Στοίχημα στο Σπόρτινγκ Χιχόν — Ουέσκα

Ο αγώνας αναβλήθηκε
Σπόρτινγκ Χιχόν
Ουέσκα
Γήπεδο: El Molinon (Gijon, Spain)

Πού να το παίξετε

Θέσεις που πληρώθηκαν από τις στοιχηματικές εταιρίες

Συνθέσεις

Οι αρχικές ενδεκάδες θα ανακοινωθούν περίπου μία ώρα πριν τον αγώνα

Σπόρτινγκ Χιχόν

Miroslav Đukić
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Ντιέγκο Μαρίνιο
τ 31 -30
Κριστιάν Τζόελ
τ 0 0
Ζαν-Σιλβέν Μπαμπίν
α 26 2
Φρανσίσκο Μολινέρο
α 23 0
Νταμιάν Πέρεζ
α 22 0
Ουνάι Μεντίνα
α 18 0
Μαρκ Βαλιέντε
α 17 1
Μπόρχα Λόπεζ
α 11 2
Κάρλος Κορντέρο
α 9 0
Μπόγκνταν Μιλοβάνοφ
α 7 0
Αϊτόρ Γκαρσία
μ 29 5
Μάνου Γκαρσία
μ 29 3
Κάρλος Καρμόνα
μ 25 2
Χάβι Φουέγο
μ 24 0
Κριστιάν Σαλβαντόρ
μ 20 0
Πέδρο Ντίαζ
μ 20 3
Πάμπλο Πέρεζ
μ 19 1
Νάτσο Μέντεζ
μ 17 2
Αλμπέρτο Μπέρτο Γκονζάλεζ
μ 2 0
Ερνάν Τρουγίχο
μ 2 0
Χοσέ Γκραγκέρα Αμάδο
μ 2 0
Ούρος Τζούρτζεβιτς
ε 28 5
Άλβαρο Βάσκεθ
ε 26 3
Αλβάρο Τραβέρ
ε 12 0
Murilo De Souza Costa
ε 5 2
Ουέσκα

Μίτσελ
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Άλβαρο Φερνάντες
τ 28 -28
Ρούμπεν Γιάνες
τ 3 -4
Αντόνιο Βαλέρα
τ 0 0
Χόρχε Πουλίδο
α 29 2
Ζοσουέ Σα
α 21 1
Louisinho
α 20 0
Μιγκελόν
α 20 2
Χάβι Γκαλάν
α 18 0
Πέντρο Λόπες
α 12 0
Τόνι Ντάτκοβιτς
α 10 0
Πάμπλο Ινσούα
α 4 0
Κίκε Χερμόζο
α 3 0
Μικέλ Ρίκο
μ 31 7
Πέδρο Μοσκέρα
μ 30 0
Σέρχιο Γκόμεθ
μ 28 1
Νταβίντ Φερέιρο
μ 27 0
Εουχένι Βαλντεράμα
μ 25 3
Χουάν Κάρλος Ρεάλ
μ 25 4
Ντανιέλ Ράμπα Αντολίν
μ 19 3
Ζόρντι Εμπουλά
μ 1 0
Σεϊκ Ντουκουρέ
μ 0 0
Σίνζι Οκαζάκι
ε 26 8
Κρίστο Ραμόν Γκονσάλες Πέρες
ε 18 3
Ράφα Μιρ
ε 7 2

Μεταξύ τους αγώνες

Segunda Division 2019-2020
08.09.19
Ουέσκα
Σπόρτινγκ Χιχόν

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Σπόρτινγκ Χιχόν
08.03.20
Σπόρτινγκ Χιχόν
Λας Πάλμας
Ν
29.02.20
Πονφεραδίνα
Σπόρτινγκ Χιχόν
Η
21.02.20
Σπόρτινγκ Χιχόν
Κάντιθ
Ν
16.02.20
Ράθινγκ Σανταντέρ
Σπόρτινγκ Χιχόν
Ν
09.02.20
Σπόρτινγκ Χιχόν
Μιραντές
Ι
31.01.20
Τενερίφη
Σπόρτινγκ Χιχόν
Η
25.01.20
Σπόρτινγκ Χιχόν
Φουενλαμπράντα
Ν
18.01.20
Νουμάνθια
Σπόρτινγκ Χιχόν
Η
14.01.20
Σπόρτινγκ Χιχόν
Έλτσε
Ν
07.01.20
Ρεάλ Σαραγόσα
Σπόρτινγκ Χιχόν
Η
21.12.19
Σπόρτινγκ Χιχόν
Εξτρεμαδούρα
Η
15.12.19
Λούγκο
Σπόρτινγκ Χιχόν
Ν
07.12.19
Σπόρτινγκ Χιχόν
Πονφεραδίνα
Ν
30.11.19
Μιραντές
Σπόρτινγκ Χιχόν
Ι
22.11.19
Σπόρτινγκ Χιχόν
Τενερίφη
Η
17.11.19
Ρεάλ Οβιέδο
Σπόρτινγκ Χιχόν
Ι
09.11.19
Σπόρτινγκ Χιχόν
Νουμάνθια
Η
01.11.19
Κάντιθ
Σπόρτινγκ Χιχόν
Η
27.10.19
Σπόρτινγκ Χιχόν
Ρεάλ Σαραγόσα
Ν
19.10.19
Έλτσε
Σπόρτινγκ Χιχόν
Ν
12.10.19
Σπόρτινγκ Χιχόν
Αλκορκόν
Η
06.10.19
Φουενλαμπράντα
Σπόρτινγκ Χιχόν
Η
03.10.19
Σπόρτινγκ Χιχόν
Αλμερία
Ν
29.09.19
Μάλαγα
Σπόρτινγκ Χιχόν
Ι
22.09.19
Σπόρτινγκ Χιχόν
Ράθινγκ Σανταντέρ
Ι
19.09.19
Λας Πάλμας
Σπόρτινγκ Χιχόν
Η
15.09.19
Σπόρτινγκ Χιχόν
Ντεπορτίβο Λα Κορούνια
Ι
08.09.19
Ουέσκα
Σπόρτινγκ Χιχόν
Η
01.09.19
Σπόρτινγκ Χιχόν
Αλμπαθέτε
Ν
25.08.19
Σπόρτινγκ Χιχόν
Ράγιο Βαγιεκάνο
Ι
18.08.19
Χιρόνα
Σπόρτινγκ Χιχόν
Ι
Ουέσκα
07.03.20
Ουέσκα
Φουενλαμπράντα
Ν
29.02.20
Ουέσκα
Εξτρεμαδούρα
Ι
23.02.20
Ράγιο Βαγιεκάνο
Ουέσκα
Η
15.02.20
Ουέσκα
Αλμερία
Ν
08.02.20
Χιρόνα
Ουέσκα
Η
01.02.20
Πονφεραδίνα
Ουέσκα
Η
25.01.20
Ουέσκα
Λούγκο
Ν
19.01.20
Ρεάλ Οβιέδο
Ουέσκα
Ι
15.01.20
Ουέσκα
Τενερίφη
Ν
04.01.20
Έλτσε
Ουέσκα
Ι
22.12.19
Ουέσκα
Ρεάλ Σαραγόσα
Ν
14.12.19
Μιραντές
Ουέσκα
Η
07.12.19
Ουέσκα
Ράγιο Βαγιεκάνο
Η
30.11.19
Αλκορκόν
Ουέσκα
Ν
23.11.19
Ουέσκα
Πονφεραδίνα
Ν
16.11.19
Φουενλαμπράντα
Ουέσκα
Η
09.11.19
Ουέσκα
Ρεάλ Οβιέδο
Ν
02.11.19
Τενερίφη
Ουέσκα
Ι
27.10.19
Ουέσκα
Έλτσε
Ν
19.10.19
Λούγκο
Ουέσκα
Η
13.10.19
Ουέσκα
Ράθινγκ Σανταντέρ
Ι
06.10.19
Ουέσκα
Μάλαγα
Ν
02.10.19
Κάντιθ
Ουέσκα
Η
28.09.19
Ουέσκα
Χιρόνα
Ν
22.09.19
Εξτρεμαδούρα
Ουέσκα
Ν
18.09.19
Ουέσκα
Αλμπαθέτε
Η
14.09.19
Νουμάνθια
Ουέσκα
Η
08.09.19
Ουέσκα
Σπόρτινγκ Χιχόν
Ν
31.08.19
Αλμερία
Ουέσκα
Η
25.08.19
Ουέσκα
Ντεπορτίβο Λα Κορούνια
Ν
18.08.19
Λας Πάλμας
Ουέσκα
Ν

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Κάντιθ
31 16 8 7 41:29 56
2
Ρεάλ Σαραγόσα
31 15 10 6 45:30 55
3
Αλμερία
31 13 11 7 51:32 50
4
Ουέσκα
31 15 5 11 39:32 50
5
Χιρόνα
31 13 8 10 40:35 47
6
Έλτσε
31 12 10 9 41:33 46
7
Ράγιο Βαγιεκάνο
31 9 16 6 39:32 43
8
Μιραντές
31 9 15 7 42:43 42
9
Αλκορκόν
31 9 14 8 38:37 41
10
Σπόρτινγκ Χιχόν
31 11 8 12 32:30 41
11
Πονφεραδίνα
31 9 13 9 36:34 40
12
Φουενλαμπράντα
31 9 12 10 32:33 39
13
Τενερίφη
31 10 9 12 36:36 39
14
Λας Πάλμας
31 9 11 11 34:39 38
15
Μάλαγα
31 8 14 9 27:27 38
16
Νουμάνθια
31 9 11 11 35:35 38
17
Ρεάλ Οβιέδο
31 8 11 12 37:43 35
18
Αλμπαθέτε
31 9 8 14 24:37 35
19
Λα Κορούνια
31 8 11 12 28:46 35
20
Λούγκο
31 7 13 11 28:40 34
21
Εξτρεμαδούρα
31 7 10 14 30:43 31
22
Ράθινγκ Σανταντέρ
31 4 16 11 31:40 28
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ρεάλ Σαραγόσα
5 3 2 0 9:5 11
2
Σπόρτινγκ Χιχόν
5 3 1 1 9:3 10
3
Μάλαγα
5 3 1 1 6:3 10
4
Τενερίφη
5 3 1 1 6:3 10
5
Χιρόνα
5 2 3 0 7:4 9
6
Λούγκο
5 2 3 0 5:3 9
7
Ράγιο Βαγιεκάνο
5 2 2 1 6:4 8
8
Έλτσε
5 2 1 2 8:7 7
9
Αλκορκόν
5 2 1 2 8:8 7
10
Ουέσκα
5 2 1 2 7:7 7
11
Ρεάλ Οβιέδο
5 2 1 2 5:5 7
12
Κάντιθ
5 2 1 2 5:5 7
13
Ράθινγκ Σανταντέρ
5 2 1 2 5:7 7
14
Μιραντές
5 1 3 1 7:7 6
15
Αλμπαθέτε
5 1 3 1 5:5 6
16
Εξτρεμαδούρα
5 1 2 2 8:10 5
17
Πονφεραδίνα
5 1 2 2 2:4 5
18
Λα Κορούνια
5 1 2 2 4:9 5
19
Αλμερία
5 1 1 3 7:6 4
20
Λας Πάλμας
5 0 3 2 4:9 3
21
Φουενλαμπράντα
5 0 2 3 3:7 2
22
Νουμάνθια
5 0 1 4 4:9 1
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ουέσκα
16 12 2 2 28:13 38
2
Χιρόνα
16 10 4 2 23:12 34
3
Κάντιθ
15 9 4 2 24:14 31
4
Πονφεραδίνα
16 7 8 1 21:10 29
5
Σπόρτινγκ Χιχόν
16 8 4 4 24:14 28
6
Ρεάλ Σαραγόσα
15 8 4 3 23:12 28
7
Αλμερία
15 8 3 4 25:13 27
8
Ράγιο Βαγιεκάνο
16 7 6 3 22:16 27
9
Νουμάνθια
16 7 5 4 18:11 26
10
Μιραντές
16 5 10 1 18:12 25
11
Τενερίφη
16 6 6 4 18:16 24
12
Μάλαγα
15 5 7 3 18:14 22
13
Έλτσε
15 5 6 4 20:16 21
14
Φουενλαμπράντα
15 5 6 4 19:17 21
15
Λα Κορούνια
15 5 6 4 18:20 21
16
Λούγκο
16 5 6 5 18:24 21
17
Λας Πάλμας
15 5 5 5 20:19 20
18
Ρεάλ Οβιέδο
15 4 8 3 18:17 20
19
Αλμπαθέτε
15 4 5 6 11:16 17
20
Εξτρεμαδούρα
16 4 4 8 15:21 16
21
Αλκορκόν
16 4 4 8 17:23 16
22
Ράθινγκ Σανταντέρ
15 2 9 4 19:19 15
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ρεάλ Σαραγόσα
16 7 6 3 22:18 27
2
Αλκορκόν
15 5 10 0 21:14 25
3
Έλτσε
16 7 4 5 21:17 25
4
Κάντιθ
16 7 4 5 17:15 25
5
Αλμερία
16 5 8 3 26:19 23
6
Φουενλαμπράντα
16 4 6 6 13:16 18
7
Λας Πάλμας
16 4 6 6 14:20 18
8
Αλμπαθέτε
16 5 3 8 13:21 18
9
Μιραντές
15 4 5 6 24:31 17
10
Ράγιο Βαγιεκάνο
15 2 10 3 17:16 16
11
Μάλαγα
16 3 7 6 9:13 16
12
Ρεάλ Οβιέδο
16 4 3 9 19:26 15
13
Εξτρεμαδούρα
15 3 6 6 15:22 15
14
Τενερίφη
15 4 3 8 18:20 15
15
Λα Κορούνια
16 3 5 8 10:26 14
16
Χιρόνα
15 3 4 8 17:23 13
17
Λούγκο
15 2 7 6 10:16 13
18
Σπόρτινγκ Χιχόν
15 3 4 8 8:16 13
19
Ράθινγκ Σανταντέρ
16 2 7 7 12:21 13
20
Νουμάνθια
15 2 6 7 17:24 12
21
Ουέσκα
15 3 3 9 11:19 12
22
Πονφεραδίνα
15 2 5 8 15:24 11
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;