Συμβουλή: Πληκτρολογήστε «@» πριν από το όνομα χρήστη για να βρείτε το χρήστη
Ακύρωση

Στοίχημα στο Τορπέντο Ζόντινο — Μινσκ

15 Αυγούστου 2020, 13:00 (EEST)
15 Αυγούστου 2020, 13:00 (EEST)
Τορπέντο Ζόντινο
Μινσκ

Συνθέσεις

Οι αρχικές ενδεκάδες θα ανακοινωθούν περίπου μία ώρα πριν τον αγώνα

Τορπέντο Ζόντινο

Yuri Puntus
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Ροντιόν Σιάμουκ
τ 5 -10
Αλεξέι Κοζλόφ
τ 3 -4
Βιτάλι Ουστίνοφ
α 16 0
Ντμίτρι Γιασίν
α 16 0
Μαξίμ Μπορντατσέφ
α 13 0
Βλάντιμιρ Σερμπό
α 10 0
Νικίτα Στεπάνοφ
α 8 0
Ντμίτρι Αλισέικο
α 5 0
Artem Vyatkin
α 2 0
Ernest Astakhov
α 0 0
Νικίτα Νικολάεβιτς
μ 16 0
Αντρέι Καχατουριάν
μ 15 2
Ράμος Γκάμπριελ
μ 15 6
Lipe Veloso
μ 14 3
Κιρίλ Πρεμουντρόφ
μ 12 2
Νικίτα Καπλένκο
μ 10 1
Μιχαήλ Αφανάσιεφ
μ 8 0
Γιούρι Παβλιουκόβετς
μ 6 0
Βάλερι Γκόρμπατσικ
ε 16 5
Ντμίτρι Αντιλέφσκι
ε 12 0
Βασίλι Ζουρνέβιτς
ε 4 0
Κιρίλ Λεονόβιτς
ε 4 0
Matheus Moresche
ε 0 0
Δε θα παίξουν
Βλάντιμιρ Μπουσμά
τ 9 -6
Μινσκ

Andrey Razin
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Αρτέμ Λεόνοφ
τ 11 -24
Σεργκέι Βερέμκο
τ 4 -4
Ντμίτρι Πρίστσεπα
α 15 0
Ντμίτρι Ριζούκ
α 13 1
Αλεξέι Ζαλέφσκι
α 12 0
Γιεβχένι Καχόβετς
α 12 1
Dmitri Zinovich
α 6 0
Αλεξέι Ιβάνοφ
α 4 0
Γκλεμπ Γκουρμπάν
α 2 0
Αλεξέι Λάβρικ
α 1 0
Μαξίμ Κασαράμπ
α 0 0
Αντόν Σραμτσένκο
μ 14 0
Γιάροσλαβ Γιαρότσκι
μ 11 1
Ολέγκ Γιεβντοκίμοφ
μ 11 1
Βλάντισλαβ Νασιμπούλιν
μ 10 0
Ολεξάντρ Βασίλιεφ
μ 8 2
Σεργκέι Σάζοντσικ
μ 7 0
Αντρέι Σεμρούκ
μ 2 0
Kirill Zinovich
μ 1 0
Ρομάν Γκριμπόφσκι
ε 15 3
Βλάντιμιρ Κβαστσίμσκι
ε 13 5
Αρτέμ Βασίλιεφ
ε 11 2
Πάβελ Γκόρμπαχ
ε 5 0

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2020
02.05.20
Μινσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Πρέμιερ Λιγκ 2019
17.08.19
Μινσκ
Τορπέντο Ζόντινο
2
:
0
13.04.19
Τορπέντο Ζόντινο
Μινσκ
1
:
1
Πρέμιερ Λιγκ 2018
24.08.18
Μινσκ
Τορπέντο Ζόντινο
0
:
0
21.04.18
Τορπέντο Ζόντινο
Μινσκ
2
:
1
Πρέμιερ Λιγκ 2017
23.10.17
Τορπέντο Ζόντινο
Μινσκ
1
:
1
04.06.17
Μινσκ
Τορπέντο Ζόντινο
0
:
0
Πρέμιερ Λιγκ 2016
25.09.16
Τορπέντο Ζόντινο
Μινσκ
0
:
0
16.05.16
Μινσκ
Τορπέντο Ζόντινο
0
:
0
Πρέμιερ Λιγκ 2015
17.10.15
Μινσκ
Τορπέντο Ζόντινο
0
:
2
Περισσότεροι αγώνες

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Τορπέντο Ζόντινο
11.07.20
Μπελσίνα
Τορπέντο Ζόντινο
Η
05.07.20
Τορπέντο Ζόντινο
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Η
28.06.20
Τορπέντο Ζόντινο
Βιτέμπσκ
Ν
20.06.20
Ισλόκ
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
13.06.20
Τορπέντο Ζόντινο
Ντιναμό Μπρεστ
Η
06.06.20
Σλατσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
29.05.20
Τορπέντο Ζόντινο
Σμολέβιτσι
Ν
21.05.20
Νέμαν
Τορπέντο Ζόντινο
Η
15.05.20
Τορπέντο Ζόντινο
Γκοροντέγια
Ν
09.05.20
Σλάβια Μοζίρ
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
02.05.20
Μινσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
26.04.20
Τορπέντο Ζόντινο
Ρουχ
Ι
18.04.20
ΜΠΑΤΕ
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
11.04.20
Τορπέντο Ζόντινο
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
03.04.20
Ντιναμό Μινσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Η
27.03.20
Τορπέντο Ζόντινο
Μπελσίνα
Ν
19.03.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
Μινσκ
12.07.20
Ντιναμό Μινσκ
Μινσκ
Η
05.07.20
Μινσκ
Μπελσίνα
Ι
27.06.20
Μινσκ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ι
21.06.20
Βιτέμπσκ
Μινσκ
Η
12.06.20
Μινσκ
Ισλόκ
Η
06.06.20
Ντιναμό Μπρεστ
Μινσκ
Η
01.06.20
Μινσκ
Σλατσκ
Ν
08.05.20
Γκοροντέγια
Μινσκ
Ι
02.05.20
Μινσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Η
25.04.20
Σλάβια Μοζίρ
Μινσκ
Ν
18.04.20
Ρουχ
Μινσκ
Η
12.04.20
Μινσκ
ΜΠΑΤΕ
Η
05.04.20
Ενερτζέτικ-BGU
Μινσκ
Η
28.03.20
Μινσκ
Ντιναμό Μινσκ
Ν
22.03.20
Μπελσίνα
Μινσκ
Ν

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
17 9 6 2 29:9 33
ΜΠΑΤΕ
17 9 4 4 30:18 31
Νέμαν
16 9 3 4 22:13 30
4
Ενερτζέτικ-BGU
17 9 2 6 24:23 29
5
Ντιναμό Μπρεστ
16 8 2 6 31:20 26
6
Ντιναμό Μινσκ
17 8 2 7 21:13 26
7
Τορπέντο Ζόντινο
17 7 5 5 21:20 26
8
Ρουχ
17 6 7 4 23:14 25
9
Ισλόκ
17 7 2 8 19:23 23
10
Βιτέμπσκ
17 5 8 4 17:18 23
11
Σλάβια Μοζίρ
17 6 4 7 21:29 22
12
Σλατσκ
16 5 3 8 19:26 18
13
Γκοροντέγια
17 4 4 9 15:28 16
14
Μινσκ
15 4 3 8 17:28 15
15
Σμολέβιτσι
16 3 5 8 20:26 14
16
Μπελσίνα
17 2 4 11 14:35 10
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Νέμαν
5 4 1 0 5:0 13
2
Ντιναμό Μπρεστ
5 3 1 1 14:6 10
3
Ρουχ
5 3 1 1 13:3 10
4
Ντιναμό Μινσκ
5 3 1 1 4:1 10
5
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 2 3 0 12:6 9
6
Βιτέμπσκ
5 2 2 1 4:3 8
7
Ενερτζέτικ-BGU
5 2 1 2 7:9 7
8
Ισλόκ
5 2 1 2 6:6 7
9
Σλάβια Μοζίρ
5 2 1 2 6:9 7
10
Μπελσίνα
5 2 1 2 5:8 7
11
Σμολέβιτσι
5 2 1 2 9:9 7
12
ΜΠΑΤΕ
5 1 2 2 5:6 5
13
Τορπέντο Ζόντινο
5 1 1 3 5:10 4
14
Γκοροντέγια
5 1 1 3 7:11 4
15
Μινσκ
5 0 2 3 3:6 2
16
Σλατσκ
5 0 1 4 3:10 1
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Νέμαν
8 6 1 1 15:6 19
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
9 5 2 2 17:5 17
3
Ισλόκ
9 5 2 2 14:10 17
4
Ντιναμό Μινσκ
9 5 1 3 8:4 16
5
Τορπέντο Ζόντινο
8 5 1 2 10:8 16
6
ΜΠΑΤΕ
9 4 3 2 11:7 15
7
Βιτέμπσκ
8 3 4 1 8:6 13
8
Ενερτζέτικ-BGU
8 4 1 3 16:15 13
9
Ντιναμό Μπρεστ
8 4 1 3 17:12 13
10
Σλάβια Μοζίρ
8 3 3 2 10:10 12
11
Ρουχ
8 3 2 3 7:7 11
12
Σμολέβιτσι
9 3 2 4 16:17 11
13
Σλατσκ
8 2 3 3 10:10 9
14
Γκοροντέγια
8 2 2 4 7:11 8
15
Μινσκ
7 2 2 3 9:14 8
16
Μπελσίνα
9 1 2 6 7:19 5
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ενερτζέτικ-BGU
9 5 1 3 8:8 16
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
8 4 4 0 12:4 16
3
ΜΠΑΤΕ
8 5 1 2 19:11 16
4
Ρουχ
9 3 5 1 16:7 14
5
Ντιναμό Μπρεστ
8 4 1 3 14:8 13
6
Νέμαν
8 3 2 3 7:7 11
7
Ντιναμό Μινσκ
8 3 1 4 13:9 10
8
Σλάβια Μοζίρ
9 3 1 5 11:19 10
9
Τορπέντο Ζόντινο
9 2 4 3 11:12 10
10
Βιτέμπσκ
9 2 4 3 9:12 10
11
Σλατσκ
8 3 0 5 9:16 9
12
Γκοροντέγια
9 2 2 5 8:17 8
13
Μινσκ
8 2 1 5 8:14 7
14
Ισλόκ
8 2 0 6 5:13 6
15
Μπελσίνα
8 1 2 5 7:16 5
16
Σμολέβιτσι
7 0 3 4 4:9 3
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;