Συμβουλή: Πληκτρολογήστε «@» πριν από το όνομα χρήστη για να βρείτε το χρήστη
Ακύρωση
0:4
Μπελσίνα — Ντιναμό Μινσκ Ο αγώνας έληξε 7 Ιουνίου 2020
Ο επόμενος αγώνας μεταξύ των δύο ομάδων
19 Σεπτεμβρίου, 14:00

Στοίχημα στο Μπελσίνα — Ντιναμό Μινσκ

7 Ιουνίου 2020, 18:00 (EEST)
7 Ιουνίου 2020, 18:00 (EEST)
Διαιτητής: Vitaliy Sevostyanik Γήπεδο: Spartak (Bobruisk, Belarus)
Μπελσίνα
0 : 4
Ντιναμό Μινσκ
Μπελσίνα
Stoiximan Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr
Ισοπαλία
Stoiximan Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr
Ντιναμό Μινσκ
Stoiximan Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr

Συνθέσεις

Μπελσίνα

Eduard Gradoboev
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Σεργκέι Τουράνοκ
τ 8 -18
Βλάντισλαβ Γιασουκέβιτς
α 10 0
Nikita Rochev
α 5 0
Μαξίμ Γκρεκ
α 4 0
Ντανίλα Νετσάεφ
α 4 0
Σαμουέλ Οντεγιόμπο
μ 11 0
Σεργκέι Γκλέμπκο
μ 11 2
Βλάντισλαβ Σολανόβιτς
μ 9 1
Κιρίλ Μαλιάροφ
μ 7 0
Ρομάν Σαλίμοφ
μ 7 0
Λεονίντ Κοβέλ
ε 11 3
Αναπληρωματικοί
Αλεξάντρ Σβίρσκι
τ 0 0
Μιχαΐλο Πίσκο
α 1 0
Εβγκένι Κιρίσοφ
α 0 0
Ιλία Μπολτρουσέβιτς
α 0 0
Dmitriy Rekish
μ 7 0
Αντρέι Μπεζόνοφ
μ 6 0
Nivaldo Ferreira
ε 4 0
Δε θα παίξουν
Πάβελ Μπορντούκοφ
μ 11 1
Mikhail Bashilov
μ 10 1
Κονσταντίν Κουτσίνσκι
α 9 0
Εβγκένι Σκομπλικόφ
μ 6 0
Γκερμάν Μπαρκόφσκι
ε 5 0
Αλεξέι Καριτόνοβιτς
τ 3 -5
Αντόν Νοβίκ
μ 2 0
Ντιναμό Μινσκ

Leonid Kuchuk
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Μαξίμ Πλοτνίκοφ
τ 10 -10
Μίχα Γκοροπέφτσεκ
α 9 1
Αρτέμ Σουκότσκι
α 8 0
Κάρλο Μπρούσιτς
α 8 2
Μαξίμ Σβετσόφ
α 8 0
Έντγκαρ Ολεκνόβιτς
μ 10 0
Αλεξέι Ριός
μ 10 0
Ντανίλο Σόουζα Σάντος
μ 10 1
Μιχάλι Κοσλόφ
μ 7 0
Βλάντισλαβ Κλιμόβιτς
ε 11 1
Εβγκένι Σικάφκα
ε 11 4
Αναπληρωματικοί
Κονσταντίν Ρούντενοκ
τ 1 -2
Ντόμινικ Ντίνγκα
α 10 0
Αλεξάντρ Τσίζ
α 1 0
Nikita Khalimonchik
α 0 0
Μάρκο Παβλόφσκι
μ 10 0
Ντμίτρι Μπιλόνογκ
μ 2 0
Ντμίτρι Μποροντίν
μ 2 0
Roman Davyskiba
μ 0 0
Κιρίλ Βεργέιτσικ
ε 3 0
Βλάντισλαβ Λοζκίν
ε 2 0
Δε θα παίξουν
Ιβάν Μπακάρ
μ 11 4
Ιγκόρ Σιτόφ
α 6 0
Γιουν-Γιάνγκ Κιμ
μ 2 0
Denis Shpakovsky
τ 0 0
Nikita Demchenko
μ 0 0
Σεργκέι Ματβειτσούκ
α 0 0

Νέα

Αρχική ενδεκάδα
Αρχική ενδεκάδα
26 λεπτά πριν τον αγώνα
Δημοσιεύθηκαν οι αρχικές ενδεκάδες.
See above.
Εμφάνιση όλων

Αποδόσεις

Στοιχηματική 1 × 2 U 2.5 O 2.5
5.25
3.85
1.59
1.85
1.85

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2016
29.10.16
Ντιναμό Μινσκ
Μπελσίνα
3
:
1
15.06.16
Μπελσίνα
Ντιναμό Μινσκ
1
:
2
Πρέμιερ Λιγκ 2015
31.10.15
Ντιναμό Μινσκ
Μπελσίνα
0
:
0
27.06.15
Μπελσίνα
Ντιναμό Μινσκ
0
:
2
Πρέμιερ Λιγκ 2014
12.07.14
Μπελσίνα
Ντιναμό Μινσκ
0
:
1
14.05.14
Ντιναμό Μινσκ
Μπελσίνα
4
:
1
Πρέμιερ Λιγκ 2013
18.08.13
Ντιναμό Μινσκ
Μπελσίνα
2
:
0
22.05.13
Μπελσίνα
Ντιναμό Μινσκ
1
:
1
Πρέμιερ Λιγκ 2012
15.09.12
Μπελσίνα
Ντιναμό Μινσκ
0
:
2
23.06.12
Μπελσίνα
Ντιναμό Μινσκ
1
:
0
Περισσότεροι αγώνες

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Μπελσίνα
30.05.20
Μπελσίνα
Σλάβια Μοζίρ
Η
22.05.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Μπελσίνα
Η
17.05.20
Μπελσίνα
Βιτέμπσκ
Ι
10.05.20
Ισλόκ
Μπελσίνα
Η
03.05.20
Μπελσίνα
Ντιναμό Μπρεστ
Η
26.04.20
Σλατσκ
Μπελσίνα
Η
17.04.20
Μπελσίνα
Σμολέβιτσι
Ι
10.04.20
Νέμαν
Μπελσίνα
Ι
03.04.20
Μπελσίνα
Γκοροντέγια
Η
27.03.20
Τορπέντο Ζόντινο
Μπελσίνα
Η
22.03.20
Μπελσίνα
Μινσκ
Η
Ντιναμό Μινσκ
30.05.20
Ντιναμό Μινσκ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Η
23.05.20
Βιτέμπσκ
Ντιναμό Μινσκ
Ι
17.05.20
Ντιναμό Μινσκ
Ισλόκ
Ν
10.05.20
Ντιναμό Μπρεστ
Ντιναμό Μινσκ
Η
02.05.20
Ντιναμό Μινσκ
Σλατσκ
Η
24.04.20
Σμολέβιτσι
Ντιναμό Μινσκ
Ν
16.04.20
Ντιναμό Μινσκ
Νέμαν
Ν
11.04.20
Γκοροντέγια
Ντιναμό Μινσκ
Η
03.04.20
Ντιναμό Μινσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
28.03.20
Μινσκ
Ντιναμό Μινσκ
Η
20.03.20
Ντιναμό Μινσκ
Ρουχ
Η

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
ΜΠΑΤΕ
12 8 2 2 25:12 26
Τορπέντο Ζόντινο
12 6 4 2 16:10 22
Ενερτζέτικ-BGU
11 7 1 3 17:13 22
4
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
11 6 3 2 16:3 21
5
Ντιναμό Μπρεστ
12 6 1 5 23:15 19
6
Σλατσκ
12 5 3 4 17:17 18
7
Νέμαν
11 5 2 4 17:13 17
8
Ισλόκ
12 5 1 6 13:17 16
9
Σλάβια Μοζίρ
12 4 3 5 15:20 15
10
Ρουχ
12 3 6 3 10:11 15
11
Βιτέμπσκ
12 3 6 3 13:15 15
12
Μινσκ
10 4 1 5 14:22 13
13
Ντιναμό Μινσκ
11 4 1 6 13:12 13
14
Γκοροντέγια
12 3 3 6 8:17 12
15
Σμολέβιτσι
11 1 4 6 11:17 7
16
Μπελσίνα
11 0 3 8 9:23 3
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ενερτζέτικ-BGU
5 4 1 0 11:6 13
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 4 1 0 11:0 13
3
ΜΠΑΤΕ
5 4 1 0 14:6 13
4
Ντιναμό Μπρεστ
5 3 0 2 14:8 9
5
Νέμαν
5 3 0 2 11:9 9
6
Τορπέντο Ζόντινο
5 2 2 1 7:6 8
7
Μινσκ
5 2 1 2 8:13 7
8
Ρουχ
5 1 3 1 7:8 6
9
Σλάβια Μοζίρ
5 1 2 2 5:8 5
10
Βιτέμπσκ
5 0 5 0 7:7 5
11
Ντιναμό Μινσκ
5 1 1 3 4:6 4
12
Ισλόκ
5 1 1 3 4:6 4
13
Σμολέβιτσι
5 1 1 3 8:10 4
14
Σλατσκ
5 0 2 3 3:8 2
15
Γκοροντέγια
5 0 2 3 4:11 2
16
Μπελσίνα
5 0 1 4 4:13 1
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ισλόκ
8 5 1 2 12:8 16
2
ΜΠΑΤΕ
5 4 1 0 8:1 13
3
Τορπέντο Ζόντινο
5 4 1 0 8:2 13
4
Νέμαν
5 3 1 1 11:6 10
5
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
6 3 1 2 11:3 10
6
Ενερτζέτικ-BGU
5 3 1 1 10:6 10
7
Ντιναμό Μπρεστ
7 3 1 3 14:11 10
8
Σλατσκ
7 2 3 2 10:9 9
9
Βιτέμπσκ
6 2 3 1 7:6 9
10
Ντιναμό Μινσκ
6 3 0 3 6:4 9
11
Μινσκ
4 2 0 2 6:10 6
12
Σλάβια Μοζίρ
6 1 3 2 5:8 6
13
Ρουχ
5 1 2 2 3:6 5
14
Σμολέβιτσι
6 1 1 4 8:12 4
15
Γκοροντέγια
5 1 1 3 2:7 4
16
Μπελσίνα
6 0 2 4 5:12 2
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
7 4 1 2 17:11 13
2
Ενερτζέτικ-BGU
6 4 0 2 7:7 12
3
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 3 2 0 5:0 11
4
Ρουχ
7 2 4 1 7:5 10
5
Σλατσκ
5 3 0 2 7:8 9
6
Σλάβια Μοζίρ
6 3 0 3 10:12 9
7
Ντιναμό Μπρεστ
5 3 0 2 9:4 9
8
Τορπέντο Ζόντινο
7 2 3 2 8:8 9
9
Γκοροντέγια
7 2 2 3 6:10 8
10
Νέμαν
6 2 1 3 6:7 7
11
Μινσκ
6 2 1 3 8:12 7
12
Βιτέμπσκ
6 1 3 2 6:9 6
13
Ντιναμό Μινσκ
5 1 1 3 7:8 4
14
Σμολέβιτσι
5 0 3 2 3:5 3
15
Μπελσίνα
5 0 1 4 4:11 1
16
Ισλόκ
4 0 0 4 1:9 0
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;
Ωχ :(
Αυτή η στοιχηματική δεν είναι συνεργάτης της Legalbet, ωστόσο έχουμε κάποιες άλλες να προτείνουμε: