Συμβουλή: Πληκτρολογήστε «@» πριν από το όνομα χρήστη για να βρείτε το χρήστη
Ακύρωση
2:2
Μινσκ — Μπελσίνα Ο αγώνας έληξε 5 Ιουλίου 2020
Ο επόμενος αγώνας για την Μινσκ
19 Ιουλίου, 16:45
 
Μινσκ
Ενερτζέτικ-BGU

Στοίχημα στο Μινσκ — Μπελσίνα

5 Ιουλίου 2020, 16:00 (EEST)
5 Ιουλίου 2020, 16:00 (EEST)
Διαιτητής: Dmitry Dmitriev Γήπεδο: Traktor (Minsk, Belarus)
Μινσκ
2 : 2
Μπελσίνα
Μινσκ
Stoiximan Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr
Ισοπαλία
Stoiximan Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr
Μπελσίνα
Stoiximan Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr

Συνθέσεις

Μινσκ

Andrey Razin
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Αρτέμ Λεόνοφ
τ 10 -22
Ντμίτρι Πρίστσεπα
α 13 0
Αλεξέι Ζαλέφσκι
α 11 0
Ντμίτρι Ριζούκ
α 11 1
Γιεβχένι Καχόβετς
α 10 1
Αντόν Σραμτσένκο
μ 12 0
Γιάροσλαβ Γιαρότσκι
μ 10 1
Βλάντισλαβ Νασιμπούλιν
μ 8 0
Ολεξάντρ Βασίλιεφ
μ 6 1
Ρομάν Γκριμπόφσκι
ε 13 2
Βλάντιμιρ Κβαστσίμσκι
ε 12 5
Αναπληρωματικοί
Πάβελ Πρισιβάλκο
τ 0 0
Dmitri Zinovich
α 6 0
Αλεξέι Ιβάνοφ
α 3 0
Γκλεμπ Γκουρμπάν
α 2 0
Ολέγκ Γιεβντοκίμοφ
μ 9 1
Σεργκέι Σάζοντσικ
μ 7 0
Αντρέι Σεμρούκ
μ 1 0
Kirill Zinovich
μ 0 0
Αρτέμ Βασίλιεφ
ε 9 2
Πάβελ Γκόρμπαχ
ε 3 0
Δε θα παίξουν
Γιούρι Όστρουκ
α 7 0
Ilya Alekseevich
μ 5 0
Σεργκέι Βερέμκο
τ 3 -3
Αλεξέι Λάβρικ
α 1 0
Μπελσίνα

Dmitri Migas
υπηρεσιακός προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Αλεξέι Καριτόνοβιτς
τ 6 -10
Βλάντισλαβ Γιασουκέβιτς
α 14 0
Κονσταντίν Κουτσίνσκι
α 12 0
Ντανίλα Νετσάεφ
α 7 0
Μαξίμ Γκρεκ
α 6 0
Εβγκένι Κιρίσοφ
α 1 0
Σαμουέλ Οντεγιόμπο
μ 14 0
Βλάντισλαβ Σολανόβιτς
μ 13 1
Dmitriy Rekish
μ 11 0
Ρομάν Σαλίμοφ
μ 11 0
Λεονίντ Κοβέλ
ε 15 4
Αναπληρωματικοί
Σεργκέι Τουράνοκ
τ 9 -22
Nikita Rochev
α 8 0
Πάβελ Μπορντούκοφ
μ 11 1
Αντρέι Μπεζόνοφ
μ 8 0
Εβγκένι Σκομπλικόφ
μ 8 0
Nivaldo Ferreira
ε 8 0
Γκερμάν Μπαρκόφσκι
ε 5 0
Δε θα παίξουν
Σεργκέι Γκλέμπκο
μ 14 2
Mikhail Bashilov
μ 13 1
Αντόν Νοβίκ
μ 2 0
Μιχαΐλο Πίσκο
α 1 0

Νέα

Αρχική ενδεκάδα
Αρχική ενδεκάδα
40 λεπτά πριν τον αγώνα
Δημοσιεύθηκαν οι αρχικές ενδεκάδες.
See above.
Εμφάνιση όλων

Αποδόσεις

Στοιχηματική 1 × 2 U 2.5 O 2.5
1.75
3.70
4.15
1.80
1.91

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2020
22.03.20
Μπελσίνα
Μινσκ
Κύπελλο Λευκορωσίας 2019-2020
28.07.19
Μπελσίνα
Μινσκ
1
:
3
Πρέμιερ Λιγκ 2016
21.08.16
Μπελσίνα
Μινσκ
0
:
2
24.04.16
Μινσκ
Μπελσίνα
1
:
1
Πρέμιερ Λιγκ 2015
24.10.15
Μπελσίνα
Μινσκ
4
:
0
21.06.15
Μινσκ
Μπελσίνα
2
:
1
Πρέμιερ Λιγκ 2014
25.10.14
Μπελσίνα
Μινσκ
1
:
2
13.09.14
Μινσκ
Μπελσίνα
1
:
1
31.08.14
Μινσκ
Μπελσίνα
0
:
1
06.06.14
Μπελσίνα
Μινσκ
0
:
3
Περισσότεροι αγώνες

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Μινσκ
27.06.20
Μινσκ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ι
21.06.20
Βιτέμπσκ
Μινσκ
Η
12.06.20
Μινσκ
Ισλόκ
Η
06.06.20
Ντιναμό Μπρεστ
Μινσκ
Η
01.06.20
Μινσκ
Σλατσκ
Ν
08.05.20
Γκοροντέγια
Μινσκ
Ι
02.05.20
Μινσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Η
25.04.20
Σλάβια Μοζίρ
Μινσκ
Ν
18.04.20
Ρουχ
Μινσκ
Η
12.04.20
Μινσκ
ΜΠΑΤΕ
Η
05.04.20
Ενερτζέτικ-BGU
Μινσκ
Η
28.03.20
Μινσκ
Ντιναμό Μινσκ
Ν
22.03.20
Μπελσίνα
Μινσκ
Ν
Μπελσίνα
28.06.20
Ρουχ
Μπελσίνα
Η
21.06.20
Μπελσίνα
ΜΠΑΤΕ
Η
14.06.20
Ενερτζέτικ-BGU
Μπελσίνα
Ν
07.06.20
Μπελσίνα
Ντιναμό Μινσκ
Η
30.05.20
Μπελσίνα
Σλάβια Μοζίρ
Η
22.05.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Μπελσίνα
Η
17.05.20
Μπελσίνα
Βιτέμπσκ
Ι
10.05.20
Ισλόκ
Μπελσίνα
Η
03.05.20
Μπελσίνα
Ντιναμό Μπρεστ
Η
26.04.20
Σλατσκ
Μπελσίνα
Η
17.04.20
Μπελσίνα
Σμολέβιτσι
Ι
10.04.20
Νέμαν
Μπελσίνα
Ι
03.04.20
Μπελσίνα
Γκοροντέγια
Η
27.03.20
Τορπέντο Ζόντινο
Μπελσίνα
Η
22.03.20
Μπελσίνα
Μινσκ
Η

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
ΜΠΑΤΕ
16 9 3 4 29:17 30
Νέμαν
15 9 2 4 22:13 29
Ενερτζέτικ-BGU
16 9 2 5 23:15 29
4
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
15 7 6 2 21:7 27
5
Ντιναμό Μπρεστ
16 8 2 6 31:20 26
6
Τορπέντο Ζόντινο
15 7 5 3 19:14 26
7
Ντιναμό Μινσκ
15 7 2 6 20:12 23
8
Ισλόκ
16 7 2 7 18:20 23
9
Βιτέμπσκ
16 5 7 4 17:18 22
10
Σλάβια Μοζίρ
16 6 3 7 20:28 21
11
Ρουχ
15 4 7 4 14:13 19
12
Σλατσκ
16 5 3 8 19:26 18
13
Γκοροντέγια
16 4 4 8 14:24 16
14
Μινσκ
13 4 2 7 15:25 14
15
Σμολέβιτσι
15 2 5 8 17:25 11
16
Μπελσίνα
15 1 3 11 10:32 6
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Νέμαν
5 5 0 0 8:1 15
2
Ντιναμό Μπρεστ
5 3 1 1 14:6 10
3
Ντιναμό Μινσκ
5 3 1 1 7:1 10
4
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 2 3 0 6:4 9
5
Ισλόκ
5 2 2 1 6:4 8
6
Τορπέντο Ζόντινο
5 2 2 1 6:6 8
7
Βιτέμπσκ
5 2 2 1 6:5 8
8
Ενερτζέτικ-BGU
5 2 1 2 6:2 7
9
Σμολέβιτσι
5 2 1 2 10:9 7
10
Σλάβια Μοζίρ
5 2 0 3 6:11 6
11
ΜΠΑΤΕ
5 1 2 2 6:7 5
12
Ρουχ
5 1 2 2 6:7 5
13
Γκοροντέγια
5 1 1 3 7:11 4
14
Μινσκ
5 1 1 3 3:9 4
15
Μπελσίνα
5 1 0 4 3:12 3
16
Σλατσκ
5 0 1 4 3:10 1
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Νέμαν
8 6 1 1 15:6 19
2
Ισλόκ
9 5 2 2 14:10 17
3
Τορπέντο Ζόντινο
7 5 1 1 9:4 16
4
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
8 4 2 2 13:4 14
5
ΜΠΑΤΕ
8 4 2 2 10:6 14
6
Ενερτζέτικ-BGU
7 4 1 2 15:7 13
7
Ντιναμό Μπρεστ
8 4 1 3 17:12 13
8
Ντιναμό Μινσκ
8 4 1 3 7:4 13
9
Σλάβια Μοζίρ
8 3 3 2 10:10 12
10
Βιτέμπσκ
7 3 3 1 8:6 12
11
Σλατσκ
8 2 3 3 10:10 9
12
Σμολέβιτσι
8 2 2 4 13:16 8
13
Ρουχ
7 2 2 3 6:7 8
14
Γκοροντέγια
8 2 2 4 7:11 8
15
Μινσκ
6 2 1 3 7:12 7
16
Μπελσίνα
8 0 2 6 5:18 2
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ενερτζέτικ-BGU
9 5 1 3 8:8 16
2
ΜΠΑΤΕ
8 5 1 2 19:11 16
3
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
7 3 4 0 8:3 13
4
Ντιναμό Μπρεστ
8 4 1 3 14:8 13
5
Ρουχ
8 2 5 1 8:6 11
6
Ντιναμό Μινσκ
7 3 1 3 13:8 10
7
Νέμαν
7 3 1 3 7:7 10
8
Τορπέντο Ζόντινο
8 2 4 2 10:10 10
9
Βιτέμπσκ
9 2 4 3 9:12 10
10
Σλατσκ
8 3 0 5 9:16 9
11
Σλάβια Μοζίρ
8 3 0 5 10:18 9
12
Γκοροντέγια
8 2 2 4 7:13 8
13
Μινσκ
7 2 1 4 8:13 7
14
Ισλόκ
7 2 0 5 4:10 6
15
Μπελσίνα
7 1 1 5 5:14 4
16
Σμολέβιτσι
7 0 3 4 4:9 3
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;