Συμβουλή: Πληκτρολογήστε «@» πριν από το όνομα χρήστη για να βρείτε το χρήστη
Ακύρωση

Στοίχημα στο Μπελσίνα — Σλατσκ

8 Αυγούστου 2020, 13:00 (EEST)
8 Αυγούστου 2020, 13:00 (EEST)
Μπελσίνα
Σλατσκ
Προσεχείς αγώνες
Όσο δεν υπάρχουν αποδόσεις για αυτόν τον αγώνα, μπορείτε να επιλέξετε ένα στοίχημα για επερχόμενους αγώνες από αυτή τη διοργάνωση

Συνθέσεις

Οι αρχικές ενδεκάδες θα ανακοινωθούν περίπου μία ώρα πριν τον αγώνα

Μπελσίνα

Dmitri Migas
υπηρεσιακός προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Σεργκέι Τουράνοκ
τ 9 -22
Αλεξέι Καριτόνοβιτς
τ 7 -12
Βλάντισλαβ Γιασουκέβιτς
α 15 0
Κονσταντίν Κουτσίνσκι
α 13 0
Nikita Rochev
α 8 0
Ντανίλα Νετσάεφ
α 8 1
Μαξίμ Γκρεκ
α 7 0
Εβγκένι Κιρίσοφ
α 2 0
Μιχαΐλο Πίσκο
α 1 0
Σαμουέλ Οντεγιόμπο
μ 15 0
Βλάντισλαβ Σολανόβιτς
μ 14 1
Σεργκέι Γκλέμπκο
μ 14 2
Mikhail Bashilov
μ 13 1
Dmitriy Rekish
μ 12 0
Πάβελ Μπορντούκοφ
μ 12 1
Ρομάν Σαλίμοφ
μ 12 0
Εβγκένι Σκομπλικόφ
μ 9 0
Αντρέι Μπεζόνοφ
μ 8 0
Αντόν Νοβίκ
μ 2 0
Ντμίτρι Λεμπέντεφ
μ 0 0
Λεονίντ Κοβέλ
ε 16 4
Nivaldo Ferreira
ε 9 1
Γκερμάν Μπαρκόφσκι
ε 5 0
Σλατσκ

Alexander Konchyts
υπηρεσιακός προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Μπόρις Πανκρατόφ
τ 14 -22
Ιλία Μπράνοβετς
τ 2 -4
Σουλειμάν Κοαντά
α 15 2
Ντένις Ομπραζόφ
α 14 0
Σεργκέι Τσεμποτάεφ
α 12 0
Ρομάν Κριβούλκιν
α 10 0
Αλεξάντρ Ανιουκέβιτς
α 9 0
Εβγκένι Βέλικο
α 7 0
Ιγκόρ Σεμένοφ
μ 14 3
Μοχάμεντ Ουμάρ Μπάλα
μ 14 4
Βιτάλι Τρουλίμπο
μ 12 0
Γιούρι Τετερένκο
μ 12 0
Γιούρι Κοζλόφ
μ 11 1
Μαράτ Μπουράεφ
μ 11 0
Σοσλάν Τακουλόφ
μ 11 1
Ντραμέιν Σαλού
μ 10 1
Ιγκόρ Μπόμπκο
μ 6 0
Αρτέμ Σερντιούκ
ε 14 5
Αμπντολούλ Γκαφάρ
ε 12 2
Άλαν Κορόεφ
ε 10 0
Πάβελ Ζουέβιτς
ε 1 0

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2020
26.04.20
Σλατσκ
Μπελσίνα
Πρέμιερ Λιγκ 2016
06.11.16
Μπελσίνα
Σλατσκ
0
:
0
19.06.16
Σλατσκ
Μπελσίνα
2
:
1
Πρέμιερ Λιγκ 2015
27.09.15
Σλατσκ
Μπελσίνα
0
:
0
31.05.15
Μπελσίνα
Σλατσκ
2
:
0

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Μπελσίνα
11.07.20
Μπελσίνα
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
05.07.20
Μινσκ
Μπελσίνα
Ι
28.06.20
Ρουχ
Μπελσίνα
Η
21.06.20
Μπελσίνα
ΜΠΑΤΕ
Η
14.06.20
Ενερτζέτικ-BGU
Μπελσίνα
Ν
07.06.20
Μπελσίνα
Ντιναμό Μινσκ
Η
30.05.20
Μπελσίνα
Σλάβια Μοζίρ
Η
22.05.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Μπελσίνα
Η
17.05.20
Μπελσίνα
Βιτέμπσκ
Ι
10.05.20
Ισλόκ
Μπελσίνα
Η
03.05.20
Μπελσίνα
Ντιναμό Μπρεστ
Η
26.04.20
Σλατσκ
Μπελσίνα
Η
17.04.20
Μπελσίνα
Σμολέβιτσι
Ι
10.04.20
Νέμαν
Μπελσίνα
Ι
03.04.20
Μπελσίνα
Γκοροντέγια
Η
27.03.20
Τορπέντο Ζόντινο
Μπελσίνα
Η
22.03.20
Μπελσίνα
Μινσκ
Η
Σλατσκ
03.07.20
Σλάβια Μοζίρ
Σλατσκ
Η
26.06.20
Σμολέβιτσι
Σλατσκ
Η
19.06.20
Σλατσκ
Νέμαν
Η
12.06.20
Γκοροντέγια
Σλατσκ
Η
06.06.20
Σλατσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
01.06.20
Μινσκ
Σλατσκ
Η
23.05.20
Σλατσκ
Ρουχ
Ι
16.05.20
ΜΠΑΤΕ
Σλατσκ
Η
08.05.20
Σλατσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Η
02.05.20
Ντιναμό Μινσκ
Σλατσκ
Ν
26.04.20
Σλατσκ
Μπελσίνα
Ν
17.04.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Σλατσκ
Ν
11.04.20
Σλατσκ
Βιτέμπσκ
Ι
05.04.20
Ισλόκ
Σλατσκ
Ν
28.03.20
Σλατσκ
Ντιναμό Μπρεστ
Η
22.03.20
Σλατσκ
Σλάβια Μοζίρ
Ν

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
17 9 6 2 29:9 33
ΜΠΑΤΕ
17 9 4 4 30:18 31
Νέμαν
15 9 2 4 22:13 29
4
Ενερτζέτικ-BGU
16 9 2 5 23:15 29
5
Ντιναμό Μπρεστ
16 8 2 6 31:20 26
6
Τορπέντο Ζόντινο
17 7 5 5 21:20 26
7
Ντιναμό Μινσκ
16 7 2 7 20:13 23
8
Ισλόκ
17 7 2 8 19:23 23
9
Σλάβια Μοζίρ
17 6 4 7 21:29 22
10
Βιτέμπσκ
16 5 7 4 17:18 22
11
Ρουχ
16 5 7 4 15:13 22
12
Σλατσκ
16 5 3 8 19:26 18
13
Γκοροντέγια
17 4 4 9 15:28 16
14
Μινσκ
14 4 3 7 17:27 15
15
Σμολέβιτσι
16 3 5 8 20:26 14
16
Μπελσίνα
17 2 4 11 14:35 10
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Νέμαν
5 5 0 0 8:1 15
2
Ντιναμό Μπρεστ
5 3 1 1 14:6 10
3
Ντιναμό Μινσκ
5 3 1 1 7:1 10
4
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 2 3 0 12:6 9
5
Βιτέμπσκ
5 2 2 1 6:5 8
6
Ρουχ
5 2 2 1 6:3 8
7
Ενερτζέτικ-BGU
5 2 1 2 6:2 7
8
Ισλόκ
5 2 1 2 6:6 7
9
Σλάβια Μοζίρ
5 2 1 2 6:9 7
10
Μπελσίνα
5 2 1 2 5:8 7
11
Σμολέβιτσι
5 2 1 2 9:9 7
12
ΜΠΑΤΕ
5 1 2 2 5:6 5
13
Τορπέντο Ζόντινο
5 1 1 3 5:10 4
14
Γκοροντέγια
5 1 1 3 7:11 4
15
Μινσκ
5 0 2 3 4:11 2
16
Σλατσκ
5 0 1 4 3:10 1
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Νέμαν
8 6 1 1 15:6 19
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
9 5 2 2 17:5 17
3
Ισλόκ
9 5 2 2 14:10 17
4
Τορπέντο Ζόντινο
8 5 1 2 10:8 16
5
ΜΠΑΤΕ
9 4 3 2 11:7 15
6
Ενερτζέτικ-BGU
7 4 1 2 15:7 13
7
Ντιναμό Μπρεστ
8 4 1 3 17:12 13
8
Ντιναμό Μινσκ
8 4 1 3 7:4 13
9
Σλάβια Μοζίρ
8 3 3 2 10:10 12
10
Βιτέμπσκ
7 3 3 1 8:6 12
11
Ρουχ
8 3 2 3 7:7 11
12
Σμολέβιτσι
9 3 2 4 16:17 11
13
Σλατσκ
8 2 3 3 10:10 9
14
Γκοροντέγια
8 2 2 4 7:11 8
15
Μινσκ
7 2 2 3 9:14 8
16
Μπελσίνα
9 1 2 6 7:19 5
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ενερτζέτικ-BGU
9 5 1 3 8:8 16
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
8 4 4 0 12:4 16
3
ΜΠΑΤΕ
8 5 1 2 19:11 16
4
Ντιναμό Μπρεστ
8 4 1 3 14:8 13
5
Ρουχ
8 2 5 1 8:6 11
6
Ντιναμό Μινσκ
8 3 1 4 13:9 10
7
Νέμαν
7 3 1 3 7:7 10
8
Σλάβια Μοζίρ
9 3 1 5 11:19 10
9
Τορπέντο Ζόντινο
9 2 4 3 11:12 10
10
Βιτέμπσκ
9 2 4 3 9:12 10
11
Σλατσκ
8 3 0 5 9:16 9
12
Γκοροντέγια
9 2 2 5 8:17 8
13
Μινσκ
7 2 1 4 8:13 7
14
Ισλόκ
8 2 0 6 5:13 6
15
Μπελσίνα
8 1 2 5 7:16 5
16
Σμολέβιτσι
7 0 3 4 4:9 3
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;