Στοίχημα στο Πονφεραδίνα — Έλτσε

Ο αγώνας αναβλήθηκε
Πονφεραδίνα
Έλτσε
Γήπεδο: Ελ Τοραλίν (Πονφεράδα, Ισπανία)

Πού να το παίξετε

Θέσεις που πληρώθηκαν από τις στοιχηματικές εταιρίες

Συνθέσεις

Οι αρχικές ενδεκάδες θα ανακοινωθούν περίπου μία ώρα πριν τον αγώνα

Πονφεραδίνα

Jon Pérez Bolo
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Μανουέλ Γκαρσία
τ 11 -12
Ρενέ
τ 7 -8
Τσιανφράνκο Γκατσανίγκα
τ 2 -2
Φραντσίσκο Χαβιέ Χιντάλγκο Γκόμεζ
α 31 0
Φράνκο Ρούσο
α 29 0
Χοσέ Αντόνιο Ρίος Ρέινα
α 25 0
Πάμπλο Τριγκέρος
α 24 1
Λουίς Βαλσάρτσε
α 15 0
Φαμπιάν Νογουέρα
α 5 0
Aya Diouf
α 0 0
Ιβάν Ροντρίγκεζ
α 0 0
Τζον Γκαρσία
α 0 0
Όσκαρ Σιέλβα
μ 28 0
Πάμπλο Λαρέα
μ 28 2
Πάμπλο Βαλσάρτσε
μ 24 2
Σάουλ Κρέσπο
μ 15 0
Φραν Μανσανάρα
μ 12 1
Ομάρ Ράμος
μ 4 0
Φραντσέσκ Φουγιάνα
μ 4 0
Χοσέ Ροντρίγκεθ
μ 0 0
Γιούρι ντε Σόουζα
ε 31 16
Άλεξ Αϊθπούρου
ε 26 4
Ασιέρ Μπενίτο
ε 23 2
Νάτσο Χιλ
ε 23 1
Ίβι Λόπεζ
ε 7 2
Χάβι Ναβάρο
ε 4 0
Αμφίβολοι
Μάξι Βίγια
α 4 0
Έλτσε

Pacheta
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Έντγκαρ Μπαντία
τ 30 -33
Μιγκέλ Σαν Ρομάν Φεράντιθ
τ 1 0
Ντάνι Κάλβο
α 29 1
Όσκαρ Ζιλ Ρεγκάνιο
α 28 1
Χουάν Κρουζ
α 27 0
Γκονζάλο Βερντού
α 26 3
Αντόνι Λόπες
α 12 0
Τέκιο
α 7 0
Josema
α 2 0
Φιντέλ Τσάβες
μ 29 8
Γιοσάν
μ 27 1
Ιβάν Σάντσεζ
μ 27 1
Ραμόν Φολχ
μ 23 1
Μανού Σάντσεζ Λόπεζ
μ 19 1
Νίνο
ε 29 6
Πέρε Μίγια
ε 27 6
Κλαούντιο Μεντίνα
ε 13 0
Ντάνι Εσρίτσε
ε 5 2
Jonathas
ε 4 1
Μουράντ Ελ Γκεζουάνι
ε 2 0
Νάτσο Ραμόν
ε 1 0
Jonathan Carmona
ε 0 0
Αντριάν Μολίνα
ε 0 0
Αμφίβολοι
Ομενούκε Μφούλου
μ 16 0
Δε θα παίξουν
Víctor Rodríguez Romero
μ 1 0

Μεταξύ τους αγώνες

Segunda Division 2019-2020
28.09.19
Έλτσε
Πονφεραδίνα

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Πονφεραδίνα
08.03.20
Τενερίφη
Πονφεραδίνα
Η
29.02.20
Πονφεραδίνα
Σπόρτινγκ Χιχόν
Ν
22.02.20
Χιρόνα
Πονφεραδίνα
Η
16.02.20
Πονφεραδίνα
Εξτρεμαδούρα
Ι
09.02.20
Αλμπαθέτε
Πονφεραδίνα
Ι
01.02.20
Πονφεραδίνα
Ουέσκα
Ν
26.01.20
Αλκορκόν
Πονφεραδίνα
Η
18.01.20
Πονφεραδίνα
Ράγιο Βαγιεκάνο
Ι
14.01.20
Μάλαγα
Πονφεραδίνα
Η
04.01.20
Πονφεραδίνα
Κάντιθ
Ι
22.12.19
Αλμερία
Πονφεραδίνα
Ν
14.12.19
Πονφεραδίνα
Ντεπορτίβο Λα Κορούνια
Ν
07.12.19
Σπόρτινγκ Χιχόν
Πονφεραδίνα
Η
30.11.19
Πονφεραδίνα
Αλμπαθέτε
Ι
23.11.19
Ουέσκα
Πονφεραδίνα
Η
17.11.19
Πονφεραδίνα
Χιρόνα
Ι
10.11.19
Ράθινγκ Σανταντέρ
Πονφεραδίνα
Ι
01.11.19
Πονφεραδίνα
Μάλαγα
Ν
26.10.19
Ράγιο Βαγιεκάνο
Πονφεραδίνα
Ν
19.10.19
Πονφεραδίνα
Νουμάνθια
Ι
12.10.19
Εξτρεμαδούρα
Πονφεραδίνα
Ι
05.10.19
Πονφεραδίνα
Μιραντές
Ν
02.10.19
Πονφεραδίνα
Λας Πάλμας
Η
28.09.19
Έλτσε
Πονφεραδίνα
Η
22.09.19
Πονφεραδίνα
Ρεάλ Οβιέδο
Ν
18.09.19
Λούγκο
Πονφεραδίνα
Ι
14.09.19
Πονφεραδίνα
Αλκορκόν
Ι
07.09.19
Φουενλαμπράντα
Πονφεραδίνα
Ι
01.09.19
Πονφεραδίνα
Τενερίφη
Ν
25.08.19
Πονφεραδίνα
Ρεάλ Σαραγόσα
Ι
18.08.19
Κάντιθ
Πονφεραδίνα
Η
Έλτσε
08.03.20
Ράγιο Βαγιεκάνο
Έλτσε
Ν
01.03.20
Έλτσε
Νουμάνθια
Ν
22.02.20
Τενερίφη
Έλτσε
Η
15.02.20
Έλτσε
Ρεάλ Σαραγόσα
Η
09.02.20
Λούγκο
Έλτσε
Ι
01.02.20
Έλτσε
Μάλαγα
Ν
26.01.20
Αλμερία
Έλτσε
Ν
19.01.20
Έλτσε
Αλκορκόν
Ι
14.01.20
Σπόρτινγκ Χιχόν
Έλτσε
Η
04.01.20
Έλτσε
Ουέσκα
Ι
21.12.19
Αλμπαθέτε
Έλτσε
Ν
15.12.19
Έλτσε
Λας Πάλμας
Η
08.12.19
Κάντιθ
Έλτσε
Ι
01.12.19
Έλτσε
Ράθινγκ Σανταντέρ
Ν
24.11.19
Μάλαγα
Έλτσε
Ι
16.11.19
Έλτσε
Αλμερία
Ι
10.11.19
Ντεπορτίβο Λα Κορούνια
Έλτσε
Ν
03.11.19
Έλτσε
Μιραντές
Ν
27.10.19
Ουέσκα
Έλτσε
Η
19.10.19
Έλτσε
Σπόρτινγκ Χιχόν
Η
12.10.19
Χιρόνα
Έλτσε
Ν
05.10.19
Έλτσε
Ράγιο Βαγιεκάνο
Ι
01.10.19
Εξτρεμαδούρα
Έλτσε
Η
28.09.19
Έλτσε
Πονφεραδίνα
Ν
22.09.19
Νουμάνθια
Έλτσε
Ι
19.09.19
Έλτσε
Τενερίφη
Ι
15.09.19
Ρεάλ Οβιέδο
Έλτσε
Ν
08.09.19
Έλτσε
Λούγκο
Ι
30.08.19
Ρεάλ Σαραγόσα
Έλτσε
Η
24.08.19
Αλκορκόν
Έλτσε
Ν
17.08.19
Έλτσε
Φουενλαμπράντα
Η

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Κάντιθ
31 16 8 7 41:29 56
2
Ρεάλ Σαραγόσα
31 15 10 6 45:30 55
3
Αλμερία
31 13 11 7 51:32 50
4
Ουέσκα
31 15 5 11 39:32 50
5
Χιρόνα
31 13 8 10 40:35 47
6
Έλτσε
31 12 10 9 41:33 46
7
Ράγιο Βαγιεκάνο
31 9 16 6 39:32 43
8
Μιραντές
31 9 15 7 42:43 42
9
Αλκορκόν
31 9 14 8 38:37 41
10
Σπόρτινγκ Χιχόν
31 11 8 12 32:30 41
11
Πονφεραδίνα
31 9 13 9 36:34 40
12
Φουενλαμπράντα
31 9 12 10 32:33 39
13
Τενερίφη
31 10 9 12 36:36 39
14
Λας Πάλμας
31 9 11 11 34:39 38
15
Μάλαγα
31 8 14 9 27:27 38
16
Νουμάνθια
31 9 11 11 35:35 38
17
Ρεάλ Οβιέδο
31 8 11 12 37:43 35
18
Αλμπαθέτε
31 9 8 14 24:37 35
19
Λα Κορούνια
31 8 11 12 28:46 35
20
Λούγκο
31 7 13 11 28:40 34
21
Εξτρεμαδούρα
31 7 10 14 30:43 31
22
Ράθινγκ Σανταντέρ
31 4 16 11 31:40 28
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ρεάλ Σαραγόσα
5 3 2 0 9:5 11
2
Σπόρτινγκ Χιχόν
5 3 1 1 9:3 10
3
Μάλαγα
5 3 1 1 6:3 10
4
Τενερίφη
5 3 1 1 6:3 10
5
Χιρόνα
5 2 3 0 7:4 9
6
Λούγκο
5 2 3 0 5:3 9
7
Ράγιο Βαγιεκάνο
5 2 2 1 6:4 8
8
Έλτσε
5 2 1 2 8:7 7
9
Αλκορκόν
5 2 1 2 8:8 7
10
Ουέσκα
5 2 1 2 7:7 7
11
Ρεάλ Οβιέδο
5 2 1 2 5:5 7
12
Κάντιθ
5 2 1 2 5:5 7
13
Ράθινγκ Σανταντέρ
5 2 1 2 5:7 7
14
Μιραντές
5 1 3 1 7:7 6
15
Αλμπαθέτε
5 1 3 1 5:5 6
16
Εξτρεμαδούρα
5 1 2 2 8:10 5
17
Πονφεραδίνα
5 1 2 2 2:4 5
18
Λα Κορούνια
5 1 2 2 4:9 5
19
Αλμερία
5 1 1 3 7:6 4
20
Λας Πάλμας
5 0 3 2 4:9 3
21
Φουενλαμπράντα
5 0 2 3 3:7 2
22
Νουμάνθια
5 0 1 4 4:9 1
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ουέσκα
16 12 2 2 28:13 38
2
Χιρόνα
16 10 4 2 23:12 34
3
Κάντιθ
15 9 4 2 24:14 31
4
Πονφεραδίνα
16 7 8 1 21:10 29
5
Σπόρτινγκ Χιχόν
16 8 4 4 24:14 28
6
Ρεάλ Σαραγόσα
15 8 4 3 23:12 28
7
Αλμερία
15 8 3 4 25:13 27
8
Ράγιο Βαγιεκάνο
16 7 6 3 22:16 27
9
Νουμάνθια
16 7 5 4 18:11 26
10
Μιραντές
16 5 10 1 18:12 25
11
Τενερίφη
16 6 6 4 18:16 24
12
Μάλαγα
15 5 7 3 18:14 22
13
Έλτσε
15 5 6 4 20:16 21
14
Φουενλαμπράντα
15 5 6 4 19:17 21
15
Λα Κορούνια
15 5 6 4 18:20 21
16
Λούγκο
16 5 6 5 18:24 21
17
Λας Πάλμας
15 5 5 5 20:19 20
18
Ρεάλ Οβιέδο
15 4 8 3 18:17 20
19
Αλμπαθέτε
15 4 5 6 11:16 17
20
Εξτρεμαδούρα
16 4 4 8 15:21 16
21
Αλκορκόν
16 4 4 8 17:23 16
22
Ράθινγκ Σανταντέρ
15 2 9 4 19:19 15
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ρεάλ Σαραγόσα
16 7 6 3 22:18 27
2
Αλκορκόν
15 5 10 0 21:14 25
3
Έλτσε
16 7 4 5 21:17 25
4
Κάντιθ
16 7 4 5 17:15 25
5
Αλμερία
16 5 8 3 26:19 23
6
Φουενλαμπράντα
16 4 6 6 13:16 18
7
Λας Πάλμας
16 4 6 6 14:20 18
8
Αλμπαθέτε
16 5 3 8 13:21 18
9
Μιραντές
15 4 5 6 24:31 17
10
Ράγιο Βαγιεκάνο
15 2 10 3 17:16 16
11
Μάλαγα
16 3 7 6 9:13 16
12
Ρεάλ Οβιέδο
16 4 3 9 19:26 15
13
Εξτρεμαδούρα
15 3 6 6 15:22 15
14
Τενερίφη
15 4 3 8 18:20 15
15
Λα Κορούνια
16 3 5 8 10:26 14
16
Χιρόνα
15 3 4 8 17:23 13
17
Λούγκο
15 2 7 6 10:16 13
18
Σπόρτινγκ Χιχόν
15 3 4 8 8:16 13
19
Ράθινγκ Σανταντέρ
16 2 7 7 12:21 13
20
Νουμάνθια
15 2 6 7 17:24 12
21
Ουέσκα
15 3 3 9 11:19 12
22
Πονφεραδίνα
15 2 5 8 15:24 11
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;