1:0
Νουμάνθια — Ρέους Ο αγώνας έληξε 26 Μαΐου 2019

Στοίχημα στο Νουμάνθια — Ρέους 26 Μαΐου 2019

26 Μαΐου 2019, 17:00 Ο αγώνας έληξε
Νουμάνθια
1 : 0
Ρέους
Γήπεδο: Los Pajaritos (Soria, Spain)

Συνθέσεις

Starting lineups temporary unavailable

Νουμάνθια

Aritz López Garai
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Πιθανή ενδεκάδα
Χουάν Κάρλος Σάντσεζ Μαρτίνεζ
τ 38 -47
Πίτσου Ατιένζα
α 37 2
Ουνάι Μεντίνα
α 24 1
Carlos Gutiérrez
α 23 1
Κριστιάν Γκάνα
α 15 0
Ντέρικ Οσέντε
α 11 0
Φραν Βιγιάλμπα
μ 37 3
Αλμπέρτο Εσκάσι
μ 33 2
Γκους Λέντες
μ 15 0
Ιγκίνιο Μαρίν
ε 27 2
Νταβίντ Ροντρίγκεζ
ε 15 4
Αναπληρωματικοί
Γκαίσκα Κάμπος
τ 1 -2
Taliby Konate
τ 0 0
Χάρα
τ 0 0
Markel Etxeberria
α 11 0
Λουίς Βαλσάρτσε
α 10 0
Adrián Ripa
α 7 0
Πάπε Ντιαμάνκα
μ 35 9
Γιο Γιεμπόα
μ 34 2
Νάτσο Σάντσεζ
μ 26 2
Μαρκ Ματέου
μ 25 1
Κάκο Αλεχάντρο Σανζ
μ 18 0
Γκιγιέρμο Φερνάντεζ
ε 28 6
Μπόρχα Βιγκέρα
ε 22 1
Dani Nieto
ε 2 0
Δε θα παίξουν
Αλαΐν Ογιαρζούν
ε 24 3
Ρέους

Xavi Bartolo
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Πιθανή ενδεκάδα
Πολ Φρεϊξανετ
τ 2 -1
Αλεχάντρο Κατένα
α 21 1
Άνχελ Μπάαστος
α 20 0
Borja Herrera
α 18 1
Jesús Olmo
α 13 0
Μάριο Ορτίζ
μ 21 0
Αλφρέντ Πλάνας
μ 19 1
Γκους Λέντες
μ 19 2
Juan Domínguez
μ 18 1
Μιγκέλ Λινάρες
ε 18 4
Ρικάρντο Βαζ
ε 14 1
Αναπληρωματικοί
Chechu
τ 0 0
Adrià Guerrero
α 7 0
Άλεξ Καρμπονέλ
μ 13 1
Μαρτί Βίλα
μ 2 0
Adrià Arjona
μ 1 0
Gonzalo Pereira
ε 10 0
Rubén Enri
ε 10 1

Μεταξύ τους αγώνες

Segunda Division 2018-2019
12.01.19
Ρέους
Νουμάνθια

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Νουμάνθια
19.05.19
Ρεάλ Οβιέδο
Νουμάνθια
Η
11.05.19
Νουμάνθια
Αλκορκόν
Ν
05.05.19
Αλμπαθέτε
Νουμάνθια
Ι
26.04.19
Νουμάνθια
Ντεπορτίβο Λα Κορούνια
Η
21.04.19
Κάντιθ
Νουμάνθια
Η
14.04.19
Νουμάνθια
Μαγιόρκα
Ι
07.04.19
Ταρραγόνα
Νουμάνθια
Η
30.03.19
Νουμάνθια
Γρανάδα
Ν
24.03.19
Ράγιο Μαχανταόντα
Νουμάνθια
Η
18.03.19
Νουμάνθια
Μάλαγα
Ι
10.03.19
Τενερίφη
Νουμάνθια
Ι
03.03.19
Νουμάνθια
Σπόρτινγκ Χιχόν
Η
24.02.19
Εξτρεμαδούρα
Νουμάνθια
Ν
17.02.19
Νουμάνθια
Οσασούνα
Ι
10.02.19
Αλμερία
Νουμάνθια
Η
02.02.19
Νουμάνθια
Λούγκο
Ν
26.01.19
Έλτσε
Νουμάνθια
Ι
19.01.19
Νουμάνθια
Κόρδοβα
Ν
12.01.19
Ρέους
Νουμάνθια
Ι
07.01.19
Νουμάνθια
Ρεάλ Οβιέδο
Η
23.12.18
Αλκορκόν
Νουμάνθια
Ι
15.12.18
Νουμάνθια
Αλμπαθέτε
Η
08.12.18
Ντεπορτίβο Λα Κορούνια
Νουμάνθια
Ι
02.12.18
Νουμάνθια
Ταρραγόνα
Ν
25.11.18
Μαγιόρκα
Νουμάνθια
Η
18.11.18
Νουμάνθια
Ράγιο Μαχανταόντα
Η
11.11.18
Γρανάδα
Νουμάνθια
Ι
03.11.18
Νουμάνθια
Τενερίφη
Ν
29.10.18
Μάλαγα
Νουμάνθια
Η
20.10.18
Λας Πάλμας
Νουμάνθια
Η
13.10.18
Νουμάνθια
Ρεάλ Σαραγόσα
Ν
06.10.18
Νουμάνθια
Εξτρεμαδούρα
Ν
30.09.18
Οσασούνα
Νουμάνθια
Ι
23.09.18
Νουμάνθια
Αλμερία
Η
16.09.18
Σπόρτινγκ Χιχόν
Νουμάνθια
Ι
09.09.18
Νουμάνθια
Έλτσε
Ν
01.09.18
Λούγκο
Νουμάνθια
Η
25.08.18
Νουμάνθια
Κάντιθ
Ι
18.08.18
Κόρδοβα
Νουμάνθια
Ι
15.04.17
Έλτσε
Νουμάνθια
1
:
3
Ν
Ρέους
19.05.19
Ρέους
Μάλαγα
0
:
1
Κατακύρωση
Η
12.05.19
Οσασούνα
Ρέους
1
:
0
Κατακύρωση
Η
05.05.19
Κόρδοβα
Ρέους
1
:
0
Κατακύρωση
Η
28.04.19
Ρέους
Αλκορκόν
0
:
1
Κατακύρωση
Η
21.04.19
Ρεάλ Σαραγόσα
Ρέους
1
:
0
Κατακύρωση
Η
14.04.19
Ρέους
Ρεάλ Οβιέδο
0
:
1
Κατακύρωση
Η
07.04.19
Μαγιόρκα
Ρέους
1
:
0
Κατακύρωση
Η
31.03.19
Ρέους
Κάντιθ
0
:
1
Κατακύρωση
Η
24.03.19
Εξτρεμαδούρα
Ρέους
Η
17.03.19
Ρέους
Ντεπορτίβο Λα Κορούνια
Η
10.03.19
Λούγκο
Ρέους
Η
03.03.19
Ρέους
Τενερίφη
Η
24.02.19
Γρανάδα
Ρέους
Η
17.02.19
Ρέους
Αλμερία
Η
09.02.19
Ταρραγόνα
Ρέους
Η
03.02.19
Ρέους
Έλτσε
Η
27.01.19
Αλμπαθέτε
Ρέους
Η
19.01.19
Ρέους
Λας Πάλμας
Η
12.01.19
Ρέους
Νουμάνθια
Ι
06.01.19
Μάλαγα
Ρέους
Ν
23.12.18
Ρέους
Οσασούνα
Η
15.12.18
Ρέους
Κόρδοβα
Ι
09.12.18
Αλκορκόν
Ρέους
Ν
01.12.18
Ρέους
Μαγιόρκα
Η
25.11.18
Ρεάλ Οβιέδο
Ρέους
Η
17.11.18
Ρέους
Εξτρεμαδούρα
Η
10.11.18
Κάντιθ
Ρέους
Η
03.11.18
Ρέους
Λούγκο
Ι
27.10.18
Ντεπορτίβο Λα Κορούνια
Ρέους
Η
21.10.18
Ρέους
Ράγιο Μαχανταόντα
Ν
13.10.18
Σπόρτινγκ Χιχόν
Ρέους
Ι
07.10.18
Ρέους
Γρανάδα
Η
30.09.18
Αλμερία
Ρέους
Η
23.09.18
Ρέους
Ταρραγόνα
Ι
15.09.18
Τενερίφη
Ρέους
Ν
09.09.18
Ρέους
Αλμπαθέτε
Η
01.09.18
Έλτσε
Ρέους
Ν
25.08.18
Ρέους
Ρεάλ Σαραγόσα
Ι
19.08.18
Λας Πάλμας
Ρέους
Η

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Οσασούνα
40 24 9 7 55:33 81
2
Γρανάδα
39 21 11 7 48:25 74
3
Αλμπαθέτε
40 19 14 7 53:33 71
4
Μάλαγα
40 19 11 10 46:30 68
5
Μαγιόρκα
39 19 10 10 52:35 67
6
Κάντιθ
39 16 15 8 52:33 63
7
Λα Κορούνια
39 15 16 8 47:32 61
8
Ρεάλ Οβιέδο
39 16 12 11 43:42 60
9
Αλμερία
40 14 14 12 48:39 56
10
Σπόρτινγκ Χιχόν
40 14 13 13 41:38 55
11
Έλτσε
39 13 14 12 46:46 53
12
Αλκορκόν
40 14 10 16 35:39 52
13
Λας Πάλμας
40 12 16 12 47:49 52
14
Ρεάλ Σαραγόσα
40 13 11 16 49:50 50
15
Εξτρεμαδούρα
39 13 9 17 42:47 48
16
Νουμάνθια
39 10 14 15 42:49 44
17
Λούγκο
39 10 14 15 42:50 44
18
Τενερίφη
39 9 16 14 37:49 43
19
Ράγιο Μαχανταόντα
40 11 9 20 42:57 42
20
Κόρδοβα
40 7 13 20 46:74 34
21
Ταρραγόνα
39 8 7 24 25:59 31
22
Ρέους
39 5 6 28 16:45 21
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Γρανάδα
5 4 1 0 8:3 13
2
Μαγιόρκα
5 4 0 1 7:3 12
3
Εξτρεμαδούρα
5 4 0 1 5:4 12
4
Οσασούνα
5 3 2 0 5:0 11
5
Μάλαγα
5 3 1 1 8:3 10
6
Ρεάλ Σαραγόσα
5 3 0 2 11:6 9
7
Λας Πάλμας
5 3 0 2 9:7 9
8
Ρεάλ Οβιέδο
5 2 2 1 6:7 8
9
Έλτσε
5 2 1 2 10:9 7
10
Κάντιθ
5 1 4 0 5:4 7
11
Λα Κορούνια
5 2 1 2 5:5 7
12
Αλμπαθέτε
5 2 1 2 5:5 7
13
Λούγκο
5 2 1 2 7:8 7
14
Κόρδοβα
5 2 1 2 5:7 7
15
Αλκορκόν
5 1 2 2 1:3 5
16
Αλμερία
5 1 1 3 7:9 4
17
Ταρραγόνα
5 1 1 3 5:8 4
18
Νουμάνθια
5 1 1 3 4:5 4
19
Τενερίφη
5 1 0 4 4:10 3
20
Ράγιο Μαχανταόντα
5 0 2 3 6:9 2
21
Σπόρτινγκ Χιχόν
5 0 2 3 4:9 2
22
Ρέους
5 0 0 5 0:5 0
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Οσασούνα
20 18 2 0 33:7 56
2
Μαγιόρκα
20 15 3 2 34:11 48
3
Γρανάδα
19 12 5 2 25:10 41
4
Κάντιθ
20 9 10 1 30:14 37
5
Αλμπαθέτε
20 9 10 1 28:15 37
6
Μάλαγα
20 11 4 5 25:14 37
7
Ρεάλ Οβιέδο
20 9 9 2 26:19 36
8
Έλτσε
20 10 6 4 25:14 36
9
Αλμερία
20 9 8 3 29:15 35
10
Λας Πάλμας
20 9 8 3 31:17 35
11
Σπόρτινγκ Χιχόν
20 9 6 5 22:17 33
12
Αλκορκόν
20 9 6 5 19:13 33
13
Λα Κορούνια
19 8 8 3 28:14 32
14
Νουμάνθια
19 9 4 6 28:20 31
15
Τενερίφη
19 7 8 4 22:20 29
16
Λούγκο
20 8 5 7 29:29 29
17
Ρεάλ Σαραγόσα
20 7 6 7 21:21 27
18
Ράγιο Μαχανταόντα
20 7 6 7 22:23 27
19
Ταρραγόνα
19 7 4 8 18:21 25
20
Κόρδοβα
20 6 7 7 31:37 25
21
Εξτρεμαδούρα
19 7 2 10 20:25 23
22
Ρέους
20 1 5 14 8:24 8
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Αλμπαθέτε
20 10 4 6 25:18 34
2
Γρανάδα
20 9 6 5 23:15 33
3
Μάλαγα
20 8 7 5 21:16 31
4
Λα Κορούνια
20 7 8 5 19:18 29
5
Κάντιθ
19 7 5 7 22:19 26
6
Οσασούνα
20 6 7 7 22:26 25
7
Εξτρεμαδούρα
20 6 7 7 22:22 25
8
Ρεάλ Οβιέδο
19 7 3 9 17:23 24
9
Ρεάλ Σαραγόσα
20 6 5 9 28:29 23
10
Σπόρτινγκ Χιχόν
20 5 7 8 19:21 22
11
Αλμερία
20 5 6 9 19:24 21
12
Μαγιόρκα
19 4 7 8 18:24 19
13
Αλκορκόν
20 5 4 11 16:26 19
14
Έλτσε
19 3 8 8 21:32 17
15
Λας Πάλμας
20 3 8 9 16:32 17
16
Λούγκο
19 2 9 8 13:21 15
17
Ράγιο Μαχανταόντα
20 4 3 13 20:34 15
18
Τενερίφη
20 2 8 10 15:29 14
19
Ρέους
19 4 1 14 8:21 13
20
Νουμάνθια
20 1 10 9 14:29 13
21
Κόρδοβα
20 1 6 13 15:37 9
22
Ταρραγόνα
20 1 3 16 7:38 6
Σχόλια
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;