2:0
Ταρραγόνα — Νουμάνθια Ο αγώνας έληξε 7 Απριλίου 2019

Στοίχημα στο Ταρραγόνα — Νουμάνθια 7 Απριλίου 2019

7 Απριλίου 2019, 19:00
7 Απριλίου 2019, 19:00 Ο αγώνας έληξε
Ταρραγόνα
2 : 0
Νουμάνθια
Γήπεδο: Nou Estadi (Tarragona, Spain)
Διαιτητής: Ινιάκι Βικάντι Γκαρίντο

Πού να το παίξετε

Θέσεις που πληρώθηκαν από τις στοιχηματικές εταιρίες

Συνθέσεις

Ταρραγόνα

Enrique Martín
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Bernabé Barragán
τ 19 -26
Αβραάμ Μινέρο
α 25 0
Γκονσάλο Άβιλα Πίπα
α 12 0
Μικέλ Βιγιανουέβα
α 10 0
Φαμπιάν Νογουέρα
α 7 0
Φάλι
μ 24 3
Ιμανόλ Γκαρσία
μ 16 1
Ousseynou Thioune
μ 10 0
Λουίς Χαβιέ Σουάρεζ
ε 27 5
Ikechukwu Uche
ε 18 0
Miguel Palanca
ε 2 0
Αναπληρωματικοί
Isaac Becerra
τ 12 -22
Pol Valentín
α 5 0
Josema
α 2 0
Salvador Ferrer
μ 14 0
Αντόνιο Κοτάν
μ 6 0
Μπεράτ Σαντίκου
ε 9 1
Χοσέ Καντέ Μαρτίνες
ε 7 1
Δε θα παίξουν
Javi Márquez
μ 18 0
Mohammed Djetei
α 18 0
Σεμπά Κορίς
μ 17 0
Roger Brugué
μ 14 0
Víctor Martínez
ε 10 0
Abdelaziz Barrada
μ 4 0
Iván López
α 4 0
Roger Figueras
μ 3 0
César Arzo
α 2 0
Ραμίρο Γκέρα
μ 2 0
Νουμάνθια

Aritz López Garai
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Χουάν Κάρλος Σάντσεζ Μαρτίνεζ
τ 32 -41
Πίτσου Ατιένζα
α 30 2
Carlos Gutiérrez
α 17 1
Markel Etxeberria
α 8 0
Φραν Βιγιάλμπα
μ 31 3
Πάπε Ντιαμάνκα
μ 30 9
Αλμπέρτο Εσκάσι
μ 26 1
Μαρκ Ματέου
μ 23 0
Γκους Λέντες
μ 8 0
Ιγκίνιο Μαρίν
ε 20 2
Νταβίντ Ροντρίγκεζ
ε 8 2
Αναπληρωματικοί
Γκαίσκα Κάμπος
τ 0 0
Adrián Ripa
α 7 0
Λουίς Βαλσάρτσε
α 7 0
Γιο Γιεμπόα
μ 27 2
Κάκο Αλεχάντρο Σανζ
μ 16 0
Μπόρχα Βιγκέρα
ε 20 1
Dani Nieto
ε 1 0
Δε θα παίξουν
Γκιγιέρμο Φερνάντεζ
ε 24 5
Αλαΐν Ογιαρζούν
ε 23 3
Νάτσο Σάντσεζ
μ 23 2
Ουνάι Μεντίνα
α 22 1
Κριστιάν Γκάνα
α 10 0
Ντέρικ Οσέντε
α 8 0

Μεταξύ τους αγώνες

Segunda Division 2018-2019
02.12.18
Νουμάνθια
Ταρραγόνα

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Ταρραγόνα
01.04.19
Ρεάλ Σαραγόσα
Ταρραγόνα
Η
24.03.19
Ταρραγόνα
Μάλαγα
Η
17.03.19
Ρεάλ Οβιέδο
Ταρραγόνα
Η
09.03.19
Ταρραγόνα
Αλμπαθέτε
Ν
02.03.19
Οσασούνα
Ταρραγόνα
Η
23.02.19
Ταρραγόνα
Κάντιθ
Η
16.02.19
Ντεπορτίβο Λα Κορούνια
Ταρραγόνα
Ι
09.02.19
Ταρραγόνα
Ρέους
Ν
02.02.19
Ράγιο Μαχανταόντα
Ταρραγόνα
Η
27.01.19
Ταρραγόνα
Λας Πάλμας
Ι
20.01.19
Τενερίφη
Ταρραγόνα
Η
13.01.19
Έλτσε
Ταρραγόνα
Η
06.01.19
Ταρραγόνα
Κόρδοβα
Ν
21.12.18
Μαγιόρκα
Ταρραγόνα
Η
16.12.18
Εξτρεμαδούρα
Ταρραγόνα
Ν
08.12.18
Ταρραγόνα
Γρανάδα
Η
02.12.18
Νουμάνθια
Ταρραγόνα
Η
24.11.18
Ταρραγόνα
Αλμερία
Ι
17.11.18
Μάλαγα
Ταρραγόνα
Η
12.11.18
Ταρραγόνα
Ρεάλ Σαραγόσα
Η
02.11.18
Αλμπαθέτε
Ταρραγόνα
Η
28.10.18
Ταρραγόνα
Ρεάλ Οβιέδο
Ν
21.10.18
Λούγκο
Ταρραγόνα
Η
14.10.18
Ταρραγόνα
Αλκορκόν
Η
07.10.18
Κάντιθ
Ταρραγόνα
Ι
30.09.18
Ταρραγόνα
Ντεπορτίβο Λα Κορούνια
Η
23.09.18
Ρέους
Ταρραγόνα
Ι
15.09.18
Ταρραγόνα
Οσασούνα
Ν
07.09.18
Λας Πάλμας
Ταρραγόνα
Η
02.09.18
Ταρραγόνα
Ράγιο Μαχανταόντα
Η
26.08.18
Σπόρτινγκ Χιχόν
Ταρραγόνα
Η
20.08.18
Ταρραγόνα
Τενερίφη
Ι
Νουμάνθια
30.03.19
Νουμάνθια
Γρανάδα
Ν
24.03.19
Ράγιο Μαχανταόντα
Νουμάνθια
Η
18.03.19
Νουμάνθια
Μάλαγα
Ι
10.03.19
Τενερίφη
Νουμάνθια
Ι
03.03.19
Νουμάνθια
Σπόρτινγκ Χιχόν
Η
24.02.19
Εξτρεμαδούρα
Νουμάνθια
Ν
17.02.19
Νουμάνθια
Οσασούνα
Ι
10.02.19
Αλμερία
Νουμάνθια
Η
02.02.19
Νουμάνθια
Λούγκο
Ν
26.01.19
Έλτσε
Νουμάνθια
Ι
19.01.19
Νουμάνθια
Κόρδοβα
Ν
12.01.19
Ρέους
Νουμάνθια
Ι
07.01.19
Νουμάνθια
Ρεάλ Οβιέδο
Η
23.12.18
Αλκορκόν
Νουμάνθια
Ι
15.12.18
Νουμάνθια
Αλμπαθέτε
Η
08.12.18
Ντεπορτίβο Λα Κορούνια
Νουμάνθια
Ι
02.12.18
Νουμάνθια
Ταρραγόνα
Ν
25.11.18
Μαγιόρκα
Νουμάνθια
Η
18.11.18
Νουμάνθια
Ράγιο Μαχανταόντα
Η
11.11.18
Γρανάδα
Νουμάνθια
Ι
03.11.18
Νουμάνθια
Τενερίφη
Ν
29.10.18
Μάλαγα
Νουμάνθια
Η
20.10.18
Λας Πάλμας
Νουμάνθια
Η
13.10.18
Νουμάνθια
Ρεάλ Σαραγόσα
Ν
06.10.18
Νουμάνθια
Εξτρεμαδούρα
Ν
30.09.18
Οσασούνα
Νουμάνθια
Ι
23.09.18
Νουμάνθια
Αλμερία
Η
16.09.18
Σπόρτινγκ Χιχόν
Νουμάνθια
Ι
09.09.18
Νουμάνθια
Έλτσε
Ν
01.09.18
Λούγκο
Νουμάνθια
Η
25.08.18
Νουμάνθια
Κάντιθ
Ι
18.08.18
Κόρδοβα
Νουμάνθια
Ι
15.04.17
Έλτσε
Νουμάνθια
1
:
3
Ν

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Οσασούνα
33 19 7 7 46:31 64
2
Γρανάδα
33 17 10 6 40:21 61
3
Αλμπαθέτε
33 16 12 5 43:25 60
4
Μάλαγα
33 15 10 8 33:24 55
5
Μαγιόρκα
33 15 9 9 44:31 54
6
Λα Κορούνια
33 13 15 5 41:25 54
7
Κάντιθ
32 14 10 8 41:26 52
8
Σπόρτινγκ Χιχόν
33 13 10 10 36:29 49
9
Ρεάλ Οβιέδο
33 13 10 10 36:35 49
10
Αλμερία
33 11 13 9 35:29 46
11
Αλκορκόν
33 12 8 13 31:32 44
12
Λας Πάλμας
33 9 16 8 36:35 43
13
Έλτσε
32 10 12 10 34:36 42
14
Ράγιο Μαχανταόντα
33 11 7 15 35:43 40
15
Νουμάνθια
32 9 12 11 37:41 39
16
Ρεάλ Σαραγόσα
32 9 10 13 34:39 37
17
Τενερίφη
33 7 16 10 30:38 37
18
Λούγκο
33 7 13 13 31:42 34
19
Εξτρεμαδούρα
33 8 9 16 35:42 33
20
Κόρδοβα
32 5 11 16 38:59 26
21
Ταρραγόνα
32 6 6 20 18:48 24
22
Ρέους
33 5 6 22 16:39 21
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σπόρτινγκ Χιχόν
5 4 1 0 6:2 13
2
Μαγιόρκα
5 4 0 1 9:4 12
3
Ράγιο Μαχανταόντα
5 3 1 1 10:5 10
4
Οσασούνα
5 3 1 1 10:6 10
5
Αλμπαθέτε
5 3 1 1 7:3 10
6
Έλτσε
5 3 1 1 6:3 10
7
Εξτρεμαδούρα
5 3 0 2 5:2 9
8
Γρανάδα
5 2 2 1 4:3 8
9
Κάντιθ
5 2 2 1 4:3 8
10
Τενερίφη
5 1 3 1 7:7 6
11
Ρεάλ Σαραγόσα
5 2 0 3 5:6 6
12
Λούγκο
5 1 3 1 4:6 6
13
Ρεάλ Οβιέδο
5 1 2 2 4:4 5
14
Λας Πάλμας
5 1 2 2 4:5 5
15
Μάλαγα
5 1 2 2 4:5 5
16
Λα Κορούνια
5 1 2 2 2:4 5
17
Κόρδοβα
5 1 2 2 6:9 5
18
Νουμάνθια
5 1 2 2 5:9 5
19
Αλμερία
5 0 3 2 2:4 3
20
Ταρραγόνα
5 1 0 4 1:7 3
21
Αλκορκόν
5 0 2 3 2:7 2
22
Ρέους
5 0 0 5 0:5 0
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Οσασούνα
16 14 2 0 26:6 44
2
Μαγιόρκα
17 12 3 2 29:10 39
3
Γρανάδα
17 10 5 2 21:9 35
4
Αλμπαθέτε
16 8 8 0 23:11 32
5
Αλκορκόν
17 9 5 3 18:8 32
6
Λα Κορούνια
17 8 7 2 26:11 31
7
Κάντιθ
16 8 7 1 24:9 31
8
Μάλαγα
16 9 4 3 18:10 31
9
Ρεάλ Οβιέδο
17 8 7 2 21:15 31
10
Αλμερία
16 7 7 2 21:11 28
11
Σπόρτινγκ Χιχόν
16 8 4 4 20:14 28
12
Νουμάνθια
16 8 3 5 24:17 27
13
Έλτσε
16 7 6 3 18:11 27
14
Λας Πάλμας
16 6 8 2 23:11 26
15
Τενερίφη
17 6 8 3 19:16 26
16
Ράγιο Μαχανταόντα
16 7 4 5 18:16 25
17
Λούγκο
17 6 5 6 23:25 23
18
Ρεάλ Σαραγόσα
16 5 6 5 16:16 21
19
Εξτρεμαδούρα
17 6 2 9 19:22 20
20
Κόρδοβα
16 4 7 5 26:27 19
21
Ταρραγόνα
15 5 3 7 14:19 18
22
Ρέους
17 1 5 11 8:21 8
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Αλμπαθέτε
17 8 4 5 20:14 28
2
Γρανάδα
16 7 5 4 19:12 26
3
Μάλαγα
17 6 6 5 15:14 24
4
Λα Κορούνια
16 5 8 3 15:14 23
5
Σπόρτινγκ Χιχόν
17 5 6 6 16:15 21
6
Κάντιθ
16 6 3 7 17:17 21
7
Οσασούνα
17 5 5 7 20:25 20
8
Αλμερία
17 4 6 7 14:18 18
9
Ρεάλ Οβιέδο
16 5 3 8 15:20 18
10
Λας Πάλμας
17 3 8 6 13:24 17
11
Ρεάλ Σαραγόσα
16 4 4 8 18:23 16
12
Μαγιόρκα
16 3 6 7 15:21 15
13
Έλτσε
16 3 6 7 16:25 15
14
Ράγιο Μαχανταόντα
17 4 3 10 17:27 15
15
Εξτρεμαδούρα
16 2 7 7 16:20 13
16
Ρέους
16 4 1 11 8:18 13
17
Νουμάνθια
16 1 9 6 13:24 12
18
Αλκορκόν
16 3 3 10 13:24 12
19
Λούγκο
16 1 8 7 8:17 11
20
Τενερίφη
16 1 8 7 11:22 11
21
Κόρδοβα
16 1 4 11 12:32 7
22
Ταρραγόνα
17 1 3 13 4:29 6
Σχόλια
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;