Στοίχημα στο Νουμάνθια — Κάντιθ 21 Μαρτίου 2020

Ο αγώνας αναβλήθηκε
Νουμάνθια
Κάντιθ
Γήπεδο: Los Pajaritos (Soria, Spain)
%MEETING_TABLE_BY_TOUR% %WHERE_TO_BET%

Συνθέσεις

Starting lineups temporary unavailable

Νουμάνθια

Luis Miguel Carrión
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Ντάνι Μπάριο
τ 31 -35
Χάρα
τ 0 0
Χουάν Κάρλος Σάντσεζ Μαρτίνεζ
τ 0 0
Ιβάν Καλέρο
α 27 1
Άλεξ Σόλα
α 24 1
Ντέρικ Οσέντε
α 22 2
Έκτορ Ερνάντεθ Ορτέγκα
α 21 0
Άντρι Καστεγιάνο
α 12 1
Αντμόνιο Βιθέντε Γκόμεζ
α 0 0
Μπερνάρντο Κρους
α 0 0
Γκους Λέντες
μ 28 0
Μαρκ Ματέου
μ 28 0
Μόχα
μ 27 1
Αλμπέρτο Εσκάσι
μ 26 6
Κούρο
μ 23 10
Αντόνιο Οτέγκι
μ 15 0
Νάτσο Σάντσεζ
μ 15 0
Αλμπέρτο Νογκουέρα
μ 13 1
Άλβαρο Αγκουάντο
μ 7 0
Αντέρ Βιντορέτα
μ 4 0
Ερίκ Μοράν
μ 3 0
Νέστορ Αλμπιάχ Ροτζέρ
ε 12 0
Adrian Herrera
ε 4 0
Αμφίβολοι
Ιγκίνιο Μαρίν
ε 29 8
Ίγκορ Ζλάτανοβιτς
ε 11 0
Δε θα παίξουν
Αλαΐν Ογιαρζούν
ε 6 0
Κάντιθ

Álvaro Cervera
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Αλμπέρτο Σιφουέντες
τ 30 -25
Νταβίντ Ζιλ
τ 2 -4
Ισα Καρσελέν
α 31 2
Αλφόνσο Εσπίνο
α 29 1
Φάλι
α 23 1
Χουάν Σάια
α 20 1
Μάρκος Μάουρο
α 11 2
Σέρχιο Γκονζάλεζ
α 10 0
Ζαν Πιερ Ράινερ
α 6 1
Λουίσμι Κεθάδα
α 3 0
Κάρλος Ακάπο
α 1 0
Χοσέ Αντόνιο Φράνκο
α 1 0
Άλεξ Φερνάντεζ
μ 31 11
Σάλβι Σάντσεζ
μ 26 0
Αλμπέρτο Περέα
μ 25 5
Ιβάν Αλέχο
μ 24 1
Χοσέ Μαρί
μ 21 0
Γιαν Μποντιζέρ
μ 12 0
Φιλίπ Μάλμπασιτς
μ 4 0
Χόρχε Πόμπο
μ 4 0
Άντονι Λοθάνο
ε 24 6
Álvaro Giménez Candela
ε 4 0
Αμφίβολοι
Νάνο Μέσα
ε 19 3
Έντου Ράμος
μ 13 0
Χοσέ Μανουέλ Χουράδο
μ 7 0
Δε θα παίξουν
Τζον Άντερ Γκαρίδο
μ 24 1

Μεταξύ τους αγώνες

Segunda Division 2019-2020
21.12.19
Κάντιθ
Νουμάνθια
Segunda Division 2018-2019
21.04.19
Κάντιθ
Νουμάνθια
25.08.18
Νουμάνθια
Κάντιθ
Segunda Division 2017-2018
17.02.18
Νουμάνθια
Κάντιθ
1
:
0
24.09.17
Κάντιθ
Νουμάνθια
0
:
0
Segunda Division 2016-2017
25.02.17
Νουμάνθια
Κάντιθ
0
:
3
21.09.16
Κάντιθ
Νουμάνθια
1
:
0
Segunda Division 2009-2010
18.06.10
Κάντιθ
Νουμάνθια
4
:
2
22.01.10
Νουμάνθια
Κάντιθ
1
:
3
Segunda Division 2007-2008
19.04.08
Νουμάνθια
Κάντιθ
0
:
1
Περισσότεροι αγώνες

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Νουμάνθια
07.03.20
Νουμάνθια
Ράθινγκ Σανταντέρ
Η
01.03.20
Έλτσε
Νουμάνθια
Η
22.02.20
Αλμπαθέτε
Νουμάνθια
Η
15.02.20
Νουμάνθια
Λας Πάλμας
Ι
09.02.20
Μάλαγα
Νουμάνθια
Η
02.02.20
Νουμάνθια
Αλμερία
Ι
25.01.20
Ρεάλ Σαραγόσα
Νουμάνθια
Η
18.01.20
Νουμάνθια
Σπόρτινγκ Χιχόν
Ν
15.01.20
Αλκορκόν
Νουμάνθια
Ι
05.01.20
Νουμάνθια
Ντεπορτίβο Λα Κορούνια
Η
21.12.19
Κάντιθ
Νουμάνθια
Ν
13.12.19
Νουμάνθια
Χιρόνα
Ν
08.12.19
Λας Πάλμας
Νουμάνθια
Η
29.11.19
Νουμάνθια
Μάλαγα
Ι
24.11.19
Αλμερία
Νουμάνθια
Η
16.11.19
Νουμάνθια
Ράγιο Βαγιεκάνο
Ι
09.11.19
Σπόρτινγκ Χιχόν
Νουμάνθια
Ν
01.11.19
Νουμάνθια
Αλμπαθέτε
Ν
26.10.19
Νουμάνθια
Λούγκο
Ν
19.10.19
Πονφεραδίνα
Νουμάνθια
Ι
13.10.19
Νουμάνθια
Ρεάλ Σαραγόσα
Η
06.10.19
Ρεάλ Οβιέδο
Νουμάνθια
Ι
01.10.19
Νουμάνθια
Φουενλαμπράντα
Ν
28.09.19
Ράθινγκ Σανταντέρ
Νουμάνθια
Ι
22.09.19
Νουμάνθια
Έλτσε
Ι
18.09.19
Ντεπορτίβο Λα Κορούνια
Νουμάνθια
Ι
14.09.19
Νουμάνθια
Ουέσκα
Ν
07.09.19
Εξτρεμαδούρα
Νουμάνθια
Ι
31.08.19
Νουμάνθια
Μιραντές
Ν
25.08.19
Τενερίφη
Νουμάνθια
Η
18.08.19
Νουμάνθια
Αλκορκόν
Η
Κάντιθ
06.03.20
Λούγκο
Κάντιθ
Ι
29.02.20
Κάντιθ
Αλμερία
Ν
21.02.20
Σπόρτινγκ Χιχόν
Κάντιθ
Η
16.02.20
Κάντιθ
Μάλαγα
Η
08.02.20
Λας Πάλμας
Κάντιθ
Ν
02.02.20
Κάντιθ
Ρεάλ Σαραγόσα
Ι
24.01.20
Κάντιθ
Ράθινγκ Σανταντέρ
Ν
19.01.20
Ντεπορτίβο Λα Κορούνια
Κάντιθ
Η
15.01.20
Κάντιθ
Μιραντές
Ι
04.01.20
Πονφεραδίνα
Κάντιθ
Ι
21.12.19
Κάντιθ
Νουμάνθια
Η
15.12.19
Ρεάλ Οβιέδο
Κάντιθ
Ν
08.12.19
Κάντιθ
Έλτσε
Ι
01.12.19
Φουενλαμπράντα
Κάντιθ
Η
24.11.19
Κάντιθ
Λούγκο
Ν
17.11.19
Τενερίφη
Κάντιθ
Ι
10.11.19
Ράγιο Βαγιεκάνο
Κάντιθ
Ι
01.11.19
Κάντιθ
Σπόρτινγκ Χιχόν
Ν
25.10.19
Αλμπαθέτε
Κάντιθ
Η
18.10.19
Κάντιθ
Λας Πάλμας
Ν
12.10.19
Μάλαγα
Κάντιθ
Ν
06.10.19
Ρεάλ Σαραγόσα
Κάντιθ
Ν
02.10.19
Κάντιθ
Ουέσκα
Ν
29.09.19
Αλμερία
Κάντιθ
Ν
21.09.19
Κάντιθ
Ντεπορτίβο Λα Κορούνια
Ι
17.09.19
Αλκορκόν
Κάντιθ
Η
14.09.19
Κάντιθ
Χιρόνα
Ν
06.09.19
Ράθινγκ Σανταντέρ
Κάντιθ
Ν
01.09.19
Κάντιθ
Εξτρεμαδούρα
Ν
24.08.19
Μιραντές
Κάντιθ
Ν
18.08.19
Κάντιθ
Πονφεραδίνα
Ν

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Κάντιθ
31 16 8 7 41:29 56
2
Ρεάλ Σαραγόσα
31 15 10 6 45:30 55
3
Αλμερία
31 13 11 7 51:32 50
4
Ουέσκα
31 15 5 11 39:32 50
5
Χιρόνα
31 13 8 10 40:35 47
6
Έλτσε
31 12 10 9 41:33 46
7
Ράγιο Βαγιεκάνο
31 9 16 6 39:32 43
8
Μιραντές
31 9 15 7 42:43 42
9
Αλκορκόν
31 9 14 8 38:37 41
10
Σπόρτινγκ Χιχόν
31 11 8 12 32:30 41
11
Πονφεραδίνα
31 9 13 9 36:34 40
12
Φουενλαμπράντα
31 9 12 10 32:33 39
13
Τενερίφη
31 10 9 12 36:36 39
14
Λας Πάλμας
31 9 11 11 34:39 38
15
Μάλαγα
31 8 14 9 27:27 38
16
Νουμάνθια
31 9 11 11 35:35 38
17
Ρεάλ Οβιέδο
31 8 11 12 37:43 35
18
Αλμπαθέτε
31 9 8 14 24:37 35
19
Λα Κορούνια
31 8 11 12 28:46 35
20
Λούγκο
31 7 13 11 28:40 34
21
Εξτρεμαδούρα
31 7 10 14 30:43 31
22
Ράθινγκ Σανταντέρ
31 4 16 11 31:40 28
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ρεάλ Σαραγόσα
5 3 2 0 9:5 11
2
Σπόρτινγκ Χιχόν
5 3 1 1 9:3 10
3
Μάλαγα
5 3 1 1 6:3 10
4
Τενερίφη
5 3 1 1 6:3 10
5
Χιρόνα
5 2 3 0 7:4 9
6
Λούγκο
5 2 3 0 5:3 9
7
Ράγιο Βαγιεκάνο
5 2 2 1 6:4 8
8
Έλτσε
5 2 1 2 8:7 7
9
Αλκορκόν
5 2 1 2 8:8 7
10
Ουέσκα
5 2 1 2 7:7 7
11
Ρεάλ Οβιέδο
5 2 1 2 5:5 7
12
Κάντιθ
5 2 1 2 5:5 7
13
Ράθινγκ Σανταντέρ
5 2 1 2 5:7 7
14
Μιραντές
5 1 3 1 7:7 6
15
Αλμπαθέτε
5 1 3 1 5:5 6
16
Εξτρεμαδούρα
5 1 2 2 8:10 5
17
Πονφεραδίνα
5 1 2 2 2:4 5
18
Λα Κορούνια
5 1 2 2 4:9 5
19
Αλμερία
5 1 1 3 7:6 4
20
Λας Πάλμας
5 0 3 2 4:9 3
21
Φουενλαμπράντα
5 0 2 3 3:7 2
22
Νουμάνθια
5 0 1 4 4:9 1
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ουέσκα
16 12 2 2 28:13 38
2
Χιρόνα
16 10 4 2 23:12 34
3
Κάντιθ
15 9 4 2 24:14 31
4
Πονφεραδίνα
16 7 8 1 21:10 29
5
Σπόρτινγκ Χιχόν
16 8 4 4 24:14 28
6
Ρεάλ Σαραγόσα
15 8 4 3 23:12 28
7
Αλμερία
15 8 3 4 25:13 27
8
Ράγιο Βαγιεκάνο
16 7 6 3 22:16 27
9
Νουμάνθια
16 7 5 4 18:11 26
10
Μιραντές
16 5 10 1 18:12 25
11
Τενερίφη
16 6 6 4 18:16 24
12
Μάλαγα
15 5 7 3 18:14 22
13
Έλτσε
15 5 6 4 20:16 21
14
Φουενλαμπράντα
15 5 6 4 19:17 21
15
Λα Κορούνια
15 5 6 4 18:20 21
16
Λούγκο
16 5 6 5 18:24 21
17
Λας Πάλμας
15 5 5 5 20:19 20
18
Ρεάλ Οβιέδο
15 4 8 3 18:17 20
19
Αλμπαθέτε
15 4 5 6 11:16 17
20
Εξτρεμαδούρα
16 4 4 8 15:21 16
21
Αλκορκόν
16 4 4 8 17:23 16
22
Ράθινγκ Σανταντέρ
15 2 9 4 19:19 15
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ρεάλ Σαραγόσα
16 7 6 3 22:18 27
2
Αλκορκόν
15 5 10 0 21:14 25
3
Έλτσε
16 7 4 5 21:17 25
4
Κάντιθ
16 7 4 5 17:15 25
5
Αλμερία
16 5 8 3 26:19 23
6
Φουενλαμπράντα
16 4 6 6 13:16 18
7
Λας Πάλμας
16 4 6 6 14:20 18
8
Αλμπαθέτε
16 5 3 8 13:21 18
9
Μιραντές
15 4 5 6 24:31 17
10
Ράγιο Βαγιεκάνο
15 2 10 3 17:16 16
11
Μάλαγα
16 3 7 6 9:13 16
12
Ρεάλ Οβιέδο
16 4 3 9 19:26 15
13
Εξτρεμαδούρα
15 3 6 6 15:22 15
14
Τενερίφη
15 4 3 8 18:20 15
15
Λα Κορούνια
16 3 5 8 10:26 14
16
Χιρόνα
15 3 4 8 17:23 13
17
Λούγκο
15 2 7 6 10:16 13
18
Σπόρτινγκ Χιχόν
15 3 4 8 8:16 13
19
Ράθινγκ Σανταντέρ
16 2 7 7 12:21 13
20
Νουμάνθια
15 2 6 7 17:24 12
21
Ουέσκα
15 3 3 9 11:19 12
22
Πονφεραδίνα
15 2 5 8 15:24 11
Σχόλια
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;