1:4
Γκοροντέγια — Ντιναμό Μπρεστ Ο αγώνας έληξε 22 Νοεμβρίου 2020

Στοίχημα στο Γκοροντέγια — Ντιναμό Μπρεστ

22 Νοεμβρίου 2020, 13:00 (EET)
22 Νοεμβρίου 2020, 13:00 (EET) Ο αγώνας έληξε
Γκοροντέγια
1 : 4
Ντιναμό Μπρεστ
Γήπεδο: Gorodeya (Gorodeya, Belarus)
Διαιτητής: Αλεξέι Κουλμπακόφ

Συνθέσεις

Γκοροντέγια

Oleg Radushko
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Σεργκέι Τσέρνικ
τ 4 -1
Ντμίτρι Ιγκνατένκο
α 20 1
Albert Gabaraev
α 10 1
Linda Jānis
α 3 0
Λαζάρ Σάιτσιτς
μ 26 7
Αλεξάντρ Πόζνιακ
μ 23 1
Γιούρι Βολονίκ
μ 19 0
Σεργκέι Πουσνιακόφ
μ 19 0
Αρτέμ Σολοβέι
μ 5 0
Didine Djouhary
μ 3 1
Dzhamal Dibirgadzhiev
ε 3 1
Αναπληρωματικοί
Ιγκόρ Ντοβγιάλο
τ 23 -36
Ντμίτρι Μπατζούκοφ
α 25 0
Maxim Smirnov
α 4 0
Pavel Pashevich
α 1 0
Ilya Lukashevich
α 0 0
Μιχαήλ Σιμπούν
μ 23 1
Ντένις Γιασκόβιτς
μ 21 1
Αλεξάντρ Μπουλίτσεφ
μ 2 0
Αντρέι Σοροκίν
ε 20 2
Δε θα παίξουν
Σεργκέι Αρκιπόβ
ε 20 6
Σεμέν Σεστιλόφσκι
α 19 0
Αρτέμ Βολόβιτς
α 8 0
Yan Senkevich
ε 7 2
Σεργκέι Ουσένια
μ 7 0
Ιλία Μπαγλάι
μ 6 0
Rostislav Shavel
ε 5 0
Andrey Sakovich
τ 2 -5
Artsiom Zakharov
τ 1 0
Ντιναμό Μπρεστ

Serghei Kovalchuk
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Σεργκέι Ιγκνάτοβιτς
τ 16 -21
Κιρίλ Πετσένιν
α 21 1
Ολέγκ Βερατσίλα
α 19 0
Γιεβχέν Χατσερίντι
α 14 0
Ρομάν Γιουζέπτσουκ
μ 22 1
Σεργκέι Κισλιάκ
μ 22 4
Ολεξάντρ Νόγιοκ
μ 21 2
Σεργκέι Κρίβετς
μ 17 3
Νταβίντ Τε
μ 10 1
Μιχαήλ Γκόρντεντσουκ
ε 27 8
Ντενίς Λάπτεφ
ε 24 10
Αναπληρωματικοί
Πάβελ Παβλιουτσένκο
τ 13 -17
Μαξίμ Βίτους
α 14 0
Αρτιόμ Μπίκοφ
μ 22 0
Έλις Μπακάι
μ 4 0
Maxim Kovalchuk
μ 0 0
Αρτέμ Μιλέφσκι
ε 25 4
Αμπντουλάϊ Ντιαλό
ε 5 3
Δε θα παίξουν
Κίκι Γκάμπι
α 23 3
Πάβελ Σαβίτσκι
μ 22 10
Παβέλ Σεντκό
μ 11 1

Νέα

Αρχική ενδεκάδα
Αρχική ενδεκάδα
18 λεπτά πριν τον αγώνα
Δημοσιεύθηκαν οι αρχικές ενδεκάδες.
See above.
Εμφάνιση όλων

Αποδόσεις

Στοιχηματική 1 × 2 U 2.5 O 2.5
5.95
4.80
1.42
2.50
1.47

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2020
20.06.20
Ντιναμό Μπρεστ
Γκοροντέγια
Πρέμιερ Λιγκ 2019
20.09.19
Γκοροντέγια
Ντιναμό Μπρεστ
1
:
3
11.05.19
Ντιναμό Μπρεστ
Γκοροντέγια
4
:
0
Πρέμιερ Λιγκ 2018
09.11.18
Γκοροντέγια
Ντιναμό Μπρεστ
1
:
0
25.06.18
Ντιναμό Μπρεστ
Γκοροντέγια
5
:
2
Πρέμιερ Λιγκ 2017
18.11.17
Ντιναμό Μπρεστ
Γκοροντέγια
1
:
1
25.06.17
Γκοροντέγια
Ντιναμό Μπρεστ
1
:
1
Πρέμιερ Λιγκ 2016
26.09.16
Γκοροντέγια
Ντιναμό Μπρεστ
1
:
1
16.05.16
Ντιναμό Μπρεστ
Γκοροντέγια
1
:
1

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Γκοροντέγια
07.11.20
Σλατσκ
Γκοροντέγια
Ν
24.10.20
Γκοροντέγια
Σμολέβιτσι
Ν
17.10.20
Νέμαν
Γκοροντέγια
Ν
26.09.20
Γκοροντέγια
Σλάβια Μοζίρ
Ι
19.09.20
Γκοροντέγια
Τορπέντο Ζόντινο
Η
11.09.20
Μινσκ
Γκοροντέγια
Η
22.08.20
Γκοροντέγια
Ρουχ
Η
08.08.20
ΜΠΑΤΕ
Γκοροντέγια
Η
02.08.20
Γκοροντέγια
Ενερτζέτικ-BGU
Ι
25.07.20
Ντιναμό Μινσκ
Γκοροντέγια
Η
17.07.20
Γκοροντέγια
Μπελσίνα
Ν
11.07.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Γκοροντέγια
Η
04.07.20
Γκοροντέγια
Βιτέμπσκ
Ι
28.06.20
Γκοροντέγια
Ισλόκ
Η
20.06.20
Ντιναμό Μπρεστ
Γκοροντέγια
Η
12.06.20
Γκοροντέγια
Σλατσκ
Ν
05.06.20
Σμολέβιτσι
Γκοροντέγια
Η
29.05.20
Γκοροντέγια
Νέμαν
Η
22.05.20
Σλάβια Μοζίρ
Γκοροντέγια
Ι
15.05.20
Τορπέντο Ζόντινο
Γκοροντέγια
Η
08.05.20
Γκοροντέγια
Μινσκ
Ι
02.05.20
Ρουχ
Γκοροντέγια
Ι
25.04.20
Γκοροντέγια
ΜΠΑΤΕ
Η
16.04.20
Ενερτζέτικ-BGU
Γκοροντέγια
Ν
11.04.20
Γκοροντέγια
Ντιναμό Μινσκ
Ν
03.04.20
Μπελσίνα
Γκοροντέγια
Ν
28.03.20
Γκοροντέγια
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Η
21.03.20
Βιτέμπσκ
Γκοροντέγια
Η
Ντιναμό Μπρεστ
07.11.20
Ντιναμό Μπρεστ
Τορπέντο Ζόντινο
Η
31.10.20
Σλάβια Μοζίρ
Ντιναμό Μπρεστ
Ι
26.10.20
Μινσκ
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
22.10.20
Ντιναμό Μπρεστ
Σλατσκ
Ν
18.10.20
Ντιναμό Μπρεστ
Ρουχ
Ν
26.09.20
ΜΠΑΤΕ
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
19.09.20
Ντιναμό Μπρεστ
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
12.09.20
Ντιναμό Μινσκ
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
21.08.20
Ντιναμό Μπρεστ
Μπελσίνα
Η
06.08.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ντιναμό Μπρεστ
Η
31.07.20
Ντιναμό Μπρεστ
Βιτέμπσκ
Ν
25.07.20
Ισλόκ
Ντιναμό Μπρεστ
Η
03.07.20
Σμολέβιτσι
Ντιναμό Μπρεστ
Ι
27.06.20
Νέμαν
Ντιναμό Μπρεστ
Η
20.06.20
Ντιναμό Μπρεστ
Γκοροντέγια
Ν
13.06.20
Τορπέντο Ζόντινο
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
06.06.20
Ντιναμό Μπρεστ
Μινσκ
Ν
31.05.20
Ρουχ
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
20.05.20
Ντιναμό Μπρεστ
ΜΠΑΤΕ
Η
16.05.20
Ενερτζέτικ-BGU
Ντιναμό Μπρεστ
Η
10.05.20
Ντιναμό Μπρεστ
Ντιναμό Μινσκ
Ν
03.05.20
Μπελσίνα
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
25.04.20
Ντιναμό Μπρεστ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Η
18.04.20
Βιτέμπσκ
Ντιναμό Μπρεστ
Η
12.04.20
Ντιναμό Μπρεστ
Ισλόκ
Ν
04.04.20
Ντιναμό Μπρεστ
Σλάβια Μοζίρ
Η
28.03.20
Σλατσκ
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
20.03.20
Ντιναμό Μπρεστ
Σμολέβιτσι
Ι

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
ΜΠΑΤΕ
28 16 6 6 60:32 54
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
28 15 8 5 51:18 53
3
Νέμαν
28 15 5 8 39:26 50
4
Τορπέντο Ζόντινο
28 14 8 6 50:35 50
5
Ντιναμό Μπρεστ
28 15 3 10 56:38 48
6
Ντιναμό Μινσκ
28 15 3 10 35:23 48
7
Ισλόκ
28 13 5 10 45:42 44
8
Ρουχ
28 10 11 7 49:33 41
9
Ενερτζέτικ-BGU
28 11 5 12 40:41 38
10
Μινσκ
28 11 4 13 41:51 37
11
Βιτέμπσκ
28 8 11 9 26:33 35
12
Σλάβια Μοζίρ
28 8 9 11 36:48 33
13
Γκοροντέγια
28 8 6 14 27:42 30
14
Σλατσκ
28 8 3 17 31:54 27
15
Μπελσίνα
28 5 6 17 31:59 21
16
Σμολέβιτσι
28 3 5 20 27:69 14
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ντιναμό Μινσκ
5 5 0 0 8:2 15
2
Τορπέντο Ζόντινο
5 4 0 1 14:6 12
3
Ντιναμό Μπρεστ
5 3 1 1 13:8 10
4
Γκοροντέγια
5 3 1 1 8:4 10
5
Νέμαν
5 3 0 2 8:4 9
6
Μινσκ
5 3 0 2 10:9 9
7
ΜΠΑΤΕ
5 2 2 1 11:9 8
8
Ρουχ
5 2 2 1 14:6 8
9
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 2 1 2 8:5 7
10
Σλατσκ
5 2 0 3 6:9 6
11
Ισλόκ
5 1 3 1 9:9 6
12
Σλάβια Μοζίρ
5 1 2 2 5:6 5
13
Βιτέμπσκ
5 1 2 2 3:5 5
14
Ενερτζέτικ-BGU
5 1 1 3 7:7 4
15
Μπελσίνα
5 0 2 3 5:15 2
16
Σμολέβιτσι
5 0 0 5 4:16 0
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ντιναμό Μινσκ
14 9 1 4 17:10 28
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
14 8 3 3 28:7 27
3
Τορπέντο Ζόντινο
14 8 3 3 22:15 27
4
ΜΠΑΤΕ
14 8 3 3 28:14 27
5
Ισλόκ
14 8 3 3 27:19 27
6
Νέμαν
14 8 2 4 19:11 26
7
Ντιναμό Μπρεστ
14 8 1 5 31:21 25
8
Βιτέμπσκ
14 6 6 2 15:10 24
9
Μινσκ
14 7 2 5 23:23 23
10
Ενερτζέτικ-BGU
14 5 3 6 24:26 18
11
Σλάβια Μοζίρ
14 4 6 4 16:18 18
12
Ρουχ
14 4 5 5 21:20 17
13
Γκοροντέγια
14 4 4 6 17:20 16
14
Σλατσκ
14 4 3 7 16:20 15
15
Σμολέβιτσι
14 3 2 9 18:38 11
16
Μπελσίνα
14 2 2 10 15:35 8
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
14 8 3 3 32:18 27
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
14 7 5 2 23:11 26
3
Ρουχ
14 6 6 2 28:13 24
4
Νέμαν
14 7 3 4 20:15 24
5
Ντιναμό Μπρεστ
14 7 2 5 25:17 23
6
Τορπέντο Ζόντινο
14 6 5 3 28:20 23
7
Ντιναμό Μινσκ
14 6 2 6 18:13 20
8
Ενερτζέτικ-BGU
14 6 2 6 16:15 20
9
Ισλόκ
14 5 2 7 18:23 17
10
Σλάβια Μοζίρ
14 4 3 7 20:30 15
11
Μινσκ
14 4 2 8 18:28 14
12
Γκοροντέγια
14 4 2 8 10:22 14
13
Μπελσίνα
14 3 4 7 16:24 13
14
Σλατσκ
14 4 0 10 15:34 12
15
Βιτέμπσκ
14 2 5 7 11:23 11
16
Σμολέβιτσι
14 0 3 11 9:31 3
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;
Συμβουλή: Πληκτρολογήστε «@» πριν από το όνομα χρήστη για να βρείτε το χρήστη
Ακύρωση