Συμβουλή: Πληκτρολογήστε «@» πριν από το όνομα χρήστη για να βρείτε το χρήστη
Ακύρωση

Στοίχημα στο Ντιναμό Μπρεστ — Ρουχ

30 Σεπτεμβρίου 2020, 13:00 (EEST)
30 Σεπτεμβρίου 2020, 13:00 (EEST)
Ντιναμό Μπρεστ
Ρουχ
Προσεχείς αγώνες
Όσο δεν υπάρχουν αποδόσεις για αυτόν τον αγώνα, μπορείτε να επιλέξετε ένα στοίχημα για επερχόμενους αγώνες από αυτή τη διοργάνωση
23 Σεπτεμβρίου Τετ.
Αγώνας Προγνωστικά Εντός Ισοπαλία Εκτός
0 Λεπτομέρειες

Πού να το παίξετε

Θέσεις που πληρώθηκαν από τις στοιχηματικές εταιρίες

Συνθέσεις

Οι αρχικές ενδεκάδες θα ανακοινωθούν περίπου μία ώρα πριν τον αγώνα

Ντιναμό Μπρεστ

Serghei Kovalchuk
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Σεργκέι Ιγκνάτοβιτς
τ 12 -15
Πάβελ Παβλιουτσένκο
τ 11 -13
Alexander Naumovich
τ 0 0
Αλεξάντερ Πάβλοβετς
α 19 1
Κίκι Γκάμπι
α 18 3
Ολέγκ Βερατσίλα
α 16 0
Κιρίλ Πετσένιν
α 15 0
Μαξίμ Βίτους
α 11 0
Γιεβχέν Χατσερίντι
α 9 0
Αρτιόμ Μπίκοφ
μ 20 0
Πάβελ Σαβίτσκι
μ 19 8
Σεργκέι Κισλιάκ
μ 18 3
Ολεξάντρ Νόγιοκ
μ 16 1
Ρομάν Γιουζέπτσουκ
μ 16 1
Σεργκέι Κρίβετς
μ 12 0
Παβέλ Σεντκό
μ 5 0
Νταβίντ Τε
μ 4 0
Μιχαήλ Γκόρντεντσουκ
ε 21 5
Αρτέμ Μιλέφσκι
ε 20 4
Ντενίς Λάπτεφ
ε 18 6
Αμπντουλάϊ Ντιαλό
ε 5 3
Δε θα παίξουν
Έλις Μπακάι
μ 3 0
Ρουχ

Alexander Sednev
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Αλεξάντρ Νετσάεφ
τ 12 -12
Ρομάν Στεπάνοφ
τ 11 -15
Αρτέμ Ντενισένκο
τ 1 0
Ολεξάντρ Μιχούνοφ
α 21 1
Αρτιόμ Ραχμάνοφ
α 19 2
Βιτάλι Γκάτζουτσικ
α 18 0
Ιλία Κολπατσούκ
α 16 1
Αλεξέι Κοφτούν
α 13 1
Γουίλιαμ
α 13 0
Αρτέμ Κοντσεβόι
μ 23 4
Βλάντισλαβ Βασίλιεφ
μ 22 6
Ντένις Γκρετσίκο
μ 21 6
Σεργκέι Τικονόφσκι
μ 15 0
Μαξίμ Κιζ
μ 10 0
Γιάροσλαβ Ορεσκέβιτς
μ 8 1
Savior Nvafor
μ 2 0
Αλεξέι Αντιλέφσκι
μ 2 1
Ιγκόρ Μπογκομόλσκι
ε 17 1
Όλεγκ Νικιφορένκο
ε 13 3
Μπόγκνταν Σαντόφσκι
ε 10 0
Εβγκένι Σεφτσένκο
ε 9 4
Αρτέμ Πετρένκο
ε 7 0
Βλάντισλαβ Μοροζόφ
ε 5 0
Βσέβολοντ Σαντόφσκι
ε 3 3

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2020
31.05.20
Ρουχ
Ντιναμό Μπρεστ
Κύπελλο Λευκορωσίας 2019-2020
27.07.19
Ρουχ
Ντιναμό Μπρεστ
0
:
1

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Ντιναμό Μπρεστ
19.09.20
Ντιναμό Μπρεστ
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
12.09.20
Ντιναμό Μινσκ
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
21.08.20
Ντιναμό Μπρεστ
Μπελσίνα
Η
06.08.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ντιναμό Μπρεστ
Η
31.07.20
Ντιναμό Μπρεστ
Βιτέμπσκ
Ν
25.07.20
Ισλόκ
Ντιναμό Μπρεστ
Η
03.07.20
Σμολέβιτσι
Ντιναμό Μπρεστ
Ι
27.06.20
Νέμαν
Ντιναμό Μπρεστ
Η
20.06.20
Ντιναμό Μπρεστ
Γκοροντέγια
Ν
13.06.20
Τορπέντο Ζόντινο
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
06.06.20
Ντιναμό Μπρεστ
Μινσκ
Ν
31.05.20
Ρουχ
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
20.05.20
Ντιναμό Μπρεστ
ΜΠΑΤΕ
Η
16.05.20
Ενερτζέτικ-BGU
Ντιναμό Μπρεστ
Η
10.05.20
Ντιναμό Μπρεστ
Ντιναμό Μινσκ
Ν
03.05.20
Μπελσίνα
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
25.04.20
Ντιναμό Μπρεστ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Η
18.04.20
Βιτέμπσκ
Ντιναμό Μπρεστ
Η
12.04.20
Ντιναμό Μπρεστ
Ισλόκ
Ν
04.04.20
Ντιναμό Μπρεστ
Σλάβια Μοζίρ
Η
28.03.20
Σλατσκ
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
20.03.20
Ντιναμό Μπρεστ
Σμολέβιτσι
Ι
Ρουχ
18.09.20
Σμολέβιτσι
Ρουχ
Ν
12.09.20
Ρουχ
Νέμαν
Η
22.08.20
Γκοροντέγια
Ρουχ
Ν
08.08.20
Ρουχ
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
02.08.20
Μινσκ
Ρουχ
Ν
24.07.20
Ρουχ
Σλάβια Μοζίρ
Ι
18.07.20
Ρουχ
ΜΠΑΤΕ
Η
12.07.20
Ενερτζέτικ-BGU
Ρουχ
Ν
05.07.20
Ρουχ
Ντιναμό Μινσκ
Ν
28.06.20
Ρουχ
Μπελσίνα
Ν
21.06.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ρουχ
Ι
14.06.20
Ρουχ
Βιτέμπσκ
Η
06.06.20
Ισλόκ
Ρουχ
Ι
31.05.20
Ρουχ
Ντιναμό Μπρεστ
Η
23.05.20
Σλατσκ
Ρουχ
Ι
17.05.20
Ρουχ
Σμολέβιτσι
Ι
09.05.20
Νέμαν
Ρουχ
Ν
02.05.20
Ρουχ
Γκοροντέγια
Ι
26.04.20
Τορπέντο Ζόντινο
Ρουχ
Ι
18.04.20
Ρουχ
Μινσκ
Ν
13.04.20
Σλάβια Μοζίρ
Ρουχ
Ι
04.04.20
ΜΠΑΤΕ
Ρουχ
Η
27.03.20
Ρουχ
Ενερτζέτικ-BGU
Η
20.03.20
Ντιναμό Μινσκ
Ρουχ
Ν

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
ΜΠΑΤΕ
24 15 4 5 52:24 49
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
24 13 7 4 43:14 46
Νέμαν
24 13 5 6 33:22 44
4
Τορπέντο Ζόντινο
24 11 8 5 39:30 41
5
Ισλόκ
24 13 2 9 38:34 41
6
Ρουχ
24 9 9 6 41:27 36
7
Ντιναμό Μπρεστ
22 11 2 9 39:28 35
8
Ενερτζέτικ-BGU
23 10 4 9 33:34 34
9
Ντιναμό Μινσκ
23 10 3 10 27:21 33
10
Βιτέμπσκ
24 7 10 7 24:29 31
11
Σλάβια Μοζίρ
22 7 6 9 30:41 27
12
Μινσκ
22 7 4 11 27:42 25
13
Σλατσκ
22 6 3 13 25:40 21
14
Γκοροντέγια
24 5 5 14 20:41 20
15
Μπελσίνα
24 5 5 14 27:45 20
16
Σμολέβιτσι
22 3 5 14 23:49 14
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ισλόκ
5 5 0 0 16:9 15
2
ΜΠΑΤΕ
5 4 0 1 13:6 12
3
Τορπέντο Ζόντινο
5 3 2 0 14:9 11
4
Ρουχ
5 3 1 1 15:7 10
5
Μπελσίνα
5 3 1 1 12:7 10
6
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 3 0 2 10:5 9
7
Ντιναμό Μπρεστ
5 3 0 2 8:6 9
8
Νέμαν
5 2 1 2 9:9 7
9
Μινσκ
5 2 1 2 8:7 7
10
Ντιναμό Μινσκ
5 2 0 3 6:8 6
11
Ενερτζέτικ-BGU
5 1 2 2 8:9 5
12
Σλάβια Μοζίρ
5 1 2 2 9:12 5
13
Βιτέμπσκ
5 0 2 3 4:11 2
14
Γκοροντέγια
5 0 1 4 3:11 1
15
Σμολέβιτσι
5 0 0 5 3:22 0
16
Σλατσκ
5 0 0 5 4:13 0
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ισλόκ
12 8 2 2 22:13 26
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
12 8 2 2 27:5 26
3
Νέμαν
12 8 2 2 18:8 26
4
Τορπέντο Ζόντινο
12 7 3 2 18:13 24
5
ΜΠΑΤΕ
12 7 3 2 23:9 24
6
Βιτέμπσκ
12 5 5 2 14:10 20
7
Ντιναμό Μπρεστ
11 6 1 4 21:15 19
8
Ντιναμό Μινσκ
11 6 1 4 11:8 19
9
Ενερτζέτικ-BGU
11 5 2 4 22:21 17
10
Μινσκ
11 5 2 4 18:19 17
11
Σλάβια Μοζίρ
11 4 4 3 14:15 16
12
Ρουχ
12 3 4 5 15:19 13
13
Γκοροντέγια
12 3 3 6 12:19 12
14
Σλατσκ
12 3 3 6 14:18 12
15
Σμολέβιτσι
11 3 2 6 16:26 11
16
Μπελσίνα
12 2 2 8 13:25 8
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
12 8 1 3 29:15 25
2
Ρουχ
12 6 5 1 26:8 23
3
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
12 5 5 2 16:9 20
4
Νέμαν
12 5 3 4 15:14 18
5
Τορπέντο Ζόντινο
12 4 5 3 21:17 17
6
Ενερτζέτικ-BGU
12 5 2 5 11:13 17
7
Ντιναμό Μπρεστ
11 5 1 5 18:13 16
8
Ισλόκ
12 5 0 7 16:21 15
9
Ντιναμό Μινσκ
12 4 2 6 16:13 14
10
Μπελσίνα
12 3 3 6 14:20 12
11
Σλάβια Μοζίρ
11 3 2 6 16:26 11
12
Βιτέμπσκ
12 2 5 5 10:19 11
13
Σλατσκ
10 3 0 7 11:22 9
14
Μινσκ
11 2 2 7 9:23 8
15
Γκοροντέγια
12 2 2 8 8:22 8
16
Σμολέβιτσι
11 0 3 8 7:23 3
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;
Χρησιμοποιούμε cookies για την υλοποίηση των υπηρεσιών της ιστοσελίδας μας και για τη συλλογή δεδομένων για να μάθουμε πώς αλληλεπιδρούν οι χρήστες με αυτές. Κάνοντας κλικ στο "Αποδοχή", συναινείτε στη χρήση των cookies. 
Περισσότερα
Αποδοχή