Στοίχημα στο Νουμάνθια — Εξτρεμαδούρα

Ο αγώνας αναβλήθηκε
Νουμάνθια
Εξτρεμαδούρα
Γήπεδο: Los Pajaritos (Soria, Spain)

Πού να το παίξετε

Θέσεις που πληρώθηκαν από τις στοιχηματικές εταιρίες

Συνθέσεις

Οι αρχικές ενδεκάδες θα ανακοινωθούν περίπου μία ώρα πριν τον αγώνα

Νουμάνθια

Luis Miguel Carrión
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Ντάνι Μπάριο
τ 31 -35
Χάρα
τ 0 0
Χουάν Κάρλος Σάντσεζ Μαρτίνεζ
τ 0 0
Ιβάν Καλέρο
α 27 1
Άλεξ Σόλα
α 24 1
Ντέρικ Οσέντε
α 22 2
Έκτορ Ερνάντεθ Ορτέγκα
α 21 0
Άντρι Καστεγιάνο
α 12 1
Αντμόνιο Βιθέντε Γκόμεζ
α 0 0
Μπερνάρντο Κρους
α 0 0
Γκους Λέντες
μ 28 0
Μαρκ Ματέου
μ 28 0
Μόχα
μ 27 1
Αλμπέρτο Εσκάσι
μ 26 6
Κούρο
μ 23 10
Αντόνιο Οτέγκι
μ 15 0
Νάτσο Σάντσεζ
μ 15 0
Αλμπέρτο Νογκουέρα
μ 13 1
Άλβαρο Αγκουάντο
μ 7 0
Αντέρ Βιντορέτα
μ 4 0
Ερίκ Μοράν
μ 3 0
Ιγκίνιο Μαρίν
ε 29 8
Νέστορ Αλμπιάχ Ροτζέρ
ε 12 0
Ίγκορ Ζλάτανοβιτς
ε 11 0
Αλαΐν Ογιαρζούν
ε 6 0
Adrian Herrera
ε 4 0
Εξτρεμαδούρα

Manuel Mosquera
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Κάστο
τ 30 -40
Λουίς Τεμπό-Γιαμαγκούτσι
τ 1 -3
Γκονσάλο Κογιάο
τ 0 0
Άλεξ Ντίεζ
α 30 1
Μπόρχα Γκρανέρο
α 29 0
Χοσέ Αντόνιο Πάρντο
α 25 1
Άνχελ Μπάαστος
α 20 0
Φραν Κρουζ
α 17 1
Kike Carrasco
α 0 0
Πίντσι
μ 29 1
Τζιοβάνι Ζαρφίνο
μ 23 3
Νταβίντ Ρόχα
μ 20 0
Κρίστιαν Ροντρίγκες
μ 18 3
Εμανουέλ Λομοτέι
μ 15 1
Σέρχιο Ζιλ
μ 15 0
Ρομπέρτο Ολάμπε
μ 6 0
Gao Leilei
μ 0 0
Σάμουελ Μαντσόν
μ 0 0
Νονό
ε 31 6
Βίκτορ Παστράνα
ε 24 1
Κίκε Μάρκες
ε 22 3
Άλεξ Λόπεζ
ε 15 0
Άλεξ Αλεγκρία
ε 7 4
Αϊράμ Καμπρέρα
ε 5 1

Μεταξύ τους αγώνες

Segunda Division 2019-2020
07.09.19
Εξτρεμαδούρα
Νουμάνθια
Segunda Division 2018-2019
24.02.19
Εξτρεμαδούρα
Νουμάνθια
06.10.18
Νουμάνθια
Εξτρεμαδούρα

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Νουμάνθια
07.03.20
Νουμάνθια
Ράθινγκ Σανταντέρ
Η
01.03.20
Έλτσε
Νουμάνθια
Η
22.02.20
Αλμπαθέτε
Νουμάνθια
Η
15.02.20
Νουμάνθια
Λας Πάλμας
Ι
09.02.20
Μάλαγα
Νουμάνθια
Η
02.02.20
Νουμάνθια
Αλμερία
Ι
25.01.20
Ρεάλ Σαραγόσα
Νουμάνθια
Η
18.01.20
Νουμάνθια
Σπόρτινγκ Χιχόν
Ν
15.01.20
Αλκορκόν
Νουμάνθια
Ι
05.01.20
Νουμάνθια
Ντεπορτίβο Λα Κορούνια
Η
21.12.19
Κάντιθ
Νουμάνθια
Ν
13.12.19
Νουμάνθια
Χιρόνα
Ν
08.12.19
Λας Πάλμας
Νουμάνθια
Η
29.11.19
Νουμάνθια
Μάλαγα
Ι
24.11.19
Αλμερία
Νουμάνθια
Η
16.11.19
Νουμάνθια
Ράγιο Βαγιεκάνο
Ι
09.11.19
Σπόρτινγκ Χιχόν
Νουμάνθια
Ν
01.11.19
Νουμάνθια
Αλμπαθέτε
Ν
26.10.19
Νουμάνθια
Λούγκο
Ν
19.10.19
Πονφεραδίνα
Νουμάνθια
Ι
13.10.19
Νουμάνθια
Ρεάλ Σαραγόσα
Η
06.10.19
Ρεάλ Οβιέδο
Νουμάνθια
Ι
01.10.19
Νουμάνθια
Φουενλαμπράντα
Ν
28.09.19
Ράθινγκ Σανταντέρ
Νουμάνθια
Ι
22.09.19
Νουμάνθια
Έλτσε
Ι
18.09.19
Ντεπορτίβο Λα Κορούνια
Νουμάνθια
Ι
14.09.19
Νουμάνθια
Ουέσκα
Ν
07.09.19
Εξτρεμαδούρα
Νουμάνθια
Ι
31.08.19
Νουμάνθια
Μιραντές
Ν
25.08.19
Τενερίφη
Νουμάνθια
Η
18.08.19
Νουμάνθια
Αλκορκόν
Η
Εξτρεμαδούρα
07.03.20
Εξτρεμαδούρα
Ρεάλ Οβιέδο
Η
29.02.20
Ουέσκα
Εξτρεμαδούρα
Ι
23.02.20
Εξτρεμαδούρα
Μιραντές
Ν
16.02.20
Πονφεραδίνα
Εξτρεμαδούρα
Ι
08.02.20
Εξτρεμαδούρα
Τενερίφη
Η
01.02.20
Εξτρεμαδούρα
Λούγκο
Ν
26.01.20
Ράγιο Βαγιεκάνο
Εξτρεμαδούρα
Ι
19.01.20
Εξτρεμαδούρα
Αλμερία
Η
16.01.20
Χιρόνα
Εξτρεμαδούρα
Η
03.01.20
Εξτρεμαδούρα
Αλκορκόν
Ι
21.12.19
Σπόρτινγκ Χιχόν
Εξτρεμαδούρα
Ν
15.12.19
Εξτρεμαδούρα
Μάλαγα
Ι
06.12.19
Αλμπαθέτε
Εξτρεμαδούρα
Ι
01.12.19
Εξτρεμαδούρα
Λας Πάλμας
Η
23.11.19
Ράθινγκ Σανταντέρ
Εξτρεμαδούρα
Η
16.11.19
Εξτρεμαδούρα
Ντεπορτίβο Λα Κορούνια
Ν
09.11.19
Μιραντές
Εξτρεμαδούρα
Η
03.11.19
Εξτρεμαδούρα
Χιρόνα
Η
27.10.19
Αλμερία
Εξτρεμαδούρα
Η
19.10.19
Εξτρεμαδούρα
Ράγιο Βαγιεκάνο
Η
12.10.19
Εξτρεμαδούρα
Πονφεραδίνα
Ι
05.10.19
Τενερίφη
Εξτρεμαδούρα
Ν
01.10.19
Εξτρεμαδούρα
Έλτσε
Ν
28.09.19
Αλκορκόν
Εξτρεμαδούρα
Ν
22.09.19
Εξτρεμαδούρα
Ουέσκα
Η
19.09.19
Ρεάλ Οβιέδο
Εξτρεμαδούρα
Ι
15.09.19
Ρεάλ Σαραγόσα
Εξτρεμαδούρα
Η
07.09.19
Εξτρεμαδούρα
Νουμάνθια
Ι
01.09.19
Κάντιθ
Εξτρεμαδούρα
Η
25.08.19
Εξτρεμαδούρα
Φουενλαμπράντα
Η
17.08.19
Λούγκο
Εξτρεμαδούρα
Ι

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Κάντιθ
31 16 8 7 41:29 56
2
Ρεάλ Σαραγόσα
31 15 10 6 45:30 55
3
Αλμερία
31 13 11 7 51:32 50
4
Ουέσκα
31 15 5 11 39:32 50
5
Χιρόνα
31 13 8 10 40:35 47
6
Έλτσε
31 12 10 9 41:33 46
7
Ράγιο Βαγιεκάνο
31 9 16 6 39:32 43
8
Μιραντές
31 9 15 7 42:43 42
9
Αλκορκόν
31 9 14 8 38:37 41
10
Σπόρτινγκ Χιχόν
31 11 8 12 32:30 41
11
Πονφεραδίνα
31 9 13 9 36:34 40
12
Φουενλαμπράντα
31 9 12 10 32:33 39
13
Τενερίφη
31 10 9 12 36:36 39
14
Λας Πάλμας
31 9 11 11 34:39 38
15
Μάλαγα
31 8 14 9 27:27 38
16
Νουμάνθια
31 9 11 11 35:35 38
17
Ρεάλ Οβιέδο
31 8 11 12 37:43 35
18
Αλμπαθέτε
31 9 8 14 24:37 35
19
Λα Κορούνια
31 8 11 12 28:46 35
20
Λούγκο
31 7 13 11 28:40 34
21
Εξτρεμαδούρα
31 7 10 14 30:43 31
22
Ράθινγκ Σανταντέρ
31 4 16 11 31:40 28
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ρεάλ Σαραγόσα
5 3 2 0 9:5 11
2
Σπόρτινγκ Χιχόν
5 3 1 1 9:3 10
3
Μάλαγα
5 3 1 1 6:3 10
4
Τενερίφη
5 3 1 1 6:3 10
5
Χιρόνα
5 2 3 0 7:4 9
6
Λούγκο
5 2 3 0 5:3 9
7
Ράγιο Βαγιεκάνο
5 2 2 1 6:4 8
8
Έλτσε
5 2 1 2 8:7 7
9
Αλκορκόν
5 2 1 2 8:8 7
10
Ουέσκα
5 2 1 2 7:7 7
11
Ρεάλ Οβιέδο
5 2 1 2 5:5 7
12
Κάντιθ
5 2 1 2 5:5 7
13
Ράθινγκ Σανταντέρ
5 2 1 2 5:7 7
14
Μιραντές
5 1 3 1 7:7 6
15
Αλμπαθέτε
5 1 3 1 5:5 6
16
Εξτρεμαδούρα
5 1 2 2 8:10 5
17
Πονφεραδίνα
5 1 2 2 2:4 5
18
Λα Κορούνια
5 1 2 2 4:9 5
19
Αλμερία
5 1 1 3 7:6 4
20
Λας Πάλμας
5 0 3 2 4:9 3
21
Φουενλαμπράντα
5 0 2 3 3:7 2
22
Νουμάνθια
5 0 1 4 4:9 1
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ουέσκα
16 12 2 2 28:13 38
2
Χιρόνα
16 10 4 2 23:12 34
3
Κάντιθ
15 9 4 2 24:14 31
4
Πονφεραδίνα
16 7 8 1 21:10 29
5
Σπόρτινγκ Χιχόν
16 8 4 4 24:14 28
6
Ρεάλ Σαραγόσα
15 8 4 3 23:12 28
7
Αλμερία
15 8 3 4 25:13 27
8
Ράγιο Βαγιεκάνο
16 7 6 3 22:16 27
9
Νουμάνθια
16 7 5 4 18:11 26
10
Μιραντές
16 5 10 1 18:12 25
11
Τενερίφη
16 6 6 4 18:16 24
12
Μάλαγα
15 5 7 3 18:14 22
13
Έλτσε
15 5 6 4 20:16 21
14
Φουενλαμπράντα
15 5 6 4 19:17 21
15
Λα Κορούνια
15 5 6 4 18:20 21
16
Λούγκο
16 5 6 5 18:24 21
17
Λας Πάλμας
15 5 5 5 20:19 20
18
Ρεάλ Οβιέδο
15 4 8 3 18:17 20
19
Αλμπαθέτε
15 4 5 6 11:16 17
20
Εξτρεμαδούρα
16 4 4 8 15:21 16
21
Αλκορκόν
16 4 4 8 17:23 16
22
Ράθινγκ Σανταντέρ
15 2 9 4 19:19 15
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ρεάλ Σαραγόσα
16 7 6 3 22:18 27
2
Αλκορκόν
15 5 10 0 21:14 25
3
Έλτσε
16 7 4 5 21:17 25
4
Κάντιθ
16 7 4 5 17:15 25
5
Αλμερία
16 5 8 3 26:19 23
6
Φουενλαμπράντα
16 4 6 6 13:16 18
7
Λας Πάλμας
16 4 6 6 14:20 18
8
Αλμπαθέτε
16 5 3 8 13:21 18
9
Μιραντές
15 4 5 6 24:31 17
10
Ράγιο Βαγιεκάνο
15 2 10 3 17:16 16
11
Μάλαγα
16 3 7 6 9:13 16
12
Ρεάλ Οβιέδο
16 4 3 9 19:26 15
13
Εξτρεμαδούρα
15 3 6 6 15:22 15
14
Τενερίφη
15 4 3 8 18:20 15
15
Λα Κορούνια
16 3 5 8 10:26 14
16
Χιρόνα
15 3 4 8 17:23 13
17
Λούγκο
15 2 7 6 10:16 13
18
Σπόρτινγκ Χιχόν
15 3 4 8 8:16 13
19
Ράθινγκ Σανταντέρ
16 2 7 7 12:21 13
20
Νουμάνθια
15 2 6 7 17:24 12
21
Ουέσκα
15 3 3 9 11:19 12
22
Πονφεραδίνα
15 2 5 8 15:24 11
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;