Συμβουλή: Πληκτρολογήστε «@» πριν από το όνομα χρήστη για να βρείτε το χρήστη
Ακύρωση
1:4
Ρουχ — Ντιναμό Μπρεστ Ο αγώνας έληξε 31 Μαΐου 2020
Ο επόμενος αγώνας μεταξύ των δύο ομάδων
12 Σεπτεμβρίου, 13:00

Στοίχημα στο Ρουχ — Ντιναμό Μπρεστ

31 Μαΐου 2020, 20:00 (EEST)
31 Μαΐου 2020, 20:00 (EEST)
Διαιτητής: Sergei Tsinkevich Γήπεδο: Regional Sport Complex Brestsky (Brest, Belarus)
Ρουχ
1 : 4
Ντιναμό Μπρεστ
Ρουχ
Stoiximan Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr
Ισοπαλία
Stoiximan Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr
Ντιναμό Μπρεστ
Stoiximan Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr

Συνθέσεις

Ρουχ

Alexander Sednev
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Ρομάν Στεπάνοφ
τ 1 -1
Αρτιόμ Ραχμάνοφ
α 8 0
Βιτάλι Γκάτζουτσικ
α 8 0
Γουίλιαμ
α 8 0
Ιλία Κολπατσούκ
α 8 1
Αρτέμ Κοντσεβόι
μ 10 0
Ντένις Γκρετσίκο
μ 9 1
Βλάντισλαβ Βασίλιεφ
μ 8 2
Παβέλ Σεντκό
μ 8 2
Κίντι Οσουτσούκβου
μ 4 0
Αμπντουλάϊ Ντιαλό
ε 9 0
Αναπληρωματικοί
Αλεξάντρ Νετσάεφ
τ 9 -5
Ολεξάντρ Μιχούνοφ
α 8 0
Σεργκέι Τικονόφσκι
μ 9 0
Gheorghe Andronic
μ 7 1
Μαξίμ Κιζ
μ 6 0
Αλεξέι Αντιλέφσκι
μ 0 0
Ντμίτρι Σιμπίλεφ
μ 0 0
Ιγκόρ Μπογκομόλσκι
ε 6 0
Όλεγκ Νικιφορένκο
ε 2 0
Βλάντισλαβ Μοροζόφ
ε 2 0
Δε θα παίξουν
Αρτέμ Πετρένκο
ε 6 0
Αλεξέι Κοφτούν
α 3 1
Μπόγκνταν Σαντόφσκι
ε 1 0
Ντιναμό Μπρεστ

Serghei Kovalchuk
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Σεργκέι Ιγκνάτοβιτς
τ 3 -4
Αλεξάντερ Πάβλοβετς
α 9 0
Κίκι Γκάμπι
α 9 2
Κιρίλ Πετσένιν
α 4 0
Γιεβχέν Χατσερίντι
α 2 0
Αρτιόμ Μπίκοφ
μ 9 0
Ολεξάντρ Νόγιοκ
μ 9 0
Ρομάν Γιουζέπτσουκ
μ 9 0
Σεργκέι Κισλιάκ
μ 9 1
Αρτέμ Μιλέφσκι
ε 10 3
Μιχαήλ Γκόρντεντσουκ
ε 9 1
Αναπληρωματικοί
Πάβελ Παβλιουτσένκο
τ 7 -9
Ολέγκ Βερατσίλα
α 8 0
Μαξίμ Βίτους
α 5 0
Πάβελ Σαβίτσκι
μ 9 1
Βσέβολοντ Σαντόφσκι
μ 7 0
Σεργκέι Κρίβετς
μ 5 0
Ντενίς Λάπτεφ
ε 8 2
Δε θα παίξουν
Εβγκένι Σεφτσένκο
ε 5 0
Έλις Μπακάι
μ 3 0
Γιώργος Κάτσικας
α 0 0
Ντένις Ντουάρτε
α 0 0

Νέα

Αρχική ενδεκάδα
Αρχική ενδεκάδα
56 λεπτά πριν τον αγώνα
Δημοσιεύθηκαν οι αρχικές ενδεκάδες.
See above.
Εμφάνιση όλων

Αποδόσεις

Στοιχηματική 1 × 2 U 2.5 O 2.5
3.25
3.30
2.22
1.70
2.12

Μεταξύ τους αγώνες

Κύπελλο Λευκορωσίας 2019-2020
27.07.19
Ρουχ
Ντιναμό Μπρεστ
0
:
1

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Ρουχ
23.05.20
Σλατσκ
Ρουχ
Ι
17.05.20
Ρουχ
Σμολέβιτσι
Ι
09.05.20
Νέμαν
Ρουχ
Ν
02.05.20
Ρουχ
Γκοροντέγια
Ι
26.04.20
Τορπέντο Ζόντινο
Ρουχ
Ι
18.04.20
Ρουχ
Μινσκ
Ν
13.04.20
Σλάβια Μοζίρ
Ρουχ
Ι
04.04.20
ΜΠΑΤΕ
Ρουχ
Η
27.03.20
Ρουχ
Ενερτζέτικ-BGU
Η
20.03.20
Ντιναμό Μινσκ
Ρουχ
Ν
Ντιναμό Μπρεστ
20.05.20
Ντιναμό Μπρεστ
ΜΠΑΤΕ
Η
16.05.20
Ενερτζέτικ-BGU
Ντιναμό Μπρεστ
Η
10.05.20
Ντιναμό Μπρεστ
Ντιναμό Μινσκ
Ν
03.05.20
Μπελσίνα
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
25.04.20
Ντιναμό Μπρεστ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Η
18.04.20
Βιτέμπσκ
Ντιναμό Μπρεστ
Η
12.04.20
Ντιναμό Μπρεστ
Ισλόκ
Ν
04.04.20
Ντιναμό Μπρεστ
Σλάβια Μοζίρ
Η
28.03.20
Σλατσκ
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
20.03.20
Ντιναμό Μπρεστ
Σμολέβιτσι
Ι

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
ΜΠΑΤΕ
11 8 1 2 23:10 25
Ενερτζέτικ-BGU
11 7 1 3 17:13 22
Τορπέντο Ζόντινο
11 6 3 2 15:9 21
4
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
11 6 3 2 16:3 21
5
Σλατσκ
10 5 2 3 16:15 17
6
Ισλόκ
11 5 0 6 12:16 15
7
Σλάβια Μοζίρ
11 4 3 4 14:17 15
8
Ρουχ
10 3 5 2 8:6 14
9
Νέμαν
10 4 2 4 14:12 14
10
Βιτέμπσκ
11 3 5 3 11:13 14
11
Ντιναμό Μπρεστ
10 4 1 5 13:13 13
12
Ντιναμό Μινσκ
11 4 1 6 13:12 13
13
Γκοροντέγια
11 3 3 5 7:13 12
14
Μινσκ
8 3 1 4 12:16 10
15
Σμολέβιτσι
10 0 4 6 7:16 4
16
Μπελσίνα
11 0 3 8 9:23 3
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
5 5 0 0 15:5 15
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 4 1 0 11:0 13
3
Ενερτζέτικ-BGU
5 4 1 0 11:6 13
4
Τορπέντο Ζόντινο
5 3 1 1 11:7 10
5
Νέμαν
5 3 0 2 11:8 9
6
Σλάβια Μοζίρ
5 2 2 1 7:7 8
7
Ρουχ
5 1 4 0 6:4 7
8
Σλατσκ
5 2 1 2 7:9 7
9
Ντιναμό Μπρεστ
5 2 0 3 7:8 6
10
Μινσκ
5 1 1 3 6:11 4
11
Βιτέμπσκ
5 0 4 1 7:8 4
12
Ντιναμό Μινσκ
5 1 1 3 4:6 4
13
Γκοροντέγια
5 0 3 2 4:8 3
14
Ισλόκ
5 1 0 4 3:9 3
15
Σμολέβιτσι
5 0 1 4 5:12 1
16
Μπελσίνα
5 0 1 4 4:13 1
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ισλόκ
7 5 0 2 11:7 15
2
ΜΠΑΤΕ
5 4 1 0 8:1 13
3
Τορπέντο Ζόντινο
5 4 1 0 8:2 13
4
Νέμαν
5 3 1 1 11:6 10
5
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
6 3 1 2 11:3 10
6
Ενερτζέτικ-BGU
5 3 1 1 10:6 10
7
Ντιναμό Μινσκ
6 3 0 3 6:4 9
8
Σλατσκ
6 2 2 2 9:8 8
9
Βιτέμπσκ
5 2 2 1 5:4 8
10
Ντιναμό Μπρεστ
6 2 1 3 8:10 7
11
Σλάβια Μοζίρ
5 1 3 1 4:5 6
12
Ρουχ
4 1 2 1 2:2 5
13
Γκοροντέγια
5 1 1 3 2:7 4
14
Μινσκ
3 1 0 2 5:10 3
15
Μπελσίνα
6 0 2 4 5:12 2
16
Σμολέβιτσι
5 0 1 4 4:11 1
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ενερτζέτικ-BGU
6 4 0 2 7:7 12
2
ΜΠΑΤΕ
6 4 0 2 15:9 12
3
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 3 2 0 5:0 11
4
Σλατσκ
4 3 0 1 7:7 9
5
Ρουχ
6 2 3 1 6:4 9
6
Σλάβια Μοζίρ
6 3 0 3 10:12 9
7
Τορπέντο Ζόντινο
6 2 2 2 7:7 8
8
Γκοροντέγια
6 2 2 2 5:6 8
9
Μινσκ
5 2 1 2 7:6 7
10
Βιτέμπσκ
6 1 3 2 6:9 6
11
Ντιναμό Μπρεστ
4 2 0 2 5:3 6
12
Ντιναμό Μινσκ
5 1 1 3 7:8 4
13
Νέμαν
5 1 1 3 3:6 4
14
Σμολέβιτσι
5 0 3 2 3:5 3
15
Μπελσίνα
5 0 1 4 4:11 1
16
Ισλόκ
4 0 0 4 1:9 0
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;