3:1
Ντιναμό Μπρεστ — Νέμαν Ο αγώνας έληξε 28 Νοεμβρίου 2020

Στοίχημα στο Ντιναμό Μπρεστ — Νέμαν

28 Νοεμβρίου 2020, 13:00
28 Νοεμβρίου 2020, 13:00 Ο αγώνας έληξε
Ντιναμό Μπρεστ
3 : 1
Νέμαν
Γήπεδο: Regional Sport Complex Brestsky (Brest, Belarus)
Διαιτητής: Αλεξέι Κουλμπακόφ

Συνθέσεις

Ντιναμό Μπρεστ

Serghei Kovalchuk
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Σεργκέι Ιγκνάτοβιτς
τ 17 -22
Κιρίλ Πετσένιν
α 22 1
Ολέγκ Βερατσίλα
α 20 0
Γιεβχέν Χατσερίντι
α 15 0
Ρομάν Γιουζέπτσουκ
μ 23 1
Σεργκέι Κισλιάκ
μ 23 4
Σεργκέι Κρίβετς
μ 18 3
Νταβίντ Τε
μ 11 1
Μιχαήλ Γκόρντεντσουκ
ε 28 9
Αρτέμ Μιλέφσκι
ε 26 5
Ντενίς Λάπτεφ
ε 25 11
Αναπληρωματικοί
Πάβελ Παβλιουτσένκο
τ 13 -17
Μαξίμ Βίτους
α 14 0
Αρτιόμ Μπίκοφ
μ 22 0
Πάβελ Σαβίτσκι
μ 22 10
Παβέλ Σεντκό
μ 11 1
Έλις Μπακάι
μ 4 0
Maxim Kovalchuk
μ 0 0
Δε θα παίξουν
Κίκι Γκάμπι
α 23 3
Ολεξάντρ Νόγιοκ
μ 22 3
Αμπντουλάϊ Ντιαλό
ε 6 3
Νέμαν

Igor Kovalevich
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Σεργκέι Κουργκάνσκι
τ 11 -9
Αντρέι Βασίλιεφ
α 28 0
Ντάνιελ Στόικοβιτς
α 28 1
Αρτούρ Σλαμπασέβιτς
α 23 0
Αντρέι Γιακίμοφ
μ 29 0
Αλεξέι Λεγκτσλίν
μ 24 0
Γκιόργκι Καντάρια
μ 23 1
Βάλερι Ζουκόφσκι
μ 22 6
Μαξίμ Γιαμπλόνσκι
μ 17 2
Ζόραν Μάρουσιτς
ε 26 10
Ρομάν Πάσεβιτς
ε 3 0
Αναπληρωματικοί
Ντμίτρι Ντούνταρ
τ 19 -17
Artur Malievsky
τ 0 0
Εβγκένι Λέσκο
α 13 0
Όλεγκ Μουρατσέφ
α 7 0
Βλάντισλαβ Γιατσκέβιτς
μ 6 0
Anton Suchkov
μ 2 0
Εμίρ Σιγκεϊμπάεφ
μ 1 0
Γκλεμπ Ρασάντκιν
ε 18 1
Βλάντιμιρ Κοβάλ
ε 10 0
Δε θα παίξουν
Γκεμάν Καντιμιάν
ε 29 12
Πάβελ Τσαμπέλιν
μ 28 7
Ζαν-Μορέλ Ποέ
μ 14 0
Ντμίτρι Ιβανόφ
ε 9 0
Ιγκόρ Κβάλκο
α 1 0

Νέα

Αρχική ενδεκάδα
Αρχική ενδεκάδα
56 λεπτά πριν τον αγώνα
Δημοσιεύθηκαν οι αρχικές ενδεκάδες.
See above.
Εμφάνιση όλων

Αποδόσεις

Στοιχηματική 1 × 2 U 2.5 O 2.5
Stoiximan Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr
21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
1.70
4.25
3.85
2.27
1.57

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2020
27.06.20
Νέμαν
Ντιναμό Μπρεστ
Πρέμιερ Λιγκ 2019
05.10.19
Νέμαν
Ντιναμό Μπρεστ
0
:
1
25.05.19
Ντιναμό Μπρεστ
Νέμαν
6
:
1
Πρέμιερ Λιγκ 2018
02.12.18
Νέμαν
Ντιναμό Μπρεστ
0
:
3
07.07.18
Ντιναμό Μπρεστ
Νέμαν
1
:
0
Πρέμιερ Λιγκ 2017
04.11.17
Νέμαν
Ντιναμό Μπρεστ
0
:
2
21.06.17
Ντιναμό Μπρεστ
Νέμαν
0
:
2
Πρέμιερ Λιγκ 2016
19.08.16
Νέμαν
Ντιναμό Μπρεστ
0
:
4
23.04.16
Ντιναμό Μπρεστ
Νέμαν
2
:
0
Πρέμιερ Λιγκ 2015
26.10.15
Νέμαν
Ντιναμό Μπρεστ
2
:
1
Περισσότεροι αγώνες

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Ντιναμό Μπρεστ
22.11.20
Γκοροντέγια
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
07.11.20
Ντιναμό Μπρεστ
Τορπέντο Ζόντινο
Η
31.10.20
Σλάβια Μοζίρ
Ντιναμό Μπρεστ
Ι
26.10.20
Μινσκ
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
22.10.20
Ντιναμό Μπρεστ
Σλατσκ
Ν
18.10.20
Ντιναμό Μπρεστ
Ρουχ
Ν
26.09.20
ΜΠΑΤΕ
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
19.09.20
Ντιναμό Μπρεστ
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
12.09.20
Ντιναμό Μινσκ
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
21.08.20
Ντιναμό Μπρεστ
Μπελσίνα
Η
06.08.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ντιναμό Μπρεστ
Η
31.07.20
Ντιναμό Μπρεστ
Βιτέμπσκ
Ν
25.07.20
Ισλόκ
Ντιναμό Μπρεστ
Η
03.07.20
Σμολέβιτσι
Ντιναμό Μπρεστ
Ι
27.06.20
Νέμαν
Ντιναμό Μπρεστ
Η
20.06.20
Ντιναμό Μπρεστ
Γκοροντέγια
Ν
13.06.20
Τορπέντο Ζόντινο
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
06.06.20
Ντιναμό Μπρεστ
Μινσκ
Ν
31.05.20
Ρουχ
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
20.05.20
Ντιναμό Μπρεστ
ΜΠΑΤΕ
Η
16.05.20
Ενερτζέτικ-BGU
Ντιναμό Μπρεστ
Η
10.05.20
Ντιναμό Μπρεστ
Ντιναμό Μινσκ
Ν
03.05.20
Μπελσίνα
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
25.04.20
Ντιναμό Μπρεστ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Η
18.04.20
Βιτέμπσκ
Ντιναμό Μπρεστ
Η
12.04.20
Ντιναμό Μπρεστ
Ισλόκ
Ν
04.04.20
Ντιναμό Μπρεστ
Σλάβια Μοζίρ
Η
28.03.20
Σλατσκ
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
20.03.20
Ντιναμό Μπρεστ
Σμολέβιτσι
Ι
Νέμαν
22.11.20
Νέμαν
Σλατσκ
Ν
07.11.20
Σμολέβιτσι
Νέμαν
Ν
25.10.20
Νέμαν
Σλάβια Μοζίρ
Η
17.10.20
Νέμαν
Γκοροντέγια
Η
26.09.20
Τορπέντο Ζόντινο
Νέμαν
Ν
18.09.20
Νέμαν
Μινσκ
Ν
12.09.20
Ρουχ
Νέμαν
Ν
29.08.20
Μινσκ
Νέμαν
Η
23.08.20
Νέμαν
ΜΠΑΤΕ
Η
08.08.20
Ενερτζέτικ-BGU
Νέμαν
Ι
01.08.20
Νέμαν
Ντιναμό Μινσκ
Ν
25.07.20
Μπελσίνα
Νέμαν
Ν
19.07.20
Νέμαν
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ι
12.07.20
Βιτέμπσκ
Νέμαν
Ι
04.07.20
Νέμαν
Ισλόκ
Ν
27.06.20
Νέμαν
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
19.06.20
Σλατσκ
Νέμαν
Ν
13.06.20
Νέμαν
Σμολέβιτσι
Ν
06.06.20
Σλάβια Μοζίρ
Νέμαν
Ν
29.05.20
Γκοροντέγια
Νέμαν
Ν
21.05.20
Νέμαν
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
09.05.20
Νέμαν
Ρουχ
Η
03.05.20
ΜΠΑΤΕ
Νέμαν
Η
24.04.20
Νέμαν
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
16.04.20
Ντιναμό Μινσκ
Νέμαν
Η
10.04.20
Νέμαν
Μπελσίνα
Ι
04.04.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Νέμαν
Ι
29.03.20
Νέμαν
Βιτέμπσκ
Ν
21.03.20
Ισλόκ
Νέμαν
Η

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
ΜΠΑΤΕ
29 17 6 6 65:32 57
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
29 16 8 5 53:19 56
3
Νέμαν
29 16 5 8 40:26 53
4
Τορπέντο Ζόντινο
29 15 8 6 52:35 53
5
Ντιναμό Μπρεστ
29 16 3 10 60:39 51
6
Ντιναμό Μινσκ
29 16 3 10 38:25 51
7
Ισλόκ
29 13 5 11 45:44 44
8
Ρουχ
29 10 11 8 50:35 41
9
Ενερτζέτικ-BGU
29 11 5 13 42:44 38
10
Μινσκ
29 11 5 13 43:53 38
11
Σλάβια Μοζίρ
29 9 9 11 39:48 36
12
Βιτέμπσκ
29 8 12 9 28:35 36
13
Γκοροντέγια
29 8 6 15 28:46 30
14
Σλατσκ
29 8 3 18 31:55 27
15
Μπελσίνα
29 5 6 18 31:64 21
16
Σμολέβιτσι
29 3 5 21 27:72 14
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ντιναμό Μινσκ
5 5 0 0 10:4 15
2
Τορπέντο Ζόντινο
5 4 0 1 13:5 12
3
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 3 1 1 10:5 10
4
Ντιναμό Μπρεστ
5 3 1 1 12:7 10
5
Γκοροντέγια
5 3 1 1 8:5 10
6
Νέμαν
5 3 0 2 7:4 9
7
Σλάβια Μοζίρ
5 2 2 1 7:4 8
8
ΜΠΑΤΕ
5 2 2 1 13:8 8
9
Μινσκ
5 2 1 2 10:10 7
10
Βιτέμπσκ
5 1 2 2 4:6 5
11
Ρουχ
5 1 2 2 9:8 5
12
Σλατσκ
5 1 0 4 4:9 3
13
Ενερτζέτικ-BGU
5 1 0 4 8:9 3
14
Ισλόκ
5 0 3 2 7:10 3
15
Μπελσίνα
5 0 1 4 4:19 1
16
Σμολέβιτσι
5 0 0 5 3:17 0
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Τορπέντο Ζόντινο
15 9 3 3 24:15 30
2
ΜΠΑΤΕ
15 9 3 3 33:14 30
3
Νέμαν
15 9 2 4 20:11 29
4
Ντιναμό Μινσκ
14 9 1 4 17:10 28
5
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
14 8 3 3 28:7 27
6
Ισλόκ
14 8 3 3 27:19 27
7
Ντιναμό Μπρεστ
14 8 1 5 31:21 25
8
Βιτέμπσκ
14 6 6 2 15:10 24
9
Μινσκ
15 7 3 5 25:25 24
10
Ενερτζέτικ-BGU
15 5 3 7 26:29 18
11
Σλάβια Μοζίρ
14 4 6 4 16:18 18
12
Ρουχ
15 4 5 6 22:22 17
13
Γκοροντέγια
15 4 4 7 18:24 16
14
Σλατσκ
14 4 3 7 16:20 15
15
Σμολέβιτσι
15 3 2 10 18:41 11
16
Μπελσίνα
14 2 2 10 15:35 8
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
15 8 5 2 25:12 29
2
ΜΠΑΤΕ
14 8 3 3 32:18 27
3
Ντιναμό Μπρεστ
15 8 2 5 29:18 26
4
Ρουχ
14 6 6 2 28:13 24
5
Νέμαν
14 7 3 4 20:15 24
6
Ντιναμό Μινσκ
15 7 2 6 21:15 23
7
Τορπέντο Ζόντινο
14 6 5 3 28:20 23
8
Ενερτζέτικ-BGU
14 6 2 6 16:15 20
9
Σλάβια Μοζίρ
15 5 3 7 23:30 18
10
Ισλόκ
15 5 2 8 18:25 17
11
Μινσκ
14 4 2 8 18:28 14
12
Γκοροντέγια
14 4 2 8 10:22 14
13
Μπελσίνα
15 3 4 8 16:29 13
14
Βιτέμπσκ
15 2 6 7 13:25 12
15
Σλατσκ
15 4 0 11 15:35 12
16
Σμολέβιτσι
14 0 3 11 9:31 3
Σχόλια
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;