.02.20
Τενερίφη
Έλτσε
Η
15.02.20
Έλτσε
Ρεάλ Σαραγόσα
Η
09.02.20
Λούγκο
Έλτσε
Ι
01.02.20
Έλτσε
Μάλαγα
Ν
26.01.20
Αλμερία
Έλτσε
Ν
19.01.20
Έλτσε
Αλκορκόν
Ι
14.01.20
Σπόρτινγκ Χιχόν
Έλτσε
Η
04.01.20
Έλτσε
Ουέσκα
Ι
21.12.19
Αλμπαθέτε
Έλτσε
Ν
15.12.19
Έλτσε
Λας Πάλμας
Η
08.12.19
Κάντιθ
Έλτσε
Ι
01.12.19
Έλτσε
Ράθινγκ Σανταντέρ
Ν
24.11.19
Μάλαγα
Έλτσε
Ι
16.11.19
Έλτσε
Αλμερία
Ι
10.11.19
Ντεπορτίβο Λα Κορούνια
Έλτσε
Ν
03.11.19
Έλτσε
Μιραντές
Ν
27.10.19
Ουέσκα
Έλτσε
Η
19.10.19
Έλτσε
Σπόρτινγκ Χιχόν
Η
12.10.19
Χιρόνα
Έλτσε
Ν
05.10.19
Έλτσε
Ράγιο Βαγιεκάνο
Ι
01.10.19
Εξτρεμαδούρα
Έλτσε
Η
28.09.19
Έλτσε
Πονφεραδίνα
Ν
22.09.19
Νουμάνθια
Έλτσε
Ι
19.09.19
Έλτσε
Τενερίφη
Ι
15.09.19
Ρεάλ Οβιέδο
Έλτσε
Ν
08.09.19
Έλτσε
Λούγκο
Ι
30.08.19
Ρεάλ Σαραγόσα
Έλτσε
Η
24.08.19
Αλκορκόν
Έλτσε
Ν
17.08.19
Έλτσε
Φουενλαμπράντα
Η
Αλμπαθέτε
07.03.20
Χιρόνα
Αλμπαθέτε
Ι
29.02.20
Αλμπαθέτε
Ράγιο Βαγιεκάνο
Ι
22.02.20
Αλμπαθέτε
Νουμάνθια
Ν
19.02.20
Ράγιο Βαγιεκάνο
Αλμπαθέτε
Η
16.02.20
Μιραντές
Αλμπαθέτε
Ι
09.02.20
Αλμπαθέτε
Πονφεραδίνα
Ι
02.02.20
Ρεάλ Οβιέδο
Αλμπαθέτε
Η
26.01.20
Αλμπαθέτε
Ντεπορτίβο Λα Κορούνια
Η
18.01.20
Λούγκο
Αλμπαθέτε
Η
14.01.20
Αλμπαθέτε
Φουενλαμπράντα
Ι
04.01.20
Τενερίφη
Αλμπαθέτε
Η
21.12.19
Αλμπαθέτε
Έλτσε
Η
06.12.19
Αλμπαθέτε
Εξτρεμαδούρα
Ι
30.11.19
Πονφεραδίνα
Αλμπαθέτε
Ι
24.11.19
Αλμπαθέτε
Μιραντές
Η
16.11.19
Ρεάλ Σαραγόσα
Αλμπαθέτε
Ν
09.11.19
Αλμπαθέτε
Λούγκο
Η
01.11.19
Νουμάνθια
Αλμπαθέτε
Η
25.10.19
Αλμπαθέτε
Κάντιθ
Ν
20.10.19
Φουενλαμπράντα
Αλμπαθέτε
Ν
13.10.19
Αλμπαθέτε
Ρεάλ Οβιέδο
Η
04.10.19
Αλκορκόν
Αλμπαθέτε
Ν
01.10.19
Αλμπαθέτε
Ράθινγκ Σανταντέρ
Ι
27.09.19
Λας Πάλμας
Αλμπαθέτε
Η
21.09.19
Αλμπαθέτε
Μάλαγα
Ν
18.09.19
Ουέσκα
Αλμπαθέτε
Ν
15.09.19
Αλμπαθέτε
Τενερίφη
Η
07.09.19
Ντεπορτίβο Λα Κορούνια
Αλμπαθέτε
Ν
01.09.19
Σπόρτινγκ Χιχόν
Αλμπαθέτε
Η
23.08.19
Αλμπαθέτε
Χιρόνα
Ν
17.08.19
Αλμερία
Αλμπαθέτε
Η

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Κάντιθ
31 16 8 7 41:29 56
2
Ρεάλ Σαραγόσα
31 15 10 6 45:30 55
3
Αλμερία
31 13 11 7 51:32 50
4
Ουέσκα
31 15 5 11 39:32 50
5
Χιρόνα
31 13 8 10 40:35 47
6
Έλτσε
31 12 10 9 41:33 46
7
Ράγιο Βαγιεκάνο
31 9 16 6 39:32 43
8
Μιραντές
31 9 15 7 42:43 42
9
Αλκορκόν
31 9 14 8 38:37 41
10
Σπόρτινγκ Χιχόν
31 11 8 12 32:30 41
11
Πονφεραδίνα
31 9 13 9 36:34 40
12
Φουενλαμπράντα
31 9 12 10 32:33 39
13
Τενερίφη
31 10 9 12 36:36 39
14
Λας Πάλμας
31 9 11 11 34:39 38
15
Μάλαγα
31 8 14 9 27:27 38
16
Νουμάνθια
31 9 11 11 35:35 38
17
Ρεάλ Οβιέδο
31 8 11 12 37:43 35
18
Αλμπαθέτε
31 9 8 14 24:37 35
19
Λα Κορούνια
31 8 11 12 28:46 35
20
Λούγκο
31 7 13 11 28:40 34
21
Εξτρεμαδούρα
31 7 10 14 30:43 31
22
Ράθινγκ Σανταντέρ
31 4 16 11 31:40 28
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ρεάλ Σαραγόσα
5 3 2 0 9:5 11
2
Σπόρτινγκ Χιχόν
5 3 1 1 9:3 10
3
Μάλαγα
5 3 1 1 6:3 10
4
Τενερίφη
5 3 1 1 6:3 10
5
Χιρόνα
5 2 3 0 7:4 9
6
Λούγκο
5 2 3 0 5:3 9
7
Ράγιο Βαγιεκάνο
5 2 2 1 6:4 8
8
Έλτσε
5 2 1 2 8:7 7
9
Αλκορκόν
5 2 1 2 8:8 7
10
Ουέσκα
5 2 1 2 7:7 7
11
Ρεάλ Οβιέδο
5 2 1 2 5:5 7
12
Κάντιθ
5 2 1 2 5:5 7
13
Ράθινγκ Σανταντέρ
5 2 1 2 5:7 7
14
Μιραντές
5 1 3 1 7:7 6
15
Αλμπαθέτε
5 1 3 1 5:5 6
16
Εξτρεμαδούρα
5 1 2 2 8:10 5
17
Πονφεραδίνα
5 1 2 2 2:4 5
18
Λα Κορούνια
5 1 2 2 4:9 5
19
Αλμερία
5 1 1 3 7:6 4
20
Λας Πάλμας
5 0 3 2 4:9 3
21
Φουενλαμπράντα
5 0 2 3 3:7 2
22
Νουμάνθια
5 0 1 4 4:9 1
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ουέσκα
16 12 2 2 28:13 38
2
Χιρόνα
16 10 4 2 23:12 34
3
Κάντιθ
15 9 4 2 24:14 31
4
Πονφεραδίνα
16 7 8 1 21:10 29
5
Σπόρτινγκ Χιχόν
16 8 4 4 24:14 28
6
Ρεάλ Σαραγόσα
15 8 4 3 23:12 28
7
Αλμερία
15 8 3 4 25:13 27
8
Ράγιο Βαγιεκάνο
16 7 6 3 22:16 27
9
Νουμάνθια
16 7 5 4 18:11 26
10
Μιραντές
16 5 10 1 18:12 25
11
Τενερίφη
16 6 6 4 18:16 24
12
Μάλαγα
15 5 7 3 18:14 22
13
Έλτσε
15 5 6 4 20:16 21
14
Φουενλαμπράντα
15 5 6 4 19:17 21
15
Λα Κορούνια
15 5 6 4 18:20 21
16
Λούγκο
16 5 6 5 18:24 21
17
Λας Πάλμας
15 5 5 5 20:19 20
18
Ρεάλ Οβιέδο
15 4 8 3 18:17 20
19
Αλμπαθέτε
15 4 5 6 11:16 17
20
Εξτρεμαδούρα
16 4 4 8 15:21 16
21
Αλκορκόν
16 4 4 8 17:23 16
22
Ράθινγκ Σανταντέρ
15 2 9 4 19:19 15
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ρεάλ Σαραγόσα
16 7 6 3 22:18 27
2
Αλκορκόν
15 5 10 0 21:14 25
3
Έλτσε
16 7 4 5 21:17 25
4
Κάντιθ
16 7 4 5 17:15 25
5
Αλμερία
16 5 8 3 26:19 23
6
Φουενλαμπράντα
16 4 6 6 13:16 18
7
Λας Πάλμας
16 4 6 6 14:20 18
8
Αλμπαθέτε
16 5 3 8 13:21 18
9
Μιραντές
15 4 5 6 24:31 17
10
Ράγιο Βαγιεκάνο
15 2 10 3 17:16 16
11
Μάλαγα
16 3 7 6 9:13 16
12
Ρεάλ Οβιέδο
16 4 3 9 19:26 15
13
Εξτρεμαδούρα
15 3 6 6 15:22 15
14
Τενερίφη
15 4 3 8 18:20 15
15
Λα Κορούνια
16 3 5 8 10:26 14
16
Χιρόνα
15 3 4 8 17:23 13
17
Λούγκο
15 2 7 6 10:16 13
18
Σπόρτινγκ Χιχόν
15 3 4 8 8:16 13
19
Ράθινγκ Σανταντέρ
16 2 7 7 12:21 13
20
Νουμάνθια
15 2 6 7 17:24 12
21
Ουέσκα
15 3 3 9 11:19 12
22
Πονφεραδίνα
15 2 5 8 15:24 11
Σχόλια
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;