2:0
Γρανάδα — Ταρραγόνα Ο αγώνας έληξε 28 Απριλίου 2019

Στοίχημα στο Γρανάδα — Ταρραγόνα

28 Απριλίου 2019, 19:00
28 Απριλίου 2019, 19:00 Ο αγώνας έληξε
Γρανάδα
2 : 0
Ταρραγόνα
Γήπεδο: Nuevo Los Cármenes (Granada, Spain)
Διαιτητής: Soto Grado

Πού να το παίξετε

Θέσεις που πληρώθηκαν από τις στοιχηματικές εταιρίες

Συνθέσεις

Γρανάδα

Ντιέγκο Μαρτίνες Πένας
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Ρουϊ Σίλβα
τ 34 -23
Βίκτορ Ντίας
α 32 1
Χερμάν Σάντσες
α 32 1
Χοσέ Αντόνιο Μαρτίνες
α 31 1
Κίνι
α 25 1
Άλβαρο Βαντίγιο
μ 34 4
Φέντε Βίκο
μ 33 4
Αντόνιο Πουέρτας
μ 32 10
Φεντερίκο Σαν Εμετέριο
μ 30 0
Ραμόν Αζίζ
μ 8 0
Ρόντρι
ε 27 2
Αναπληρωματικοί
Ααρόν Εσκαντέλ
τ 0 0
Άντρι Καστεγιάνο
α 6 0
Μπερνάρντο Κρους
α 1 0
Νίκο Αγκίρε
μ 15 0
Alberto Martín
μ 10 0
Αντριάν Ράμος
ε 32 5
Ντάνιελ Οχέδα
ε 12 1
Δε θα παίξουν
Άνχελ Μοντόρο
μ 30 5
Αλεχάντρο Ποθο
μ 26 4
Άλεξ Μαρτίνες
α 16 0
Χουάντσο
ε 5 0
José Antonio González
μ 4 0
Ταρραγόνα

Enrique Martín
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Isaac Becerra
τ 13 -22
Αβραάμ Μινέρο
α 28 0
Μικέλ Βιγιανουέβα
α 13 0
Φαμπιάν Νογουέρα
α 10 0
Josema
α 2 0
Ιμανόλ Γκαρσία
μ 19 1
Salvador Ferrer
μ 16 0
Γκονσάλο Άβιλα Πίπα
μ 15 0
Ousseynou Thioune
μ 13 0
Λουίς Χαβιέ Σουάρεζ
ε 30 5
Χοσέ Καντέ Μαρτίνες
ε 10 2
Αναπληρωματικοί
Bernabé Barragán
τ 21 -29
Mohammed Djetei
α 18 0
Pol Valentín
α 5 0
Víctor Martínez
μ 10 0
Miguel Palanca
μ 4 0
Ikechukwu Uche
ε 21 1
Μπεράτ Σαντίκου
ε 10 1
Δε θα παίξουν
Φάλι
μ 27 3
Javi Márquez
μ 19 0
Σεμπά Κορίς
μ 17 0
Roger Brugué
μ 14 0
Αντόνιο Κοτάν
μ 8 0
Abdelaziz Barrada
μ 4 0
Iván López
α 4 0
Roger Figueras
μ 3 0
Ραμίρο Γκέρα
μ 3 0
César Arzo
α 2 0

Νέα

55 λεπτά πριν τον αγώνα
Δημοσιεύθηκαν οι αρχικές ενδεκάδες.
See above.
Εμφάνιση όλων

Μεταξύ τους αγώνες

Segunda Division 2018-2019
08.12.18
Ταρραγόνα
Γρανάδα

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Γρανάδα
20.04.19
Λούγκο
Γρανάδα
Ν
12.04.19
Σπόρτινγκ Χιχόν
Γρανάδα
Η
06.04.19
Γρανάδα
Μάλαγα
Ν
30.03.19
Νουμάνθια
Γρανάδα
Η
24.03.19
Γρανάδα
Λας Πάλμας
Ι
17.03.19
Αλμερία
Γρανάδα
Ι
10.03.19
Γρανάδα
Ρεάλ Σαραγόσα
Ν
03.03.19
Ράγιο Μαχανταόντα
Γρανάδα
Ν
24.02.19
Γρανάδα
Ρέους
Ν
15.02.19
Κόρδοβα
Γρανάδα
Ν
10.02.19
Γρανάδα
Ντεπορτίβο Λα Κορούνια
Η
03.02.19
Οσασούνα
Γρανάδα
Η
27.01.19
Γρανάδα
Εξτρεμαδούρα
Ι
21.01.19
Γρανάδα
Έλτσε
Ν
11.01.19
Κάντιθ
Γρανάδα
Ι
04.01.19
Γρανάδα
Αλμπαθέτε
Ι
21.12.18
Τενερίφη
Γρανάδα
Ι
15.12.18
Γρανάδα
Ρεάλ Οβιέδο
Ν
08.12.18
Ταρραγόνα
Γρανάδα
Ν
01.12.18
Μάλαγα
Γρανάδα
Ν
23.11.18
Γρανάδα
Σπόρτινγκ Χιχόν
Η
16.11.18
Λας Πάλμας
Γρανάδα
Ι
11.11.18
Γρανάδα
Νουμάνθια
Ι
04.11.18
Ρεάλ Σαραγόσα
Γρανάδα
Ν
27.10.18
Γρανάδα
Αλμερία
Ν
20.10.18
Αλκορκόν
Γρανάδα
Η
14.10.18
Γρανάδα
Μαγιόρκα
Ν
07.10.18
Ρέους
Γρανάδα
Ν
29.09.18
Γρανάδα
Κόρδοβα
Ν
24.09.18
Ντεπορτίβο Λα Κορούνια
Γρανάδα
Η
16.09.18
Γρανάδα
Ράγιο Μαχανταόντα
Ν
09.09.18
Εξτρεμαδούρα
Γρανάδα
Ν
02.09.18
Γρανάδα
Οσασούνα
Ν
26.08.18
Γρανάδα
Λούγκο
Ι
18.08.18
Έλτσε
Γρανάδα
Ι
Ταρραγόνα
20.04.19
Ταρραγόνα
Σπόρτινγκ Χιχόν
Ι
13.04.19
Αλμερία
Ταρραγόνα
Η
07.04.19
Ταρραγόνα
Νουμάνθια
Ν
01.04.19
Ρεάλ Σαραγόσα
Ταρραγόνα
Η
24.03.19
Ταρραγόνα
Μάλαγα
Η
17.03.19
Ρεάλ Οβιέδο
Ταρραγόνα
Η
09.03.19
Ταρραγόνα
Αλμπαθέτε
Ν
02.03.19
Οσασούνα
Ταρραγόνα
Η
23.02.19
Ταρραγόνα
Κάντιθ
Η
16.02.19
Ντεπορτίβο Λα Κορούνια
Ταρραγόνα
Ι
09.02.19
Ταρραγόνα
Ρέους
Ν
02.02.19
Ράγιο Μαχανταόντα
Ταρραγόνα
Η
27.01.19
Ταρραγόνα
Λας Πάλμας
Ι
20.01.19
Τενερίφη
Ταρραγόνα
Η
13.01.19
Έλτσε
Ταρραγόνα
Η
06.01.19
Ταρραγόνα
Κόρδοβα
Ν
21.12.18
Μαγιόρκα
Ταρραγόνα
Η
16.12.18
Εξτρεμαδούρα
Ταρραγόνα
Ν
08.12.18
Ταρραγόνα
Γρανάδα
Η
02.12.18
Νουμάνθια
Ταρραγόνα
Η
24.11.18
Ταρραγόνα
Αλμερία
Ι
17.11.18
Μάλαγα
Ταρραγόνα
Η
12.11.18
Ταρραγόνα
Ρεάλ Σαραγόσα
Η
02.11.18
Αλμπαθέτε
Ταρραγόνα
Η
28.10.18
Ταρραγόνα
Ρεάλ Οβιέδο
Ν
21.10.18
Λούγκο
Ταρραγόνα
Η
14.10.18
Ταρραγόνα
Αλκορκόν
Η
07.10.18
Κάντιθ
Ταρραγόνα
Ι
30.09.18
Ταρραγόνα
Ντεπορτίβο Λα Κορούνια
Η
23.09.18
Ρέους
Ταρραγόνα
Ι
15.09.18
Ταρραγόνα
Οσασούνα
Ν
07.09.18
Λας Πάλμας
Ταρραγόνα
Η
02.09.18
Ταρραγόνα
Ράγιο Μαχανταόντα
Η
26.08.18
Σπόρτινγκ Χιχόν
Ταρραγόνα
Η
20.08.18
Ταρραγόνα
Τενερίφη
Ι

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Οσασούνα
36 22 7 7 52:33 73
2
Γρανάδα
35 18 10 7 42:23 64
3
Αλμπαθέτε
36 17 13 6 48:30 64
4
Μαγιόρκα
36 17 10 9 48:32 61
5
Κάντιθ
36 16 12 8 50:31 60
6
Μάλαγα
36 16 10 10 38:28 58
7
Λα Κορούνια
36 14 15 7 45:30 57
8
Ρεάλ Οβιέδο
36 15 11 10 41:38 56
9
Σπόρτινγκ Χιχόν
36 14 12 10 38:30 54
10
Αλμερία
36 13 13 10 41:31 52
11
Αλκορκόν
36 14 8 14 35:36 50
12
Έλτσε
36 11 14 11 38:40 47
13
Λας Πάλμας
35 9 16 10 38:42 43
14
Εξτρεμαδούρα
36 11 9 16 40:44 42
15
Ρεάλ Σαραγόσα
35 10 11 14 38:44 41
16
Ράγιο Μαχανταόντα
36 11 8 17 37:49 41
17
Νουμάνθια
36 9 13 14 40:48 40
18
Τενερίφη
36 8 16 12 34:43 40
19
Λούγκο
35 8 13 14 36:44 37
20
Ταρραγόνα
35 7 7 21 20:51 28
21
Κόρδοβα
35 5 12 18 41:67 27
22
Ρέους
36 5 6 25 16:42 21
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Οσασούνα
5 4 1 0 9:4 13
2
Εξτρεμαδούρα
5 4 0 1 6:3 12
3
Κάντιθ
5 3 2 0 10:5 11
4
Μαγιόρκα
5 3 1 1 7:4 10
5
Ρεάλ Οβιέδο
5 2 3 0 7:5 9
6
Σπόρτινγκ Χιχόν
5 2 3 0 4:2 9
7
Αλμπαθέτε
5 2 2 1 8:7 8
8
Έλτσε
5 2 2 1 5:4 8
9
Αλμερία
5 2 1 2 8:5 7
10
Γρανάδα
5 2 1 2 5:5 7
11
Ρεάλ Σαραγόσα
5 2 1 2 7:8 7
12
Αλκορκόν
5 2 1 2 4:5 7
13
Λούγκο
5 1 2 2 7:7 5
14
Ράγιο Μαχανταόντα
5 1 2 2 6:8 5
15
Κόρδοβα
5 1 2 2 7:11 5
16
Μάλαγα
5 1 1 3 6:6 4
17
Λα Κορούνια
5 1 1 3 5:8 4
18
Νουμάνθια
5 1 1 3 5:8 4
19
Τενερίφη
5 1 1 3 6:8 4
20
Ταρραγόνα
5 1 1 3 2:7 4
21
Λας Πάλμας
5 0 2 3 4:10 2
22
Ρέους
5 0 0 5 0:5 0
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Οσασούνα
18 16 2 0 30:7 50
2
Μαγιόρκα
18 13 3 2 31:10 42
3
Αλμπαθέτε
18 9 9 0 28:14 36
4
Κάντιθ
18 9 8 1 29:13 35
5
Γρανάδα
17 10 5 2 21:9 35
6
Σπόρτινγκ Χιχόν
18 9 5 4 22:15 32
7
Ρεάλ Οβιέδο
18 8 8 2 24:18 32
8
Αλκορκόν
18 9 5 4 19:12 32
9
Μάλαγα
18 9 4 5 19:13 31
10
Λα Κορούνια
18 8 7 3 27:13 31
11
Αλμερία
18 8 7 3 24:12 31
12
Έλτσε
18 8 6 4 20:13 30
13
Νουμάνθια
18 8 4 6 26:20 28
14
Λας Πάλμας
17 6 8 3 23:14 26
15
Τενερίφη
18 6 8 4 20:19 26
16
Ράγιο Μαχανταόντα
18 7 5 6 20:20 26
17
Ρεάλ Σαραγόσα
18 6 6 6 17:18 24
18
Εξτρεμαδούρα
18 7 2 9 20:22 23
19
Λούγκο
18 6 5 7 24:27 23
20
Ταρραγόνα
17 6 4 7 16:19 22
21
Κόρδοβα
17 4 7 6 26:31 19
22
Ρέους
19 1 5 13 8:23 8
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Γρανάδα
18 8 5 5 21:14 29
2
Αλμπαθέτε
18 8 4 6 20:16 28
3
Μάλαγα
18 7 6 5 19:15 27
4
Λα Κορούνια
18 6 8 4 18:17 26
5
Κάντιθ
18 7 4 7 21:18 25
6
Ρεάλ Οβιέδο
18 7 3 8 17:20 24
7
Οσασούνα
18 6 5 7 22:26 23
8
Σπόρτινγκ Χιχόν
18 5 7 6 16:15 22
9
Αλμερία
18 5 6 7 17:19 21
10
Εξτρεμαδούρα
18 4 7 7 20:22 19
11
Μαγιόρκα
18 4 7 7 17:22 19
12
Αλκορκόν
18 5 3 10 16:24 18
13
Έλτσε
18 3 8 7 18:27 17
14
Ρεάλ Σαραγόσα
17 4 5 8 21:26 17
15
Λας Πάλμας
18 3 8 7 15:28 17
16
Ράγιο Μαχανταόντα
18 4 3 11 17:29 15
17
Λούγκο
17 2 8 7 12:17 14
18
Τενερίφη
18 2 8 8 14:24 14
19
Ρέους
17 4 1 12 8:19 13
20
Νουμάνθια
18 1 9 8 14:28 12
21
Κόρδοβα
18 1 5 12 15:36 8
22
Ταρραγόνα
18 1 3 14 4:32 6
Σχόλια
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;