2:1
Γρανάδα — Τενερίφη Ο αγώνας έληξε 10 Μαΐου 2019

Στοίχημα στο Γρανάδα — Τενερίφη

10 Μαΐου 2019, 22:00
10 Μαΐου 2019, 22:00 Ο αγώνας έληξε
Γρανάδα
2 : 1
Τενερίφη
Γήπεδο: Nuevo Los Cármenes (Granada, Spain)
Διαιτητής: Ντανιέλ Οκόν Αράις

Πού να το παίξετε

Θέσεις που πληρώθηκαν από τις στοιχηματικές εταιρίες

Συνθέσεις

Γρανάδα

Ντιέγκο Μαρτίνες Πένας
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Ρουϊ Σίλβα
τ 36 -24
Βίκτορ Ντίας
α 34 2
Χερμάν Σάντσες
α 34 1
Χοσέ Αντόνιο Μαρτίνες
α 33 1
Κίνι
α 27 1
Άλβαρο Βαντίγιο
μ 36 4
Φέντε Βίκο
μ 35 5
Αντόνιο Πουέρτας
μ 34 10
Φεντερίκο Σαν Εμετέριο
μ 32 0
Άνχελ Μοντόρο
μ 31 5
Ρόντρι
ε 29 3
Αναπληρωματικοί
Ααρόν Εσκαντέλ
τ 0 0
Μπερνάρντο Κρους
α 1 0
Αλεχάντρο Ποθο
μ 26 4
Alberto Martín
μ 11 0
Ραμόν Αζίζ
μ 10 0
Αντριάν Ράμος
ε 34 5
Ντάνιελ Οχέδα
ε 14 1
Δε θα παίξουν
Άλεξ Μαρτίνες
α 16 0
Νίκο Αγκίρε
μ 15 0
Άντρι Καστεγιάνο
α 6 0
Χουάντσο
ε 5 0
José Antonio González
μ 4 0
Τενερίφη

José Luis Oltra
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Ντάνι Ερνάντεζ
τ 36 -44
Λουίς Πέρεζ
α 29 0
Χόρχε Σάενς
α 29 4
Κάρλος Ρουίζ
α 20 1
Ίσμα Λόπεζ
α 11 2
Raúl Cámara
α 10 0
Σούσο Σαντάνα
μ 33 4
Ίκερ Ουνταμπαρένα
μ 25 0
Μπόρχα Λάσο
μ 15 0
Ούρος Ράτσιτς
μ 13 1
Φιλίπ Μάλμπασιτς
ε 35 5
Αναπληρωματικοί
Ángel Galván
τ 0 0
Αλμπέρτο Χιμένεζ
α 30 0
Samuel Camille
α 19 0
Μάουρο Ντοσ Σάντος
α 7 0
Paco Montañés
μ 18 0
Fernando Coniglio
ε 12 0
Μπόρχα Γιαρένα
ε 6 0
Δε θα παίξουν
Λουίς Μίγια
μ 34 2
Χοσέ Ναράνγιο
ε 32 6
Νάνο Μέσα
ε 27 3
Joao Rodríguez
ε 13 1
Έκτορ Ερνάντεθ Ορτέγκα
α 12 0
Τάϊρον
μ 11 1
Lucas Aveldaño
α 5 1
Shaban Idd Chilunda
ε 3 0
Javier Alonso
ε 1 0

Νέα

Δημοσιεύθηκαν οι αρχικές ενδεκάδες.
See above.
Εμφάνιση όλων

Μεταξύ τους αγώνες

Segunda Division 2018-2019
21.12.18
Τενερίφη
Γρανάδα

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Γρανάδα
05.05.19
Ρεάλ Οβιέδο
Γρανάδα
Ι
28.04.19
Γρανάδα
Ταρραγόνα
Ν
20.04.19
Λούγκο
Γρανάδα
Ν
12.04.19
Σπόρτινγκ Χιχόν
Γρανάδα
Η
06.04.19
Γρανάδα
Μάλαγα
Ν
30.03.19
Νουμάνθια
Γρανάδα
Η
24.03.19
Γρανάδα
Λας Πάλμας
Ι
17.03.19
Αλμερία
Γρανάδα
Ι
10.03.19
Γρανάδα
Ρεάλ Σαραγόσα
Ν
03.03.19
Ράγιο Μαχανταόντα
Γρανάδα
Ν
24.02.19
Γρανάδα
Ρέους
Ν
15.02.19
Κόρδοβα
Γρανάδα
Ν
10.02.19
Γρανάδα
Ντεπορτίβο Λα Κορούνια
Η
03.02.19
Οσασούνα
Γρανάδα
Η
27.01.19
Γρανάδα
Εξτρεμαδούρα
Ι
21.01.19
Γρανάδα
Έλτσε
Ν
11.01.19
Κάντιθ
Γρανάδα
Ι
04.01.19
Γρανάδα
Αλμπαθέτε
Ι
21.12.18
Τενερίφη
Γρανάδα
Ι
15.12.18
Γρανάδα
Ρεάλ Οβιέδο
Ν
08.12.18
Ταρραγόνα
Γρανάδα
Ν
01.12.18
Μάλαγα
Γρανάδα
Ν
23.11.18
Γρανάδα
Σπόρτινγκ Χιχόν
Η
16.11.18
Λας Πάλμας
Γρανάδα
Ι
11.11.18
Γρανάδα
Νουμάνθια
Ι
04.11.18
Ρεάλ Σαραγόσα
Γρανάδα
Ν
27.10.18
Γρανάδα
Αλμερία
Ν
20.10.18
Αλκορκόν
Γρανάδα
Η
14.10.18
Γρανάδα
Μαγιόρκα
Ν
07.10.18
Ρέους
Γρανάδα
Ν
29.09.18
Γρανάδα
Κόρδοβα
Ν
24.09.18
Ντεπορτίβο Λα Κορούνια
Γρανάδα
Η
16.09.18
Γρανάδα
Ράγιο Μαχανταόντα
Ν
09.09.18
Εξτρεμαδούρα
Γρανάδα
Ν
02.09.18
Γρανάδα
Οσασούνα
Ν
26.08.18
Γρανάδα
Λούγκο
Ι
18.08.18
Έλτσε
Γρανάδα
Ι
Τενερίφη
04.05.19
Τενερίφη
Λας Πάλμας
Ν
27.04.19
Εξτρεμαδούρα
Τενερίφη
Η
21.04.19
Τενερίφη
Αλμερία
Η
13.04.19
Ράγιο Μαχανταόντα
Τενερίφη
Ν
05.04.19
Τενερίφη
Σπόρτινγκ Χιχόν
Η
30.03.19
Αλμπαθέτε
Τενερίφη
Ι
22.03.19
Τενερίφη
Οσασούνα
Ν
16.03.19
Αλκορκόν
Τενερίφη
Ι
10.03.19
Τενερίφη
Νουμάνθια
Ι
03.03.19
Ρέους
Τενερίφη
Ν
22.02.19
Τενερίφη
Μαγιόρκα
Ι
16.02.19
Κάντιθ
Τενερίφη
Η
09.02.19
Τενερίφη
Κόρδοβα
Η
02.02.19
Ντεπορτίβο Λα Κορούνια
Τενερίφη
Ι
26.01.19
Τενερίφη
Μάλαγα
Ι
20.01.19
Τενερίφη
Ταρραγόνα
Ν
12.01.19
Ρεάλ Οβιέδο
Τενερίφη
Η
04.01.19
Τενερίφη
Έλτσε
Ν
21.12.18
Τενερίφη
Γρανάδα
Ι
16.12.18
Λας Πάλμας
Τενερίφη
Ι
07.12.18
Τενερίφη
Εξτρεμαδούρα
Ι
01.12.18
Σπόρτινγκ Χιχόν
Τενερίφη
Η
25.11.18
Τενερίφη
Ράγιο Μαχανταόντα
Ν
17.11.18
Οσασούνα
Τενερίφη
Η
11.11.18
Τενερίφη
Αλμπαθέτε
Ι
03.11.18
Νουμάνθια
Τενερίφη
Η
27.10.18
Τενερίφη
Αλκορκόν
Ν
21.10.18
Ρεάλ Σαραγόσα
Τενερίφη
Ι
14.10.18
Τενερίφη
Λούγκο
Ι
06.10.18
Μαγιόρκα
Τενερίφη
Η
29.09.18
Τενερίφη
Κάντιθ
Ν
22.09.18
Κόρδοβα
Τενερίφη
Ι
15.09.18
Τενερίφη
Ρέους
Η
08.09.18
Μάλαγα
Τενερίφη
Η
01.09.18
Τενερίφη
Ντεπορτίβο Λα Κορούνια
Ι
26.08.18
Αλμερία
Τενερίφη
Ι
20.08.18
Ταρραγόνα
Τενερίφη
Ι

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Οσασούνα
37 22 8 7 52:33 74
2
Γρανάδα
37 19 11 7 45:24 68
3
Αλμπαθέτε
37 17 14 6 48:30 65
4
Μαγιόρκα
37 18 10 9 50:33 64
5
Κάντιθ
37 16 13 8 51:32 61
6
Λα Κορούνια
37 15 15 7 46:30 60
7
Μάλαγα
37 16 11 10 39:29 59
8
Ρεάλ Οβιέδο
37 15 12 10 42:39 57
9
Σπόρτινγκ Χιχόν
37 14 12 11 39:32 54
10
Αλμερία
37 13 13 11 43:35 52
11
Αλκορκόν
37 14 9 14 35:36 51
12
Έλτσε
37 12 14 11 40:41 50
13
Λας Πάλμας
37 10 16 11 43:45 46
14
Εξτρεμαδούρα
37 12 9 16 41:44 45
15
Ρεάλ Σαραγόσα
37 11 11 15 41:45 44
16
Τενερίφη
37 9 16 12 36:44 43
17
Ράγιο Μαχανταόντα
37 11 8 18 38:51 41
18
Νουμάνθια
37 9 14 14 40:48 41
19
Λούγκο
37 9 13 15 41:50 40
20
Κόρδοβα
37 6 12 19 42:70 30
21
Ταρραγόνα
37 7 7 23 20:54 28
22
Ρέους
37 5 6 26 16:43 21
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Εξτρεμαδούρα
5 5 0 0 7:2 15
2
Μαγιόρκα
5 4 1 0 7:2 13
3
Οσασούνα
5 3 2 0 8:4 11
4
Γρανάδα
5 3 1 1 6:3 10
5
Ρεάλ Οβιέδο
5 2 3 0 7:5 9
6
Κάντιθ
5 2 3 0 10:6 9
7
Έλτσε
5 2 2 1 6:5 8
8
Αλμπαθέτε
5 2 2 1 6:5 8
9
Σπόρτινγκ Χιχόν
5 2 2 1 4:3 8
10
Αλκορκόν
5 2 1 2 4:5 7
11
Λούγκο
5 2 1 2 12:10 7
12
Ρεάλ Σαραγόσα
5 2 1 2 7:6 7
13
Αλμερία
5 2 0 3 8:7 6
14
Λα Κορούνια
5 2 0 3 5:7 6
15
Τενερίφη
5 2 0 3 6:7 6
16
Μάλαγα
5 1 1 3 6:6 4
17
Λας Πάλμας
5 1 1 3 8:11 4
18
Ράγιο Μαχανταόντα
5 1 1 3 5:8 4
19
Ταρραγόνα
5 1 1 3 2:6 4
20
Κόρδοβα
5 1 1 3 4:11 4
21
Νουμάνθια
5 0 2 3 3:7 2
22
Ρέους
5 0 0 5 0:5 0
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Οσασούνα
18 16 2 0 30:7 50
2
Μαγιόρκα
19 14 3 2 33:11 45
3
Γρανάδα
18 11 5 2 23:9 38
4
Αλμπαθέτε
19 9 10 0 28:14 37
5
Κάντιθ
19 9 9 1 30:14 36
6
Ρεάλ Οβιέδο
19 8 9 2 25:19 33
7
Αλκορκόν
19 9 6 4 19:12 33
8
Έλτσε
19 9 6 4 22:14 33
9
Σπόρτινγκ Χιχόν
18 9 5 4 22:15 32
10
Μάλαγα
18 9 4 5 19:13 31
11
Λα Κορούνια
18 8 7 3 27:13 31
12
Αλμερία
18 8 7 3 24:12 31
13
Τενερίφη
19 7 8 4 22:20 29
14
Λας Πάλμας
18 7 8 3 27:15 29
15
Νουμάνθια
18 8 4 6 26:20 28
16
Ράγιο Μαχανταόντα
18 7 5 6 20:20 26
17
Λούγκο
19 7 5 7 28:29 26
18
Ρεάλ Σαραγόσα
19 6 6 7 17:19 24
19
Εξτρεμαδούρα
18 7 2 9 20:22 23
20
Ταρραγόνα
18 6 4 8 16:20 22
21
Κόρδοβα
19 5 7 7 27:34 22
22
Ρέους
19 1 5 13 8:23 8
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Γρανάδα
19 8 6 5 22:15 30
2
Λα Κορούνια
19 7 8 4 19:17 29
3
Μάλαγα
19 7 7 5 20:16 28
4
Αλμπαθέτε
18 8 4 6 20:16 28
5
Κάντιθ
18 7 4 7 21:18 25
6
Ρεάλ Οβιέδο
18 7 3 8 17:20 24
7
Οσασούνα
19 6 6 7 22:26 24
8
Σπόρτινγκ Χιχόν
19 5 7 7 17:17 22
9
Εξτρεμαδούρα
19 5 7 7 21:22 22
10
Αλμερία
19 5 6 8 19:23 21
11
Ρεάλ Σαραγόσα
18 5 5 8 24:26 20
12
Μαγιόρκα
18 4 7 7 17:22 19
13
Αλκορκόν
18 5 3 10 16:24 18
14
Έλτσε
18 3 8 7 18:27 17
15
Λας Πάλμας
19 3 8 8 16:30 17
16
Ράγιο Μαχανταόντα
19 4 3 12 18:31 15
17
Λούγκο
18 2 8 8 13:21 14
18
Τενερίφη
18 2 8 8 14:24 14
19
Ρέους
18 4 1 13 8:20 13
20
Νουμάνθια
19 1 10 8 14:28 13
21
Κόρδοβα
18 1 5 12 15:36 8
22
Ταρραγόνα
19 1 3 15 4:34 6
Σχόλια
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;