Συμβουλή: Πληκτρολογήστε «@» πριν από το όνομα χρήστη για να βρείτε το χρήστη
Ακύρωση
3:0
Γκοροντέγια — Σλατσκ Ο αγώνας έληξε 12 Ιουνίου 2020
Ο επόμενος αγώνας μεταξύ των δύο ομάδων
26 Σεπτεμβρίου, 14:00

Στοίχημα στο Γκοροντέγια — Σλατσκ

12 Ιουνίου 2020, 20:00 (EEST)
12 Ιουνίου 2020, 20:00 (EEST)
Διαιτητής: Pavel Koronets Γήπεδο: Gorodeya (Gorodeya, Belarus)
Γκοροντέγια
3 : 0
Σλατσκ
Γκοροντέγια
Stoiximan Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr
Ισοπαλία
Stoiximan Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr
Σλατσκ
Stoiximan Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr

Συνθέσεις

Γκοροντέγια

Oleg Radushko
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Ιγκόρ Ντοβγιάλο
τ 12 -17
Κιρίλ Παβλιουτσένκο
α 12 0
Μιλάν Γιοξίμοβιτς
α 12 0
Ντμίτρι Μπατζούκοφ
α 11 0
Στάνισλαβ Σαζονόβιτς
α 11 0
Σεμέν Σεστιλόφσκι
α 10 0
Ντμίτρι Ιγκνατένκο
α 7 0
Λαζάρ Σάιτσιτς
μ 11 4
Ντένις Γιασκόβιτς
μ 11 1
Σεργκέι Πουσνιακόφ
μ 7 0
Σεργκέι Αρκιπόβ
ε 9 1
Αναπληρωματικοί
Artsiom Zakharov
τ 0 0
Maxim Makarov
τ 0 0
Αρτέμ Βολόβιτς
α 1 0
Μιχαήλ Σιμπούν
μ 8 0
Γιούρι Βολονίκ
μ 5 0
Rostislav Shavel
ε 4 0
Δε θα παίξουν
Αντρέι Σοροκίν
ε 12 2
Αλεξάντρ Πόζνιακ
μ 10 0
Σεργκέι Ουσένια
μ 7 0
Ιλία Μπαγλάι
μ 4 0
Αρτιόμ Αρκιπόβ
ε 2 0
Σλατσκ

Vitali Pavlov
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Μπόρις Πανκρατόφ
τ 11 -16
Σουλειμάν Κοαντά
α 11 2
Ρομάν Κριβούλκιν
α 7 0
Αλεξάντρ Ανιουκέβιτς
α 6 0
Ιγκόρ Σεμένοφ
μ 11 2
Μοχάμεντ Ουμάρ Μπάλα
μ 11 4
Βιτάλι Τρουλίμπο
μ 10 0
Γιούρι Τετερένκο
μ 9 0
Μαράτ Μπουράεφ
μ 9 0
Ντραμέιν Σαλού
μ 6 1
Αρτέμ Σερντιούκ
ε 11 4
Αναπληρωματικοί
Ιλία Μπράνοβετς
τ 1 -1
Ντένις Ομπραζόφ
α 11 0
Σεργκέι Τσεμποτάεφ
α 10 0
Σοσλάν Τακουλόφ
μ 10 1
Vladislav Sychev
μ 0 0
Αμπντολούλ Γκαφάρ
ε 9 2
Άλαν Κορόεφ
ε 7 0
Πάβελ Ζουέβιτς
ε 0 0
Δε θα παίξουν
Γιούρι Κοζλόφ
μ 9 1
Εβγκένι Βέλικο
α 5 0
Ιγκόρ Μπόμπκο
μ 3 0

Νέα

Αρχική ενδεκάδα
Αρχική ενδεκάδα
31 λεπτά πριν τον αγώνα
Δημοσιεύθηκαν οι αρχικές ενδεκάδες.
See above.
Εμφάνιση όλων

Αποδόσεις

Στοιχηματική 1 × 2 U 2.5 O 2.5
3.10
3.15
2.27
1.59
2.22

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2019
09.11.19
Σλατσκ
Γκοροντέγια
0
:
0
29.06.19
Γκοροντέγια
Σλατσκ
1
:
0
Πρέμιερ Λιγκ 2018
02.12.18
Γκοροντέγια
Σλατσκ
2
:
0
08.07.18
Σλατσκ
Γκοροντέγια
1
:
0
Πρέμιερ Λιγκ 2017
19.08.17
Γκοροντέγια
Σλατσκ
1
:
1
22.04.17
Σλατσκ
Γκοροντέγια
1
:
1
Πρέμιερ Λιγκ 2016
14.09.16
Σλατσκ
Γκοροντέγια
1
:
1
17.04.16
Γκοροντέγια
Σλατσκ
2
:
0

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Γκοροντέγια
05.06.20
Σμολέβιτσι
Γκοροντέγια
Η
29.05.20
Γκοροντέγια
Νέμαν
Η
22.05.20
Σλάβια Μοζίρ
Γκοροντέγια
Ι
15.05.20
Τορπέντο Ζόντινο
Γκοροντέγια
Η
08.05.20
Γκοροντέγια
Μινσκ
Ι
02.05.20
Ρουχ
Γκοροντέγια
Ι
25.04.20
Γκοροντέγια
ΜΠΑΤΕ
Η
16.04.20
Ενερτζέτικ-BGU
Γκοροντέγια
Ν
11.04.20
Γκοροντέγια
Ντιναμό Μινσκ
Ν
03.04.20
Μπελσίνα
Γκοροντέγια
Ν
28.03.20
Γκοροντέγια
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Η
21.03.20
Βιτέμπσκ
Γκοροντέγια
Η
Σλατσκ
06.06.20
Σλατσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
01.06.20
Μινσκ
Σλατσκ
Η
23.05.20
Σλατσκ
Ρουχ
Ι
16.05.20
ΜΠΑΤΕ
Σλατσκ
Η
08.05.20
Σλατσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Η
02.05.20
Ντιναμό Μινσκ
Σλατσκ
Ν
26.04.20
Σλατσκ
Μπελσίνα
Ν
17.04.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Σλατσκ
Ν
11.04.20
Σλατσκ
Βιτέμπσκ
Ι
05.04.20
Ισλόκ
Σλατσκ
Ν
28.03.20
Σλατσκ
Ντιναμό Μπρεστ
Η
22.03.20
Σλατσκ
Σλάβια Μοζίρ
Ν

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
ΜΠΑΤΕ
12 8 2 2 25:12 26
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
12 7 3 2 17:3 24
Τορπέντο Ζόντινο
12 6 4 2 16:10 22
4
Ενερτζέτικ-BGU
12 7 1 4 17:14 22
5
Ντιναμό Μπρεστ
12 6 1 5 23:15 19
6
Ισλόκ
13 6 1 6 14:17 19
7
Σλατσκ
12 5 3 4 17:17 18
8
Νέμαν
11 5 2 4 17:13 17
9
Ντιναμό Μινσκ
12 5 1 6 17:12 16
10
Σλάβια Μοζίρ
12 4 3 5 15:20 15
11
Ρουχ
12 3 6 3 10:11 15
12
Βιτέμπσκ
12 3 6 3 13:15 15
13
Μινσκ
11 4 1 6 14:23 13
14
Γκοροντέγια
12 3 3 6 8:17 12
15
Σμολέβιτσι
11 1 4 6 11:17 7
16
Μπελσίνα
12 0 3 9 9:27 3
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
5 4 1 0 14:6 13
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 4 1 0 8:0 13
3
Ενερτζέτικ-BGU
5 3 1 1 9:7 10
4
Ντιναμό Μπρεστ
5 3 0 2 14:8 9
5
Νέμαν
5 3 0 2 11:9 9
6
Τορπέντο Ζόντινο
5 2 2 1 7:6 8
7
Ντιναμό Μινσκ
5 2 1 2 7:4 7
8
Ρουχ
5 1 3 1 7:8 6
9
Σλάβια Μοζίρ
5 1 2 2 5:8 5
10
Βιτέμπσκ
5 0 5 0 7:7 5
11
Ισλόκ
5 1 1 3 3:5 4
12
Σμολέβιτσι
5 1 1 3 8:10 4
13
Μινσκ
5 1 1 3 5:13 4
14
Σλατσκ
5 0 2 3 3:8 2
15
Γκοροντέγια
5 0 2 3 4:11 2
16
Μπελσίνα
5 0 1 4 4:14 1
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ισλόκ
8 5 1 2 12:8 16
2
Τορπέντο Ζόντινο
5 4 1 0 8:2 13
3
ΜΠΑΤΕ
5 4 1 0 8:1 13
4
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
7 4 1 2 12:3 13
5
Νέμαν
5 3 1 1 11:6 10
6
Ενερτζέτικ-BGU
5 3 1 1 10:6 10
7
Ντιναμό Μπρεστ
7 3 1 3 14:11 10
8
Σλατσκ
7 2 3 2 10:9 9
9
Βιτέμπσκ
6 2 3 1 7:6 9
10
Ντιναμό Μινσκ
6 3 0 3 6:4 9
11
Μινσκ
5 2 0 3 6:11 6
12
Σλάβια Μοζίρ
6 1 3 2 5:8 6
13
Ρουχ
5 1 2 2 3:6 5
14
Σμολέβιτσι
6 1 1 4 8:12 4
15
Γκοροντέγια
5 1 1 3 2:7 4
16
Μπελσίνα
7 0 2 5 5:16 2
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
7 4 1 2 17:11 13
2
Ενερτζέτικ-BGU
7 4 0 3 7:8 12
3
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 3 2 0 5:0 11
4
Ρουχ
7 2 4 1 7:5 10
5
Σλατσκ
5 3 0 2 7:8 9
6
Σλάβια Μοζίρ
6 3 0 3 10:12 9
7
Ντιναμό Μπρεστ
5 3 0 2 9:4 9
8
Τορπέντο Ζόντινο
7 2 3 2 8:8 9
9
Γκοροντέγια
7 2 2 3 6:10 8
10
Ντιναμό Μινσκ
6 2 1 3 11:8 7
11
Μινσκ
6 2 1 3 8:12 7
12
Νέμαν
6 2 1 3 6:7 7
13
Βιτέμπσκ
6 1 3 2 6:9 6
14
Ισλόκ
5 1 0 4 2:9 3
15
Σμολέβιτσι
5 0 3 2 3:5 3
16
Μπελσίνα
5 0 1 4 4:11 1
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;