Συμβουλή: Πληκτρολογήστε «@» πριν από το όνομα χρήστη για να βρείτε το χρήστη
Ακύρωση
3:1
Ντιναμό Μπρεστ — Γκοροντέγια Ο αγώνας έληξε 20 Ιουνίου 2020
Ο επόμενος αγώνας μεταξύ των δύο ομάδων
3 Οκτωβρίου, 14:00

Στοίχημα στο Ντιναμό Μπρεστ — Γκοροντέγια

20 Ιουνίου 2020, 18:00 (EEST)
20 Ιουνίου 2020, 18:00 (EEST)
Διαιτητής: Dmitriy Dolya Γήπεδο: Regional Sport Complex Brestsky (Brest, Belarus)
Ντιναμό Μπρεστ
3 : 1
Γκοροντέγια
Ντιναμό Μπρεστ
Stoiximan Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr
Ισοπαλία
Stoiximan Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr
Γκοροντέγια
Stoiximan Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr

Συνθέσεις

Ντιναμό Μπρεστ

Serghei Kovalchuk
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Σεργκέι Ιγκνάτοβιτς
τ 4 -5
Αλεξάντερ Πάβλοβετς
α 11 0
Ολέγκ Βερατσίλα
α 10 0
Κιρίλ Πετσένιν
α 7 0
Γιεβχέν Χατσερίντι
α 5 0
Αρτιόμ Μπίκοφ
μ 12 0
Ολεξάντρ Νόγιοκ
μ 12 1
Σεργκέι Κισλιάκ
μ 11 3
Αρτέμ Μιλέφσκι
ε 13 3
Μιχαήλ Γκόρντεντσουκ
ε 12 2
Ντενίς Λάπτεφ
ε 11 5
Αναπληρωματικοί
Πάβελ Παβλιουτσένκο
τ 9 -10
Μαξίμ Βίτους
α 5 0
Ρομάν Γιουζέπτσουκ
μ 12 0
Βσέβολοντ Σαντόφσκι
μ 8 0
Εβγκένι Σεφτσένκο
ε 6 0
Aleksandr Shestyuk
ε 0 0
Maksim Lotysh
ε 0 0
Δε θα παίξουν
Κίκι Γκάμπι
α 12 3
Πάβελ Σαβίτσκι
μ 11 5
Σεργκέι Κρίβετς
μ 7 0
Έλις Μπακάι
μ 3 0
Γκοροντέγια

Oleg Radushko
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Ιγκόρ Ντοβγιάλο
τ 13 -17
Κιρίλ Παβλιουτσένκο
α 13 1
Μιλάν Γιοξίμοβιτς
α 13 0
Ντμίτρι Μπατζούκοφ
α 12 0
Στάνισλαβ Σαζονόβιτς
α 12 0
Σεμέν Σεστιλόφσκι
α 11 0
Ντμίτρι Ιγκνατένκο
α 8 0
Λαζάρ Σάιτσιτς
μ 12 4
Ντένις Γιασκόβιτς
μ 12 1
Σεργκέι Πουσνιακόφ
μ 8 0
Σεργκέι Αρκιπόβ
ε 10 3
Αναπληρωματικοί
Artsiom Zakharov
τ 1 0
Αρτέμ Βολόβιτς
α 1 0
Αλεξάντρ Πόζνιακ
μ 10 0
Μιχαήλ Σιμπούν
μ 9 0
Γιούρι Βολονίκ
μ 6 0
Αντρέι Σοροκίν
ε 12 2
Rostislav Shavel
ε 4 0
Δε θα παίξουν
Σεργκέι Ουσένια
μ 7 0
Ιλία Μπαγλάι
μ 4 0
Maxim Makarov
τ 0 0

Νέα

Αρχική ενδεκάδα
Αρχική ενδεκάδα
44 λεπτά πριν τον αγώνα
Δημοσιεύθηκαν οι αρχικές ενδεκάδες.
See above.
Εμφάνιση όλων

Αποδόσεις

Στοιχηματική 1 × 2 U 2.5 O 2.5
1.30
5.20
8.50
2.15
1.63

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2019
20.09.19
Γκοροντέγια
Ντιναμό Μπρεστ
1
:
3
11.05.19
Ντιναμό Μπρεστ
Γκοροντέγια
4
:
0
Πρέμιερ Λιγκ 2018
09.11.18
Γκοροντέγια
Ντιναμό Μπρεστ
1
:
0
25.06.18
Ντιναμό Μπρεστ
Γκοροντέγια
5
:
2
Πρέμιερ Λιγκ 2017
18.11.17
Ντιναμό Μπρεστ
Γκοροντέγια
1
:
1
25.06.17
Γκοροντέγια
Ντιναμό Μπρεστ
1
:
1
Πρέμιερ Λιγκ 2016
26.09.16
Γκοροντέγια
Ντιναμό Μπρεστ
1
:
1
16.05.16
Ντιναμό Μπρεστ
Γκοροντέγια
1
:
1

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Ντιναμό Μπρεστ
13.06.20
Τορπέντο Ζόντινο
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
06.06.20
Ντιναμό Μπρεστ
Μινσκ
Ν
31.05.20
Ρουχ
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
20.05.20
Ντιναμό Μπρεστ
ΜΠΑΤΕ
Η
16.05.20
Ενερτζέτικ-BGU
Ντιναμό Μπρεστ
Η
10.05.20
Ντιναμό Μπρεστ
Ντιναμό Μινσκ
Ν
03.05.20
Μπελσίνα
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
25.04.20
Ντιναμό Μπρεστ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Η
18.04.20
Βιτέμπσκ
Ντιναμό Μπρεστ
Η
12.04.20
Ντιναμό Μπρεστ
Ισλόκ
Ν
04.04.20
Ντιναμό Μπρεστ
Σλάβια Μοζίρ
Η
28.03.20
Σλατσκ
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
20.03.20
Ντιναμό Μπρεστ
Σμολέβιτσι
Ι
Γκοροντέγια
12.06.20
Γκοροντέγια
Σλατσκ
Ν
05.06.20
Σμολέβιτσι
Γκοροντέγια
Η
29.05.20
Γκοροντέγια
Νέμαν
Η
22.05.20
Σλάβια Μοζίρ
Γκοροντέγια
Ι
15.05.20
Τορπέντο Ζόντινο
Γκοροντέγια
Η
08.05.20
Γκοροντέγια
Μινσκ
Ι
02.05.20
Ρουχ
Γκοροντέγια
Ι
25.04.20
Γκοροντέγια
ΜΠΑΤΕ
Η
16.04.20
Ενερτζέτικ-BGU
Γκοροντέγια
Ν
11.04.20
Γκοροντέγια
Ντιναμό Μινσκ
Ν
03.04.20
Μπελσίνα
Γκοροντέγια
Ν
28.03.20
Γκοροντέγια
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Η
21.03.20
Βιτέμπσκ
Γκοροντέγια
Η

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
ΜΠΑΤΕ
13 8 3 2 27:14 27
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
13 7 4 2 19:5 25
Νέμαν
13 7 2 4 20:13 23
4
Τορπέντο Ζόντινο
14 6 5 3 18:14 23
5
Ενερτζέτικ-BGU
13 7 1 5 17:15 22
6
Ντιναμό Μπρεστ
13 7 1 5 25:15 22
7
Ισλόκ
14 6 2 6 16:19 20
8
Ντιναμό Μινσκ
13 6 1 6 18:12 19
9
Σλατσκ
14 5 3 6 17:21 18
10
Σλάβια Μοζίρ
14 5 3 6 17:22 18
11
Βιτέμπσκ
13 4 6 3 14:15 18
12
Ρουχ
13 3 6 4 10:12 15
13
Γκοροντέγια
13 4 3 6 11:17 15
14
Μινσκ
11 4 1 6 14:23 13
15
Σμολέβιτσι
13 1 4 8 12:21 7
16
Μπελσίνα
13 1 3 9 10:27 6
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Νέμαν
5 5 0 0 11:2 15
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 4 1 0 10:2 13
3
ΜΠΑΤΕ
5 3 2 0 11:5 11
4
Ντιναμό Μινσκ
5 3 1 1 7:2 10
5
Ντιναμό Μπρεστ
5 3 0 2 14:7 9
6
Σλάβια Μοζίρ
5 2 1 2 7:8 7
7
Ενερτζέτικ-BGU
5 2 1 2 7:7 7
8
Βιτέμπσκ
5 1 4 0 8:7 7
9
Ισλόκ
5 1 2 2 5:6 5
10
Τορπέντο Ζόντινο
5 1 2 2 6:9 5
11
Σμολέβιτσι
5 1 1 3 6:7 4
12
Μινσκ
5 1 1 3 5:13 4
13
Γκοροντέγια
5 1 1 3 6:10 4
14
Μπελσίνα
5 1 1 3 4:12 4
15
Ρουχ
5 0 3 2 3:7 3
16
Σλατσκ
5 0 2 3 2:7 2
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ισλόκ
9 5 2 2 14:10 17
2
ΜΠΑΤΕ
6 4 2 0 10:3 14
3
Νέμαν
6 4 1 1 13:6 13
4
Τορπέντο Ζόντινο
6 4 1 1 8:4 13
5
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
7 4 1 2 12:3 13
6
Ντιναμό Μινσκ
7 4 0 3 7:4 12
7
Ενερτζέτικ-BGU
6 3 1 2 10:7 10
8
Ντιναμό Μπρεστ
7 3 1 3 14:11 10
9
Σλατσκ
8 2 3 3 10:10 9
10
Σλάβια Μοζίρ
7 2 3 2 7:9 9
11
Βιτέμπσκ
6 2 3 1 7:6 9
12
Γκοροντέγια
6 2 1 3 5:7 7
13
Μινσκ
5 2 0 3 6:11 6
14
Ρουχ
6 1 2 3 3:7 5
15
Σμολέβιτσι
6 1 1 4 8:12 4
16
Μπελσίνα
7 0 2 5 5:16 2
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
7 4 1 2 17:11 13
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
6 3 3 0 7:2 12
3
Ενερτζέτικ-BGU
7 4 0 3 7:8 12
4
Ντιναμό Μπρεστ
6 4 0 2 11:4 12
5
Ρουχ
7 2 4 1 7:5 10
6
Νέμαν
7 3 1 3 7:7 10
7
Τορπέντο Ζόντινο
8 2 4 2 10:10 10
8
Σλατσκ
6 3 0 3 7:11 9
9
Σλάβια Μοζίρ
7 3 0 4 10:13 9
10
Βιτέμπσκ
7 2 3 2 7:9 9
11
Γκοροντέγια
7 2 2 3 6:10 8
12
Μινσκ
6 2 1 3 8:12 7
13
Ντιναμό Μινσκ
6 2 1 3 11:8 7
14
Μπελσίνα
6 1 1 4 5:11 4
15
Ισλόκ
5 1 0 4 2:9 3
16
Σμολέβιτσι
7 0 3 4 4:9 3
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;