Συμβουλή: Πληκτρολογήστε «@» πριν από το όνομα χρήστη για να βρείτε το χρήστη
Ακύρωση

Στοίχημα στο ΜΠΑΤΕ — Μινσκ

26 Ιουλίου 2020, 18:45 (EEST)
26 Ιουλίου 2020, 18:45 (EEST)
ΜΠΑΤΕ
Μινσκ
Προσεχείς αγώνες
Όσο δεν υπάρχουν αποδόσεις για αυτόν τον αγώνα, μπορείτε να επιλέξετε ένα στοίχημα για επερχόμενους αγώνες από αυτή τη διοργάνωση

Συνθέσεις

Οι αρχικές ενδεκάδες θα ανακοινωθούν περίπου μία ώρα πριν τον αγώνα

ΜΠΑΤΕ

Kirill Alshevskiy
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Αντόν Τσιτσκάν
τ 11 -13
Ντενίς Σερμπίτσκι
τ 5 -4
Αντρέι Κούντραβετς
τ 0 0
Ευγκένι Γιαμπλόνσκι
α 14 0
Αλεξάνταρ Φιλίποβιτς
α 13 0
Ζαχάρ Βόλκοφ
α 13 0
Μπόγιαν Νάστιτς
α 13 0
Γιεγκόρ Φιλιπένκο
α 10 0
Ντμίτρι Μπεσμέρτνι
α 10 0
Γιάκοβ Φιλίποβιτς
α 8 0
Μπορίς Κοπίτοβιτς
α 5 0
Ίγκορ Στασέβιτς
μ 16 4
Ντμίτρι Μπάχα
μ 15 1
Πάβελ Νεχάιτσικ
μ 15 7
Στανισλάβ Ντραγκούν
μ 15 5
Γουίλουμ Θορ Γουίλουμσον
μ 10 1
Εβγκένι Βεριόζκιν
μ 5 0
Ερβέν Μουκάμ
μ 4 0
Αλεξάντρ Βολόντκο
μ 0 0
Μαξίμ Σκάβις
ε 15 3
Νεμάνια Μίλιτς
ε 13 5
Μπόγιαν Ντούμπαλιτς
ε 4 1
Αμφίβολοι
Αντόν Σαρόκα
ε 5 2
Μινσκ

Andrey Razin
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Αρτέμ Λεόνοφ
τ 11 -24
Σεργκέι Βερέμκο
τ 3 -3
Ντμίτρι Πρίστσεπα
α 14 0
Αλεξέι Ζαλέφσκι
α 12 0
Ντμίτρι Ριζούκ
α 12 1
Γιεβχένι Καχόβετς
α 11 1
Dmitri Zinovich
α 6 0
Αλεξέι Ιβάνοφ
α 3 0
Γκλεμπ Γκουρμπάν
α 2 0
Αλεξέι Λάβρικ
α 1 0
Αντόν Σραμτσένκο
μ 13 0
Γιάροσλαβ Γιαρότσκι
μ 11 1
Ολέγκ Γιεβντοκίμοφ
μ 10 1
Βλάντισλαβ Νασιμπούλιν
μ 9 0
Ολεξάντρ Βασίλιεφ
μ 7 2
Σεργκέι Σάζοντσικ
μ 7 0
Αντρέι Σεμρούκ
μ 1 0
Ρομάν Γκριμπόφσκι
ε 14 3
Βλάντιμιρ Κβαστσίμσκι
ε 13 5
Αρτέμ Βασίλιεφ
ε 10 2
Πάβελ Γκόρμπαχ
ε 4 0

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2020
12.04.20
Μινσκ
ΜΠΑΤΕ
Πρέμιερ Λιγκ 2019
01.09.19
Μινσκ
ΜΠΑΤΕ
3
:
2
26.04.19
ΜΠΑΤΕ
Μινσκ
1
:
0
Πρέμιερ Λιγκ 2018
20.07.18
ΜΠΑΤΕ
Μινσκ
2
:
0
06.04.18
Μινσκ
ΜΠΑΤΕ
0
:
2
Πρέμιερ Λιγκ 2017
06.08.17
Μινσκ
ΜΠΑΤΕ
1
:
0
09.04.17
ΜΠΑΤΕ
Μινσκ
1
:
0
Πρέμιερ Λιγκ 2016
13.08.16
ΜΠΑΤΕ
Μινσκ
3
:
1
16.04.16
Μινσκ
ΜΠΑΤΕ
2
:
3
Πρέμιερ Λιγκ 2015
25.09.15
Μινσκ
ΜΠΑΤΕ
1
:
2
Περισσότεροι αγώνες

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

ΜΠΑΤΕ
11.07.20
ΜΠΑΤΕ
Σλάβια Μοζίρ
Ι
04.07.20
ΜΠΑΤΕ
Ενερτζέτικ-BGU
Η
27.06.20
ΜΠΑΤΕ
Ντιναμό Μινσκ
Η
21.06.20
Μπελσίνα
ΜΠΑΤΕ
Ν
14.06.20
ΜΠΑΤΕ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ι
07.06.20
Βιτέμπσκ
ΜΠΑΤΕ
Ι
31.05.20
ΜΠΑΤΕ
Ισλόκ
Ν
20.05.20
Ντιναμό Μπρεστ
ΜΠΑΤΕ
Ν
16.05.20
ΜΠΑΤΕ
Σλατσκ
Ν
10.05.20
Σμολέβιτσι
ΜΠΑΤΕ
Ν
03.05.20
ΜΠΑΤΕ
Νέμαν
Ν
25.04.20
Γκοροντέγια
ΜΠΑΤΕ
Ν
18.04.20
ΜΠΑΤΕ
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
12.04.20
Μινσκ
ΜΠΑΤΕ
Ν
04.04.20
ΜΠΑΤΕ
Ρουχ
Ν
28.03.20
Σλάβια Μοζίρ
ΜΠΑΤΕ
Η
19.03.20
Ενερτζέτικ-BGU
ΜΠΑΤΕ
Η
Μινσκ
05.07.20
Μινσκ
Μπελσίνα
Ι
27.06.20
Μινσκ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ι
21.06.20
Βιτέμπσκ
Μινσκ
Η
12.06.20
Μινσκ
Ισλόκ
Η
06.06.20
Ντιναμό Μπρεστ
Μινσκ
Η
01.06.20
Μινσκ
Σλατσκ
Ν
08.05.20
Γκοροντέγια
Μινσκ
Ι
02.05.20
Μινσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Η
25.04.20
Σλάβια Μοζίρ
Μινσκ
Ν
18.04.20
Ρουχ
Μινσκ
Η
12.04.20
Μινσκ
ΜΠΑΤΕ
Η
05.04.20
Ενερτζέτικ-BGU
Μινσκ
Η
28.03.20
Μινσκ
Ντιναμό Μινσκ
Ν
22.03.20
Μπελσίνα
Μινσκ
Ν

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
17 9 6 2 29:9 33
ΜΠΑΤΕ
17 9 4 4 30:18 31
Νέμαν
15 9 2 4 22:13 29
4
Ενερτζέτικ-BGU
16 9 2 5 23:15 29
5
Ντιναμό Μπρεστ
16 8 2 6 31:20 26
6
Τορπέντο Ζόντινο
17 7 5 5 21:20 26
7
Ντιναμό Μινσκ
16 7 2 7 20:13 23
8
Ισλόκ
17 7 2 8 19:23 23
9
Σλάβια Μοζίρ
17 6 4 7 21:29 22
10
Βιτέμπσκ
16 5 7 4 17:18 22
11
Ρουχ
16 5 7 4 15:13 22
12
Σλατσκ
16 5 3 8 19:26 18
13
Γκοροντέγια
17 4 4 9 15:28 16
14
Μινσκ
14 4 3 7 17:27 15
15
Σμολέβιτσι
16 3 5 8 20:26 14
16
Μπελσίνα
17 2 4 11 14:35 10
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Νέμαν
5 5 0 0 8:1 15
2
Ντιναμό Μπρεστ
5 3 1 1 14:6 10
3
Ντιναμό Μινσκ
5 3 1 1 7:1 10
4
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 2 3 0 12:6 9
5
Βιτέμπσκ
5 2 2 1 6:5 8
6
Ρουχ
5 2 2 1 6:3 8
7
Ενερτζέτικ-BGU
5 2 1 2 6:2 7
8
Ισλόκ
5 2 1 2 6:6 7
9
Σλάβια Μοζίρ
5 2 1 2 6:9 7
10
Μπελσίνα
5 2 1 2 5:8 7
11
Σμολέβιτσι
5 2 1 2 9:9 7
12
ΜΠΑΤΕ
5 1 2 2 5:6 5
13
Τορπέντο Ζόντινο
5 1 1 3 5:10 4
14
Γκοροντέγια
5 1 1 3 7:11 4
15
Μινσκ
5 0 2 3 4:11 2
16
Σλατσκ
5 0 1 4 3:10 1
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Νέμαν
8 6 1 1 15:6 19
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
9 5 2 2 17:5 17
3
Ισλόκ
9 5 2 2 14:10 17
4
Τορπέντο Ζόντινο
8 5 1 2 10:8 16
5
ΜΠΑΤΕ
9 4 3 2 11:7 15
6
Ενερτζέτικ-BGU
7 4 1 2 15:7 13
7
Ντιναμό Μπρεστ
8 4 1 3 17:12 13
8
Ντιναμό Μινσκ
8 4 1 3 7:4 13
9
Σλάβια Μοζίρ
8 3 3 2 10:10 12
10
Βιτέμπσκ
7 3 3 1 8:6 12
11
Ρουχ
8 3 2 3 7:7 11
12
Σμολέβιτσι
9 3 2 4 16:17 11
13
Σλατσκ
8 2 3 3 10:10 9
14
Γκοροντέγια
8 2 2 4 7:11 8
15
Μινσκ
7 2 2 3 9:14 8
16
Μπελσίνα
9 1 2 6 7:19 5
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ενερτζέτικ-BGU
9 5 1 3 8:8 16
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
8 4 4 0 12:4 16
3
ΜΠΑΤΕ
8 5 1 2 19:11 16
4
Ντιναμό Μπρεστ
8 4 1 3 14:8 13
5
Ρουχ
8 2 5 1 8:6 11
6
Ντιναμό Μινσκ
8 3 1 4 13:9 10
7
Νέμαν
7 3 1 3 7:7 10
8
Σλάβια Μοζίρ
9 3 1 5 11:19 10
9
Τορπέντο Ζόντινο
9 2 4 3 11:12 10
10
Βιτέμπσκ
9 2 4 3 9:12 10
11
Σλατσκ
8 3 0 5 9:16 9
12
Γκοροντέγια
9 2 2 5 8:17 8
13
Μινσκ
7 2 1 4 8:13 7
14
Ισλόκ
8 2 0 6 5:13 6
15
Μπελσίνα
8 1 2 5 7:16 5
16
Σμολέβιτσι
7 0 3 4 4:9 3
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;