2:4
Ντιναμό Μινσκ — Ντιναμό Μπρεστ Ο αγώνας έληξε 12 Σεπτεμβρίου 2020
Ο επόμενος αγώνας μεταξύ των δύο ομάδων
14 Αυγούστου, 16:00

Στοίχημα στο Ντιναμό Μινσκ — Ντιναμό Μπρεστ

12 Σεπτεμβρίου 2020, 20:00 (EEST)
12 Σεπτεμβρίου 2020, 20:00 (EEST) Ο αγώνας έληξε
Ντιναμό Μινσκ
2 : 4
Ντιναμό Μπρεστ
Γήπεδο: Ντινάμο (Μινσκ, Λευκορωσία)
Διαιτητής: Amin Kurgheli

Συνθέσεις

Ντιναμό Μινσκ

Leonid Kuchuk
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Evgeniy Pomazan
τ 6 -3
Ντόμινικ Ντίνγκα
α 17 0
Αρτέμ Σουκότσκι
α 16 0
Ιγκόρ Σιτόφ
α 11 0
Σεργκέι Ματβειτσούκ
α 5 0
Αντρέι Μπατςούλα
α 4 0
Μιχάλι Κοσλόφ
μ 13 1
Αλεξέι Μπουτάρεβιτς
μ 1 0
Βλάντισλαβ Κλιμόβιτς
ε 20 2
Κιρίλ Βεργέιτσικ
ε 10 1
Βλάντιμιρ Κβαστσίμσκι
ε 3 1
Αναπληρωματικοί
Daniil Shapko
τ 2 0
Μίχα Γκοροπέφτσεκ
α 18 2
Μαξίμ Σβετσόφ
α 18 0
Ιβάν Μπακάρ
μ 20 5
Αλεξέι Ριός
μ 18 0
Araujo da Silva Silas
μ 5 0
Ντμίτρι Μποροντίν
μ 5 0
Roman Davyskiba
μ 0 0
Εβγκένι Σικάφκα
ε 21 8
Gleb Rovdo
ε 0 0
Δε θα παίξουν
Έντγκαρ Ολεκνόβιτς
μ 19 0
Μάρκο Παβλόφσκι
μ 13 0
Κάρλο Μπρούσιτς
α 12 2
Μαξίμ Πλοτνίκοφ
τ 12 -10
Ντμίτρι Μπιλόνογκ
μ 6 0
Αλεξάντρ Τσίζ
α 1 0
Κονσταντίν Ρούντενοκ
τ 1 -2
Denis Shpakovsky
τ 0 0
Ντιναμό Μπρεστ

Serghei Kovalchuk
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Σεργκέι Ιγκνάτοβιτς
τ 10 -12
Αλεξάντερ Πάβλοβετς
α 17 1
Κίκι Γκάμπι
α 16 3
Κιρίλ Πετσένιν
α 13 0
Αρτιόμ Μπίκοφ
μ 18 0
Πάβελ Σαβίτσκι
μ 17 5
Σεργκέι Κισλιάκ
μ 16 3
Ρομάν Γιουζέπτσουκ
μ 15 1
Σεργκέι Κρίβετς
μ 10 0
Μιχαήλ Γκόρντεντσουκ
ε 19 5
Αμπντουλάϊ Ντιαλό
ε 4 0
Αναπληρωματικοί
Gleb Tretsiak
τ 0 0
Ολέγκ Βερατσίλα
α 15 0
Μαξίμ Βίτους
α 9 0
Kirill Chernook
μ 0 0
Maxim Kovalchuk
μ 0 0
Ντενίς Λάπτεφ
ε 16 6
Maksim Lotysh
ε 0 0
Δε θα παίξουν
Αρτέμ Μιλέφσκι
ε 20 4
Ολεξάντρ Νόγιοκ
μ 16 1
Πάβελ Παβλιουτσένκο
τ 11 -13
Γιεβχέν Χατσερίντι
α 9 0
Παβέλ Σεντκό
μ 4 0
Έλις Μπακάι
μ 3 0
Νταβίντ Τε
μ 3 0

Νέα

Αρχική ενδεκάδα
Αρχική ενδεκάδα
57 λεπτά πριν τον αγώνα
Δημοσιεύθηκαν οι αρχικές ενδεκάδες.
See above.
Εμφάνιση όλων

Αποδόσεις

Στοιχηματική 1 × 2 U 2.5 O 2.5
2.07
3.40
3.30
1.78
1.93

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2020
10.05.20
Ντιναμό Μπρεστ
Ντιναμό Μινσκ
Πρέμιερ Λιγκ 2019
01.12.19
Ντιναμό Μινσκ
Ντιναμό Μπρεστ
1
:
3
14.07.19
Ντιναμό Μπρεστ
Ντιναμό Μινσκ
1
:
2
Πρέμιερ Λιγκ 2018
28.10.18
Ντιναμό Μινσκ
Ντιναμό Μπρεστ
1
:
1
13.06.18
Ντιναμό Μπρεστ
Ντιναμό Μινσκ
1
:
1
Πρέμιερ Λιγκ 2017
22.09.17
Ντιναμό Μπρεστ
Ντιναμό Μινσκ
1
:
0
14.05.17
Ντιναμό Μινσκ
Ντιναμό Μπρεστ
1
:
0
Πρέμιερ Λιγκ 2016
15.10.16
Ντιναμό Μινσκ
Ντιναμό Μπρεστ
2
:
1
04.06.16
Ντιναμό Μπρεστ
Ντιναμό Μινσκ
1
:
4
Πρέμιερ Λιγκ 2015
05.10.15
Ντιναμό Μινσκ
Ντιναμό Μπρεστ
4
:
1
Περισσότεροι αγώνες

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Ντιναμό Μινσκ
21.08.20
Σλατσκ
Ντιναμό Μινσκ
Ν
01.08.20
Νέμαν
Ντιναμό Μινσκ
Η
25.07.20
Ντιναμό Μινσκ
Γκοροντέγια
Ν
19.07.20
Τορπέντο Ζόντινο
Ντιναμό Μινσκ
Ι
12.07.20
Ντιναμό Μινσκ
Μινσκ
Ν
05.07.20
Ρουχ
Ντιναμό Μινσκ
Η
27.06.20
ΜΠΑΤΕ
Ντιναμό Μινσκ
Ν
20.06.20
Ντιναμό Μινσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Ι
13.06.20
Ντιναμό Μινσκ
Σλάβια Μοζίρ
Ν
07.06.20
Μπελσίνα
Ντιναμό Μινσκ
Ν
30.05.20
Ντιναμό Μινσκ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Η
23.05.20
Βιτέμπσκ
Ντιναμό Μινσκ
Ι
17.05.20
Ντιναμό Μινσκ
Ισλόκ
Ν
10.05.20
Ντιναμό Μπρεστ
Ντιναμό Μινσκ
Η
02.05.20
Ντιναμό Μινσκ
Σλατσκ
Η
24.04.20
Σμολέβιτσι
Ντιναμό Μινσκ
Ν
16.04.20
Ντιναμό Μινσκ
Νέμαν
Ν
11.04.20
Γκοροντέγια
Ντιναμό Μινσκ
Η
03.04.20
Ντιναμό Μινσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
28.03.20
Μινσκ
Ντιναμό Μινσκ
Η
20.03.20
Ντιναμό Μινσκ
Ρουχ
Η
Ντιναμό Μπρεστ
21.08.20
Ντιναμό Μπρεστ
Μπελσίνα
Η
06.08.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ντιναμό Μπρεστ
Η
31.07.20
Ντιναμό Μπρεστ
Βιτέμπσκ
Ν
25.07.20
Ισλόκ
Ντιναμό Μπρεστ
Η
03.07.20
Σμολέβιτσι
Ντιναμό Μπρεστ
Ι
27.06.20
Νέμαν
Ντιναμό Μπρεστ
Η
20.06.20
Ντιναμό Μπρεστ
Γκοροντέγια
Ν
13.06.20
Τορπέντο Ζόντινο
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
06.06.20
Ντιναμό Μπρεστ
Μινσκ
Ν
31.05.20
Ρουχ
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
20.05.20
Ντιναμό Μπρεστ
ΜΠΑΤΕ
Η
16.05.20
Ενερτζέτικ-BGU
Ντιναμό Μπρεστ
Η
10.05.20
Ντιναμό Μπρεστ
Ντιναμό Μινσκ
Ν
03.05.20
Μπελσίνα
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
25.04.20
Ντιναμό Μπρεστ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Η
18.04.20
Βιτέμπσκ
Ντιναμό Μπρεστ
Η
12.04.20
Ντιναμό Μπρεστ
Ισλόκ
Ν
04.04.20
Ντιναμό Μπρεστ
Σλάβια Μοζίρ
Η
28.03.20
Σλατσκ
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
20.03.20
Ντιναμό Μπρεστ
Σμολέβιτσι
Ι

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
23 13 7 3 43:13 46
2
ΜΠΑΤΕ
23 14 4 5 49:23 46
3
Νέμαν
23 12 5 6 31:22 41
4
Τορπέντο Ζόντινο
22 9 8 5 32:27 35
5
Ισλόκ
22 11 2 9 33:31 35
6
Ενερτζέτικ-BGU
22 10 4 8 32:32 34
7
Ρουχ
23 8 9 6 35:27 33
8
Ντιναμό Μινσκ
21 10 3 8 24:15 33
9
Βιτέμπσκ
23 7 9 7 23:28 30
10
Ντιναμό Μπρεστ
20 9 2 9 33:25 29
11
Μινσκ
21 7 4 10 27:40 25
12
Σλάβια Μοζίρ
20 6 6 8 27:37 24
13
Σλατσκ
21 6 3 12 24:37 21
14
Γκοροντέγια
23 5 5 13 19:38 20
15
Μπελσίνα
22 5 4 13 24:41 19
16
Σμολέβιτσι
21 3 5 13 23:43 14
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 4 0 1 14:4 12
2
ΜΠΑΤΕ
5 4 0 1 16:5 12
3
Ισλόκ
5 4 0 1 14:8 12
4
Ντιναμό Μινσκ
5 3 1 1 4:2 10
5
Μπελσίνα
5 3 0 2 10:6 9
6
Τορπέντο Ζόντινο
5 2 3 0 11:7 9
7
Ρουχ
5 2 2 1 12:10 8
8
Μινσκ
5 2 1 2 8:11 7
9
Νέμαν
5 2 1 2 8:9 7
10
Σλάβια Μοζίρ
5 1 3 1 10:10 6
11
Ενερτζέτικ-BGU
5 1 2 2 8:9 5
12
Ντιναμό Μπρεστ
5 1 1 3 5:8 4
13
Βιτέμπσκ
5 1 1 3 5:10 4
14
Σλατσκ
5 1 0 4 5:11 3
15
Γκοροντέγια
5 0 1 4 2:9 1
16
Σμολέβιτσι
5 0 0 5 3:17 0
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
12 8 2 2 27:5 26
2
ΜΠΑΤΕ
12 7 3 2 23:9 24
3
Ισλόκ
11 7 2 2 20:12 23
4
Νέμαν
11 7 2 2 16:8 23
5
Τορπέντο Ζόντινο
11 6 3 2 14:11 21
6
Ντιναμό Μινσκ
10 6 1 3 9:4 19
7
Βιτέμπσκ
11 5 4 2 13:9 19
8
Ενερτζέτικ-BGU
11 5 2 4 22:21 17
9
Μινσκ
11 5 2 4 18:19 17
10
Ντιναμό Μπρεστ
10 5 1 4 19:14 16
11
Σλάβια Μοζίρ
10 3 4 3 13:15 13
12
Ρουχ
12 3 4 5 15:19 13
13
Γκοροντέγια
11 3 3 5 11:16 12
14
Σλατσκ
11 3 3 5 13:15 12
15
Σμολέβιτσι
10 3 2 5 16:20 11
16
Μπελσίνα
11 2 2 7 11:22 8
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
11 7 1 3 26:14 22
2
Ρουχ
11 5 5 1 20:8 20
3
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
11 5 5 1 16:8 20
4
Νέμαν
12 5 3 4 15:14 18
5
Ενερτζέτικ-BGU
11 5 2 4 10:11 17
6
Ντιναμό Μινσκ
11 4 2 5 15:11 14
7
Τορπέντο Ζόντινο
11 3 5 3 18:16 14
8
Ντιναμό Μπρεστ
10 4 1 5 14:11 13
9
Ισλόκ
11 4 0 7 13:19 12
10
Σλάβια Μοζίρ
10 3 2 5 14:22 11
11
Βιτέμπσκ
12 2 5 5 10:19 11
12
Μπελσίνα
11 3 2 6 13:19 11
13
Σλατσκ
10 3 0 7 11:22 9
14
Μινσκ
10 2 2 6 9:21 8
15
Γκοροντέγια
12 2 2 8 8:22 8
16
Σμολέβιτσι
11 0 3 8 7:23 3
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;