3:1
Ντιναμό Μπρεστ — Σλατσκ Ο αγώνας έληξε 22 Οκτωβρίου 2020
Ο επόμενος αγώνας μεταξύ των δύο ομάδων
11 Σεπτεμβρίου, 16:00

Στοίχημα στο Ντιναμό Μπρεστ — Σλατσκ

22 Οκτωβρίου 2020, 17:00 (EEST)
22 Οκτωβρίου 2020, 17:00 (EEST) Ο αγώνας έληξε
Ντιναμό Μπρεστ
3 : 1
Σλατσκ
Γήπεδο: Regional Sport Complex Brestsky (Brest, Belarus)
Διαιτητής: Ντενίς Σερμπακόφ

Συνθέσεις

Ντιναμό Μπρεστ

Serghei Kovalchuk
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Πάβελ Παβλιουτσένκο
τ 11 -13
Κίκι Γκάμπι
α 19 3
Κιρίλ Πετσένιν
α 17 1
Ολέγκ Βερατσίλα
α 16 0
Γιεβχέν Χατσερίντι
α 11 0
Ρομάν Γιουζέπτσουκ
μ 18 1
Ολεξάντρ Νόγιοκ
μ 17 2
Σεργκέι Κρίβετς
μ 14 2
Νταβίντ Τε
μ 6 0
Μιχαήλ Γκόρντεντσουκ
ε 23 6
Ντενίς Λάπτεφ
ε 20 7
Αναπληρωματικοί
Σεργκέι Ιγκνάτοβιτς
τ 14 -19
Μαξίμ Βίτους
α 12 0
Παβέλ Σεντκό
μ 7 1
Έλις Μπακάι
μ 4 0
Maxim Kovalchuk
μ 0 0
Αρτέμ Μιλέφσκι
ε 21 4
Αμπντουλάϊ Ντιαλό
ε 5 3
Δε θα παίξουν
Αρτιόμ Μπίκοφ
μ 21 0
Πάβελ Σαβίτσκι
μ 20 9
Σεργκέι Κισλιάκ
μ 20 4
Σλατσκ

Aleksandr Brazevich
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Ιλία Μπράνοβετς
τ 4 -7
Σουλειμάν Κοαντά
α 21 3
Αλεξάντρ Ανιουκέβιτς
α 16 0
Ρομάν Κριβούλκιν
α 15 0
Εβγκένι Βέλικο
α 14 0
Ιλία Ραστσένια
α 1 0
Γιούρι Κοζλόφ
μ 17 2
Σεργκέι Ρούσακ
μ 3 0
Αμπντολούλ Γκαφάρ
ε 19 5
Dmiytij Sasin
ε 3 0
Artem Ponikarov
ε 2 0
Αναπληρωματικοί
Ilya Mamay
τ 0 0
Kirill Aloyan
α 1 0
Andrei Rum
α 0 0
Vitaliy Zaprudskih
α 0 0
Μοχάμεντ Ουμάρ Μπάλα
μ 21 4
Vladislav Sychev
μ 1 0
Andrei Kren
μ 0 0
Kirill Kladko
μ 0 0
Mikhail Sachkovki
μ 0 0
Αρτέμ Σερντιούκ
ε 21 5
Δε θα παίξουν
Ιγκόρ Σεμένοφ
μ 22 4
Μπόρις Πανκρατόφ
τ 20 -39
Γιούρι Τετερένκο
μ 16 0
Βιτάλι Τρουλίμπο
μ 15 0
Σεργκέι Τσεμποτάεφ
α 15 0
Μαράτ Μπουράεφ
μ 14 1
Ντραμέιν Σαλού
μ 13 1
Ιγκόρ Μπόμπκο
μ 8 0
Πάβελ Ζουέβιτς
ε 4 0
Evgeni Apanasovich
ε 3 0

Νέα

Αρχική ενδεκάδα
Αρχική ενδεκάδα
54 λεπτά πριν τον αγώνα
Δημοσιεύθηκαν οι αρχικές ενδεκάδες.
See above.
Εμφάνιση όλων

Αποδόσεις

Στοιχηματική 1 × 2 U 2.5 O 2.5
1.18
7.50
10.00
3.30
1.28

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2020
28.03.20
Σλατσκ
Ντιναμό Μπρεστ
Πρέμιερ Λιγκ 2019
20.10.19
Ντιναμό Μπρεστ
Σλατσκ
3
:
2
02.06.19
Σλατσκ
Ντιναμό Μπρεστ
1
:
3
Πρέμιερ Λιγκ 2018
30.09.18
Ντιναμό Μπρεστ
Σλατσκ
4
:
0
23.05.18
Σλατσκ
Ντιναμό Μπρεστ
1
:
1
Πρέμιερ Λιγκ 2017
16.09.17
Σλατσκ
Ντιναμό Μπρεστ
1
:
0
10.05.17
Ντιναμό Μπρεστ
Σλατσκ
0
:
0
Πρέμιερ Λιγκ 2016
23.10.16
Ντιναμό Μπρεστ
Σλατσκ
0
:
0
09.06.16
Σλατσκ
Ντιναμό Μπρεστ
0
:
1
Πρέμιερ Λιγκ 2015
19.09.15
Σλατσκ
Ντιναμό Μπρεστ
1
:
1
Περισσότεροι αγώνες

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Ντιναμό Μπρεστ
18.10.20
Ντιναμό Μπρεστ
Ρουχ
Ν
26.09.20
ΜΠΑΤΕ
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
19.09.20
Ντιναμό Μπρεστ
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
12.09.20
Ντιναμό Μινσκ
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
21.08.20
Ντιναμό Μπρεστ
Μπελσίνα
Η
06.08.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ντιναμό Μπρεστ
Η
31.07.20
Ντιναμό Μπρεστ
Βιτέμπσκ
Ν
25.07.20
Ισλόκ
Ντιναμό Μπρεστ
Η
03.07.20
Σμολέβιτσι
Ντιναμό Μπρεστ
Ι
27.06.20
Νέμαν
Ντιναμό Μπρεστ
Η
20.06.20
Ντιναμό Μπρεστ
Γκοροντέγια
Ν
13.06.20
Τορπέντο Ζόντινο
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
06.06.20
Ντιναμό Μπρεστ
Μινσκ
Ν
31.05.20
Ρουχ
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
20.05.20
Ντιναμό Μπρεστ
ΜΠΑΤΕ
Η
16.05.20
Ενερτζέτικ-BGU
Ντιναμό Μπρεστ
Η
10.05.20
Ντιναμό Μπρεστ
Ντιναμό Μινσκ
Ν
03.05.20
Μπελσίνα
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
25.04.20
Ντιναμό Μπρεστ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Η
18.04.20
Βιτέμπσκ
Ντιναμό Μπρεστ
Η
12.04.20
Ντιναμό Μπρεστ
Ισλόκ
Ν
04.04.20
Ντιναμό Μπρεστ
Σλάβια Μοζίρ
Η
28.03.20
Σλατσκ
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
20.03.20
Ντιναμό Μπρεστ
Σμολέβιτσι
Ι
Σλατσκ
16.10.20
Σλατσκ
Μινσκ
Ν
27.09.20
Ρουχ
Σλατσκ
Η
20.09.20
Σλατσκ
ΜΠΑΤΕ
Η
21.08.20
Σλατσκ
Ντιναμό Μινσκ
Η
06.08.20
Μπελσίνα
Σλατσκ
Η
31.07.20
Σλατσκ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Η
24.07.20
Βιτέμπσκ
Σλατσκ
Η
17.07.20
Σλατσκ
Ισλόκ
Ν
03.07.20
Σλάβια Μοζίρ
Σλατσκ
Η
26.06.20
Σμολέβιτσι
Σλατσκ
Η
19.06.20
Σλατσκ
Νέμαν
Η
12.06.20
Γκοροντέγια
Σλατσκ
Η
06.06.20
Σλατσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
01.06.20
Μινσκ
Σλατσκ
Η
23.05.20
Σλατσκ
Ρουχ
Ι
16.05.20
ΜΠΑΤΕ
Σλατσκ
Η
08.05.20
Σλατσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Η
02.05.20
Ντιναμό Μινσκ
Σλατσκ
Ν
26.04.20
Σλατσκ
Μπελσίνα
Ν
17.04.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Σλατσκ
Ν
11.04.20
Σλατσκ
Βιτέμπσκ
Ι
05.04.20
Ισλόκ
Σλατσκ
Ν
28.03.20
Σλατσκ
Ντιναμό Μπρεστ
Η
22.03.20
Σλατσκ
Σλάβια Μοζίρ
Ν

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
ΜΠΑΤΕ
26 15 5 6 56:30 50
2
Νέμαν
26 14 5 7 34:23 47
3
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
25 13 7 5 43:15 46
4
Τορπέντο Ζόντινο
26 12 8 6 43:32 44
5
Ισλόκ
26 13 4 9 41:37 43
6
Ντιναμό Μινσκ
26 13 3 10 31:22 42
7
Ντιναμό Μπρεστ
24 13 2 9 48:32 41
8
Ρουχ
26 10 9 7 48:32 39
9
Ενερτζέτικ-BGU
25 10 5 10 34:36 35
10
Βιτέμπσκ
26 8 10 8 25:30 34
11
Μινσκ
26 10 4 12 36:46 34
12
Σλάβια Μοζίρ
24 7 7 10 32:44 28
13
Γκοροντέγια
26 6 6 14 22:42 24
14
Σλατσκ
24 7 3 14 27:46 24
15
Μπελσίνα
24 5 5 14 27:45 20
16
Σμολέβιτσι
26 3 5 18 26:61 14
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ντιναμό Μπρεστ
5 4 0 1 16:9 12
2
Ισλόκ
5 3 2 0 12:8 11
3
Τορπέντο Ζόντινο
5 3 1 1 12:6 10
4
ΜΠΑΤΕ
5 3 1 1 14:9 10
5
Μπελσίνα
5 3 1 1 12:7 10
6
Ρουχ
5 3 0 2 18:9 9
7
Νέμαν
5 3 0 2 9:7 9
8
Ντιναμό Μινσκ
5 3 0 2 7:7 9
9
Μινσκ
5 3 0 2 9:6 9
10
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 2 0 3 8:6 6
11
Βιτέμπσκ
5 1 2 2 3:8 5
12
Ενερτζέτικ-BGU
5 1 2 2 7:6 5
13
Σλάβια Μοζίρ
5 1 2 2 6:8 5
14
Γκοροντέγια
5 1 1 3 4:10 4
15
Σλατσκ
5 1 0 4 6:15 3
16
Σμολέβιτσι
5 0 0 5 3:18 0
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ισλόκ
13 8 3 2 24:15 27
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
13 8 2 3 27:6 26
3
Νέμαν
13 8 2 3 18:9 26
4
Ντιναμό Μινσκ
13 8 1 4 14:9 25
5
Τορπέντο Ζόντινο
13 7 3 3 18:14 24
6
ΜΠΑΤΕ
13 7 3 3 25:13 24
7
Βιτέμπσκ
13 6 5 2 15:10 23
8
Μινσκ
13 7 2 4 22:21 23
9
Ντιναμό Μπρεστ
12 7 1 4 26:17 22
10
Ενερτζέτικ-BGU
12 5 3 4 23:22 18
11
Ρουχ
13 4 4 5 20:19 16
12
Σλάβια Μοζίρ
11 4 4 3 14:15 16
13
Σλατσκ
13 4 3 6 16:19 15
14
Γκοροντέγια
13 3 4 6 13:20 13
15
Σμολέβιτσι
13 3 2 8 17:34 11
16
Μπελσίνα
12 2 2 8 13:25 8
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
13 8 2 3 31:17 26
2
Ρουχ
13 6 5 2 28:13 23
3
Νέμαν
13 6 3 4 16:14 21
4
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
12 5 5 2 16:9 20
5
Τορπέντο Ζόντινο
13 5 5 3 25:18 20
6
Ντιναμό Μπρεστ
12 6 1 5 22:15 19
7
Ντιναμό Μινσκ
13 5 2 6 17:13 17
8
Ενερτζέτικ-BGU
13 5 2 6 11:14 17
9
Ισλόκ
13 5 1 7 17:22 16
10
Σλάβια Μοζίρ
13 3 3 7 18:29 12
11
Μπελσίνα
12 3 3 6 14:20 12
12
Βιτέμπσκ
13 2 5 6 10:20 11
13
Μινσκ
13 3 2 8 14:25 11
14
Γκοροντέγια
13 3 2 8 9:22 11
15
Σλατσκ
11 3 0 8 11:27 9
16
Σμολέβιτσι
13 0 3 10 9:27 3
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;