Συμβουλή: Πληκτρολογήστε «@» πριν από το όνομα χρήστη για να βρείτε το χρήστη
Ακύρωση
6:1
Ντιναμό Μπρεστ — Μινσκ Ο αγώνας έληξε 6 Ιουνίου 2020
Ο επόμενος αγώνας μεταξύ των δύο ομάδων
19 Σεπτεμβρίου, 14:00

Στοίχημα στο Ντιναμό Μπρεστ — Μινσκ

6 Ιουνίου 2020, 20:00 (EEST)
6 Ιουνίου 2020, 20:00 (EEST)
Διαιτητής: Sergey Krasnikov Γήπεδο: Regional Sport Complex Brestsky (Brest, Belarus)
Ντιναμό Μπρεστ
6 : 1
Μινσκ
Ντιναμό Μπρεστ
Stoiximan Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr
Ισοπαλία
Stoiximan Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr
Μινσκ
Stoiximan Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr

Συνθέσεις

Ντιναμό Μπρεστ

Serghei Kovalchuk
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Πάβελ Παβλιουτσένκο
τ 7 -9
Κίκι Γκάμπι
α 10 2
Κιρίλ Πετσένιν
α 5 0
Γιεβχέν Χατσερίντι
α 3 0
Αρτιόμ Μπίκοφ
μ 10 0
Ολεξάντρ Νόγιοκ
μ 10 0
Ρομάν Γιουζέπτσουκ
μ 10 0
Σεργκέι Κρίβετς
μ 6 0
Αρτέμ Μιλέφσκι
ε 11 3
Μιχαήλ Γκόρντεντσουκ
ε 10 1
Ντενίς Λάπτεφ
ε 9 3
Αναπληρωματικοί
Σεργκέι Ιγκνάτοβιτς
τ 4 -5
Αλεξάντερ Πάβλοβετς
α 10 0
Ολέγκ Βερατσίλα
α 8 0
Μαξίμ Βίτους
α 5 0
Πάβελ Σαβίτσκι
μ 10 3
Βσέβολοντ Σαντόφσκι
μ 7 0
Εβγκένι Σεφτσένκο
ε 5 0
Δε θα παίξουν
Σεργκέι Κισλιάκ
μ 10 2
Έλις Μπακάι
μ 3 0
Μινσκ

Andrey Razin
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Αρτέμ Λεόνοφ
τ 9 -16
Ντμίτρι Πρίστσεπα
α 9 0
Ντμίτρι Ριζούκ
α 7 1
Γιούρι Όστρουκ
α 4 0
Αλεξέι Ιβάνοφ
α 1 0
Αλεξέι Λάβρικ
α 0 0
Ολέγκ Γιεβντοκίμοφ
μ 5 0
Σεργκέι Σάζοντσικ
μ 5 0
Ilya Alekseevich
μ 3 0
Βλάντιμιρ Κβαστσίμσκι
ε 9 5
Ρομάν Γκριμπόφσκι
ε 9 2
Αναπληρωματικοί
Σεργκέι Βερέμκο
τ 0 0
Dmitri Zinovich
α 5 0
Αντόν Σραμτσένκο
μ 8 0
Γιάροσλαβ Γιαρότσκι
μ 8 1
Αντρέι Σεμρούκ
μ 0 0
Ονιέν Ρολόβιτς
ε 8 1
Αρτέμ Βασίλιεφ
ε 6 1
Πάβελ Γκόρμπαχ
ε 1 0
Δε θα παίξουν
Αλεξέι Ζαλέφσκι
α 9 0
Γιεβχένι Καχόβετς
α 7 1
Βλάντισλαβ Νασιμπούλιν
μ 6 0
Ολεξάντρ Βασίλιεφ
μ 4 1
Γκλεμπ Γκουρμπάν
α 2 0
Μαξίμ Κασαράμπ
α 0 0

Νέα

Αρχική ενδεκάδα
Αρχική ενδεκάδα
57 λεπτά πριν τον αγώνα
Δημοσιεύθηκαν οι αρχικές ενδεκάδες.
See above.
Εμφάνιση όλων

Αποδόσεις

Στοιχηματική 1 × 2 U 2.5 O 2.5
1.44
4.75
5.75
2.45
1.50

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2019
14.09.19
Ντιναμό Μπρεστ
Μινσκ
3
:
0
Κύπελλο Λευκορωσίας 2019-2020
03.08.19
Ντιναμό Μπρεστ
Μινσκ
3
:
1
Πρέμιερ Λιγκ 2019
05.05.19
Μινσκ
Ντιναμό Μπρεστ
1
:
2
Πρέμιερ Λιγκ 2018
01.09.18
Ντιναμό Μπρεστ
Μινσκ
2
:
1
27.04.18
Μινσκ
Ντιναμό Μπρεστ
3
:
3
Πρέμιερ Λιγκ 2017
30.07.17
Ντιναμό Μπρεστ
Μινσκ
4
:
0
01.04.17
Μινσκ
Ντιναμό Μπρεστ
2
:
2
Πρέμιερ Λιγκ 2016
07.08.16
Μινσκ
Ντιναμό Μπρεστ
0
:
1
10.04.16
Ντιναμό Μπρεστ
Μινσκ
0
:
3
Πρέμιερ Λιγκ 2015
09.08.15
Μινσκ
Ντιναμό Μπρεστ
2
:
1
Περισσότεροι αγώνες

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Ντιναμό Μπρεστ
31.05.20
Ρουχ
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
20.05.20
Ντιναμό Μπρεστ
ΜΠΑΤΕ
Η
16.05.20
Ενερτζέτικ-BGU
Ντιναμό Μπρεστ
Η
10.05.20
Ντιναμό Μπρεστ
Ντιναμό Μινσκ
Ν
03.05.20
Μπελσίνα
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
25.04.20
Ντιναμό Μπρεστ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Η
18.04.20
Βιτέμπσκ
Ντιναμό Μπρεστ
Η
12.04.20
Ντιναμό Μπρεστ
Ισλόκ
Ν
04.04.20
Ντιναμό Μπρεστ
Σλάβια Μοζίρ
Η
28.03.20
Σλατσκ
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
20.03.20
Ντιναμό Μπρεστ
Σμολέβιτσι
Ι
Μινσκ
01.06.20
Μινσκ
Σλατσκ
Ν
08.05.20
Γκοροντέγια
Μινσκ
Ι
02.05.20
Μινσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Η
25.04.20
Σλάβια Μοζίρ
Μινσκ
Ν
18.04.20
Ρουχ
Μινσκ
Η
12.04.20
Μινσκ
ΜΠΑΤΕ
Η
05.04.20
Ενερτζέτικ-BGU
Μινσκ
Η
28.03.20
Μινσκ
Ντιναμό Μινσκ
Ν
22.03.20
Μπελσίνα
Μινσκ
Ν

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
ΜΠΑΤΕ
11 8 1 2 23:10 25
Τορπέντο Ζόντινο
12 6 4 2 16:10 22
Ενερτζέτικ-BGU
11 7 1 3 17:13 22
4
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
11 6 3 2 16:3 21
5
Σλατσκ
12 5 3 4 17:17 18
6
Νέμαν
11 5 2 4 17:13 17
7
Ντιναμό Μπρεστ
11 5 1 5 17:14 16
8
Ισλόκ
12 5 1 6 13:17 16
9
Ρουχ
12 3 6 3 10:11 15
10
Σλάβια Μοζίρ
12 4 3 5 15:20 15
11
Βιτέμπσκ
11 3 5 3 11:13 14
12
Μινσκ
9 4 1 4 13:16 13
13
Ντιναμό Μινσκ
11 4 1 6 13:12 13
14
Γκοροντέγια
12 3 3 6 8:17 12
15
Σμολέβιτσι
11 1 4 6 11:17 7
16
Μπελσίνα
11 0 3 8 9:23 3
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
5 5 0 0 15:5 15
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 4 1 0 11:0 13
3
Ενερτζέτικ-BGU
5 4 1 0 11:6 13
4
Ντιναμό Μπρεστ
5 3 0 2 11:7 9
5
Νέμαν
5 3 0 2 11:9 9
6
Τορπέντο Ζόντινο
5 2 2 1 7:6 8
7
Μινσκ
5 2 1 2 7:8 7
8
Ρουχ
5 1 3 1 7:8 6
9
Σλάβια Μοζίρ
5 1 2 2 5:8 5
10
Ντιναμό Μινσκ
5 1 1 3 4:6 4
11
Ισλόκ
5 1 1 3 4:6 4
12
Βιτέμπσκ
5 0 4 1 7:8 4
13
Σμολέβιτσι
5 1 1 3 8:10 4
14
Σλατσκ
5 0 2 3 3:8 2
15
Γκοροντέγια
5 0 2 3 4:11 2
16
Μπελσίνα
5 0 1 4 4:13 1
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ισλόκ
8 5 1 2 12:8 16
2
ΜΠΑΤΕ
5 4 1 0 8:1 13
3
Τορπέντο Ζόντινο
5 4 1 0 8:2 13
4
Νέμαν
5 3 1 1 11:6 10
5
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
6 3 1 2 11:3 10
6
Ενερτζέτικ-BGU
5 3 1 1 10:6 10
7
Σλατσκ
7 2 3 2 10:9 9
8
Ντιναμό Μινσκ
6 3 0 3 6:4 9
9
Βιτέμπσκ
5 2 2 1 5:4 8
10
Ντιναμό Μπρεστ
6 2 1 3 8:10 7
11
Μινσκ
4 2 0 2 6:10 6
12
Σλάβια Μοζίρ
6 1 3 2 5:8 6
13
Ρουχ
5 1 2 2 3:6 5
14
Σμολέβιτσι
6 1 1 4 8:12 4
15
Γκοροντέγια
5 1 1 3 2:7 4
16
Μπελσίνα
6 0 2 4 5:12 2
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ενερτζέτικ-BGU
6 4 0 2 7:7 12
2
ΜΠΑΤΕ
6 4 0 2 15:9 12
3
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 3 2 0 5:0 11
4
Ρουχ
7 2 4 1 7:5 10
5
Σλατσκ
5 3 0 2 7:8 9
6
Σλάβια Μοζίρ
6 3 0 3 10:12 9
7
Ντιναμό Μπρεστ
5 3 0 2 9:4 9
8
Τορπέντο Ζόντινο
7 2 3 2 8:8 9
9
Γκοροντέγια
7 2 2 3 6:10 8
10
Μινσκ
5 2 1 2 7:6 7
11
Νέμαν
6 2 1 3 6:7 7
12
Βιτέμπσκ
6 1 3 2 6:9 6
13
Ντιναμό Μινσκ
5 1 1 3 7:8 4
14
Σμολέβιτσι
5 0 3 2 3:5 3
15
Μπελσίνα
5 0 1 4 4:11 1
16
Ισλόκ
4 0 0 4 1:9 0
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;