2:3
Ενερτζέτικ-BGU — Ντιναμό Μινσκ Ο αγώνας έληξε 22 Νοεμβρίου 2020

Στοίχημα στο Ενερτζέτικ-BGU — Ντιναμό Μινσκ

22 Νοεμβρίου 2020, 13:00 (EET)
22 Νοεμβρίου 2020, 13:00 (EET) Ο αγώνας έληξε
Ενερτζέτικ-BGU
2 : 3
Ντιναμό Μινσκ
Γήπεδο: Gorodskoy (Molodechno, Belarus)
Διαιτητής: Andrey Vasilevich

Συνθέσεις

Ενερτζέτικ-BGU

Vladimir Belyavski
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Ντένις Σαντόφσκι
τ 11 -20
Εβγκένι Γιουντσιτς
α 22 5
Δανιήλ Μιροσνίκοβ
α 21 1
Αρτέμ Σοκόλ
α 20 0
Αλεξέι Νόσκο
μ 27 1
Τζέρεμι Μαβατού
μ 26 1
Αΐκ Μουσαχάγκιαν
μ 23 3
Αλεξάντρ Σβίρεπα
μ 23 1
Ντούσαν Μπάκιτς
μ 23 7
Mikhail Bashilov
μ 10 0
Humoyonmirzo Iminov
μ 6 0
Αναπληρωματικοί
Αρτούρ Λέσκο
τ 12 -13
Artem Makavchik
τ 6 -8
Ντμίτρι Γκιρς
α 24 2
Αρτέμ Σκουρντιούκ
α 23 0
Βασίλι Σόβπελ
μ 23 2
Andrey Rylach
μ 2 0
Mani Bi Dje Arno
μ 1 0
Daniil Vigovsky
μ 0 0
Σακμπόζ Ουμάροφ
ε 28 4
Δε θα παίξουν
Βλαντισλάβ Μουχαμέντοφ
μ 3 1
Βίκτορ Ντίας
μ 2 0
Oleg Skvira
μ 1 0
Ντιναμό Μινσκ

Leonid Kuchuk
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Evgeniy Pomazan
τ 11 -10
Αρτέμ Σουκότσκι
α 23 0
Μαξίμ Σβετσόφ
α 21 0
Μίχα Γκοροπέφτσεκ
α 20 2
Ιγκόρ Σιτόφ
α 17 1
Αντρέι Μπατςούλα
α 11 0
Σεργκέι Ματβειτσούκ
α 10 0
Αλεξέι Ριός
μ 23 0
Μιχάλι Κοσλόφ
μ 19 2
Βλάντισλαβ Κλιμόβιτς
ε 27 4
Εβγκένι Σικάφκα
ε 26 10
Αναπληρωματικοί
Μαξίμ Πλοτνίκοφ
τ 14 -11
Ντόμινικ Ντίνγκα
α 24 1
Ιβάν Μπακάρ
μ 27 7
Έντγκαρ Ολεκνόβιτς
μ 24 0
Αλεξέι Μπουτάρεβιτς
μ 4 0
Roman Davyskiba
μ 2 0
Gleb Rovdo
ε 1 0
Δε θα παίξουν
Μάρκο Παβλόφσκι
μ 13 0
Βλάντιμιρ Κβαστσίμσκι
ε 10 3
Araujo da Silva Silas
μ 7 0
Ντμίτρι Μπιλόνογκ
μ 6 0
Daniil Shapko
τ 2 0
Αλεξάντρ Τσίζ
α 1 0
Κονσταντίν Ρούντενοκ
τ 1 -2

Νέα

Αρχική ενδεκάδα
Αρχική ενδεκάδα
54 λεπτά πριν τον αγώνα
Δημοσιεύθηκαν οι αρχικές ενδεκάδες.
See above.
Εμφάνιση όλων

Αποδόσεις

Στοιχηματική 1 × 2 U 2.5 O 2.5
5.50
4.25
1.51
2.07
1.68

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2020
20.06.20
Ντιναμό Μινσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Πρέμιερ Λιγκ 2019
26.10.19
Ενερτζέτικ-BGU
Ντιναμό Μινσκ
3
:
3
16.06.19
Ντιναμό Μινσκ
Ενερτζέτικ-BGU
6
:
1

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Ενερτζέτικ-BGU
08.11.20
Μπελσίνα
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
01.11.20
Ενερτζέτικ-BGU
Σλατσκ
Η
25.10.20
Ενερτζέτικ-BGU
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Η
17.10.20
Βιτέμπσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Η
26.09.20
Ενερτζέτικ-BGU
Ισλόκ
Ι
19.09.20
Ντιναμό Μπρεστ
Ενερτζέτικ-BGU
Η
22.08.20
Ενερτζέτικ-BGU
Σμολέβιτσι
Ν
08.08.20
Ενερτζέτικ-BGU
Νέμαν
Ι
02.08.20
Γκοροντέγια
Ενερτζέτικ-BGU
Ι
26.07.20
Ενερτζέτικ-BGU
Τορπέντο Ζόντινο
Η
19.07.20
Μινσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Η
12.07.20
Ενερτζέτικ-BGU
Ρουχ
Η
04.07.20
ΜΠΑΤΕ
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
26.06.20
Ενερτζέτικ-BGU
Σλάβια Μοζίρ
Ν
20.06.20
Ντιναμό Μινσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Ι
14.06.20
Ενερτζέτικ-BGU
Μπελσίνα
Η
07.06.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Η
31.05.20
Ενερτζέτικ-BGU
Βιτέμπσκ
Ι
23.05.20
Ισλόκ
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
16.05.20
Ενερτζέτικ-BGU
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
08.05.20
Σλατσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
01.05.20
Σμολέβιτσι
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
24.04.20
Νέμαν
Ενερτζέτικ-BGU
Η
16.04.20
Ενερτζέτικ-BGU
Γκοροντέγια
Η
11.04.20
Τορπέντο Ζόντινο
Ενερτζέτικ-BGU
Η
05.04.20
Ενερτζέτικ-BGU
Μινσκ
Ν
27.03.20
Ρουχ
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
19.03.20
Ενερτζέτικ-BGU
ΜΠΑΤΕ
Ν
Ντιναμό Μινσκ
08.11.20
Σλάβια Μοζίρ
Ντιναμό Μινσκ
Ν
24.10.20
Ντιναμό Μινσκ
Μπελσίνα
Ν
18.10.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ντιναμό Μινσκ
Ν
02.10.20
Ντιναμό Μινσκ
Σμολέβιτσι
Ν
27.09.20
Ντιναμό Μινσκ
Βιτέμπσκ
Ν
20.09.20
Ισλόκ
Ντιναμό Μινσκ
Η
12.09.20
Ντιναμό Μινσκ
Ντιναμό Μπρεστ
Η
21.08.20
Σλατσκ
Ντιναμό Μινσκ
Ν
01.08.20
Νέμαν
Ντιναμό Μινσκ
Η
25.07.20
Ντιναμό Μινσκ
Γκοροντέγια
Ν
19.07.20
Τορπέντο Ζόντινο
Ντιναμό Μινσκ
Ι
12.07.20
Ντιναμό Μινσκ
Μινσκ
Ν
05.07.20
Ρουχ
Ντιναμό Μινσκ
Η
27.06.20
ΜΠΑΤΕ
Ντιναμό Μινσκ
Ν
20.06.20
Ντιναμό Μινσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Ι
13.06.20
Ντιναμό Μινσκ
Σλάβια Μοζίρ
Ν
07.06.20
Μπελσίνα
Ντιναμό Μινσκ
Ν
30.05.20
Ντιναμό Μινσκ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Η
23.05.20
Βιτέμπσκ
Ντιναμό Μινσκ
Ι
17.05.20
Ντιναμό Μινσκ
Ισλόκ
Ν
10.05.20
Ντιναμό Μπρεστ
Ντιναμό Μινσκ
Η
02.05.20
Ντιναμό Μινσκ
Σλατσκ
Η
24.04.20
Σμολέβιτσι
Ντιναμό Μινσκ
Ν
16.04.20
Ντιναμό Μινσκ
Νέμαν
Ν
11.04.20
Γκοροντέγια
Ντιναμό Μινσκ
Η
03.04.20
Ντιναμό Μινσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
28.03.20
Μινσκ
Ντιναμό Μινσκ
Η
20.03.20
Ντιναμό Μινσκ
Ρουχ
Η

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
ΜΠΑΤΕ
28 16 6 6 60:32 54
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
28 15 8 5 51:18 53
3
Νέμαν
28 15 5 8 39:26 50
4
Τορπέντο Ζόντινο
28 14 8 6 50:35 50
5
Ντιναμό Μπρεστ
28 15 3 10 56:38 48
6
Ντιναμό Μινσκ
28 15 3 10 35:23 48
7
Ισλόκ
28 13 5 10 45:42 44
8
Ρουχ
28 10 11 7 49:33 41
9
Ενερτζέτικ-BGU
28 11 5 12 40:41 38
10
Μινσκ
28 11 4 13 41:51 37
11
Βιτέμπσκ
28 8 11 9 26:33 35
12
Σλάβια Μοζίρ
28 8 9 11 36:48 33
13
Γκοροντέγια
28 8 6 14 27:42 30
14
Σλατσκ
28 8 3 17 31:54 27
15
Μπελσίνα
28 5 6 17 31:59 21
16
Σμολέβιτσι
28 3 5 20 27:69 14
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ντιναμό Μινσκ
5 5 0 0 8:2 15
2
Τορπέντο Ζόντινο
5 4 0 1 14:6 12
3
Ντιναμό Μπρεστ
5 3 1 1 13:8 10
4
Γκοροντέγια
5 3 1 1 8:4 10
5
Νέμαν
5 3 0 2 8:4 9
6
Μινσκ
5 3 0 2 10:9 9
7
ΜΠΑΤΕ
5 2 2 1 11:9 8
8
Ρουχ
5 2 2 1 14:6 8
9
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 2 1 2 8:5 7
10
Σλατσκ
5 2 0 3 6:9 6
11
Ισλόκ
5 1 3 1 9:9 6
12
Σλάβια Μοζίρ
5 1 2 2 5:6 5
13
Βιτέμπσκ
5 1 2 2 3:5 5
14
Ενερτζέτικ-BGU
5 1 1 3 7:7 4
15
Μπελσίνα
5 0 2 3 5:15 2
16
Σμολέβιτσι
5 0 0 5 4:16 0
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ντιναμό Μινσκ
14 9 1 4 17:10 28
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
14 8 3 3 28:7 27
3
Τορπέντο Ζόντινο
14 8 3 3 22:15 27
4
ΜΠΑΤΕ
14 8 3 3 28:14 27
5
Ισλόκ
14 8 3 3 27:19 27
6
Νέμαν
14 8 2 4 19:11 26
7
Ντιναμό Μπρεστ
14 8 1 5 31:21 25
8
Βιτέμπσκ
14 6 6 2 15:10 24
9
Μινσκ
14 7 2 5 23:23 23
10
Ενερτζέτικ-BGU
14 5 3 6 24:26 18
11
Σλάβια Μοζίρ
14 4 6 4 16:18 18
12
Ρουχ
14 4 5 5 21:20 17
13
Γκοροντέγια
14 4 4 6 17:20 16
14
Σλατσκ
14 4 3 7 16:20 15
15
Σμολέβιτσι
14 3 2 9 18:38 11
16
Μπελσίνα
14 2 2 10 15:35 8
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
14 8 3 3 32:18 27
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
14 7 5 2 23:11 26
3
Ρουχ
14 6 6 2 28:13 24
4
Νέμαν
14 7 3 4 20:15 24
5
Ντιναμό Μπρεστ
14 7 2 5 25:17 23
6
Τορπέντο Ζόντινο
14 6 5 3 28:20 23
7
Ντιναμό Μινσκ
14 6 2 6 18:13 20
8
Ενερτζέτικ-BGU
14 6 2 6 16:15 20
9
Ισλόκ
14 5 2 7 18:23 17
10
Σλάβια Μοζίρ
14 4 3 7 20:30 15
11
Μινσκ
14 4 2 8 18:28 14
12
Γκοροντέγια
14 4 2 8 10:22 14
13
Μπελσίνα
14 3 4 7 16:24 13
14
Σλατσκ
14 4 0 10 15:34 12
15
Βιτέμπσκ
14 2 5 7 11:23 11
16
Σμολέβιτσι
14 0 3 11 9:31 3
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;
Συμβουλή: Πληκτρολογήστε «@» πριν από το όνομα χρήστη για να βρείτε το χρήστη
Ακύρωση