Στοίχημα στο Ουέσκα — Αλκορκόν 3 Μαΐου 2020

Ο αγώνας αναβλήθηκε
Ουέσκα
Αλκορκόν
Γήπεδο: Ελ Αλκοράθ (Ουέσκα, Ισπανία)
%MEETING_TABLE_BY_TOUR% %WHERE_TO_BET%

Συνθέσεις

Starting lineups temporary unavailable

Ουέσκα

Μίτσελ
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Άλβαρο Φερνάντες
τ 28 -28
Ρούμπεν Γιάνες
τ 3 -4
Αντόνιο Βαλέρα
τ 0 0
Χόρχε Πουλίδο
α 29 2
Ζοσουέ Σα
α 21 1
Louisinho
α 20 0
Μιγκελόν
α 20 2
Χάβι Γκαλάν
α 18 0
Πέντρο Λόπες
α 12 0
Τόνι Ντάτκοβιτς
α 10 0
Πάμπλο Ινσούα
α 4 0
Κίκε Χερμόζο
α 3 0
Μικέλ Ρίκο
μ 31 7
Πέδρο Μοσκέρα
μ 30 0
Σέρχιο Γκόμεθ
μ 28 1
Νταβίντ Φερέιρο
μ 27 0
Εουχένι Βαλντεράμα
μ 25 3
Χουάν Κάρλος Ρεάλ
μ 25 4
Ντανιέλ Ράμπα Αντολίν
μ 19 3
Ζόρντι Εμπουλά
μ 1 0
Σεϊκ Ντουκουρέ
μ 0 0
Σίνζι Οκαζάκι
ε 26 8
Κρίστο Ραμόν Γκονσάλες Πέρες
ε 18 3
Ράφα Μιρ
ε 7 2
Αλκορκόν

Fran Fernández
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Ντάνι Χιμένεζ
τ 25 -31
Τσίμο Μιράγιες
τ 6 -6
Σάμουελ Κασάντο
τ 1 0
Νταβίντ Φερνάντεζ
α 30 1
Αντριάν Ντιέγκεθ
α 23 1
Κάρλος Πομάρες
α 22 2
Λάουρε Σανάμπρια
α 21 0
Πάρις Αντότ
α 20 0
Ουνάι Ελγκεθαμπάλ
α 19 0
Κάρλος Μπελβίς
α 14 0
Javier Castro
α 1 0
Στόιτσκοφ
μ 29 13
Ρίτσαρντ Μπόατενγκ
μ 27 5
Όσκαρ Αρίμπας
μ 22 4
Ερσνέστο Γκόμεζ
μ 22 1
Άλμπερτ Ντόρκα
μ 21 0
Σαμουέλ Σόσα
μ 16 0
Τζακ Χάρπερ
μ 13 0
Σέρχιλ Μιακούσκο
μ 12 0
Άλεξ Μούλα
μ 9 1
Λουίς Περέα
μ 9 2
Χουάν Αγκιλέρα
μ 9 0
Ρέκο Γκονσάλβες
μ 7 0
Ντάνι Ρομέρα
ε 27 4
Ρούι Κόστα
ε 15 2
Φρανσίσκο Σαντάθα
ε 10 1

Μεταξύ τους αγώνες

Segunda Division 2019-2020
30.11.19
Αλκορκόν
Ουέσκα
Segunda Division 2017-2018
13.05.18
Ουέσκα
Αλκορκόν
1
:
1
09.12.17
Αλκορκόν
Ουέσκα
1
:
1
Segunda Division 2016-2017
21.01.17
Ουέσκα
Αλκορκόν
0
:
1
20.08.16
Αλκορκόν
Ουέσκα
0
:
0
Segunda Division 2015-2016
13.03.16
Ουέσκα
Αλκορκόν
1
:
0
11.10.15
Αλκορκόν
Ουέσκα
0
:
1
Segunda Division 2012-2013
03.03.13
Ουέσκα
Αλκορκόν
0
:
1
29.09.12
Αλκορκόν
Ουέσκα
1
:
0
Segunda Division 2011-2012
11.02.12
Αλκορκόν
Ουέσκα
2
:
0
Περισσότεροι αγώνες

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Ουέσκα
07.03.20
Ουέσκα
Φουενλαμπράντα
Ν
29.02.20
Ουέσκα
Εξτρεμαδούρα
Ι
23.02.20
Ράγιο Βαγιεκάνο
Ουέσκα
Η
15.02.20
Ουέσκα
Αλμερία
Ν
08.02.20
Χιρόνα
Ουέσκα
Η
01.02.20
Πονφεραδίνα
Ουέσκα
Η
25.01.20
Ουέσκα
Λούγκο
Ν
19.01.20
Ρεάλ Οβιέδο
Ουέσκα
Ι
15.01.20
Ουέσκα
Τενερίφη
Ν
04.01.20
Έλτσε
Ουέσκα
Ι
22.12.19
Ουέσκα
Ρεάλ Σαραγόσα
Ν
14.12.19
Μιραντές
Ουέσκα
Η
07.12.19
Ουέσκα
Ράγιο Βαγιεκάνο
Η
30.11.19
Αλκορκόν
Ουέσκα
Ν
23.11.19
Ουέσκα
Πονφεραδίνα
Ν
16.11.19
Φουενλαμπράντα
Ουέσκα
Η
09.11.19
Ουέσκα
Ρεάλ Οβιέδο
Ν
02.11.19
Τενερίφη
Ουέσκα
Ι
27.10.19
Ουέσκα
Έλτσε
Ν
19.10.19
Λούγκο
Ουέσκα
Η
13.10.19
Ουέσκα
Ράθινγκ Σανταντέρ
Ι
06.10.19
Ουέσκα
Μάλαγα
Ν
02.10.19
Κάντιθ
Ουέσκα
Η
28.09.19
Ουέσκα
Χιρόνα
Ν
22.09.19
Εξτρεμαδούρα
Ουέσκα
Ν
18.09.19
Ουέσκα
Αλμπαθέτε
Η
14.09.19
Νουμάνθια
Ουέσκα
Η
08.09.19
Ουέσκα
Σπόρτινγκ Χιχόν
Ν
31.08.19
Αλμερία
Ουέσκα
Η
25.08.19
Ουέσκα
Ντεπορτίβο Λα Κορούνια
Ν
18.08.19
Λας Πάλμας
Ουέσκα
Ν
Αλκορκόν
08.03.20
Αλκορκόν
Μιραντές
Η
01.03.20
Φουενλαμπράντα
Αλκορκόν
Ν
22.02.20
Αλκορκόν
Λας Πάλμας
Ι
15.02.20
Ρεάλ Οβιέδο
Αλκορκόν
Ν
09.02.20
Αλκορκόν
Ντεπορτίβο Λα Κορούνια
Η
02.02.20
Ράθινγκ Σανταντέρ
Αλκορκόν
Ι
26.01.20
Αλκορκόν
Πονφεραδίνα
Ν
19.01.20
Έλτσε
Αλκορκόν
Ι
15.01.20
Αλκορκόν
Νουμάνθια
Ι
03.01.20
Εξτρεμαδούρα
Αλκορκόν
Ι
22.12.19
Αλκορκόν
Φουενλαμπράντα
Ι
14.12.19
Τενερίφη
Αλκορκόν
Ι
06.12.19
Αλκορκόν
Ρεάλ Οβιέδο
Η
30.11.19
Αλκορκόν
Ουέσκα
Η
23.11.19
Ντεπορτίβο Λα Κορούνια
Αλκορκόν
Ι
17.11.19
Αλκορκόν
Μάλαγα
Ν
09.11.19
Λας Πάλμας
Αλκορκόν
Ι
02.11.19
Αλκορκόν
Ράθινγκ Σανταντέρ
Ν
27.10.19
Χιρόνα
Αλκορκόν
Ι
19.10.19
Αλκορκόν
Αλμερία
Ι
12.10.19
Σπόρτινγκ Χιχόν
Αλκορκόν
Ν
04.10.19
Αλκορκόν
Αλμπαθέτε
Η
01.10.19
Ράγιο Βαγιεκάνο
Αλκορκόν
Ι
28.09.19
Αλκορκόν
Εξτρεμαδούρα
Η
20.09.19
Μιραντές
Αλκορκόν
Ι
17.09.19
Αλκορκόν
Κάντιθ
Ν
14.09.19
Πονφεραδίνα
Αλκορκόν
Ι
08.09.19
Αλκορκόν
Ρεάλ Σαραγόσα
Η
01.09.19
Λούγκο
Αλκορκόν
Ν
24.08.19
Αλκορκόν
Έλτσε
Η
18.08.19
Νουμάνθια
Αλκορκόν
Ν

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Κάντιθ
31 16 8 7 41:29 56
2
Ρεάλ Σαραγόσα
31 15 10 6 45:30 55
3
Αλμερία
31 13 11 7 51:32 50
4
Ουέσκα
31 15 5 11 39:32 50
5
Χιρόνα
31 13 8 10 40:35 47
6
Έλτσε
31 12 10 9 41:33 46
7
Ράγιο Βαγιεκάνο
31 9 16 6 39:32 43
8
Μιραντές
31 9 15 7 42:43 42
9
Αλκορκόν
31 9 14 8 38:37 41
10
Σπόρτινγκ Χιχόν
31 11 8 12 32:30 41
11
Πονφεραδίνα
31 9 13 9 36:34 40
12
Φουενλαμπράντα
31 9 12 10 32:33 39
13
Τενερίφη
31 10 9 12 36:36 39
14
Λας Πάλμας
31 9 11 11 34:39 38
15
Μάλαγα
31 8 14 9 27:27 38
16
Νουμάνθια
31 9 11 11 35:35 38
17
Ρεάλ Οβιέδο
31 8 11 12 37:43 35
18
Αλμπαθέτε
31 9 8 14 24:37 35
19
Λα Κορούνια
31 8 11 12 28:46 35
20
Λούγκο
31 7 13 11 28:40 34
21
Εξτρεμαδούρα
31 7 10 14 30:43 31
22
Ράθινγκ Σανταντέρ
31 4 16 11 31:40 28
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ρεάλ Σαραγόσα
5 3 2 0 9:5 11
2
Σπόρτινγκ Χιχόν
5 3 1 1 9:3 10
3
Μάλαγα
5 3 1 1 6:3 10
4
Τενερίφη
5 3 1 1 6:3 10
5
Χιρόνα
5 2 3 0 7:4 9
6
Λούγκο
5 2 3 0 5:3 9
7
Ράγιο Βαγιεκάνο
5 2 2 1 6:4 8
8
Έλτσε
5 2 1 2 8:7 7
9
Αλκορκόν
5 2 1 2 8:8 7
10
Ουέσκα
5 2 1 2 7:7 7
11
Ρεάλ Οβιέδο
5 2 1 2 5:5 7
12
Κάντιθ
5 2 1 2 5:5 7
13
Ράθινγκ Σανταντέρ
5 2 1 2 5:7 7
14
Μιραντές
5 1 3 1 7:7 6
15
Αλμπαθέτε
5 1 3 1 5:5 6
16
Εξτρεμαδούρα
5 1 2 2 8:10 5
17
Πονφεραδίνα
5 1 2 2 2:4 5
18
Λα Κορούνια
5 1 2 2 4:9 5
19
Αλμερία
5 1 1 3 7:6 4
20
Λας Πάλμας
5 0 3 2 4:9 3
21
Φουενλαμπράντα
5 0 2 3 3:7 2
22
Νουμάνθια
5 0 1 4 4:9 1
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ουέσκα
16 12 2 2 28:13 38
2
Χιρόνα
16 10 4 2 23:12 34
3
Κάντιθ
15 9 4 2 24:14 31
4
Πονφεραδίνα
16 7 8 1 21:10 29
5
Σπόρτινγκ Χιχόν
16 8 4 4 24:14 28
6
Ρεάλ Σαραγόσα
15 8 4 3 23:12 28
7
Αλμερία
15 8 3 4 25:13 27
8
Ράγιο Βαγιεκάνο
16 7 6 3 22:16 27
9
Νουμάνθια
16 7 5 4 18:11 26
10
Μιραντές
16 5 10 1 18:12 25
11
Τενερίφη
16 6 6 4 18:16 24
12
Μάλαγα
15 5 7 3 18:14 22
13
Έλτσε
15 5 6 4 20:16 21
14
Φουενλαμπράντα
15 5 6 4 19:17 21
15
Λα Κορούνια
15 5 6 4 18:20 21
16
Λούγκο
16 5 6 5 18:24 21
17
Λας Πάλμας
15 5 5 5 20:19 20
18
Ρεάλ Οβιέδο
15 4 8 3 18:17 20
19
Αλμπαθέτε
15 4 5 6 11:16 17
20
Εξτρεμαδούρα
16 4 4 8 15:21 16
21
Αλκορκόν
16 4 4 8 17:23 16
22
Ράθινγκ Σανταντέρ
15 2 9 4 19:19 15
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ρεάλ Σαραγόσα
16 7 6 3 22:18 27
2
Αλκορκόν
15 5 10 0 21:14 25
3
Έλτσε
16 7 4 5 21:17 25
4
Κάντιθ
16 7 4 5 17:15 25
5
Αλμερία
16 5 8 3 26:19 23
6
Φουενλαμπράντα
16 4 6 6 13:16 18
7
Λας Πάλμας
16 4 6 6 14:20 18
8
Αλμπαθέτε
16 5 3 8 13:21 18
9
Μιραντές
15 4 5 6 24:31 17
10
Ράγιο Βαγιεκάνο
15 2 10 3 17:16 16
11
Μάλαγα
16 3 7 6 9:13 16
12
Ρεάλ Οβιέδο
16 4 3 9 19:26 15
13
Εξτρεμαδούρα
15 3 6 6 15:22 15
14
Τενερίφη
15 4 3 8 18:20 15
15
Λα Κορούνια
16 3 5 8 10:26 14
16
Χιρόνα
15 3 4 8 17:23 13
17
Λούγκο
15 2 7 6 10:16 13
18
Σπόρτινγκ Χιχόν
15 3 4 8 8:16 13
19
Ράθινγκ Σανταντέρ
16 2 7 7 12:21 13
20
Νουμάνθια
15 2 6 7 17:24 12
21
Ουέσκα
15 3 3 9 11:19 12
22
Πονφεραδίνα
15 2 5 8 15:24 11
Σχόλια
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;