Συμβουλή: Πληκτρολογήστε «@» πριν από το όνομα χρήστη για να βρείτε το χρήστη
Ακύρωση
3:0
Ρουχ — Μπελσίνα Ο αγώνας έληξε 28 Ιουνίου 2020
Ο επόμενος αγώνας μεταξύ των δύο ομάδων
10 Οκτωβρίου, 14:00

Στοίχημα στο Ρουχ — Μπελσίνα

28 Ιουνίου 2020, 18:00 (EEST)
28 Ιουνίου 2020, 18:00 (EEST)
Διαιτητής: Sergei Gorayutin Γήπεδο: Regional Sport Complex Brestsky (Brest, Belarus)
Ρουχ
3 : 0
Μπελσίνα
Ρουχ
Stoiximan Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr
Ισοπαλία
Stoiximan Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr
Μπελσίνα
Stoiximan Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr

Συνθέσεις

Ρουχ

Alexander Sednev
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Ρομάν Στεπάνοφ
τ 5 -8
Ιλία Κολπατσούκ
α 12 1
Ολεξάντρ Μιχούνοφ
α 12 0
Βιτάλι Γκάτζουτσικ
α 11 0
Αλεξέι Κοφτούν
α 4 1
Αρτέμ Κοντσεβόι
μ 14 0
Βλάντισλαβ Βασίλιεφ
μ 12 2
Σεργκέι Τικονόφσκι
μ 11 0
Μαξίμ Κιζ
μ 7 0
Αμπντουλάϊ Ντιαλό
ε 13 3
Ιγκόρ Μπογκομόλσκι
ε 9 0
Αναπληρωματικοί
Αλεξάντρ Νετσάεφ
τ 9 -5
Αρτιόμ Ραχμάνοφ
α 10 0
Κίντι Οσουτσούκβου
μ 6 0
Γιάροσλαβ Ορεσκέβιτς
μ 3 0
Αλεξέι Αντιλέφσκι
μ 0 0
Ντμίτρι Σιμπίλεφ
μ 0 0
Όλεγκ Νικιφορένκο
ε 5 0
Βλάντισλαβ Μοροζόφ
ε 4 0
Μπόγκνταν Σαντόφσκι
ε 2 0
Δε θα παίξουν
Ντένις Γκρετσίκο
μ 13 1
Παβέλ Σεντκό
μ 11 2
Γουίλιαμ
α 9 0
Gheorghe Andronic
μ 8 1
Αρτέμ Πετρένκο
ε 6 0
Μπελσίνα

Eduard Gradoboev
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Αλεξέι Καριτόνοβιτς
τ 5 -7
Βλάντισλαβ Γιασουκέβιτς
α 13 0
Κονσταντίν Κουτσίνσκι
α 11 0
Nikita Rochev
α 7 0
Σαμουέλ Οντεγιόμπο
μ 13 0
Σεργκέι Γκλέμπκο
μ 13 2
Mikhail Bashilov
μ 12 1
Βλάντισλαβ Σολανόβιτς
μ 12 1
Ρομάν Σαλίμοφ
μ 10 0
Λεονίντ Κοβέλ
ε 14 4
Nivaldo Ferreira
ε 7 0
Αναπληρωματικοί
Σεργκέι Τουράνοκ
τ 9 -22
Μαξίμ Γκρεκ
α 6 0
Εβγκένι Κιρίσοφ
α 1 0
Dmitriy Rekish
μ 10 0
Αντρέι Μπεζόνοφ
μ 7 0
Εβγκένι Σκομπλικόφ
μ 7 0
Γκερμάν Μπαρκόφσκι
ε 5 0
Δε θα παίξουν
Πάβελ Μπορντούκοφ
μ 11 1
Κιρίλ Μαλιάροφ
μ 10 0
Ντανίλα Νετσάεφ
α 7 0
Αντόν Νοβίκ
μ 2 0
Μιχαΐλο Πίσκο
α 1 0

Νέα

Αρχική ενδεκάδα
Αρχική ενδεκάδα
42 λεπτά πριν τον αγώνα
Δημοσιεύθηκαν οι αρχικές ενδεκάδες.
See above.
Εμφάνιση όλων

Αποδόσεις

Στοιχηματική 1 × 2 U 2.5 O 2.5
1.87
3.35
4.05
1.80
1.91

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Ρουχ
21.06.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ρουχ
Ι
14.06.20
Ρουχ
Βιτέμπσκ
Η
06.06.20
Ισλόκ
Ρουχ
Ι
31.05.20
Ρουχ
Ντιναμό Μπρεστ
Η
23.05.20
Σλατσκ
Ρουχ
Ι
17.05.20
Ρουχ
Σμολέβιτσι
Ι
09.05.20
Νέμαν
Ρουχ
Ν
02.05.20
Ρουχ
Γκοροντέγια
Ι
26.04.20
Τορπέντο Ζόντινο
Ρουχ
Ι
18.04.20
Ρουχ
Μινσκ
Ν
13.04.20
Σλάβια Μοζίρ
Ρουχ
Ι
04.04.20
ΜΠΑΤΕ
Ρουχ
Η
27.03.20
Ρουχ
Ενερτζέτικ-BGU
Η
20.03.20
Ντιναμό Μινσκ
Ρουχ
Ν
Μπελσίνα
21.06.20
Μπελσίνα
ΜΠΑΤΕ
Η
14.06.20
Ενερτζέτικ-BGU
Μπελσίνα
Ν
07.06.20
Μπελσίνα
Ντιναμό Μινσκ
Η
30.05.20
Μπελσίνα
Σλάβια Μοζίρ
Η
22.05.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Μπελσίνα
Η
17.05.20
Μπελσίνα
Βιτέμπσκ
Ι
10.05.20
Ισλόκ
Μπελσίνα
Η
03.05.20
Μπελσίνα
Ντιναμό Μπρεστ
Η
26.04.20
Σλατσκ
Μπελσίνα
Η
17.04.20
Μπελσίνα
Σμολέβιτσι
Ι
10.04.20
Νέμαν
Μπελσίνα
Ι
03.04.20
Μπελσίνα
Γκοροντέγια
Η
27.03.20
Τορπέντο Ζόντινο
Μπελσίνα
Η
22.03.20
Μπελσίνα
Μινσκ
Η

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
ΜΠΑΤΕ
15 9 3 3 29:16 30
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
15 7 6 2 21:7 27
Νέμαν
14 8 2 4 21:13 26
4
Τορπέντο Ζόντινο
15 7 5 3 19:14 26
5
Ενερτζέτικ-BGU
15 8 2 5 22:15 26
6
Ντιναμό Μπρεστ
15 8 1 6 28:17 25
7
Ντιναμό Μινσκ
15 7 2 6 20:12 23
8
Βιτέμπσκ
15 5 6 4 15:16 21
9
Ισλόκ
14 6 2 6 16:19 20
10
Σλατσκ
15 5 3 7 18:23 18
11
Σλάβια Μοζίρ
15 5 3 7 17:27 18
12
Ρουχ
14 3 7 4 11:13 16
13
Γκοροντέγια
14 4 3 7 12:20 15
14
Μινσκ
13 4 2 7 15:25 14
15
Σμολέβιτσι
14 2 4 8 14:22 10
16
Μπελσίνα
14 1 3 10 10:29 6
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Νέμαν
5 5 0 0 9:1 15
2
Ντιναμό Μπρεστ
5 4 0 1 15:4 12
3
Ντιναμό Μινσκ
5 3 1 1 7:1 10
4
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 2 3 0 6:4 9
5
Τορπέντο Ζόντινο
5 2 2 1 6:6 8
6
ΜΠΑΤΕ
5 2 2 1 7:6 8
7
Βιτέμπσκ
5 2 2 1 7:6 8
8
Σλάβια Μοζίρ
5 2 0 3 6:12 6
9
Σμολέβιτσι
5 2 0 3 8:8 6
10
Ενερτζέτικ-BGU
5 1 2 2 8:5 5
11
Ισλόκ
5 1 2 2 5:6 5
12
Γκοροντέγια
5 1 1 3 6:10 4
13
Μινσκ
5 1 1 3 3:9 4
14
Ρουχ
5 0 3 2 4:8 3
15
Μπελσίνα
5 1 0 4 3:13 3
16
Σλατσκ
5 0 1 4 2:8 1
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ισλόκ
9 5 2 2 14:10 17
2
Νέμαν
7 5 1 1 14:6 16
3
Τορπέντο Ζόντινο
7 5 1 1 9:4 16
4
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
8 4 2 2 13:4 14
5
ΜΠΑΤΕ
7 4 2 1 10:5 14
6
Ενερτζέτικ-BGU
7 4 1 2 15:7 13
7
Ντιναμό Μπρεστ
8 4 1 3 17:12 13
8
Ντιναμό Μινσκ
8 4 1 3 7:4 13
9
Βιτέμπσκ
7 3 3 1 8:6 12
10
Σλατσκ
8 2 3 3 10:10 9
11
Σλάβια Μοζίρ
7 2 3 2 7:9 9
12
Σμολέβιτσι
7 2 1 4 10:13 7
13
Μινσκ
6 2 1 3 7:12 7
14
Γκοροντέγια
6 2 1 3 5:7 7
15
Ρουχ
6 1 2 3 3:7 5
16
Μπελσίνα
8 0 2 6 5:18 2
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
8 5 1 2 19:11 16
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
7 3 4 0 8:3 13
3
Ενερτζέτικ-BGU
8 4 1 3 7:8 13
4
Ντιναμό Μπρεστ
7 4 0 3 11:5 12
5
Ρουχ
8 2 5 1 8:6 11
6
Ντιναμό Μινσκ
7 3 1 3 13:8 10
7
Νέμαν
7 3 1 3 7:7 10
8
Τορπέντο Ζόντινο
8 2 4 2 10:10 10
9
Σλατσκ
7 3 0 4 8:13 9
10
Σλάβια Μοζίρ
8 3 0 5 10:18 9
11
Βιτέμπσκ
8 2 3 3 7:10 9
12
Γκοροντέγια
8 2 2 4 7:13 8
13
Μινσκ
7 2 1 4 8:13 7
14
Μπελσίνα
6 1 1 4 5:11 4
15
Ισλόκ
5 1 0 4 2:9 3
16
Σμολέβιτσι
7 0 3 4 4:9 3
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;
Ωχ :(
Αυτή η στοιχηματική δεν είναι συνεργάτης της Legalbet, ωστόσο έχουμε κάποιες άλλες να προτείνουμε: