3:0
Αλμερία — Αλμπαθέτε Ο αγώνας έληξε 8 Ιουνίου 2019

Στοίχημα στο Αλμερία — Αλμπαθέτε 8 Ιουνίου 2019

8 Ιουνίου 2019, 21:30 Ο αγώνας έληξε
Αλμερία
3 : 0
Αλμπαθέτε
Γήπεδο: Juegos Mediterráneos (Almería, Spain)
Διαιτητής: Αιτόρ Γκοροστέγκι Φερνάντες-Ορτέγκα

Συνθέσεις

Αλμερία

Fran Fernández
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Fernando Martínez
τ 3 -1
Εστέμπαν Σάβελγιχ
α 32 1
Iván Martos
α 22 0
Juan Ibiza
α 22 0
César de la Hoz
μ 39 1
José Corpas
μ 39 3
Χουάν Κάρλος Ρεάλ
μ 38 10
José Romera
μ 37 0
Χουάν Χοσέ Ναρβάες
μ 29 2
Sergio Aguza
μ 13 1
Álvaro Giménez Candela
ε 38 18
Αναπληρωματικοί
Ρενέ
τ 37 -37
Adrián Montoro
α 3 0
Γιαν Μπρις
μ 31 0
Κέμα Νούνιεζ
μ 26 1
Gaspar Panadero
μ 2 0
Ερμεντίν Ντεμλίροβιτσ
ε 13 0
Pablo Caballero
ε 11 1
Δε θα παίξουν
Λουίς Ριόχα
μ 39 4
Lucien Owona
α 24 2
Αντόνι Λόπες
α 18 1
Νταβίντ Ρόχα
μ 10 0
Ángel Trujillo
α 5 0
Nano
α 1 0
Σέρχιο Πέρεζ
μ 1 0
Αλμπαθέτε

Luis Miguel Ramis
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Χοσέ Αντόνιο Κάρο Ντίας
τ 2 -2
Αλβάρο Αρόγιο
α 34 0
Χοσέ Αντόνιο Κάρο Μαρτίνεζ
α 16 1
Νίκο Γκοροσίτο
α 9 0
Borja Herrera
α 8 0
Νέστορ Σουσαέτα
μ 34 2
Εουχένι Βαλντεράμα
μ 32 8
Μικαέλ Μάλσα
μ 29 0
Αλβάρο Πένια
μ 16 0
Barri
μ 12 0
Μιγκέλ Άνχελ Γκόμεζ
ε 1 0
Αναπληρωματικοί
Τομέου Ναδάλ
τ 39 -33
Φραν Γκαρσία
α 22 0
Ángel Moreno
α 2 0
Αλέιξ Φέμπας
μ 38 3
Μπαλού Ζαν-Ιβ Ταμπλά
μ 1 0
Χαβιέρ Ατσούνια
ε 31 3
Χουάν Μαρτίν Μποσέλι
ε 0 0
Δε θα παίξουν
Άλβαρο Τεχέρο
α 38 1
Ρομάν Ζοζούλια
ε 35 11
Ζερεμί Μπελά
μ 34 11
Σαντιάγκο Τζεντιλέτι
α 29 0
Ρέι Μάναϊ
ε 27 6
Ντανιέλ Τόρες
μ 16 0
Sulley Muntari
μ 2 0

Μεταξύ τους αγώνες

Segunda Division 2018-2019
21.10.18
Αλμπαθέτε
Αλμερία
Segunda Division 2017-2018
15.04.18
Αλμερία
Αλμπαθέτε
1
:
1
11.11.17
Αλμπαθέτε
Αλμερία
2
:
0
Segunda Division 2015-2016
28.02.16
Αλμερία
Αλμπαθέτε
1
:
0
27.09.15
Αλμπαθέτε
Αλμερία
3
:
0

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Αλμερία
02.06.19
Λας Πάλμας
Αλμερία
Ι
26.05.19
Αλμερία
Αλκορκόν
Ι
19.05.19
Μαγιόρκα
Αλμερία
Η
12.05.19
Αλμερία
Έλτσε
Ν
05.05.19
Λούγκο
Αλμερία
Η
27.04.19
Αλμερία
Ρεάλ Οβιέδο
Η
21.04.19
Τενερίφη
Αλμερία
Ν
13.04.19
Αλμερία
Ταρραγόνα
Ν
06.04.19
Εξτρεμαδούρα
Αλμερία
Η
30.03.19
Αλμερία
Ράγιο Μαχανταόντα
Ι
22.03.19
Ντεπορτίβο Λα Κορούνια
Αλμερία
Ι
17.03.19
Αλμερία
Γρανάδα
Ι
09.03.19
Σπόρτινγκ Χιχόν
Αλμερία
Η
03.03.19
Ρεάλ Σαραγόσα
Αλμερία
Ν
24.02.19
Αλμερία
Κόρδοβα
Ν
17.02.19
Ρέους
Αλμερία
Ν
10.02.19
Αλμερία
Νουμάνθια
Ν
01.02.19
Μάλαγα
Αλμερία
Ι
26.01.19
Αλμερία
Οσασούνα
Η
19.01.19
Αλμερία
Κάντιθ
Ι
13.01.19
Αλκορκόν
Αλμερία
Ι
06.01.19
Αλμερία
Μαγιόρκα
Ν
22.12.18
Έλτσε
Αλμερία
Ι
16.12.18
Αλμερία
Λούγκο
Ι
08.12.18
Ρεάλ Οβιέδο
Αλμερία
Ν
01.12.18
Αλμερία
Εξτρεμαδούρα
Ι
24.11.18
Ταρραγόνα
Αλμερία
Ι
19.11.18
Αλμερία
Ντεπορτίβο Λα Κορούνια
Ι
11.11.18
Ράγιο Μαχανταόντα
Αλμερία
Η
04.11.18
Αλμερία
Σπόρτινγκ Χιχόν
Ν
27.10.18
Γρανάδα
Αλμερία
Η
21.10.18
Αλμπαθέτε
Αλμερία
Ι
13.10.18
Αλμερία
Λας Πάλμας
Ν
06.10.18
Κόρδοβα
Αλμερία
Η
30.09.18
Αλμερία
Ρέους
Ν
23.09.18
Νουμάνθια
Αλμερία
Ν
16.09.18
Αλμερία
Ρεάλ Σαραγόσα
Ν
08.09.18
Οσασούνα
Αλμερία
Η
03.09.18
Αλμερία
Μάλαγα
Η
26.08.18
Αλμερία
Τενερίφη
Ι
17.08.18
Κάντιθ
Αλμερία
Η
12.05.18
Αλμερία
Ντεπορτίβο Λα Κορούνια
1
:
1
Ι
Αλμπαθέτε
04.06.19
Αλμπαθέτε
Μάλαγα
Η
25.05.19
Σπόρτινγκ Χιχόν
Αλμπαθέτε
Ν
20.05.19
Αλμπαθέτε
Γρανάδα
Η
12.05.19
Ράγιο Μαχανταόντα
Αλμπαθέτε
Ν
05.05.19
Αλμπαθέτε
Νουμάνθια
Ι
27.04.19
Οσασούνα
Αλμπαθέτε
Η
20.04.19
Αλμπαθέτε
Λας Πάλμας
Ν
14.04.19
Αλμπαθέτε
Έλτσε
Ι
07.04.19
Αλκορκόν
Αλμπαθέτε
Ν
30.03.19
Αλμπαθέτε
Τενερίφη
Ι
23.03.19
Λούγκο
Αλμπαθέτε
Ν
16.03.19
Αλμπαθέτε
Εξτρεμαδούρα
Ν
09.03.19
Ταρραγόνα
Αλμπαθέτε
Η
02.03.19
Κάντιθ
Αλμπαθέτε
Η
23.02.19
Αλμπαθέτε
Ρεάλ Οβιέδο
Ι
16.02.19
Ρεάλ Σαραγόσα
Αλμπαθέτε
Ι
10.02.19
Αλμπαθέτε
Μαγιόρκα
Ν
02.02.19
Κόρδοβα
Αλμπαθέτε
Ν
27.01.19
Αλμπαθέτε
Ρέους
Ν
20.01.19
Ντεπορτίβο Λα Κορούνια
Αλμπαθέτε
Η
12.01.19
Αλμπαθέτε
Σπόρτινγκ Χιχόν
Ι
04.01.19
Γρανάδα
Αλμπαθέτε
Ι
23.12.18
Αλμπαθέτε
Ράγιο Μαχανταόντα
Ν
15.12.18
Νουμάνθια
Αλμπαθέτε
Ν
08.12.18
Αλμπαθέτε
Οσασούνα
Ι
02.12.18
Αλμπαθέτε
Αλκορκόν
Ν
25.11.18
Έλτσε
Αλμπαθέτε
Ν
18.11.18
Αλμπαθέτε
Λούγκο
Ν
11.11.18
Τενερίφη
Αλμπαθέτε
Ι
02.11.18
Αλμπαθέτε
Ταρραγόνα
Ν
28.10.18
Εξτρεμαδούρα
Αλμπαθέτε
Ν
21.10.18
Αλμπαθέτε
Αλμερία
Ι
12.10.18
Μάλαγα
Αλμπαθέτε
Η
07.10.18
Ρεάλ Οβιέδο
Αλμπαθέτε
Η
28.09.18
Αλμπαθέτε
Ρεάλ Σαραγόσα
Ι
23.09.18
Μαγιόρκα
Αλμπαθέτε
Ν
17.09.18
Αλμπαθέτε
Κάντιθ
Ι
09.09.18
Ρέους
Αλμπαθέτε
Ν
02.09.18
Αλμπαθέτε
Κόρδοβα
Ν
25.08.18
Λας Πάλμας
Αλμπαθέτε
Ι
17.08.18
Αλμπαθέτε
Ντεπορτίβο Λα Κορούνια
Ι

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Οσασούνα
41 25 9 7 58:35 84
2
Γρανάδα
41 21 13 7 50:27 76
3
Μάλαγα
41 20 11 10 48:31 71
4
Αλμπαθέτε
41 19 14 8 54:35 71
5
Μαγιόρκα
41 19 11 11 53:37 68
6
Λα Κορούνια
41 16 17 8 48:32 65
7
Κάντιθ
41 16 16 9 53:35 64
8
Ρεάλ Οβιέδο
41 17 12 12 48:47 63
9
Σπόρτινγκ Χιχόν
41 15 13 13 42:38 58
10
Αλμερία
41 14 15 12 48:39 57
11
Έλτσε
41 13 16 12 49:49 55
12
Λας Πάλμας
41 12 17 12 47:49 53
13
Εξτρεμαδούρα
41 14 10 17 43:47 52
14
Αλκορκόν
41 14 10 17 35:40 52
15
Ρεάλ Σαραγόσα
41 13 12 16 49:50 51
16
Νουμάνθια
41 11 15 15 43:49 48
17
Τενερίφη
41 10 17 14 39:50 47
18
Λούγκο
41 10 16 15 42:50 46
19
Ράγιο Μαχανταόντα
41 11 9 21 45:61 42
20
Ταρραγόνα
41 9 8 24 29:62 35
21
Κόρδοβα
41 7 13 21 48:77 34
22
Ρέους
41 5 6 30 16:47 21
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Μάλαγα
5 4 1 0 10:3 13
2
Οσασούνα
5 3 2 0 6:2 11
3
Εξτρεμαδούρα
5 3 1 1 3:3 10
4
Γρανάδα
5 2 3 0 6:4 9
5
Λούγκο
5 2 3 0 5:2 9
6
Λα Κορούνια
5 2 2 1 3:2 8
7
Νουμάνθια
5 2 2 1 3:1 8
8
Έλτσε
5 2 2 1 11:9 8
9
Ρεάλ Σαραγόσα
5 2 1 2 8:6 7
10
Αλμπαθέτε
5 2 1 2 6:5 7
11
Ταρραγόνα
5 2 1 2 9:9 7
12
Κόρδοβα
5 2 1 2 7:7 7
13
Μαγιόρκα
5 2 1 2 5:5 7
14
Λας Πάλμας
5 2 1 2 5:6 7
15
Ρεάλ Οβιέδο
5 2 1 2 7:9 7
16
Τενερίφη
5 2 1 2 5:7 7
17
Αλμερία
5 1 2 2 7:8 5
18
Κάντιθ
5 0 4 1 3:4 4
19
Σπόρτινγκ Χιχόν
5 1 1 3 4:8 4
20
Αλκορκόν
5 0 2 3 0:4 2
21
Ράγιο Μαχανταόντα
5 0 1 4 8:12 1
22
Ρέους
5 0 0 5 0:5 0
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Οσασούνα
20 18 2 0 33:7 56
2
Μαγιόρκα
21 15 4 2 35:12 49
3
Γρανάδα
20 12 6 2 26:11 42
4
Ρεάλ Οβιέδο
21 10 9 2 30:22 39
5
Κάντιθ
21 9 10 2 30:15 37
6
Αλμπαθέτε
21 9 10 2 29:17 37
7
Μάλαγα
20 11 4 5 25:14 37
8
Έλτσε
21 10 7 4 25:14 37
9
Λας Πάλμας
21 9 9 3 31:17 36
10
Λα Κορούνια
20 9 8 3 29:14 35
11
Αλμερία
20 9 8 3 29:15 35
12
Νουμάνθια
20 10 4 6 29:20 34
13
Σπόρτινγκ Χιχόν
20 9 6 5 22:17 33
14
Αλκορκόν
21 9 6 6 19:14 33
15
Τενερίφη
20 8 8 4 24:21 32
16
Λούγκο
21 8 6 7 29:29 30
17
Ρεάλ Σαραγόσα
21 7 7 7 21:21 28
18
Ράγιο Μαχανταόντα
20 7 6 7 22:23 27
19
Ταρραγόνα
20 7 5 8 21:24 26
20
Κόρδοβα
21 6 7 8 33:40 25
21
Εξτρεμαδούρα
20 7 3 10 20:25 24
22
Ρέους
21 1 5 15 8:25 8
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Γρανάδα
21 9 7 5 24:16 34
2
Μάλαγα
21 9 7 5 23:17 34
3
Αλμπαθέτε
20 10 4 6 25:18 34
4
Λα Κορούνια
21 7 9 5 19:18 30
5
Οσασούνα
21 7 7 7 25:28 28
6
Εξτρεμαδούρα
21 7 7 7 23:22 28
7
Κάντιθ
20 7 6 7 23:20 27
8
Σπόρτινγκ Χιχόν
21 6 7 8 20:21 25
9
Ρεάλ Οβιέδο
20 7 3 10 18:25 24
10
Ρεάλ Σαραγόσα
20 6 5 9 28:29 23
11
Αλμερία
21 5 7 9 19:24 22
12
Μαγιόρκα
20 4 7 9 18:25 19
13
Αλκορκόν
20 5 4 11 16:26 19
14
Έλτσε
20 3 9 8 24:35 18
15
Λας Πάλμας
20 3 8 9 16:32 17
16
Λούγκο
20 2 10 8 13:21 16
17
Τενερίφη
21 2 9 10 15:29 15
18
Ράγιο Μαχανταόντα
21 4 3 14 23:38 15
19
Νουμάνθια
21 1 11 9 14:29 14
20
Ρέους
20 4 1 15 8:22 13
21
Κόρδοβα
20 1 6 13 15:37 9
22
Ταρραγόνα
21 2 3 16 8:38 9
Σχόλια
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;