Στοίχημα στο Πονφεραδίνα — Αλμερία

Ο αγώνας αναβλήθηκε
Πονφεραδίνα
Αλμερία
Γήπεδο: Ελ Τοραλίν (Πονφεράδα, Ισπανία)

Πού να το παίξετε

Θέσεις που πληρώθηκαν από τις στοιχηματικές εταιρίες

Συνθέσεις

Οι αρχικές ενδεκάδες θα ανακοινωθούν περίπου μία ώρα πριν τον αγώνα

Πονφεραδίνα

Jon Pérez Bolo
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Μανουέλ Γκαρσία
τ 11 -12
Ρενέ
τ 7 -8
Τσιανφράνκο Γκατσανίγκα
τ 2 -2
Φραντσίσκο Χαβιέ Χιντάλγκο Γκόμεζ
α 31 0
Φράνκο Ρούσο
α 29 0
Χοσέ Αντόνιο Ρίος Ρέινα
α 25 0
Πάμπλο Τριγκέρος
α 24 1
Λουίς Βαλσάρτσε
α 15 0
Φαμπιάν Νογουέρα
α 5 0
Μάξι Βίγια
α 4 0
Aya Diouf
α 0 0
Ιβάν Ροντρίγκεζ
α 0 0
Τζον Γκαρσία
α 0 0
Όσκαρ Σιέλβα
μ 28 0
Πάμπλο Λαρέα
μ 28 2
Πάμπλο Βαλσάρτσε
μ 24 2
Σάουλ Κρέσπο
μ 15 0
Φραν Μανσανάρα
μ 12 1
Ομάρ Ράμος
μ 4 0
Φραντσέσκ Φουγιάνα
μ 4 0
Χοσέ Ροντρίγκεθ
μ 0 0
Γιούρι ντε Σόουζα
ε 31 16
Άλεξ Αϊθπούρου
ε 26 4
Ασιέρ Μπενίτο
ε 23 2
Νάτσο Χιλ
ε 23 1
Ίβι Λόπεζ
ε 7 2
Χάβι Ναβάρο
ε 4 0
Αλμερία

Guti
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Fernando Martínez
τ 15 -14
Αντόνιο Σιβέρα
τ 1 -3
Jerónimo Lario
τ 0 0
Iván Martos
α 29 0
Nikola Maraš
α 27 2
Ιβάν Μπάλιου
α 21 1
José Romera
α 17 1
Jonathan Silva Vieira
α 16 0
Νταβίντ Κόστας
α 7 0
Valentine Ozornwafor
α 3 0
Juan Ibiza
α 2 0
Φράνσις Γκερέρο
α 1 0
Χοσέ Κάρλος Λάσο
μ 27 8
José Corpas
μ 26 3
César de la Hoz
μ 23 1
Βαλεντίν Γουάντα
μ 23 1
Sergio Aguza
μ 22 3
Ραντοσάβ Πέτροβιτς
μ 20 1
Άντε Τσόριτς
μ 12 0
Γουίλφρεντ Καπτούμ
μ 7 0
Φραν Βιγιάλμπα
μ 5 1
Daniel Albiar
μ 1 0
Έντσο Ζιντάν
μ 1 0
Χουάν Μουνιός
ε 25 8
Darwin Núñez
ε 20 12
Arvin Appiah
ε 13 0
Ιβάν Μαρτίνες Μπαρμπέρο
ε 2 0
Rubén Enri
ε 1 0
Nacho Díaz
ε 0 0

Μεταξύ τους αγώνες

Segunda Division 2019-2020
22.12.19
Αλμερία
Πονφεραδίνα
Segunda Division 2015-2016
17.04.16
Πονφεραδίνα
Αλμερία
1
:
3
15.11.15
Αλμερία
Πονφεραδίνα
1
:
1
Segunda Division 2012-2013
24.02.13
Αλμερία
Πονφεραδίνα
4
:
1
22.09.12
Πονφεραδίνα
Αλμερία
2
:
2

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Πονφεραδίνα
08.03.20
Τενερίφη
Πονφεραδίνα
Η
29.02.20
Πονφεραδίνα
Σπόρτινγκ Χιχόν
Ν
22.02.20
Χιρόνα
Πονφεραδίνα
Η
16.02.20
Πονφεραδίνα
Εξτρεμαδούρα
Ι
09.02.20
Αλμπαθέτε
Πονφεραδίνα
Ι
01.02.20
Πονφεραδίνα
Ουέσκα
Ν
26.01.20
Αλκορκόν
Πονφεραδίνα
Η
18.01.20
Πονφεραδίνα
Ράγιο Βαγιεκάνο
Ι
14.01.20
Μάλαγα
Πονφεραδίνα
Η
04.01.20
Πονφεραδίνα
Κάντιθ
Ι
22.12.19
Αλμερία
Πονφεραδίνα
Ν
14.12.19
Πονφεραδίνα
Ντεπορτίβο Λα Κορούνια
Ν
07.12.19
Σπόρτινγκ Χιχόν
Πονφεραδίνα
Η
30.11.19
Πονφεραδίνα
Αλμπαθέτε
Ι
23.11.19
Ουέσκα
Πονφεραδίνα
Η
17.11.19
Πονφεραδίνα
Χιρόνα
Ι
10.11.19
Ράθινγκ Σανταντέρ
Πονφεραδίνα
Ι
01.11.19
Πονφεραδίνα
Μάλαγα
Ν
26.10.19
Ράγιο Βαγιεκάνο
Πονφεραδίνα
Ν
19.10.19
Πονφεραδίνα
Νουμάνθια
Ι
12.10.19
Εξτρεμαδούρα
Πονφεραδίνα
Ι
05.10.19
Πονφεραδίνα
Μιραντές
Ν
02.10.19
Πονφεραδίνα
Λας Πάλμας
Η
28.09.19
Έλτσε
Πονφεραδίνα
Η
22.09.19
Πονφεραδίνα
Ρεάλ Οβιέδο
Ν
18.09.19
Λούγκο
Πονφεραδίνα
Ι
14.09.19
Πονφεραδίνα
Αλκορκόν
Ι
07.09.19
Φουενλαμπράντα
Πονφεραδίνα
Ι
01.09.19
Πονφεραδίνα
Τενερίφη
Ν
25.08.19
Πονφεραδίνα
Ρεάλ Σαραγόσα
Ι
18.08.19
Κάντιθ
Πονφεραδίνα
Η
Αλμερία
07.03.20
Αλμερία
Ντεπορτίβο Λα Κορούνια
Ν
29.02.20
Κάντιθ
Αλμερία
Η
22.02.20
Αλμερία
Φουενλαμπράντα
Ι
15.02.20
Ουέσκα
Αλμερία
Η
07.02.20
Αλμερία
Ράθινγκ Σανταντέρ
Η
02.02.20
Νουμάνθια
Αλμερία
Ι
26.01.20
Αλμερία
Έλτσε
Η
19.01.20
Εξτρεμαδούρα
Αλμερία
Ν
16.01.20
Αλμερία
Ρεάλ Οβιέδο
Ν
04.01.20
Λούγκο
Αλμερία
Ν
22.12.19
Αλμερία
Πονφεραδίνα
Η
15.12.19
Φουενλαμπράντα
Αλμερία
Ι
07.12.19
Αλμερία
Μιραντές
Ν
30.11.19
Τενερίφη
Αλμερία
Ν
24.11.19
Αλμερία
Νουμάνθια
Ν
16.11.19
Έλτσε
Αλμερία
Ι
10.11.19
Αλμερία
Ρεάλ Σαραγόσα
Ι
01.11.19
Ρεάλ Οβιέδο
Αλμερία
Ι
27.10.19
Αλμερία
Εξτρεμαδούρα
Ν
19.10.19
Αλκορκόν
Αλμερία
Ι
12.10.19
Αλμερία
Λούγκο
Ι
06.10.19
Ντεπορτίβο Λα Κορούνια
Αλμερία
Ι
03.10.19
Σπόρτινγκ Χιχόν
Αλμερία
Η
29.09.19
Αλμερία
Κάντιθ
Η
21.09.19
Ράγιο Βαγιεκάνο
Αλμερία
Ι
17.09.19
Αλμερία
Χιρόνα
Ν
14.09.19
Λας Πάλμας
Αλμερία
Ν
07.09.19
Μάλαγα
Αλμερία
Ν
31.08.19
Αλμερία
Ουέσκα
Ν
24.08.19
Ράθινγκ Σανταντέρ
Αλμερία
Ι
17.08.19
Αλμερία
Αλμπαθέτε
Ν

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Κάντιθ
31 16 8 7 41:29 56
2
Ρεάλ Σαραγόσα
31 15 10 6 45:30 55
3
Αλμερία
31 13 11 7 51:32 50
4
Ουέσκα
31 15 5 11 39:32 50
5
Χιρόνα
31 13 8 10 40:35 47
6
Έλτσε
31 12 10 9 41:33 46
7
Ράγιο Βαγιεκάνο
31 9 16 6 39:32 43
8
Μιραντές
31 9 15 7 42:43 42
9
Αλκορκόν
31 9 14 8 38:37 41
10
Σπόρτινγκ Χιχόν
31 11 8 12 32:30 41
11
Πονφεραδίνα
31 9 13 9 36:34 40
12
Φουενλαμπράντα
31 9 12 10 32:33 39
13
Τενερίφη
31 10 9 12 36:36 39
14
Λας Πάλμας
31 9 11 11 34:39 38
15
Μάλαγα
31 8 14 9 27:27 38
16
Νουμάνθια
31 9 11 11 35:35 38
17
Ρεάλ Οβιέδο
31 8 11 12 37:43 35
18
Αλμπαθέτε
31 9 8 14 24:37 35
19
Λα Κορούνια
31 8 11 12 28:46 35
20
Λούγκο
31 7 13 11 28:40 34
21
Εξτρεμαδούρα
31 7 10 14 30:43 31
22
Ράθινγκ Σανταντέρ
31 4 16 11 31:40 28
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ρεάλ Σαραγόσα
5 3 2 0 9:5 11
2
Σπόρτινγκ Χιχόν
5 3 1 1 9:3 10
3
Μάλαγα
5 3 1 1 6:3 10
4
Τενερίφη
5 3 1 1 6:3 10
5
Χιρόνα
5 2 3 0 7:4 9
6
Λούγκο
5 2 3 0 5:3 9
7
Ράγιο Βαγιεκάνο
5 2 2 1 6:4 8
8
Έλτσε
5 2 1 2 8:7 7
9
Αλκορκόν
5 2 1 2 8:8 7
10
Ουέσκα
5 2 1 2 7:7 7
11
Ρεάλ Οβιέδο
5 2 1 2 5:5 7
12
Κάντιθ
5 2 1 2 5:5 7
13
Ράθινγκ Σανταντέρ
5 2 1 2 5:7 7
14
Μιραντές
5 1 3 1 7:7 6
15
Αλμπαθέτε
5 1 3 1 5:5 6
16
Εξτρεμαδούρα
5 1 2 2 8:10 5
17
Πονφεραδίνα
5 1 2 2 2:4 5
18
Λα Κορούνια
5 1 2 2 4:9 5
19
Αλμερία
5 1 1 3 7:6 4
20
Λας Πάλμας
5 0 3 2 4:9 3
21
Φουενλαμπράντα
5 0 2 3 3:7 2
22
Νουμάνθια
5 0 1 4 4:9 1
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ουέσκα
16 12 2 2 28:13 38
2
Χιρόνα
16 10 4 2 23:12 34
3
Κάντιθ
15 9 4 2 24:14 31
4
Πονφεραδίνα
16 7 8 1 21:10 29
5
Σπόρτινγκ Χιχόν
16 8 4 4 24:14 28
6
Ρεάλ Σαραγόσα
15 8 4 3 23:12 28
7
Αλμερία
15 8 3 4 25:13 27
8
Ράγιο Βαγιεκάνο
16 7 6 3 22:16 27
9
Νουμάνθια
16 7 5 4 18:11 26
10
Μιραντές
16 5 10 1 18:12 25
11
Τενερίφη
16 6 6 4 18:16 24
12
Μάλαγα
15 5 7 3 18:14 22
13
Έλτσε
15 5 6 4 20:16 21
14
Φουενλαμπράντα
15 5 6 4 19:17 21
15
Λα Κορούνια
15 5 6 4 18:20 21
16
Λούγκο
16 5 6 5 18:24 21
17
Λας Πάλμας
15 5 5 5 20:19 20
18
Ρεάλ Οβιέδο
15 4 8 3 18:17 20
19
Αλμπαθέτε
15 4 5 6 11:16 17
20
Εξτρεμαδούρα
16 4 4 8 15:21 16
21
Αλκορκόν
16 4 4 8 17:23 16
22
Ράθινγκ Σανταντέρ
15 2 9 4 19:19 15
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ρεάλ Σαραγόσα
16 7 6 3 22:18 27
2
Αλκορκόν
15 5 10 0 21:14 25
3
Έλτσε
16 7 4 5 21:17 25
4
Κάντιθ
16 7 4 5 17:15 25
5
Αλμερία
16 5 8 3 26:19 23
6
Φουενλαμπράντα
16 4 6 6 13:16 18
7
Λας Πάλμας
16 4 6 6 14:20 18
8
Αλμπαθέτε
16 5 3 8 13:21 18
9
Μιραντές
15 4 5 6 24:31 17
10
Ράγιο Βαγιεκάνο
15 2 10 3 17:16 16
11
Μάλαγα
16 3 7 6 9:13 16
12
Ρεάλ Οβιέδο
16 4 3 9 19:26 15
13
Εξτρεμαδούρα
15 3 6 6 15:22 15
14
Τενερίφη
15 4 3 8 18:20 15
15
Λα Κορούνια
16 3 5 8 10:26 14
16
Χιρόνα
15 3 4 8 17:23 13
17
Λούγκο
15 2 7 6 10:16 13
18
Σπόρτινγκ Χιχόν
15 3 4 8 8:16 13
19
Ράθινγκ Σανταντέρ
16 2 7 7 12:21 13
20
Νουμάνθια
15 2 6 7 17:24 12
21
Ουέσκα
15 3 3 9 11:19 12
22
Πονφεραδίνα
15 2 5 8 15:24 11
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;