Συμβουλή: Πληκτρολογήστε «@» πριν από το όνομα χρήστη για να βρείτε το χρήστη
Ακύρωση

Στοίχημα στο Ισλόκ — Μινσκ

26 Σεπτεμβρίου 2020, 14:00 (EEST)
26 Σεπτεμβρίου 2020, 14:00 (EEST)
Ισλόκ
Μινσκ
Προσεχείς αγώνες
Όσο δεν υπάρχουν αποδόσεις για αυτόν τον αγώνα, μπορείτε να επιλέξετε ένα στοίχημα για επερχόμενους αγώνες από αυτή τη διοργάνωση

Συνθέσεις

Οι αρχικές ενδεκάδες θα ανακοινωθούν περίπου μία ώρα πριν τον αγώνα

Ισλόκ

Vitali Zhukovski
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Γιεγόρ Κάτκεβιτς
τ 16 -21
Βλάντισλαβ Βασιλιούτσεκ
τ 1 -2
Yan Vergeichik
τ 0 0
Σεργκέι Καρπόβιτς
α 17 0
Σεργκέι Κοντσεβόι
α 16 0
Γκόντφρεϊ Μπίτοκ Στέφεν
α 14 1
Αλεξέι Γιανουσκέβιτς
α 10 1
Ιγκόρ Κουζμένοκ
α 6 2
Ολουβασούν Αντεγκμπολά
α 4 0
Σεμέν Λάζαρτσικ
α 0 0
Όλεγκ Πατότσκι
μ 17 0
Σάντρο Τσβέιμπα
μ 16 0
Ολεξάντρ Παπούς
μ 14 0
Αλεξάντρ Μπίτσενοκ
μ 8 0
Vadim Melnyk
μ 6 0
Εβγκένι Κρασνόφ
μ 4 0
Ρομάν Λισόφσκι
μ 4 0
Klimentsi Gavrilov
μ 1 0
Ντμίτρι Γιουσόφ
μ 1 0
Αμπντουλραζάκ Γιουσούφ
μ 0 0
Μομό Γιανσανέ
ε 16 5
Ντμίτρι Κομαρόβσκι
ε 15 5
Αλεξάντερ Μακάς
ε 12 4
Νικολάι Γιανούς
ε 12 1
Αλεξάντρ Κολοντίνσκι
ε 10 0
Dmitri Nekrashevich
ε 2 0
Denis Firago
ε 1 0
Αμφίβολοι
Πάβελ Ρίμπακ
α 8 0
Βλάντισλαβ Γκλίνσκι
α 2 0
Μινσκ

Andrey Razin
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Αρτέμ Λεόνοφ
τ 11 -24
Σεργκέι Βερέμκο
τ 3 -3
Ντμίτρι Πρίστσεπα
α 14 0
Αλεξέι Ζαλέφσκι
α 12 0
Ντμίτρι Ριζούκ
α 12 1
Γιεβχένι Καχόβετς
α 11 1
Dmitri Zinovich
α 6 0
Αλεξέι Ιβάνοφ
α 3 0
Γκλεμπ Γκουρμπάν
α 2 0
Αλεξέι Λάβρικ
α 1 0
Αντόν Σραμτσένκο
μ 13 0
Γιάροσλαβ Γιαρότσκι
μ 11 1
Ολέγκ Γιεβντοκίμοφ
μ 10 1
Βλάντισλαβ Νασιμπούλιν
μ 9 0
Ολεξάντρ Βασίλιεφ
μ 7 2
Σεργκέι Σάζοντσικ
μ 7 0
Αντρέι Σεμρούκ
μ 1 0
Ρομάν Γκριμπόφσκι
ε 14 3
Βλάντιμιρ Κβαστσίμσκι
ε 13 5
Αρτέμ Βασίλιεφ
ε 10 2
Πάβελ Γκόρμπαχ
ε 4 0

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2020
12.06.20
Μινσκ
Ισλόκ
Πρέμιερ Λιγκ 2019
01.12.19
Ισλόκ
Μινσκ
1
:
1
12.07.19
Μινσκ
Ισλόκ
3
:
3
Πρέμιερ Λιγκ 2018
26.10.18
Ισλόκ
Μινσκ
0
:
3
12.06.18
Μινσκ
Ισλόκ
0
:
1
Πρέμιερ Λιγκ 2017
26.08.17
Ισλόκ
Μινσκ
0
:
0
29.04.17
Μινσκ
Ισλόκ
2
:
0
Πρέμιερ Λιγκ 2016
10.09.16
Ισλόκ
Μινσκ
0
:
4
08.05.16
Μινσκ
Ισλόκ
0
:
1

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Ισλόκ
10.07.20
Σμολέβιτσι
Ισλόκ
Η
04.07.20
Νέμαν
Ισλόκ
Η
28.06.20
Γκοροντέγια
Ισλόκ
Ν
20.06.20
Ισλόκ
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
12.06.20
Μινσκ
Ισλόκ
Ν
06.06.20
Ισλόκ
Ρουχ
Ι
31.05.20
ΜΠΑΤΕ
Ισλόκ
Η
23.05.20
Ισλόκ
Ενερτζέτικ-BGU
Η
17.05.20
Ντιναμό Μινσκ
Ισλόκ
Η
10.05.20
Ισλόκ
Μπελσίνα
Ν
03.05.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ισλόκ
Η
26.04.20
Ισλόκ
Βιτέμπσκ
Ν
18.04.20
Ισλόκ
Σλάβια Μοζίρ
Ν
12.04.20
Ντιναμό Μπρεστ
Ισλόκ
Η
05.04.20
Ισλόκ
Σλατσκ
Η
29.03.20
Ισλόκ
Σμολέβιτσι
Ν
21.03.20
Ισλόκ
Νέμαν
Ν
Μινσκ
05.07.20
Μινσκ
Μπελσίνα
Ι
27.06.20
Μινσκ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ι
21.06.20
Βιτέμπσκ
Μινσκ
Η
12.06.20
Μινσκ
Ισλόκ
Η
06.06.20
Ντιναμό Μπρεστ
Μινσκ
Η
01.06.20
Μινσκ
Σλατσκ
Ν
08.05.20
Γκοροντέγια
Μινσκ
Ι
02.05.20
Μινσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Η
25.04.20
Σλάβια Μοζίρ
Μινσκ
Ν
18.04.20
Ρουχ
Μινσκ
Η
12.04.20
Μινσκ
ΜΠΑΤΕ
Η
05.04.20
Ενερτζέτικ-BGU
Μινσκ
Η
28.03.20
Μινσκ
Ντιναμό Μινσκ
Ν
22.03.20
Μπελσίνα
Μινσκ
Ν

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
17 9 6 2 29:9 33
ΜΠΑΤΕ
17 9 4 4 30:18 31
Νέμαν
15 9 2 4 22:13 29
4
Ενερτζέτικ-BGU
16 9 2 5 23:15 29
5
Ντιναμό Μπρεστ
16 8 2 6 31:20 26
6
Τορπέντο Ζόντινο
17 7 5 5 21:20 26
7
Ντιναμό Μινσκ
16 7 2 7 20:13 23
8
Ισλόκ
17 7 2 8 19:23 23
9
Σλάβια Μοζίρ
17 6 4 7 21:29 22
10
Βιτέμπσκ
16 5 7 4 17:18 22
11
Ρουχ
16 5 7 4 15:13 22
12
Σλατσκ
16 5 3 8 19:26 18
13
Γκοροντέγια
17 4 4 9 15:28 16
14
Μινσκ
14 4 3 7 17:27 15
15
Σμολέβιτσι
16 3 5 8 20:26 14
16
Μπελσίνα
17 2 4 11 14:35 10
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Νέμαν
5 5 0 0 8:1 15
2
Ντιναμό Μπρεστ
5 3 1 1 14:6 10
3
Ντιναμό Μινσκ
5 3 1 1 7:1 10
4
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 2 3 0 12:6 9
5
Βιτέμπσκ
5 2 2 1 6:5 8
6
Ρουχ
5 2 2 1 6:3 8
7
Ενερτζέτικ-BGU
5 2 1 2 6:2 7
8
Ισλόκ
5 2 1 2 6:6 7
9
Σλάβια Μοζίρ
5 2 1 2 6:9 7
10
Μπελσίνα
5 2 1 2 5:8 7
11
Σμολέβιτσι
5 2 1 2 9:9 7
12
ΜΠΑΤΕ
5 1 2 2 5:6 5
13
Τορπέντο Ζόντινο
5 1 1 3 5:10 4
14
Γκοροντέγια
5 1 1 3 7:11 4
15
Μινσκ
5 0 2 3 4:11 2
16
Σλατσκ
5 0 1 4 3:10 1
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Νέμαν
8 6 1 1 15:6 19
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
9 5 2 2 17:5 17
3
Ισλόκ
9 5 2 2 14:10 17
4
Τορπέντο Ζόντινο
8 5 1 2 10:8 16
5
ΜΠΑΤΕ
9 4 3 2 11:7 15
6
Ενερτζέτικ-BGU
7 4 1 2 15:7 13
7
Ντιναμό Μπρεστ
8 4 1 3 17:12 13
8
Ντιναμό Μινσκ
8 4 1 3 7:4 13
9
Σλάβια Μοζίρ
8 3 3 2 10:10 12
10
Βιτέμπσκ
7 3 3 1 8:6 12
11
Ρουχ
8 3 2 3 7:7 11
12
Σμολέβιτσι
9 3 2 4 16:17 11
13
Σλατσκ
8 2 3 3 10:10 9
14
Γκοροντέγια
8 2 2 4 7:11 8
15
Μινσκ
7 2 2 3 9:14 8
16
Μπελσίνα
9 1 2 6 7:19 5
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ενερτζέτικ-BGU
9 5 1 3 8:8 16
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
8 4 4 0 12:4 16
3
ΜΠΑΤΕ
8 5 1 2 19:11 16
4
Ντιναμό Μπρεστ
8 4 1 3 14:8 13
5
Ρουχ
8 2 5 1 8:6 11
6
Ντιναμό Μινσκ
8 3 1 4 13:9 10
7
Νέμαν
7 3 1 3 7:7 10
8
Σλάβια Μοζίρ
9 3 1 5 11:19 10
9
Τορπέντο Ζόντινο
9 2 4 3 11:12 10
10
Βιτέμπσκ
9 2 4 3 9:12 10
11
Σλατσκ
8 3 0 5 9:16 9
12
Γκοροντέγια
9 2 2 5 8:17 8
13
Μινσκ
7 2 1 4 8:13 7
14
Ισλόκ
8 2 0 6 5:13 6
15
Μπελσίνα
8 1 2 5 7:16 5
16
Σμολέβιτσι
7 0 3 4 4:9 3
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;