3:1
Ντιναμό Μινσκ — Μπελσίνα Ο αγώνας έληξε 24 Οκτωβρίου 2020
Ο επόμενος αγώνας για την Ντιναμό Μινσκ
14 Μαΐου, 20:00

Στοίχημα στο Ντιναμό Μινσκ — Μπελσίνα

24 Οκτωβρίου 2020, 18:30 (EEST)
24 Οκτωβρίου 2020, 18:30 (EEST) Ο αγώνας έληξε
Ντιναμό Μινσκ
3 : 1
Μπελσίνα
Γήπεδο: Ντινάμο (Μινσκ, Λευκορωσία)
Διαιτητής: Amin Kurgheli

Συνθέσεις

Ντιναμό Μινσκ

Leonid Kuchuk
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Evgeniy Pomazan
τ 9 -9
Ντόμινικ Ντίνγκα
α 22 1
Αρτέμ Σουκότσκι
α 21 0
Μίχα Γκοροπέφτσεκ
α 19 2
Ιγκόρ Σιτόφ
α 15 0
Αντρέι Μπατςούλα
α 9 0
Ιβάν Μπακάρ
μ 25 7
Έντγκαρ Ολεκνόβιτς
μ 23 0
Αλεξέι Ριός
μ 21 0
Αλεξέι Μπουτάρεβιτς
μ 3 0
Βλάντισλαβ Κλιμόβιτς
ε 25 3
Αναπληρωματικοί
Μαξίμ Πλοτνίκοφ
τ 14 -11
Daniil Shapko
τ 2 0
Μαξίμ Σβετσόφ
α 20 0
Σεργκέι Ματβειτσούκ
α 8 0
Roman Davyskiba
μ 2 0
Βλάντιμιρ Κβαστσίμσκι
ε 8 1
Gleb Rovdo
ε 0 0
Δε θα παίξουν
Εβγκένι Σικάφκα
ε 25 10
Μιχάλι Κοσλόφ
μ 18 2
Μάρκο Παβλόφσκι
μ 13 0
Araujo da Silva Silas
μ 7 0
Ντμίτρι Μπιλόνογκ
μ 6 0
Αλεξάντρ Τσίζ
α 1 0
Κονσταντίν Ρούντενοκ
τ 1 -2
Μπελσίνα

Dmitri Migas
υπηρεσιακός προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Αλεξέι Καριτόνοβιτς
τ 15 -23
Βλάντισλαβ Γιασουκέβιτς
α 22 0
Εβγκένι Κιρίσοφ
α 10 0
Ντένις Κοβαλέφσκι
α 4 0
Στάνισλαβ Σαζονόβιτς
α 0 0
Σαμουέλ Οντεγιόμπο
μ 23 0
Dmitriy Rekish
μ 19 3
Βλάντισλαβ Σολανόβιτς
μ 19 1
Πάβελ Μπορντούκοφ
μ 15 1
Λεονίντ Κοβέλ
ε 24 9
Vladislav Shpitalnaya
ε 0 0
Αναπληρωματικοί
Pavel Okhremchuk
τ 0 0
Σεργκέι Γκλέμπκο
μ 21 4
Ντένις Λεβίτσκι
μ 7 1
Ντμίτρι Λεμπέντεφ
μ 5 0
Roman Vorobejj
μ 0 0
Egor Chernishov
ε 0 0
Evgeny Butakov
ε 0 0
Δε θα παίξουν
Ρομάν Σαλίμοφ
μ 20 4
Κονσταντίν Κουτσίνσκι
α 19 0
Ντανίλα Νετσάεφ
α 16 1
Μαξίμ Γκρεκ
α 10 0
Σεργκέι Τουράνοκ
τ 9 -22
Γκερμάν Μπαρκόφσκι
ε 5 0
Pavel Kudryashov
ε 2 0

Νέα

Αρχική ενδεκάδα
Αρχική ενδεκάδα
18 λεπτά πριν τον αγώνα
Δημοσιεύθηκαν οι αρχικές ενδεκάδες.
See above.
Εμφάνιση όλων

Αποδόσεις

Στοιχηματική 1 × 2 U 2.5 O 2.5
1.30
4.70
10.00
1.87
1.83

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2020
07.06.20
Μπελσίνα
Ντιναμό Μινσκ
Πρέμιερ Λιγκ 2016
29.10.16
Ντιναμό Μινσκ
Μπελσίνα
3
:
1
15.06.16
Μπελσίνα
Ντιναμό Μινσκ
1
:
2
Πρέμιερ Λιγκ 2015
31.10.15
Ντιναμό Μινσκ
Μπελσίνα
0
:
0
27.06.15
Μπελσίνα
Ντιναμό Μινσκ
0
:
2
Πρέμιερ Λιγκ 2014
12.07.14
Μπελσίνα
Ντιναμό Μινσκ
0
:
1
14.05.14
Ντιναμό Μινσκ
Μπελσίνα
4
:
1
Πρέμιερ Λιγκ 2013
18.08.13
Ντιναμό Μινσκ
Μπελσίνα
2
:
0
22.05.13
Μπελσίνα
Ντιναμό Μινσκ
1
:
1
Πρέμιερ Λιγκ 2012
15.09.12
Μπελσίνα
Ντιναμό Μινσκ
0
:
2
Περισσότεροι αγώνες

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Ντιναμό Μινσκ
18.10.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ντιναμό Μινσκ
Ν
02.10.20
Ντιναμό Μινσκ
Σμολέβιτσι
Ν
27.09.20
Ντιναμό Μινσκ
Βιτέμπσκ
Ν
20.09.20
Ισλόκ
Ντιναμό Μινσκ
Η
12.09.20
Ντιναμό Μινσκ
Ντιναμό Μπρεστ
Η
21.08.20
Σλατσκ
Ντιναμό Μινσκ
Ν
01.08.20
Νέμαν
Ντιναμό Μινσκ
Η
25.07.20
Ντιναμό Μινσκ
Γκοροντέγια
Ν
19.07.20
Τορπέντο Ζόντινο
Ντιναμό Μινσκ
Ι
12.07.20
Ντιναμό Μινσκ
Μινσκ
Ν
05.07.20
Ρουχ
Ντιναμό Μινσκ
Η
27.06.20
ΜΠΑΤΕ
Ντιναμό Μινσκ
Ν
20.06.20
Ντιναμό Μινσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Ι
13.06.20
Ντιναμό Μινσκ
Σλάβια Μοζίρ
Ν
07.06.20
Μπελσίνα
Ντιναμό Μινσκ
Ν
30.05.20
Ντιναμό Μινσκ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Η
23.05.20
Βιτέμπσκ
Ντιναμό Μινσκ
Ι
17.05.20
Ντιναμό Μινσκ
Ισλόκ
Ν
10.05.20
Ντιναμό Μπρεστ
Ντιναμό Μινσκ
Η
02.05.20
Ντιναμό Μινσκ
Σλατσκ
Η
24.04.20
Σμολέβιτσι
Ντιναμό Μινσκ
Ν
16.04.20
Ντιναμό Μινσκ
Νέμαν
Ν
11.04.20
Γκοροντέγια
Ντιναμό Μινσκ
Η
03.04.20
Ντιναμό Μινσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
28.03.20
Μινσκ
Ντιναμό Μινσκ
Η
20.03.20
Ντιναμό Μινσκ
Ρουχ
Η
Μπελσίνα
19.09.20
Βιτέμπσκ
Μπελσίνα
Ι
13.09.20
Μπελσίνα
Ισλόκ
Η
21.08.20
Ντιναμό Μπρεστ
Μπελσίνα
Ν
06.08.20
Μπελσίνα
Σλατσκ
Ν
01.08.20
Σμολέβιτσι
Μπελσίνα
Ν
25.07.20
Μπελσίνα
Νέμαν
Η
17.07.20
Γκοροντέγια
Μπελσίνα
Η
11.07.20
Μπελσίνα
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
05.07.20
Μινσκ
Μπελσίνα
Ι
28.06.20
Ρουχ
Μπελσίνα
Η
21.06.20
Μπελσίνα
ΜΠΑΤΕ
Η
14.06.20
Ενερτζέτικ-BGU
Μπελσίνα
Ν
07.06.20
Μπελσίνα
Ντιναμό Μινσκ
Η
30.05.20
Μπελσίνα
Σλάβια Μοζίρ
Η
22.05.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Μπελσίνα
Η
17.05.20
Μπελσίνα
Βιτέμπσκ
Ι
10.05.20
Ισλόκ
Μπελσίνα
Η
03.05.20
Μπελσίνα
Ντιναμό Μπρεστ
Η
26.04.20
Σλατσκ
Μπελσίνα
Η
17.04.20
Μπελσίνα
Σμολέβιτσι
Ι
10.04.20
Νέμαν
Μπελσίνα
Ι
03.04.20
Μπελσίνα
Γκοροντέγια
Η
27.03.20
Τορπέντο Ζόντινο
Μπελσίνα
Η
22.03.20
Μπελσίνα
Μινσκ
Η

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
ΜΠΑΤΕ
27 16 5 6 59:31 53
2
Νέμαν
26 14 5 7 34:23 47
3
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
25 13 7 5 43:15 46
4
Ντιναμό Μπρεστ
25 14 2 9 51:33 44
5
Τορπέντο Ζόντινο
26 12 8 6 43:32 44
6
Ισλόκ
26 13 4 9 41:37 43
7
Ντιναμό Μινσκ
26 13 3 10 31:22 42
8
Ρουχ
26 10 9 7 48:32 39
9
Ενερτζέτικ-BGU
25 10 5 10 34:36 35
10
Βιτέμπσκ
27 8 10 9 26:33 34
11
Μινσκ
26 10 4 12 36:46 34
12
Σλάβια Μοζίρ
24 7 7 10 32:44 28
13
Γκοροντέγια
27 7 6 14 26:42 27
14
Σλατσκ
25 7 3 15 28:49 24
15
Μπελσίνα
24 5 5 14 27:45 20
16
Σμολέβιτσι
27 3 5 19 26:65 14
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ντιναμό Μπρεστ
5 5 0 0 18:8 15
2
Ισλόκ
5 3 2 0 12:8 11
3
Τορπέντο Ζόντινο
5 3 1 1 12:6 10
4
ΜΠΑΤΕ
5 3 1 1 15:10 10
5
Μπελσίνα
5 3 1 1 12:7 10
6
Ρουχ
5 3 0 2 18:9 9
7
Νέμαν
5 3 0 2 9:7 9
8
Ντιναμό Μινσκ
5 3 0 2 7:7 9
9
Μινσκ
5 3 0 2 9:6 9
10
Γκοροντέγια
5 2 1 2 7:7 7
11
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 2 0 3 8:6 6
12
Ενερτζέτικ-BGU
5 1 2 2 7:6 5
13
Σλάβια Μοζίρ
5 1 2 2 6:8 5
14
Βιτέμπσκ
5 1 1 3 3:10 4
15
Σλατσκ
5 1 0 4 5:14 3
16
Σμολέβιτσι
5 0 0 5 3:16 0
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
14 8 3 3 28:14 27
2
Ισλόκ
13 8 3 2 24:15 27
3
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
13 8 2 3 27:6 26
4
Νέμαν
13 8 2 3 18:9 26
5
Ντιναμό Μπρεστ
13 8 1 4 29:18 25
6
Ντιναμό Μινσκ
13 8 1 4 14:9 25
7
Τορπέντο Ζόντινο
13 7 3 3 18:14 24
8
Βιτέμπσκ
13 6 5 2 15:10 23
9
Μινσκ
13 7 2 4 22:21 23
10
Ενερτζέτικ-BGU
12 5 3 4 23:22 18
11
Ρουχ
13 4 4 5 20:19 16
12
Σλάβια Μοζίρ
11 4 4 3 14:15 16
13
Γκοροντέγια
14 4 4 6 17:20 16
14
Σλατσκ
13 4 3 6 16:19 15
15
Σμολέβιτσι
13 3 2 8 17:34 11
16
Μπελσίνα
12 2 2 8 13:25 8
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
13 8 2 3 31:17 26
2
Ρουχ
13 6 5 2 28:13 23
3
Νέμαν
13 6 3 4 16:14 21
4
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
12 5 5 2 16:9 20
5
Τορπέντο Ζόντινο
13 5 5 3 25:18 20
6
Ντιναμό Μπρεστ
12 6 1 5 22:15 19
7
Ντιναμό Μινσκ
13 5 2 6 17:13 17
8
Ενερτζέτικ-BGU
13 5 2 6 11:14 17
9
Ισλόκ
13 5 1 7 17:22 16
10
Σλάβια Μοζίρ
13 3 3 7 18:29 12
11
Μπελσίνα
12 3 3 6 14:20 12
12
Βιτέμπσκ
14 2 5 7 11:23 11
13
Μινσκ
13 3 2 8 14:25 11
14
Γκοροντέγια
13 3 2 8 9:22 11
15
Σλατσκ
12 3 0 9 12:30 9
16
Σμολέβιτσι
14 0 3 11 9:31 3
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;