0:3
Σμολέβιτσι — Σλάβια Μοζίρ Ο αγώνας έληξε 22 Νοεμβρίου 2020

Στοίχημα στο Σμολέβιτσι — Σλάβια Μοζίρ

22 Νοεμβρίου 2020, 13:00 (EET)
22 Νοεμβρίου 2020, 13:00 (EET) Ο αγώνας έληξε
Σμολέβιτσι
0 : 3
Σλάβια Μοζίρ
Γήπεδο: Ozerny (Smolevichi, Belarus)
Διαιτητής: Anton Lashuk

Συνθέσεις

Σμολέβιτσι

Alexey Mikhailov
υπηρεσιακός προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Νικίτα Λαζόφσκι
τ 5 -18
Έντουαρντ Ζεβρενόφ
α 24 0
Μουταλίπ Αλιμπεκόφ
α 23 0
Ivan Shavel
α 2 0
Ανατόλι Μακάροφ
μ 26 3
Αλεξάντρ Τζιγκέρο
μ 23 5
Αλεξάντρ Αλεξάντροβιτς
μ 18 0
Andrey Potapenko
μ 7 0
Valeri Bocherov
μ 6 0
Maxim Savostikov
μ 5 0
Leonid Khankevich
ε 13 3
Αναπληρωματικοί
Dzhemal Kurshubadze
τ 5 -20
Nikita Khalimonchik
α 9 0
Kirill Rodionov
α 7 0
Maksim Kovel
α 7 0
Γκλεμπ Γκουρμπάν
α 4 0
Safi Ilyaz
α 2 0
Nikita Demchenko
μ 11 0
Anton Bogdanov
μ 4 0
Vladislav Savko
μ 0 0
Alexander Chizh
ε 2 0
Δε θα παίξουν
Κονσταντίν Κοτόφ
μ 12 0
Βλάντισλαβ Λοζκίν
ε 10 3
Yaroslav Makushinskiy
α 6 0
Πάβελ Σαντόφσκι
μ 1 0
Σλάβια Μοζίρ

Mikhail Martinovich
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Μιχαήλ Μπαρανόφσκι
τ 19 -34
Ιγκόρ Τίμονιουκ
α 19 0
Γιούρι Νεντασκόφσκι
α 18 1
Ιγκόρ Ποταπόφ
α 17 0
Σεμέν Σεστιλόφσκι
α 4 1
Γκλεμπ Σεφτσένκο
μ 22 2
Αντρέι Τσουκλέι
μ 18 4
Μαξίμ Σλιούσαρ
μ 17 6
Εβγκένι Μπαρσουκόφ
μ 10 0
Φράνσις Ναρ
ε 27 6
Νικίτα Μελνικόφ
ε 19 3
Αναπληρωματικοί
Νικολάι Ρομανιούκ
τ 9 -14
Βλάντισλαβ Ζουκ
α 24 2
Γιούρι Πάντια
α 23 0
Ιγκόρ Γκοστρόφ
μ 21 0
Marko Stojanovic
μ 3 0
Guido Ratto
μ 1 0
Ντένις Τετέ
ε 21 4
Islam Tlupov
ε 7 2
Ντμίτρι Κρικοσέεβ
ε 2 0
Vladislav Poloz
ε 0 0
Δε θα παίξουν
Αλεξάντρ Κοτλιάροφ
ε 19 1
Βλαντισλάβ Μαλκέβιτς
α 16 2
Αλεξάντρ Ραέφσκι
μ 13 0
Ιλία Βασίλεβιτς
ε 10 0
Victor Mudrac
α 7 0
Κιρίλ Παβλιουτσένκο
α 4 0
Danila Sokol
τ 0 0

Νέα

Αρχική ενδεκάδα
Αρχική ενδεκάδα
56 λεπτά πριν τον αγώνα
Δημοσιεύθηκαν οι αρχικές ενδεκάδες.
See above.
Εμφάνιση όλων

Αποδόσεις

Στοιχηματική 1 × 2 U 2.5 O 2.5
5.65
4.80
1.44
2.55
1.45

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2020
19.06.20
Σλάβια Μοζίρ
Σμολέβιτσι

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Σμολέβιτσι
07.11.20
Σμολέβιτσι
Νέμαν
Η
24.10.20
Γκοροντέγια
Σμολέβιτσι
Η
18.10.20
Σμολέβιτσι
Τορπέντο Ζόντινο
Η
02.10.20
Ντιναμό Μινσκ
Σμολέβιτσι
Η
28.09.20
Μινσκ
Σμολέβιτσι
Η
23.09.20
Σμολέβιτσι
Μινσκ
Η
18.09.20
Σμολέβιτσι
Ρουχ
Η
12.09.20
ΜΠΑΤΕ
Σμολέβιτσι
Η
22.08.20
Ενερτζέτικ-BGU
Σμολέβιτσι
Η
01.08.20
Σμολέβιτσι
Μπελσίνα
Η
26.07.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Σμολέβιτσι
Η
18.07.20
Βιτέμπσκ
Σμολέβιτσι
Η
10.07.20
Σμολέβιτσι
Ισλόκ
Ν
03.07.20
Σμολέβιτσι
Ντιναμό Μπρεστ
Ι
26.06.20
Σμολέβιτσι
Σλατσκ
Ν
19.06.20
Σλάβια Μοζίρ
Σμολέβιτσι
Η
13.06.20
Νέμαν
Σμολέβιτσι
Η
05.06.20
Σμολέβιτσι
Γκοροντέγια
Ν
29.05.20
Τορπέντο Ζόντινο
Σμολέβιτσι
Η
17.05.20
Ρουχ
Σμολέβιτσι
Ι
10.05.20
Σμολέβιτσι
ΜΠΑΤΕ
Η
01.05.20
Σμολέβιτσι
Ενερτζέτικ-BGU
Η
24.04.20
Σμολέβιτσι
Ντιναμό Μινσκ
Η
17.04.20
Μπελσίνα
Σμολέβιτσι
Ι
12.04.20
Σμολέβιτσι
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ι
05.04.20
Σμολέβιτσι
Βιτέμπσκ
Η
29.03.20
Ισλόκ
Σμολέβιτσι
Η
20.03.20
Ντιναμό Μπρεστ
Σμολέβιτσι
Ι
Σλάβια Μοζίρ
08.11.20
Σλάβια Μοζίρ
Ντιναμό Μινσκ
Η
04.11.20
Σλάβια Μοζίρ
Μπελσίνα
Ι
31.10.20
Σλάβια Μοζίρ
Ντιναμό Μπρεστ
Ι
25.10.20
Νέμαν
Σλάβια Μοζίρ
Ν
21.10.20
Μινσκ
Σλάβια Μοζίρ
Η
26.09.20
Γκοροντέγια
Σλάβια Μοζίρ
Ι
20.09.20
Σλάβια Μοζίρ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ν
13.09.20
Τορπέντο Ζόντινο
Σλάβια Μοζίρ
Η
23.08.20
Σλάβια Μοζίρ
Βιτέμπσκ
Ι
01.08.20
Σλάβια Μοζίρ
Ισλόκ
Η
24.07.20
Ρουχ
Σλάβια Μοζίρ
Ι
11.07.20
ΜΠΑΤΕ
Σλάβια Μοζίρ
Ι
03.07.20
Σλάβια Μοζίρ
Σλατσκ
Ν
26.06.20
Ενερτζέτικ-BGU
Σλάβια Μοζίρ
Η
19.06.20
Σλάβια Μοζίρ
Σμολέβιτσι
Ν
13.06.20
Ντιναμό Μινσκ
Σλάβια Μοζίρ
Η
06.06.20
Σλάβια Μοζίρ
Νέμαν
Η
30.05.20
Μπελσίνα
Σλάβια Μοζίρ
Ν
22.05.20
Σλάβια Μοζίρ
Γκοροντέγια
Ι
16.05.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Σλάβια Μοζίρ
Η
09.05.20
Σλάβια Μοζίρ
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
03.05.20
Βιτέμπσκ
Σλάβια Μοζίρ
Ν
25.04.20
Σλάβια Μοζίρ
Μινσκ
Η
18.04.20
Ισλόκ
Σλάβια Μοζίρ
Η
13.04.20
Σλάβια Μοζίρ
Ρουχ
Ι
04.04.20
Ντιναμό Μπρεστ
Σλάβια Μοζίρ
Ν
28.03.20
Σλάβια Μοζίρ
ΜΠΑΤΕ
Ν
22.03.20
Σλατσκ
Σλάβια Μοζίρ
Η

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
ΜΠΑΤΕ
28 16 6 6 60:32 54
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
28 15 8 5 51:18 53
3
Νέμαν
28 15 5 8 39:26 50
4
Τορπέντο Ζόντινο
28 14 8 6 50:35 50
5
Ντιναμό Μπρεστ
28 15 3 10 56:38 48
6
Ντιναμό Μινσκ
28 15 3 10 35:23 48
7
Ισλόκ
28 13 5 10 45:42 44
8
Ρουχ
28 10 11 7 49:33 41
9
Ενερτζέτικ-BGU
28 11 5 12 40:41 38
10
Μινσκ
28 11 4 13 41:51 37
11
Βιτέμπσκ
28 8 11 9 26:33 35
12
Σλάβια Μοζίρ
28 8 9 11 36:48 33
13
Γκοροντέγια
28 8 6 14 27:42 30
14
Σλατσκ
28 8 3 17 31:54 27
15
Μπελσίνα
28 5 6 17 31:59 21
16
Σμολέβιτσι
28 3 5 20 27:69 14
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ντιναμό Μινσκ
5 5 0 0 8:2 15
2
Τορπέντο Ζόντινο
5 4 0 1 14:6 12
3
Ντιναμό Μπρεστ
5 3 1 1 13:8 10
4
Γκοροντέγια
5 3 1 1 8:4 10
5
Νέμαν
5 3 0 2 8:4 9
6
Μινσκ
5 3 0 2 10:9 9
7
ΜΠΑΤΕ
5 2 2 1 11:9 8
8
Ρουχ
5 2 2 1 14:6 8
9
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 2 1 2 8:5 7
10
Σλατσκ
5 2 0 3 6:9 6
11
Ισλόκ
5 1 3 1 9:9 6
12
Σλάβια Μοζίρ
5 1 2 2 5:6 5
13
Βιτέμπσκ
5 1 2 2 3:5 5
14
Ενερτζέτικ-BGU
5 1 1 3 7:7 4
15
Μπελσίνα
5 0 2 3 5:15 2
16
Σμολέβιτσι
5 0 0 5 4:16 0
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ντιναμό Μινσκ
14 9 1 4 17:10 28
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
14 8 3 3 28:7 27
3
Τορπέντο Ζόντινο
14 8 3 3 22:15 27
4
ΜΠΑΤΕ
14 8 3 3 28:14 27
5
Ισλόκ
14 8 3 3 27:19 27
6
Νέμαν
14 8 2 4 19:11 26
7
Ντιναμό Μπρεστ
14 8 1 5 31:21 25
8
Βιτέμπσκ
14 6 6 2 15:10 24
9
Μινσκ
14 7 2 5 23:23 23
10
Ενερτζέτικ-BGU
14 5 3 6 24:26 18
11
Σλάβια Μοζίρ
14 4 6 4 16:18 18
12
Ρουχ
14 4 5 5 21:20 17
13
Γκοροντέγια
14 4 4 6 17:20 16
14
Σλατσκ
14 4 3 7 16:20 15
15
Σμολέβιτσι
14 3 2 9 18:38 11
16
Μπελσίνα
14 2 2 10 15:35 8
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
14 8 3 3 32:18 27
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
14 7 5 2 23:11 26
3
Ρουχ
14 6 6 2 28:13 24
4
Νέμαν
14 7 3 4 20:15 24
5
Ντιναμό Μπρεστ
14 7 2 5 25:17 23
6
Τορπέντο Ζόντινο
14 6 5 3 28:20 23
7
Ντιναμό Μινσκ
14 6 2 6 18:13 20
8
Ενερτζέτικ-BGU
14 6 2 6 16:15 20
9
Ισλόκ
14 5 2 7 18:23 17
10
Σλάβια Μοζίρ
14 4 3 7 20:30 15
11
Μινσκ
14 4 2 8 18:28 14
12
Γκοροντέγια
14 4 2 8 10:22 14
13
Μπελσίνα
14 3 4 7 16:24 13
14
Σλατσκ
14 4 0 10 15:34 12
15
Βιτέμπσκ
14 2 5 7 11:23 11
16
Σμολέβιτσι
14 0 3 11 9:31 3
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;
Συμβουλή: Πληκτρολογήστε «@» πριν από το όνομα χρήστη για να βρείτε το χρήστη
Ακύρωση