Στοίχημα στο Πονφεραδίνα — Φουενλαμπράντα

Ο αγώνας αναβλήθηκε
Πονφεραδίνα
Φουενλαμπράντα
Γήπεδο: Ελ Τοραλίν (Πονφεράδα, Ισπανία)

Πού να το παίξετε

Θέσεις που πληρώθηκαν από τις στοιχηματικές εταιρίες

Συνθέσεις

Οι αρχικές ενδεκάδες θα ανακοινωθούν περίπου μία ώρα πριν τον αγώνα

Πονφεραδίνα

Jon Pérez Bolo
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Μανουέλ Γκαρσία
τ 11 -12
Ρενέ
τ 7 -8
Τσιανφράνκο Γκατσανίγκα
τ 2 -2
Φραντσίσκο Χαβιέ Χιντάλγκο Γκόμεζ
α 31 0
Φράνκο Ρούσο
α 29 0
Χοσέ Αντόνιο Ρίος Ρέινα
α 25 0
Πάμπλο Τριγκέρος
α 24 1
Λουίς Βαλσάρτσε
α 15 0
Φαμπιάν Νογουέρα
α 5 0
Μάξι Βίγια
α 4 0
Aya Diouf
α 0 0
Ιβάν Ροντρίγκεζ
α 0 0
Τζον Γκαρσία
α 0 0
Όσκαρ Σιέλβα
μ 28 0
Πάμπλο Λαρέα
μ 28 2
Πάμπλο Βαλσάρτσε
μ 24 2
Σάουλ Κρέσπο
μ 15 0
Φραν Μανσανάρα
μ 12 1
Ομάρ Ράμος
μ 4 0
Φραντσέσκ Φουγιάνα
μ 4 0
Χοσέ Ροντρίγκεθ
μ 0 0
Γιούρι ντε Σόουζα
ε 31 16
Άλεξ Αϊθπούρου
ε 26 4
Ασιέρ Μπενίτο
ε 23 2
Νάτσο Χιλ
ε 23 1
Ίβι Λόπεζ
ε 7 2
Χάβι Ναβάρο
ε 4 0
Φουενλαμπράντα

José Ramón Sandoval
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Μπιέλ Ρίμπας
τ 29 -30
Πολ Φρεϊξανετ
τ 2 -3
Γιόαν Φεμενίας
τ 0 0
Αντόνιο Κρίστιαν
α 29 4
Μικέλ Ιριμπάς
α 26 0
Πάμπλο Κλαβέρια
α 26 0
Χουάν Μανουέλ Μαρέρο Μονχόν
α 24 3
Νταβίντ Πριέτο
α 22 1
Χοσέ Λεόν Μπερνάλ
α 15 0
Χοσέ Μανουέλ Φλόρες Μορένο
α 12 0
Αλεχάντρο Σοτίγιος
α 3 0
Ούγκο Φράιγ
μ 30 10
Κριστομπάλ Μάρκεζ
μ 28 1
Ράντι Ντέκα
μ 27 2
Πατέ Σις
μ 11 1
Ντάνι Φερνάντεζ
μ 10 0
Χοσέ Ροντρίγκεθ
μ 5 0
Αλμπέρτο Φερνάντεζ Γκαρσία
μ 2 0
Οριόλ Ριέρα
ε 25 0
Τζέισον Μαρτίνεζ
ε 22 2
Ιμπάν Σαλβαδόρ
ε 20 4
Χοσέ Φραν
ε 20 2
Άντερσον Εμανουέλ
ε 15 1
Καγιέ Κουιντάνα
ε 7 0
Sekou Gassama
ε 2 0

Μεταξύ τους αγώνες

Segunda Division 2019-2020
07.09.19
Φουενλαμπράντα
Πονφεραδίνα

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Πονφεραδίνα
08.03.20
Τενερίφη
Πονφεραδίνα
Η
29.02.20
Πονφεραδίνα
Σπόρτινγκ Χιχόν
Ν
22.02.20
Χιρόνα
Πονφεραδίνα
Η
16.02.20
Πονφεραδίνα
Εξτρεμαδούρα
Ι
09.02.20
Αλμπαθέτε
Πονφεραδίνα
Ι
01.02.20
Πονφεραδίνα
Ουέσκα
Ν
26.01.20
Αλκορκόν
Πονφεραδίνα
Η
18.01.20
Πονφεραδίνα
Ράγιο Βαγιεκάνο
Ι
14.01.20
Μάλαγα
Πονφεραδίνα
Η
04.01.20
Πονφεραδίνα
Κάντιθ
Ι
22.12.19
Αλμερία
Πονφεραδίνα
Ν
14.12.19
Πονφεραδίνα
Ντεπορτίβο Λα Κορούνια
Ν
07.12.19
Σπόρτινγκ Χιχόν
Πονφεραδίνα
Η
30.11.19
Πονφεραδίνα
Αλμπαθέτε
Ι
23.11.19
Ουέσκα
Πονφεραδίνα
Η
17.11.19
Πονφεραδίνα
Χιρόνα
Ι
10.11.19
Ράθινγκ Σανταντέρ
Πονφεραδίνα
Ι
01.11.19
Πονφεραδίνα
Μάλαγα
Ν
26.10.19
Ράγιο Βαγιεκάνο
Πονφεραδίνα
Ν
19.10.19
Πονφεραδίνα
Νουμάνθια
Ι
12.10.19
Εξτρεμαδούρα
Πονφεραδίνα
Ι
05.10.19
Πονφεραδίνα
Μιραντές
Ν
02.10.19
Πονφεραδίνα
Λας Πάλμας
Η
28.09.19
Έλτσε
Πονφεραδίνα
Η
22.09.19
Πονφεραδίνα
Ρεάλ Οβιέδο
Ν
18.09.19
Λούγκο
Πονφεραδίνα
Ι
14.09.19
Πονφεραδίνα
Αλκορκόν
Ι
07.09.19
Φουενλαμπράντα
Πονφεραδίνα
Ι
01.09.19
Πονφεραδίνα
Τενερίφη
Ν
25.08.19
Πονφεραδίνα
Ρεάλ Σαραγόσα
Ι
18.08.19
Κάντιθ
Πονφεραδίνα
Η
Φουενλαμπράντα
07.03.20
Ουέσκα
Φουενλαμπράντα
Η
01.03.20
Φουενλαμπράντα
Αλκορκόν
Η
22.02.20
Αλμερία
Φουενλαμπράντα
Ι
16.02.20
Φουενλαμπράντα
Λούγκο
Η
08.02.20
Ρεάλ Σαραγόσα
Φουενλαμπράντα
Ι
02.02.20
Φουενλαμπράντα
Χιρόνα
Η
25.01.20
Σπόρτινγκ Χιχόν
Φουενλαμπράντα
Η
17.01.20
Φουενλαμπράντα
Μάλαγα
Ι
14.01.20
Αλμπαθέτε
Φουενλαμπράντα
Ι
04.01.20
Φουενλαμπράντα
Λας Πάλμας
Ι
22.12.19
Αλκορκόν
Φουενλαμπράντα
Ι
15.12.19
Φουενλαμπράντα
Αλμερία
Ι
06.12.19
Ράθινγκ Σανταντέρ
Φουενλαμπράντα
Ι
01.12.19
Φουενλαμπράντα
Κάντιθ
Ν
24.11.19
Χιρόνα
Φουενλαμπράντα
Η
16.11.19
Φουενλαμπράντα
Ουέσκα
Ν
10.11.19
Μάλαγα
Φουενλαμπράντα
Ι
02.11.19
Φουενλαμπράντα
Ντεπορτίβο Λα Κορούνια
Ι
27.10.19
Λας Πάλμας
Φουενλαμπράντα
Ν
20.10.19
Φουενλαμπράντα
Αλμπαθέτε
Η
16.10.19
Φουενλαμπράντα
Ρεάλ Σαραγόσα
Ν
13.10.19
Μιραντές
Φουενλαμπράντα
Η
06.10.19
Φουενλαμπράντα
Σπόρτινγκ Χιχόν
Ν
01.10.19
Νουμάνθια
Φουενλαμπράντα
Η
28.09.19
Φουενλαμπράντα
Ράγιο Βαγιεκάνο
Ι
22.09.19
Τενερίφη
Φουενλαμπράντα
Ν
15.09.19
Λούγκο
Φουενλαμπράντα
Η
07.09.19
Φουενλαμπράντα
Πονφεραδίνα
Ι
31.08.19
Φουενλαμπράντα
Ρεάλ Οβιέδο
Ν
25.08.19
Εξτρεμαδούρα
Φουενλαμπράντα
Ν
17.08.19
Έλτσε
Φουενλαμπράντα
Ν

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Κάντιθ
31 16 8 7 41:29 56
2
Ρεάλ Σαραγόσα
31 15 10 6 45:30 55
3
Αλμερία
31 13 11 7 51:32 50
4
Ουέσκα
31 15 5 11 39:32 50
5
Χιρόνα
31 13 8 10 40:35 47
6
Έλτσε
31 12 10 9 41:33 46
7
Ράγιο Βαγιεκάνο
31 9 16 6 39:32 43
8
Μιραντές
31 9 15 7 42:43 42
9
Αλκορκόν
31 9 14 8 38:37 41
10
Σπόρτινγκ Χιχόν
31 11 8 12 32:30 41
11
Πονφεραδίνα
31 9 13 9 36:34 40
12
Φουενλαμπράντα
31 9 12 10 32:33 39
13
Τενερίφη
31 10 9 12 36:36 39
14
Λας Πάλμας
31 9 11 11 34:39 38
15
Μάλαγα
31 8 14 9 27:27 38
16
Νουμάνθια
31 9 11 11 35:35 38
17
Ρεάλ Οβιέδο
31 8 11 12 37:43 35
18
Αλμπαθέτε
31 9 8 14 24:37 35
19
Λα Κορούνια
31 8 11 12 28:46 35
20
Λούγκο
31 7 13 11 28:40 34
21
Εξτρεμαδούρα
31 7 10 14 30:43 31
22
Ράθινγκ Σανταντέρ
31 4 16 11 31:40 28
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ρεάλ Σαραγόσα
5 3 2 0 9:5 11
2
Σπόρτινγκ Χιχόν
5 3 1 1 9:3 10
3
Μάλαγα
5 3 1 1 6:3 10
4
Τενερίφη
5 3 1 1 6:3 10
5
Χιρόνα
5 2 3 0 7:4 9
6
Λούγκο
5 2 3 0 5:3 9
7
Ράγιο Βαγιεκάνο
5 2 2 1 6:4 8
8
Έλτσε
5 2 1 2 8:7 7
9
Αλκορκόν
5 2 1 2 8:8 7
10
Ουέσκα
5 2 1 2 7:7 7
11
Ρεάλ Οβιέδο
5 2 1 2 5:5 7
12
Κάντιθ
5 2 1 2 5:5 7
13
Ράθινγκ Σανταντέρ
5 2 1 2 5:7 7
14
Μιραντές
5 1 3 1 7:7 6
15
Αλμπαθέτε
5 1 3 1 5:5 6
16
Εξτρεμαδούρα
5 1 2 2 8:10 5
17
Πονφεραδίνα
5 1 2 2 2:4 5
18
Λα Κορούνια
5 1 2 2 4:9 5
19
Αλμερία
5 1 1 3 7:6 4
20
Λας Πάλμας
5 0 3 2 4:9 3
21
Φουενλαμπράντα
5 0 2 3 3:7 2
22
Νουμάνθια
5 0 1 4 4:9 1
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ουέσκα
16 12 2 2 28:13 38
2
Χιρόνα
16 10 4 2 23:12 34
3
Κάντιθ
15 9 4 2 24:14 31
4
Πονφεραδίνα
16 7 8 1 21:10 29
5
Σπόρτινγκ Χιχόν
16 8 4 4 24:14 28
6
Ρεάλ Σαραγόσα
15 8 4 3 23:12 28
7
Αλμερία
15 8 3 4 25:13 27
8
Ράγιο Βαγιεκάνο
16 7 6 3 22:16 27
9
Νουμάνθια
16 7 5 4 18:11 26
10
Μιραντές
16 5 10 1 18:12 25
11
Τενερίφη
16 6 6 4 18:16 24
12
Μάλαγα
15 5 7 3 18:14 22
13
Έλτσε
15 5 6 4 20:16 21
14
Φουενλαμπράντα
15 5 6 4 19:17 21
15
Λα Κορούνια
15 5 6 4 18:20 21
16
Λούγκο
16 5 6 5 18:24 21
17
Λας Πάλμας
15 5 5 5 20:19 20
18
Ρεάλ Οβιέδο
15 4 8 3 18:17 20
19
Αλμπαθέτε
15 4 5 6 11:16 17
20
Εξτρεμαδούρα
16 4 4 8 15:21 16
21
Αλκορκόν
16 4 4 8 17:23 16
22
Ράθινγκ Σανταντέρ
15 2 9 4 19:19 15
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ρεάλ Σαραγόσα
16 7 6 3 22:18 27
2
Αλκορκόν
15 5 10 0 21:14 25
3
Έλτσε
16 7 4 5 21:17 25
4
Κάντιθ
16 7 4 5 17:15 25
5
Αλμερία
16 5 8 3 26:19 23
6
Φουενλαμπράντα
16 4 6 6 13:16 18
7
Λας Πάλμας
16 4 6 6 14:20 18
8
Αλμπαθέτε
16 5 3 8 13:21 18
9
Μιραντές
15 4 5 6 24:31 17
10
Ράγιο Βαγιεκάνο
15 2 10 3 17:16 16
11
Μάλαγα
16 3 7 6 9:13 16
12
Ρεάλ Οβιέδο
16 4 3 9 19:26 15
13
Εξτρεμαδούρα
15 3 6 6 15:22 15
14
Τενερίφη
15 4 3 8 18:20 15
15
Λα Κορούνια
16 3 5 8 10:26 14
16
Χιρόνα
15 3 4 8 17:23 13
17
Λούγκο
15 2 7 6 10:16 13
18
Σπόρτινγκ Χιχόν
15 3 4 8 8:16 13
19
Ράθινγκ Σανταντέρ
16 2 7 7 12:21 13
20
Νουμάνθια
15 2 6 7 17:24 12
21
Ουέσκα
15 3 3 9 11:19 12
22
Πονφεραδίνα
15 2 5 8 15:24 11
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;