1:1
Ενερτζέτικ-BGU — Ισλόκ Ο αγώνας έληξε 26 Σεπτεμβρίου 2020
Ο επόμενος αγώνας μεταξύ των δύο ομάδων
3 Ιουλίου, 16:00

Στοίχημα στο Ενερτζέτικ-BGU — Ισλόκ

26 Σεπτεμβρίου 2020, 14:00 (EEST)
26 Σεπτεμβρίου 2020, 14:00 (EEST) Ο αγώνας έληξε
Ενερτζέτικ-BGU
1 : 1
Ισλόκ
Γήπεδο: Gorodskoy (Molodechno, Belarus)
Διαιτητής: Viktor Shimusik

Συνθέσεις

Ενερτζέτικ-BGU

Vladimir Belyavski
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Artem Makavchik
τ 2 -2
Ντμίτρι Γκιρς
α 20 2
Δανιήλ Μιροσνίκοβ
α 16 1
Αρτέμ Σοκόλ
α 15 0
Αλεξέι Νόσκο
μ 23 1
Τζέρεμι Μαβατού
μ 23 0
Αΐκ Μουσαχάγκιαν
μ 19 1
Αλεξάντρ Σβίρεπα
μ 18 1
Ντούσαν Μπάκιτς
μ 18 6
Mikhail Bashilov
μ 6 0
Σακμπόζ Ουμάροφ
ε 23 3
Αναπληρωματικοί
Αρτούρ Λέσκο
τ 11 -12
Αρτέμ Σκουρντιούκ
α 20 0
German Osnov
α 3 0
Βασίλι Σόβπελ
μ 18 2
Βλαντισλάβ Μουχαμέντοφ
μ 3 1
Humoyonmirzo Iminov
μ 1 0
Βίκτορ Ντίας
μ 1 0
Daniil Vigovsky
μ 0 0
Δε θα παίξουν
Εβγκένι Γιουντσιτς
α 18 3
Τζούνιορ Αρεμένγκε
ε 14 0
Ντένις Σαντόφσκι
τ 11 -20
Oleg Skvira
μ 1 0
Ισλόκ

Vitali Zhukovski
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Γιεγόρ Κάτκεβιτς
τ 23 -32
Σεργκέι Καρπόβιτς
α 24 0
Γκόντφρεϊ Μπίτοκ Στέφεν
α 21 2
Αλεξέι Γιανουσκέβιτς
α 16 1
Πάβελ Ρίμπακ
α 10 0
Όλεγκ Πατότσκι
μ 24 0
Ολεξάντρ Παπούς
μ 20 0
Ντμίτρι Γιουσόφ
μ 8 4
Μομό Γιανσανέ
ε 22 7
Ντμίτρι Κομαρόβσκι
ε 22 6
Αλεξάντερ Μακάς
ε 19 7
Αναπληρωματικοί
Βλάντισλαβ Βασιλιούτσεκ
τ 1 -2
Ολουβασούν Αντεγκμπολά
α 4 0
Σεμέν Λάζαρτσικ
α 1 0
Vadim Melnyk
μ 7 0
Ρομάν Λισόφσκι
μ 4 0
Nikita Yereminok
μ 0 0
Ντμίτρι Μποροντίν
μ 0 0
Dmitri Nekrashevich
ε 2 0
Nivaldo Ferreira
ε 0 0
Δε θα παίξουν
Σεργκέι Κοντσεβόι
α 22 0
Νικολάι Γιανούς
ε 19 9
Σάντρο Τσβέιμπα
μ 17 0
Αλεξάντρ Μπίτσενοκ
μ 13 0
Ιγκόρ Κουζμένοκ
α 10 2
Βλάντισλαβ Γκλίνσκι
α 3 0
Denis Firago
ε 1 0
Yan Vergeichik
τ 0 0
Αμπντουλραζάκ Γιουσούφ
μ 0 0

Νέα

Αρχική ενδεκάδα
Αρχική ενδεκάδα
41 λεπτά πριν τον αγώνα
Δημοσιεύθηκαν οι αρχικές ενδεκάδες.
See above.
Εμφάνιση όλων

Αποδόσεις

Στοιχηματική 1 × 2 U 2.5 O 2.5
3.60
3.55
1.93
2.12
1.65

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2020
23.05.20
Ισλόκ
Ενερτζέτικ-BGU
Πρέμιερ Λιγκ 2019
22.09.19
Ενερτζέτικ-BGU
Ισλόκ
1
:
2
Κύπελλο Λευκορωσίας 2019-2020
03.08.19
Ενερτζέτικ-BGU
Ισλόκ
2
:
3
Πρέμιερ Λιγκ 2019
11.05.19
Ισλόκ
Ενερτζέτικ-BGU
2
:
1

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Ενερτζέτικ-BGU
19.09.20
Ντιναμό Μπρεστ
Ενερτζέτικ-BGU
Η
22.08.20
Ενερτζέτικ-BGU
Σμολέβιτσι
Ν
08.08.20
Ενερτζέτικ-BGU
Νέμαν
Ι
02.08.20
Γκοροντέγια
Ενερτζέτικ-BGU
Ι
26.07.20
Ενερτζέτικ-BGU
Τορπέντο Ζόντινο
Η
19.07.20
Μινσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Η
12.07.20
Ενερτζέτικ-BGU
Ρουχ
Η
04.07.20
ΜΠΑΤΕ
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
26.06.20
Ενερτζέτικ-BGU
Σλάβια Μοζίρ
Ν
20.06.20
Ντιναμό Μινσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Ι
14.06.20
Ενερτζέτικ-BGU
Μπελσίνα
Η
07.06.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Η
31.05.20
Ενερτζέτικ-BGU
Βιτέμπσκ
Ι
23.05.20
Ισλόκ
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
16.05.20
Ενερτζέτικ-BGU
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
08.05.20
Σλατσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
01.05.20
Σμολέβιτσι
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
24.04.20
Νέμαν
Ενερτζέτικ-BGU
Η
16.04.20
Ενερτζέτικ-BGU
Γκοροντέγια
Η
11.04.20
Τορπέντο Ζόντινο
Ενερτζέτικ-BGU
Η
05.04.20
Ενερτζέτικ-BGU
Μινσκ
Ν
27.03.20
Ρουχ
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
19.03.20
Ενερτζέτικ-BGU
ΜΠΑΤΕ
Ν
Ισλόκ
20.09.20
Ισλόκ
Ντιναμό Μινσκ
Ν
13.09.20
Μπελσίνα
Ισλόκ
Ν
21.08.20
Ισλόκ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ν
07.08.20
Βιτέμπσκ
Ισλόκ
Ν
01.08.20
Σλάβια Μοζίρ
Ισλόκ
Ν
25.07.20
Ισλόκ
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
17.07.20
Σλατσκ
Ισλόκ
Η
10.07.20
Σμολέβιτσι
Ισλόκ
Η
04.07.20
Νέμαν
Ισλόκ
Η
28.06.20
Γκοροντέγια
Ισλόκ
Ν
20.06.20
Ισλόκ
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
12.06.20
Μινσκ
Ισλόκ
Ν
06.06.20
Ισλόκ
Ρουχ
Ι
31.05.20
ΜΠΑΤΕ
Ισλόκ
Η
23.05.20
Ισλόκ
Ενερτζέτικ-BGU
Η
17.05.20
Ντιναμό Μινσκ
Ισλόκ
Η
10.05.20
Ισλόκ
Μπελσίνα
Ν
03.05.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ισλόκ
Η
26.04.20
Ισλόκ
Βιτέμπσκ
Ν
18.04.20
Ισλόκ
Σλάβια Μοζίρ
Ν
12.04.20
Ντιναμό Μπρεστ
Ισλόκ
Η
05.04.20
Ισλόκ
Σλατσκ
Η
29.03.20
Ισλόκ
Σμολέβιτσι
Ν
21.03.20
Ισλόκ
Νέμαν
Ν

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
ΜΠΑΤΕ
24 15 4 5 52:24 49
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
24 13 7 4 43:14 46
3
Νέμαν
24 13 5 6 33:22 44
4
Τορπέντο Ζόντινο
24 11 8 5 39:30 41
5
Ισλόκ
24 13 2 9 38:34 41
6
Ρουχ
24 9 9 6 41:27 36
7
Ντιναμό Μπρεστ
22 11 2 9 39:28 35
8
Ενερτζέτικ-BGU
23 10 4 9 33:34 34
9
Ντιναμό Μινσκ
23 10 3 10 27:21 33
10
Βιτέμπσκ
24 7 10 7 24:29 31
11
Μινσκ
23 8 4 11 31:42 28
12
Σλάβια Μοζίρ
22 7 6 9 30:41 27
13
Σλατσκ
22 6 3 13 25:40 21
14
Γκοροντέγια
24 5 5 14 20:41 20
15
Μπελσίνα
24 5 5 14 27:45 20
16
Σμολέβιτσι
23 3 5 15 23:53 14
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ισλόκ
5 5 0 0 16:9 15
2
ΜΠΑΤΕ
5 4 0 1 13:6 12
3
Τορπέντο Ζόντινο
5 3 2 0 14:9 11
4
Ρουχ
5 3 1 1 15:7 10
5
Μινσκ
5 3 1 1 12:6 10
6
Μπελσίνα
5 3 1 1 12:7 10
7
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 3 0 2 10:5 9
8
Ντιναμό Μπρεστ
5 3 0 2 8:6 9
9
Νέμαν
5 2 1 2 9:9 7
10
Ντιναμό Μινσκ
5 2 0 3 6:8 6
11
Ενερτζέτικ-BGU
5 1 2 2 8:9 5
12
Σλάβια Μοζίρ
5 1 2 2 9:12 5
13
Βιτέμπσκ
5 0 2 3 4:11 2
14
Γκοροντέγια
5 0 1 4 3:11 1
15
Σμολέβιτσι
5 0 0 5 3:22 0
16
Σλατσκ
5 0 0 5 4:13 0
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ισλόκ
12 8 2 2 22:13 26
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
12 8 2 2 27:5 26
3
Νέμαν
12 8 2 2 18:8 26
4
Τορπέντο Ζόντινο
12 7 3 2 18:13 24
5
ΜΠΑΤΕ
12 7 3 2 23:9 24
6
Βιτέμπσκ
12 5 5 2 14:10 20
7
Ντιναμό Μπρεστ
11 6 1 4 21:15 19
8
Ντιναμό Μινσκ
11 6 1 4 11:8 19
9
Ενερτζέτικ-BGU
11 5 2 4 22:21 17
10
Μινσκ
11 5 2 4 18:19 17
11
Σλάβια Μοζίρ
11 4 4 3 14:15 16
12
Ρουχ
12 3 4 5 15:19 13
13
Γκοροντέγια
12 3 3 6 12:19 12
14
Σλατσκ
12 3 3 6 14:18 12
15
Σμολέβιτσι
12 3 2 7 16:30 11
16
Μπελσίνα
12 2 2 8 13:25 8
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
12 8 1 3 29:15 25
2
Ρουχ
12 6 5 1 26:8 23
3
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
12 5 5 2 16:9 20
4
Νέμαν
12 5 3 4 15:14 18
5
Τορπέντο Ζόντινο
12 4 5 3 21:17 17
6
Ενερτζέτικ-BGU
12 5 2 5 11:13 17
7
Ντιναμό Μπρεστ
11 5 1 5 18:13 16
8
Ισλόκ
12 5 0 7 16:21 15
9
Ντιναμό Μινσκ
12 4 2 6 16:13 14
10
Μπελσίνα
12 3 3 6 14:20 12
11
Βιτέμπσκ
12 2 5 5 10:19 11
12
Σλάβια Μοζίρ
11 3 2 6 16:26 11
13
Μινσκ
12 3 2 7 13:23 11
14
Σλατσκ
10 3 0 7 11:22 9
15
Γκοροντέγια
12 2 2 8 8:22 8
16
Σμολέβιτσι
11 0 3 8 7:23 3
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;