1:1
Αλμπαθέτε — Έλτσε Ο αγώνας έληξε 14 Απριλίου 2019

Στοίχημα στο Αλμπαθέτε — Έλτσε

14 Απριλίου 2019, 13:00 (EEST)
14 Απριλίου 2019, 13:00 (EEST) Ο αγώνας έληξε
Αλμπαθέτε
1 : 1
Έλτσε
Γήπεδο: Carlos Belmonte (Albacete, Spain)
Διαιτητής: Ντομίνγκες Σερβάντες

Πού να το παίξετε

Θέσεις που πληρώθηκαν από τις στοιχηματικές εταιρίες

Συνθέσεις

Αλμπαθέτε

Luis Miguel Ramis
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Τομέου Ναδάλ
τ 31 -23
Άλβαρο Τεχέρο
α 31 1
Αλβάρο Αρόγιο
α 27 0
Σαντιάγκο Τζεντιλέτι
α 21 0
Borja Herrera
α 6 0
Αλέιξ Φέμπας
μ 30 2
Ζερεμί Μπελά
μ 27 10
Εουχένι Βαλντεράμα
μ 25 4
Αλβάρο Πένια
μ 10 0
Ντανιέλ Τόρες
μ 9 0
Ρομάν Ζοζούλια
ε 28 8
Αναπληρωματικοί
Χοσέ Αντόνιο Κάρο Ντίας
τ 2 -2
Ángel Moreno
α 1 0
Μικαέλ Μάλσα
μ 26 0
Barri
μ 7 0
Sulley Muntari
μ 2 0
Χαβιέρ Ατσούνια
ε 24 2
Ρέι Μάναϊ
ε 21 5
Δε θα παίξουν
Νέστορ Σουσαέτα
μ 27 2
Φραν Γκαρσία
α 16 0
Χοσέ Αντόνιο Κάρο Μαρτίνεζ
α 16 1
Νίκο Γκοροσίτο
α 6 0
Μιγκέλ Άνχελ Γκόμεζ
ε 1 0
Μπαλού Ζαν-Ιβ Ταμπλά
μ 1 0
Έλτσε

Pacheta
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Έντγκαρ Μπαντία
τ 12 -10
Γκονζάλο Βερντού
α 30 2
Χουάν Κρουζ
α 26 0
Τέκιο
α 20 0
Ντάνι Κάλβο
α 13 1
Javi Flores
μ 29 1
Ιβάν Σάντσεζ
μ 27 5
Γιοσάν
μ 23 1
Καρίμ Αζαμούμ
μ 9 0
Νίνο
ε 29 4
Γιάτσινε Κασμί
ε 8 1
Αναπληρωματικοί
José Juan Figueras
τ 13 -16
Νέιντερ Λοσάνο
α 24 1
Αλεξάντερ Γκονσάλες
α 19 1
Xavi Torres
μ 25 4
Μανού Σάντσεζ Λόπεζ
μ 21 2
Borja Martínez
μ 14 1
Κάρλος Κάστρο
ε 7 1
Δε θα παίξουν
Γκονθάλο Βιγιάρ
μ 13 0
Manu Rodríguez
α 9 0
Νάτσο Χιλ
μ 7 0
Jesús Olmo
α 1 0
Jony Ñíguez
μ 1 0
Αλφρέντ Πλάνας
μ 1 0

Νέα

45 λεπτά πριν τον αγώνα
Δημοσιεύθηκαν οι αρχικές ενδεκάδες.
See above.
Εμφάνιση όλων

Μεταξύ τους αγώνες

Σεγούντα Ντιβιζιόν 2018-2019
25.11.18
Έλτσε
Αλμπαθέτε
Σεγούντα Ντιβιζιόν 2015-2016
01.05.16
Έλτσε
Αλμπαθέτε
1
:
1
29.11.15
Αλμπαθέτε
Έλτσε
1
:
0
Σεγούντα Ντιβιζιόν 2010-2011
05.03.11
Αλμπαθέτε
Έλτσε
0
:
2
09.10.10
Έλτσε
Αλμπαθέτε
1
:
0
Σεγούντα Ντιβιζιόν 2009-2010
20.03.10
Έλτσε
Αλμπαθέτε
2
:
1
18.10.09
Αλμπαθέτε
Έλτσε
2
:
2

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Αλμπαθέτε
07.04.19
Αλκορκόν
Αλμπαθέτε
Ν
30.03.19
Αλμπαθέτε
Τενερίφη
Ι
23.03.19
Λούγκο
Αλμπαθέτε
Ν
16.03.19
Αλμπαθέτε
Εξτρεμαδούρα
Ν
09.03.19
Ταρραγόνα
Αλμπαθέτε
Η
02.03.19
Κάντιθ
Αλμπαθέτε
Η
23.02.19
Αλμπαθέτε
Ρεάλ Οβιέδο
Ι
16.02.19
Ρεάλ Σαραγόσα
Αλμπαθέτε
Ι
10.02.19
Αλμπαθέτε
Μαγιόρκα
Ν
02.02.19
Κόρδοβα
Αλμπαθέτε
Ν
27.01.19
Αλμπαθέτε
Ρέους
Ν
20.01.19
Ντεπορτίβο Λα Κορούνια
Αλμπαθέτε
Η
12.01.19
Αλμπαθέτε
Σπόρτινγκ Χιχόν
Ι
04.01.19
Γρανάδα
Αλμπαθέτε
Ι
23.12.18
Αλμπαθέτε
Ράγιο Μαχανταόντα
Ν
15.12.18
Νουμάνθια
Αλμπαθέτε
Ν
08.12.18
Αλμπαθέτε
Οσασούνα
Ι
02.12.18
Αλμπαθέτε
Αλκορκόν
Ν
25.11.18
Έλτσε
Αλμπαθέτε
Ν
18.11.18
Αλμπαθέτε
Λούγκο
Ν
11.11.18
Τενερίφη
Αλμπαθέτε
Ι
02.11.18
Αλμπαθέτε
Ταρραγόνα
Ν
28.10.18
Εξτρεμαδούρα
Αλμπαθέτε
Ν
21.10.18
Αλμπαθέτε
Αλμερία
Ι
12.10.18
Μάλαγα
Αλμπαθέτε
Η
07.10.18
Ρεάλ Οβιέδο
Αλμπαθέτε
Η
28.09.18
Αλμπαθέτε
Ρεάλ Σαραγόσα
Ι
23.09.18
Μαγιόρκα
Αλμπαθέτε
Ν
17.09.18
Αλμπαθέτε
Κάντιθ
Ι
09.09.18
Ρέους
Αλμπαθέτε
Ν
02.09.18
Αλμπαθέτε
Κόρδοβα
Ν
25.08.18
Λας Πάλμας
Αλμπαθέτε
Ι
17.08.18
Αλμπαθέτε
Ντεπορτίβο Λα Κορούνια
Ι
Έλτσε
07.04.19
Έλτσε
Κόρδοβα
Ν
31.03.19
Λας Πάλμας
Έλτσε
Ν
23.03.19
Έλτσε
Αλκορκόν
Ν
16.03.19
Ρεάλ Σαραγόσα
Έλτσε
Η
09.03.19
Έλτσε
Κάντιθ
Ν
03.03.19
Μαγιόρκα
Έλτσε
Ι
24.02.19
Λούγκο
Έλτσε
Ι
16.02.19
Έλτσε
Εξτρεμαδούρα
Ν
09.02.19
Έλτσε
Ρεάλ Οβιέδο
Η
03.02.19
Ρέους
Έλτσε
Ν
26.01.19
Έλτσε
Νουμάνθια
Ι
21.01.19
Γρανάδα
Έλτσε
Η
13.01.19
Έλτσε
Ταρραγόνα
Ν
04.01.19
Τενερίφη
Έλτσε
Η
22.12.18
Έλτσε
Αλμερία
Ι
16.12.18
Ράγιο Μαχανταόντα
Έλτσε
Ν
09.12.18
Έλτσε
Σπόρτινγκ Χιχόν
Ι
01.12.18
Κόρδοβα
Έλτσε
Ι
25.11.18
Έλτσε
Αλμπαθέτε
Η
18.11.18
Αλκορκόν
Έλτσε
Η
10.11.18
Έλτσε
Λας Πάλμας
Ι
04.11.18
Κάντιθ
Έλτσε
Η
28.10.18
Έλτσε
Ρεάλ Σαραγόσα
Ν
19.10.18
Έλτσε
Μάλαγα
Ν
12.10.18
Ντεπορτίβο Λα Κορούνια
Έλτσε
Η
07.10.18
Έλτσε
Λούγκο
Ν
30.09.18
Εξτρεμαδούρα
Έλτσε
Ι
23.09.18
Ρεάλ Οβιέδο
Έλτσε
Ι
16.09.18
Έλτσε
Μαγιόρκα
Ι
09.09.18
Νουμάνθια
Έλτσε
Η
01.09.18
Έλτσε
Ρέους
Η
26.08.18
Οσασούνα
Έλτσε
Ι
18.08.18
Έλτσε
Γρανάδα
Ι
15.04.17
Έλτσε
Νουμάνθια
1
:
3
Η

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Οσασούνα
34 20 7 7 48:32 67
2
Γρανάδα
34 17 10 7 40:22 61
3
Αλμπαθέτε
33 16 12 5 43:25 60
4
Μάλαγα
34 15 10 9 34:26 55
5
Μαγιόρκα
33 15 9 9 44:31 54
6
Ντεπορτίβο Λα Κορούνια
34 13 15 6 42:27 54
7
Κάντιθ
33 14 11 8 44:29 53
8
Σπόρτινγκ Χιχόν
34 14 10 10 37:29 52
9
Αλμερία
34 12 13 9 38:29 49
10
Ρεάλ Οβιέδο
33 13 10 10 36:35 49
11
Έλτσε
33 11 12 10 35:36 45
12
Αλκορκόν
33 12 8 13 31:32 44
13
Λας Πάλμας
33 9 16 8 36:35 43
14
Τενερίφη
34 8 16 10 33:39 40
15
Ράγιο Μαχανταόντα
34 11 7 16 36:46 40
16
Νουμάνθια
33 9 12 12 37:43 39
17
Ρεάλ Σαραγόσα
33 9 11 13 37:42 38
18
Εξτρεμαδούρα
34 9 9 16 37:43 36
19
Λούγκο
33 7 13 13 31:42 34
20
Ταρραγόνα
34 7 6 21 20:51 27
21
Κόρδοβα
33 5 11 17 38:60 26
22
Ρέους
33 5 6 22 16:39 21
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σπόρτινγκ Χιχόν
5 4 1 0 6:2 13
2
Μαγιόρκα
5 4 0 1 9:4 12
3
Έλτσε
5 4 0 1 6:2 12
4
Οσασούνα
5 3 1 1 10:6 10
5
Αλμπαθέτε
5 3 1 1 7:3 10
6
Εξτρεμαδούρα
5 3 0 2 4:3 9
7
Τενερίφη
5 2 2 1 9:7 8
8
Ρεάλ Σαραγόσα
5 2 1 2 7:7 7
9
Ράγιο Μαχανταόντα
5 2 1 2 9:8 7
10
Αλμερία
5 1 3 1 5:3 6
11
Κάντιθ
5 1 3 1 6:6 6
12
Λούγκο
5 1 3 1 4:6 6
13
Ρεάλ Οβιέδο
5 1 2 2 4:4 5
14
Μάλαγα
5 1 2 2 4:5 5
15
Λας Πάλμας
5 1 2 2 4:5 5
16
Γρανάδα
5 1 2 2 3:4 5
17
Ντεπορτίβο Λα Κορούνια
5 1 2 2 3:5 5
18
Νουμάνθια
5 1 2 2 4:9 5
19
Κόρδοβα
5 1 1 3 5:9 4
20
Ταρραγόνα
5 1 0 4 2:9 3
21
Αλκορκόν
5 0 2 3 2:7 2
22
Ρέους
5 0 0 5 0:5 0
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Οσασούνα
17 15 2 0 28:7 47
2
Μαγιόρκα
17 12 3 2 29:10 39
3
Γρανάδα
17 10 5 2 21:9 35
4
Αλμπαθέτε
16 8 8 0 23:11 32
5
Κάντιθ
17 8 8 1 27:12 32
6
Αλκορκόν
17 9 5 3 18:8 32
7
Ντεπορτίβο Λα Κορούνια
17 8 7 2 26:11 31
8
Αλμερία
17 8 7 2 24:11 31
9
Σπόρτινγκ Χιχόν
17 9 4 4 21:14 31
10
Μάλαγα
17 9 4 4 19:12 31
11
Ρεάλ Οβιέδο
17 8 7 2 21:15 31
12
Έλτσε
17 8 6 3 19:11 30
13
Νουμάνθια
16 8 3 5 24:17 27
14
Λας Πάλμας
16 6 8 2 23:11 26
15
Τενερίφη
17 6 8 3 19:16 26
16
Ράγιο Μαχανταόντα
17 7 4 6 19:19 25
17
Λούγκο
17 6 5 6 23:25 23
18
Ρεάλ Σαραγόσα
16 5 6 5 16:16 21
19
Ταρραγόνα
16 6 3 7 16:19 21
20
Εξτρεμαδούρα
17 6 2 9 19:22 20
21
Κόρδοβα
16 4 7 5 26:27 19
22
Ρέους
17 1 5 11 8:21 8
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Αλμπαθέτε
17 8 4 5 20:14 28
2
Γρανάδα
17 7 5 5 19:13 26
3
Μάλαγα
17 6 6 5 15:14 24
4
Ντεπορτίβο Λα Κορούνια
17 5 8 4 16:16 23
5
Σπόρτινγκ Χιχόν
17 5 6 6 16:15 21
6
Κάντιθ
16 6 3 7 17:17 21
7
Οσασούνα
17 5 5 7 20:25 20
8
Αλμερία
17 4 6 7 14:18 18
9
Ρεάλ Οβιέδο
16 5 3 8 15:20 18
10
Ρεάλ Σαραγόσα
17 4 5 8 21:26 17
11
Λας Πάλμας
17 3 8 6 13:24 17
12
Εξτρεμαδούρα
17 3 7 7 18:21 16
13
Μαγιόρκα
16 3 6 7 15:21 15
14
Έλτσε
16 3 6 7 16:25 15
15
Ράγιο Μαχανταόντα
17 4 3 10 17:27 15
16
Τενερίφη
17 2 8 7 14:23 14
17
Ρέους
16 4 1 11 8:18 13
18
Αλκορκόν
16 3 3 10 13:24 12
19
Νουμάνθια
17 1 9 7 13:26 12
20
Λούγκο
16 1 8 7 8:17 11
21
Κόρδοβα
17 1 4 12 12:33 7
22
Ταρραγόνα
18 1 3 14 4:32 6
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;
Συμβουλή: Πληκτρολογήστε «@» πριν από το όνομα χρήστη για να βρείτε το χρήστη
Ακύρωση