1:4
Σμολέβιτσι — Τορπέντο Ζόντινο Ο αγώνας έληξε 18 Οκτωβρίου 2020
Ο επόμενος αγώνας για την Τορπέντο Ζόντινο
15 Μαΐου, 18:30

Στοίχημα στο Σμολέβιτσι — Τορπέντο Ζόντινο

18 Οκτωβρίου 2020, 13:45
18 Οκτωβρίου 2020, 13:45 Ο αγώνας έληξε
Σμολέβιτσι
1 : 4
Τορπέντο Ζόντινο
Γήπεδο: Ozerny (Smolevichi, Belarus)
Διαιτητής: Dmitriy Dolya

Συνθέσεις

Σμολέβιτσι

Alexey Mikhailov
υπηρεσιακός προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Dzhemal Kurshubadze
τ 2 -8
Μουταλίπ Αλιμπεκόφ
α 20 0
Maksim Kovel
α 4 0
Ivan Shavel
α 0 0
Αλεξάντρ Τζιγκέρο
μ 20 5
Nikita Demchenko
μ 9 0
Andrey Potapenko
μ 4 0
Valeri Bocherov
μ 4 0
Maxim Savostikov
μ 3 0
Leonid Khankevich
ε 10 2
Βλάντισλαβ Λοζκίν
ε 7 2
Αναπληρωματικοί
Νικίτα Λαζόφσκι
τ 5 -18
Kirill Rodionov
α 7 0
Yaroslav Makushinskiy
α 5 0
Αλεξάντρ Αλεξάντροβιτς
μ 15 0
Anton Bogdanov
μ 3 0
Alexander Chizh
ε 1 0
Δε θα παίξουν
Ανατόλι Μακάροφ
μ 25 3
Έντουαρντ Ζεβρενόφ
α 22 0
Ντμίτρι Σεγκρικόβιτς
μ 17 1
Κονσταντίν Κοτόφ
μ 12 0
Nikita Khalimonchik
α 9 0
Γκλεμπ Γκουρμπάν
α 4 0
Safi Ilyaz
α 1 0
Πάβελ Σαντόφσκι
μ 1 0
Dmitri Zakharevich
τ 0 0
Τορπέντο Ζόντινο

Yuri Puntus
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Βλάντιμιρ Μπουσμά
τ 11 -8
Βιτάλι Ουστίνοφ
α 24 0
Ντμίτρι Γιασίν
α 24 0
Μαξίμ Μπορντατσέφ
α 21 1
Alan Aussi
α 1 0
Ράμος Γκάμπριελ
μ 23 9
Lipe Veloso
μ 22 4
Αντρέι Καχατουριάν
μ 21 5
Νικίτα Καπλένκο
μ 14 1
Yuri Gabovda
μ 5 1
Ντμίτρι Αντιλέφσκι
ε 20 3
Αναπληρωματικοί
Αλεξέι Κοζλόφ
τ 9 -13
Βλάντιμιρ Σερμπό
α 14 0
Νικίτα Νικολάεβιτς
μ 23 1
Κιρίλ Πρεμουντρόφ
μ 19 6
Μιχαήλ Αφανάσιεφ
μ 16 1
Γιούρι Παβλιουκόβετς
μ 11 0
Matheus Moresche
ε 5 0
Δε θα παίξουν
Νικίτα Στεπάνοφ
α 10 0
Ντμίτρι Αλισέικο
α 6 0
Βασίλι Ζουρνέβιτς
ε 5 0
Ροντιόν Σιάμουκ
τ 5 -10
Κιρίλ Λεονόβιτς
ε 4 0
Artem Vyatkin
α 2 0

Νέα

Αρχική ενδεκάδα
Αρχική ενδεκάδα
39 λεπτά πριν τον αγώνα
Δημοσιεύθηκαν οι αρχικές ενδεκάδες.
See above.
Εμφάνιση όλων

Αποδόσεις

Στοιχηματική 1 × 2 U 2.5 O 2.5
14.00
7.20
1.15
2.95
1.35

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2020
29.05.20
Τορπέντο Ζόντινο
Σμολέβιτσι
Πρέμιερ Λιγκ 2018
23.07.18
Σμολέβιτσι
Τορπέντο Ζόντινο
1
:
2
06.04.18
Τορπέντο Ζόντινο
Σμολέβιτσι
1
:
0

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Σμολέβιτσι
02.10.20
Ντιναμό Μινσκ
Σμολέβιτσι
Η
28.09.20
Μινσκ
Σμολέβιτσι
Η
23.09.20
Σμολέβιτσι
Μινσκ
Η
18.09.20
Σμολέβιτσι
Ρουχ
Η
12.09.20
ΜΠΑΤΕ
Σμολέβιτσι
Η
22.08.20
Ενερτζέτικ-BGU
Σμολέβιτσι
Η
01.08.20
Σμολέβιτσι
Μπελσίνα
Η
26.07.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Σμολέβιτσι
Η
18.07.20
Βιτέμπσκ
Σμολέβιτσι
Η
10.07.20
Σμολέβιτσι
Ισλόκ
Ν
03.07.20
Σμολέβιτσι
Ντιναμό Μπρεστ
Ι
26.06.20
Σμολέβιτσι
Σλατσκ
Ν
19.06.20
Σλάβια Μοζίρ
Σμολέβιτσι
Η
13.06.20
Νέμαν
Σμολέβιτσι
Η
05.06.20
Σμολέβιτσι
Γκοροντέγια
Ν
29.05.20
Τορπέντο Ζόντινο
Σμολέβιτσι
Η
17.05.20
Ρουχ
Σμολέβιτσι
Ι
10.05.20
Σμολέβιτσι
ΜΠΑΤΕ
Η
01.05.20
Σμολέβιτσι
Ενερτζέτικ-BGU
Η
24.04.20
Σμολέβιτσι
Ντιναμό Μινσκ
Η
17.04.20
Μπελσίνα
Σμολέβιτσι
Ι
12.04.20
Σμολέβιτσι
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ι
05.04.20
Σμολέβιτσι
Βιτέμπσκ
Η
29.03.20
Ισλόκ
Σμολέβιτσι
Η
20.03.20
Ντιναμό Μπρεστ
Σμολέβιτσι
Ι
Τορπέντο Ζόντινο
26.09.20
Τορπέντο Ζόντινο
Νέμαν
Η
19.09.20
Γκοροντέγια
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
13.09.20
Τορπέντο Ζόντινο
Σλάβια Μοζίρ
Ν
23.08.20
Τορπέντο Ζόντινο
Μινσκ
Ι
08.08.20
Ρουχ
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
02.08.20
Τορπέντο Ζόντινο
ΜΠΑΤΕ
Ν
26.07.20
Ενερτζέτικ-BGU
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
19.07.20
Τορπέντο Ζόντινο
Ντιναμό Μινσκ
Ι
11.07.20
Μπελσίνα
Τορπέντο Ζόντινο
Η
05.07.20
Τορπέντο Ζόντινο
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Η
28.06.20
Τορπέντο Ζόντινο
Βιτέμπσκ
Ν
20.06.20
Ισλόκ
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
13.06.20
Τορπέντο Ζόντινο
Ντιναμό Μπρεστ
Η
06.06.20
Σλατσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
29.05.20
Τορπέντο Ζόντινο
Σμολέβιτσι
Ν
21.05.20
Νέμαν
Τορπέντο Ζόντινο
Η
15.05.20
Τορπέντο Ζόντινο
Γκοροντέγια
Ν
09.05.20
Σλάβια Μοζίρ
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
02.05.20
Μινσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
26.04.20
Τορπέντο Ζόντινο
Ρουχ
Ι
18.04.20
ΜΠΑΤΕ
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
11.04.20
Τορπέντο Ζόντινο
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
03.04.20
Ντιναμό Μινσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Η
27.03.20
Τορπέντο Ζόντινο
Μπελσίνα
Ν
19.03.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Ν

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
ΜΠΑΤΕ
25 15 4 6 54:28 49
2
Νέμαν
26 14 5 7 34:23 47
3
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
24 13 7 4 43:14 46
4
Ισλόκ
25 13 3 9 39:35 42
5
Τορπέντο Ζόντινο
25 11 8 6 39:31 41
6
Ρουχ
25 10 9 6 46:27 39
7
Ντιναμό Μινσκ
25 12 3 10 30:22 39
8
Ντιναμό Μπρεστ
23 12 2 9 43:30 38
9
Ενερτζέτικ-BGU
25 10 5 10 34:36 35
10
Βιτέμπσκ
26 8 10 8 25:30 34
11
Μινσκ
25 9 4 12 34:45 31
12
Σλάβια Μοζίρ
23 7 7 9 31:42 28
13
Γκοροντέγια
26 6 6 14 22:42 24
14
Σλατσκ
24 7 3 14 27:46 24
15
Μπελσίνα
24 5 5 14 27:45 20
16
Σμολέβιτσι
25 3 5 17 25:57 14
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ισλόκ
5 4 1 0 13:8 13
2
ΜΠΑΤΕ
5 4 0 1 13:7 12
3
Ρουχ
5 3 1 1 19:7 10
4
Μπελσίνα
5 3 1 1 12:7 10
5
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 3 0 2 10:5 9
6
Νέμαν
5 3 0 2 9:7 9
7
Ντιναμό Μπρεστ
5 3 0 2 11:8 9
8
Μινσκ
5 3 0 2 10:5 9
9
Ντιναμό Μινσκ
5 3 0 2 8:8 9
10
Τορπέντο Ζόντινο
5 2 2 1 11:8 8
11
Βιτέμπσκ
5 1 2 2 3:8 5
12
Ενερτζέτικ-BGU
5 1 2 2 7:6 5
13
Σλάβια Μοζίρ
5 1 2 2 7:10 5
14
Γκοροντέγια
5 1 1 3 4:10 4
15
Σλατσκ
5 1 0 4 6:15 3
16
Σμολέβιτσι
5 0 0 5 4:19 0
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ισλόκ
12 8 2 2 22:13 26
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
12 8 2 2 27:5 26
3
Νέμαν
13 8 2 3 18:9 26
4
Ντιναμό Μινσκ
13 8 1 4 14:9 25
5
Τορπέντο Ζόντινο
13 7 3 3 18:14 24
6
ΜΠΑΤΕ
13 7 3 3 25:13 24
7
Βιτέμπσκ
13 6 5 2 15:10 23
8
Μινσκ
12 6 2 4 20:20 20
9
Ντιναμό Μπρεστ
11 6 1 4 21:15 19
10
Ενερτζέτικ-BGU
12 5 3 4 23:22 18
11
Ρουχ
13 4 4 5 20:19 16
12
Σλάβια Μοζίρ
11 4 4 3 14:15 16
13
Σλατσκ
13 4 3 6 16:19 15
14
Γκοροντέγια
13 3 4 6 13:20 13
15
Σμολέβιτσι
12 3 2 7 16:30 11
16
Μπελσίνα
12 2 2 8 13:25 8
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
12 8 1 3 29:15 25
2
Ρουχ
12 6 5 1 26:8 23
3
Νέμαν
13 6 3 4 16:14 21
4
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
12 5 5 2 16:9 20
5
Ντιναμό Μπρεστ
12 6 1 5 22:15 19
6
Τορπέντο Ζόντινο
12 4 5 3 21:17 17
7
Ενερτζέτικ-BGU
13 5 2 6 11:14 17
8
Ισλόκ
13 5 1 7 17:22 16
9
Ντιναμό Μινσκ
12 4 2 6 16:13 14
10
Σλάβια Μοζίρ
12 3 3 6 17:27 12
11
Μπελσίνα
12 3 3 6 14:20 12
12
Βιτέμπσκ
13 2 5 6 10:20 11
13
Μινσκ
13 3 2 8 14:25 11
14
Γκοροντέγια
13 3 2 8 9:22 11
15
Σλατσκ
11 3 0 8 11:27 9
16
Σμολέβιτσι
13 0 3 10 9:27 3
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;