Στοίχημα στο Αλκορκόν — Λούγκο

Ο αγώνας αναβλήθηκε
Αλκορκόν
Λούγκο
Γήπεδο: Santo Domingo (Alcorcón, Spain)

Πού να το παίξετε

Θέσεις που πληρώθηκαν από τις στοιχηματικές εταιρίες

Συνθέσεις

Οι αρχικές ενδεκάδες θα ανακοινωθούν περίπου μία ώρα πριν τον αγώνα

Αλκορκόν

Fran Fernández
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Ντάνι Χιμένεζ
τ 25 -31
Τσίμο Μιράγιες
τ 6 -6
Σάμουελ Κασάντο
τ 1 0
Νταβίντ Φερνάντεζ
α 30 1
Αντριάν Ντιέγκεθ
α 23 1
Κάρλος Πομάρες
α 22 2
Λάουρε Σανάμπρια
α 21 0
Πάρις Αντότ
α 20 0
Ουνάι Ελγκεθαμπάλ
α 19 0
Κάρλος Μπελβίς
α 14 0
Javier Castro
α 1 0
Στόιτσκοφ
μ 29 13
Ρίτσαρντ Μπόατενγκ
μ 27 5
Όσκαρ Αρίμπας
μ 22 4
Ερσνέστο Γκόμεζ
μ 22 1
Άλμπερτ Ντόρκα
μ 21 0
Σαμουέλ Σόσα
μ 16 0
Τζακ Χάρπερ
μ 13 0
Σέρχιλ Μιακούσκο
μ 12 0
Άλεξ Μούλα
μ 9 1
Λουίς Περέα
μ 9 2
Χουάν Αγκιλέρα
μ 9 0
Ρέκο Γκονσάλβες
μ 7 0
Ντάνι Ρομέρα
ε 27 4
Ρούι Κόστα
ε 15 2
Φρανσίσκο Σαντάθα
ε 10 1
Λούγκο

Curro Torres
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Αντέρ Καντέρο
τ 23 -28
Αλμπέρτο Βάρο
τ 8 -12
Unai Marino
τ 0 0
Άνχελ Φράγκα
τ 0 0
Εντού Καμπαμπαντάλ
α 27 0
Ματιέ Πέιμπερνς
α 24 1
Τζέραρντ Βαλεντίν
α 21 1
Ρομπέρτο Κανέγια
α 18 0
Χοσέ Κάρλος Ραμίρεζ
α 16 1
Μαρσέλο Ντζαλό
α 13 0
Σερτζ Λέουκο
α 10 0
Χοσέ Αντόνιο Μαλαγκόν
α 9 0
Βασίλ Κραβέτς
α 6 0
Κάρλος Πίτα
μ 28 1
Φερνάντο Σεοάνε
μ 23 0
Ζάουμε Γκράου
μ 20 0
Άλεξ Λόπες
μ 19 2
Ιριόμε Γκονζάλεζ
μ 18 2
Χάιμε Σεοάνε
μ 5 0
Ούγκο Ράμα
μ 4 0
Χασέν
μ 4 2
Κριατιάν Ερέρα
ε 29 8
Μανού Μπαρέιρο
ε 28 5
Γιάνις Ραχμάνι
ε 19 1
Χοσέ Άνχελ Καρίγιο
ε 11 2
Κάρλος Κάστρο
ε 10 0
Όσκαρ Καστεγιάνο
ε 3 0
Λασ Μπανγκουρά
ε 1 0
Δε θα παίξουν
Μπόρχα Ντομίνγκεζ
μ 12 1
Αντόνιο Καμπίγιο
μ 1 0

Μεταξύ τους αγώνες

Segunda Division 2019-2020
01.09.19
Λούγκο
Αλκορκόν
Segunda Division 2018-2019
31.03.19
Αλκορκόν
Λούγκο
10.11.18
Λούγκο
Αλκορκόν
Segunda Division 2017-2018
17.03.18
Λούγκο
Αλκορκόν
2
:
1

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Αλκορκόν
08.03.20
Αλκορκόν
Μιραντές
Η
01.03.20
Φουενλαμπράντα
Αλκορκόν
Ν
22.02.20
Αλκορκόν
Λας Πάλμας
Ι
15.02.20
Ρεάλ Οβιέδο
Αλκορκόν
Ν
09.02.20
Αλκορκόν
Ντεπορτίβο Λα Κορούνια
Η
02.02.20
Ράθινγκ Σανταντέρ
Αλκορκόν
Ι
26.01.20
Αλκορκόν
Πονφεραδίνα
Ν
19.01.20
Έλτσε
Αλκορκόν
Ι
15.01.20
Αλκορκόν
Νουμάνθια
Ι
03.01.20
Εξτρεμαδούρα
Αλκορκόν
Ι
22.12.19
Αλκορκόν
Φουενλαμπράντα
Ι
14.12.19
Τενερίφη
Αλκορκόν
Ι
06.12.19
Αλκορκόν
Ρεάλ Οβιέδο
Η
30.11.19
Αλκορκόν
Ουέσκα
Η
23.11.19
Ντεπορτίβο Λα Κορούνια
Αλκορκόν
Ι
17.11.19
Αλκορκόν
Μάλαγα
Ν
09.11.19
Λας Πάλμας
Αλκορκόν
Ι
02.11.19
Αλκορκόν
Ράθινγκ Σανταντέρ
Ν
27.10.19
Χιρόνα
Αλκορκόν
Ι
19.10.19
Αλκορκόν
Αλμερία
Ι
12.10.19
Σπόρτινγκ Χιχόν
Αλκορκόν
Ν
04.10.19
Αλκορκόν
Αλμπαθέτε
Η
01.10.19
Ράγιο Βαγιεκάνο
Αλκορκόν
Ι
28.09.19
Αλκορκόν
Εξτρεμαδούρα
Η
20.09.19
Μιραντές
Αλκορκόν
Ι
17.09.19
Αλκορκόν
Κάντιθ
Ν
14.09.19
Πονφεραδίνα
Αλκορκόν
Ι
08.09.19
Αλκορκόν
Ρεάλ Σαραγόσα
Η
01.09.19
Λούγκο
Αλκορκόν
Ν
24.08.19
Αλκορκόν
Έλτσε
Η
18.08.19
Νουμάνθια
Αλκορκόν
Ν
Λούγκο
06.03.20
Λούγκο
Κάντιθ
Ι
01.03.20
Ντεπορτίβο Λα Κορούνια
Λούγκο
Ι
23.02.20
Λούγκο
Ρεάλ Οβιέδο
Ν
16.02.20
Φουενλαμπράντα
Λούγκο
Ν
09.02.20
Λούγκο
Έλτσε
Ι
01.02.20
Εξτρεμαδούρα
Λούγκο
Η
25.01.20
Ουέσκα
Λούγκο
Η
18.01.20
Λούγκο
Αλμπαθέτε
Ν
15.01.20
Ράγιο Βαγιεκάνο
Λούγκο
Η
04.01.20
Λούγκο
Αλμερία
Η
21.12.19
Μάλαγα
Λούγκο
Ι
15.12.19
Λούγκο
Σπόρτινγκ Χιχόν
Η
08.12.19
Χιρόνα
Λούγκο
Η
01.12.19
Λούγκο
Ντεπορτίβο Λα Κορούνια
Ι
24.11.19
Κάντιθ
Λούγκο
Η
17.11.19
Λούγκο
Ράθινγκ Σανταντέρ
Ι
09.11.19
Αλμπαθέτε
Λούγκο
Ν
03.11.19
Λούγκο
Ράγιο Βαγιεκάνο
Ν
26.10.19
Νουμάνθια
Λούγκο
Η
19.10.19
Λούγκο
Ουέσκα
Ν
12.10.19
Αλμερία
Λούγκο
Ι
05.10.19
Λούγκο
Λας Πάλμας
Η
02.10.19
Μιραντές
Λούγκο
Ι
29.09.19
Λούγκο
Τενερίφη
Η
21.09.19
Ρεάλ Σαραγόσα
Λούγκο
Ι
18.09.19
Λούγκο
Πονφεραδίνα
Ι
15.09.19
Λούγκο
Φουενλαμπράντα
Ν
08.09.19
Έλτσε
Λούγκο
Ι
01.09.19
Λούγκο
Αλκορκόν
Η
24.08.19
Ρεάλ Οβιέδο
Λούγκο
Ι
17.08.19
Λούγκο
Εξτρεμαδούρα
Ι

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Κάντιθ
31 16 8 7 41:29 56
2
Ρεάλ Σαραγόσα
31 15 10 6 45:30 55
3
Αλμερία
31 13 11 7 51:32 50
4
Ουέσκα
31 15 5 11 39:32 50
5
Χιρόνα
31 13 8 10 40:35 47
6
Έλτσε
31 12 10 9 41:33 46
7
Ράγιο Βαγιεκάνο
31 9 16 6 39:32 43
8
Μιραντές
31 9 15 7 42:43 42
9
Αλκορκόν
31 9 14 8 38:37 41
10
Σπόρτινγκ Χιχόν
31 11 8 12 32:30 41
11
Πονφεραδίνα
31 9 13 9 36:34 40
12
Φουενλαμπράντα
31 9 12 10 32:33 39
13
Τενερίφη
31 10 9 12 36:36 39
14
Λας Πάλμας
31 9 11 11 34:39 38
15
Μάλαγα
31 8 14 9 27:27 38
16
Νουμάνθια
31 9 11 11 35:35 38
17
Ρεάλ Οβιέδο
31 8 11 12 37:43 35
18
Αλμπαθέτε
31 9 8 14 24:37 35
19
Λα Κορούνια
31 8 11 12 28:46 35
20
Λούγκο
31 7 13 11 28:40 34
21
Εξτρεμαδούρα
31 7 10 14 30:43 31
22
Ράθινγκ Σανταντέρ
31 4 16 11 31:40 28
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ρεάλ Σαραγόσα
5 3 2 0 9:5 11
2
Σπόρτινγκ Χιχόν
5 3 1 1 9:3 10
3
Μάλαγα
5 3 1 1 6:3 10
4
Τενερίφη
5 3 1 1 6:3 10
5
Χιρόνα
5 2 3 0 7:4 9
6
Λούγκο
5 2 3 0 5:3 9
7
Ράγιο Βαγιεκάνο
5 2 2 1 6:4 8
8
Έλτσε
5 2 1 2 8:7 7
9
Αλκορκόν
5 2 1 2 8:8 7
10
Ουέσκα
5 2 1 2 7:7 7
11
Ρεάλ Οβιέδο
5 2 1 2 5:5 7
12
Κάντιθ
5 2 1 2 5:5 7
13
Ράθινγκ Σανταντέρ
5 2 1 2 5:7 7
14
Μιραντές
5 1 3 1 7:7 6
15
Αλμπαθέτε
5 1 3 1 5:5 6
16
Εξτρεμαδούρα
5 1 2 2 8:10 5
17
Πονφεραδίνα
5 1 2 2 2:4 5
18
Λα Κορούνια
5 1 2 2 4:9 5
19
Αλμερία
5 1 1 3 7:6 4
20
Λας Πάλμας
5 0 3 2 4:9 3
21
Φουενλαμπράντα
5 0 2 3 3:7 2
22
Νουμάνθια
5 0 1 4 4:9 1
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ουέσκα
16 12 2 2 28:13 38
2
Χιρόνα
16 10 4 2 23:12 34
3
Κάντιθ
15 9 4 2 24:14 31
4
Πονφεραδίνα
16 7 8 1 21:10 29
5
Σπόρτινγκ Χιχόν
16 8 4 4 24:14 28
6
Ρεάλ Σαραγόσα
15 8 4 3 23:12 28
7
Αλμερία
15 8 3 4 25:13 27
8
Ράγιο Βαγιεκάνο
16 7 6 3 22:16 27
9
Νουμάνθια
16 7 5 4 18:11 26
10
Μιραντές
16 5 10 1 18:12 25
11
Τενερίφη
16 6 6 4 18:16 24
12
Μάλαγα
15 5 7 3 18:14 22
13
Έλτσε
15 5 6 4 20:16 21
14
Φουενλαμπράντα
15 5 6 4 19:17 21
15
Λα Κορούνια
15 5 6 4 18:20 21
16
Λούγκο
16 5 6 5 18:24 21
17
Λας Πάλμας
15 5 5 5 20:19 20
18
Ρεάλ Οβιέδο
15 4 8 3 18:17 20
19
Αλμπαθέτε
15 4 5 6 11:16 17
20
Εξτρεμαδούρα
16 4 4 8 15:21 16
21
Αλκορκόν
16 4 4 8 17:23 16
22
Ράθινγκ Σανταντέρ
15 2 9 4 19:19 15
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ρεάλ Σαραγόσα
16 7 6 3 22:18 27
2
Αλκορκόν
15 5 10 0 21:14 25
3
Έλτσε
16 7 4 5 21:17 25
4
Κάντιθ
16 7 4 5 17:15 25
5
Αλμερία
16 5 8 3 26:19 23
6
Φουενλαμπράντα
16 4 6 6 13:16 18
7
Λας Πάλμας
16 4 6 6 14:20 18
8
Αλμπαθέτε
16 5 3 8 13:21 18
9
Μιραντές
15 4 5 6 24:31 17
10
Ράγιο Βαγιεκάνο
15 2 10 3 17:16 16
11
Μάλαγα
16 3 7 6 9:13 16
12
Ρεάλ Οβιέδο
16 4 3 9 19:26 15
13
Εξτρεμαδούρα
15 3 6 6 15:22 15
14
Τενερίφη
15 4 3 8 18:20 15
15
Λα Κορούνια
16 3 5 8 10:26 14
16
Χιρόνα
15 3 4 8 17:23 13
17
Λούγκο
15 2 7 6 10:16 13
18
Σπόρτινγκ Χιχόν
15 3 4 8 8:16 13
19
Ράθινγκ Σανταντέρ
16 2 7 7 12:21 13
20
Νουμάνθια
15 2 6 7 17:24 12
21
Ουέσκα
15 3 3 9 11:19 12
22
Πονφεραδίνα
15 2 5 8 15:24 11
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;