Συμβουλή: Πληκτρολογήστε «@» πριν από το όνομα χρήστη για να βρείτε το χρήστη
Ακύρωση
0:1
ΜΠΑΤΕ — Ενερτζέτικ-BGU Ο αγώνας έληξε 4 Ιουλίου 2020
Ο επόμενος αγώνας για την Ενερτζέτικ-BGU
12 Ιουλίου, 16:30
 
Ενερτζέτικ-BGU
Ρουχ
Ο επόμενος αγώνας για την ΜΠΑΤΕ
18 Ιουλίου, 20:30
 
Ρουχ
ΜΠΑΤΕ

Στοίχημα στο ΜΠΑΤΕ — Ενερτζέτικ-BGU

4 Ιουλίου 2020, 16:00 (EEST)
4 Ιουλίου 2020, 16:00 (EEST)
Διαιτητής: Amin Kurgheli Γήπεδο: Μπορίσοφ Αρένα (Μπορίσοφ, Λευκορωσία)
ΜΠΑΤΕ
0 : 1
Ενερτζέτικ-BGU
ΜΠΑΤΕ
Stoiximan Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr
Ισοπαλία
Stoiximan Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr
Ενερτζέτικ-BGU
Stoiximan Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr

Συνθέσεις

ΜΠΑΤΕ

Kirill Alshevskiy
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Αντόν Τσιτσκάν
τ 10 -12
Ευγκένι Γιαμπλόνσκι
α 13 0
Αλεξάνταρ Φιλίποβιτς
α 12 0
Μπόγιαν Νάστιτς
α 12 0
Γιεγκόρ Φιλιπένκο
α 9 0
Γιάκοβ Φιλίποβιτς
α 7 0
Ίγκορ Στασέβιτς
μ 15 4
Ντμίτρι Μπάχα
μ 14 1
Πάβελ Νεχάιτσικ
μ 14 7
Στανισλάβ Ντραγκούν
μ 14 5
Νεμάνια Μίλιτς
ε 12 5
Αναπληρωματικοί
Ντενίς Σερμπίτσκι
τ 5 -4
Αντρέι Κούντραβετς
τ 0 0
Ζαχάρ Βόλκοφ
α 13 0
Μπορίς Κοπίτοβιτς
α 5 0
Εβγκένι Βεριόζκιν
μ 5 0
Ερβέν Μουκάμ
μ 3 0
Αλεξάντρ Βολόντκο
μ 0 0
Μαξίμ Σκάβις
ε 14 3
Δε θα παίξουν
Γουίλουμ Θορ Γουίλουμσον
μ 10 1
Ντμίτρι Μπεσμέρτνι
α 10 0
Αντόν Σαρόκα
ε 5 2
Μπόγιαν Ντούμπαλιτς
ε 4 1
Ενερτζέτικ-BGU

Vladimir Belyavski
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Ντένις Σαντόφσκι
τ 7 -7
Αρτέμ Σκουρντιούκ
α 15 0
Ντμίτρι Γκιρς
α 13 0
Εβγκένι Γιουντσιτς
α 12 2
Δανιήλ Μιροσνίκοβ
α 10 1
Αλεξέι Νόσκο
μ 15 1
Τζέρεμι Μαβατού
μ 15 0
Νταβίντ Τε
μ 14 3
Αλεξάντρ Σβίρεπα
μ 12 0
Σακμπόζ Ουμάροφ
ε 15 1
Τζούνιορ Αρεμένγκε
ε 10 0
Αναπληρωματικοί
Αρτούρ Λέσκο
τ 8 -8
Πάβελ Σόρατς
α 1 0
Αΐκ Μουσαχάγκιαν
μ 11 0
Βασίλι Σόβπελ
μ 11 2
Daniil Vigovsky
μ 0 0
Βίκτορ Ντίας
μ 0 0
Δε θα παίξουν
Γιασούρ Γιασιμπόεφ
ε 14 9
Ντούσαν Μπάκιτς
μ 12 3
Αρτέμ Σοκόλ
α 9 0

Νέα

Αρχική ενδεκάδα
Αρχική ενδεκάδα
30 λεπτά πριν τον αγώνα
Δημοσιεύθηκαν οι αρχικές ενδεκάδες.
See above.
Εμφάνιση όλων

Αποδόσεις

Στοιχηματική 1 × 2 U 2.5 O 2.5
1.40
4.70
6.35
2.32
1.55

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2020
19.03.20
Ενερτζέτικ-BGU
ΜΠΑΤΕ
Πρέμιερ Λιγκ 2019
11.08.19
ΜΠΑΤΕ
Ενερτζέτικ-BGU
4
:
1
06.04.19
Ενερτζέτικ-BGU
ΜΠΑΤΕ
0
:
4

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

ΜΠΑΤΕ
27.06.20
ΜΠΑΤΕ
Ντιναμό Μινσκ
Η
21.06.20
Μπελσίνα
ΜΠΑΤΕ
Ν
14.06.20
ΜΠΑΤΕ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ι
07.06.20
Βιτέμπσκ
ΜΠΑΤΕ
Ι
31.05.20
ΜΠΑΤΕ
Ισλόκ
Ν
20.05.20
Ντιναμό Μπρεστ
ΜΠΑΤΕ
Ν
16.05.20
ΜΠΑΤΕ
Σλατσκ
Ν
10.05.20
Σμολέβιτσι
ΜΠΑΤΕ
Ν
03.05.20
ΜΠΑΤΕ
Νέμαν
Ν
25.04.20
Γκοροντέγια
ΜΠΑΤΕ
Ν
18.04.20
ΜΠΑΤΕ
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
12.04.20
Μινσκ
ΜΠΑΤΕ
Ν
04.04.20
ΜΠΑΤΕ
Ρουχ
Ν
28.03.20
Σλάβια Μοζίρ
ΜΠΑΤΕ
Η
19.03.20
Ενερτζέτικ-BGU
ΜΠΑΤΕ
Η
Ενερτζέτικ-BGU
26.06.20
Ενερτζέτικ-BGU
Σλάβια Μοζίρ
Ν
20.06.20
Ντιναμό Μινσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Ι
14.06.20
Ενερτζέτικ-BGU
Μπελσίνα
Η
07.06.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Η
31.05.20
Ενερτζέτικ-BGU
Βιτέμπσκ
Ι
23.05.20
Ισλόκ
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
16.05.20
Ενερτζέτικ-BGU
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
08.05.20
Σλατσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
01.05.20
Σμολέβιτσι
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
24.04.20
Νέμαν
Ενερτζέτικ-BGU
Η
16.04.20
Ενερτζέτικ-BGU
Γκοροντέγια
Η
11.04.20
Τορπέντο Ζόντινο
Ενερτζέτικ-BGU
Η
05.04.20
Ενερτζέτικ-BGU
Μινσκ
Ν
27.03.20
Ρουχ
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
19.03.20
Ενερτζέτικ-BGU
ΜΠΑΤΕ
Ν

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
ΜΠΑΤΕ
15 9 3 3 29:16 30
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
15 7 6 2 21:7 27
Νέμαν
14 8 2 4 21:13 26
4
Ντιναμό Μπρεστ
16 8 2 6 31:20 26
5
Τορπέντο Ζόντινο
15 7 5 3 19:14 26
6
Ενερτζέτικ-BGU
15 8 2 5 22:15 26
7
Ντιναμό Μινσκ
15 7 2 6 20:12 23
8
Ισλόκ
15 7 2 6 18:19 23
9
Σλάβια Μοζίρ
16 6 3 7 20:28 21
10
Βιτέμπσκ
15 5 6 4 15:16 21
11
Ρουχ
15 4 7 4 14:13 19
12
Σλατσκ
16 5 3 8 19:26 18
13
Γκοροντέγια
15 4 3 8 12:22 15
14
Μινσκ
13 4 2 7 15:25 14
15
Σμολέβιτσι
15 2 5 8 17:25 11
16
Μπελσίνα
15 1 3 11 10:32 6
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Νέμαν
5 5 0 0 9:1 15
2
Ντιναμό Μπρεστ
5 3 1 1 14:6 10
3
Ντιναμό Μινσκ
5 3 1 1 7:1 10
4
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 2 3 0 6:4 9
5
ΜΠΑΤΕ
5 2 2 1 7:6 8
6
Τορπέντο Ζόντινο
5 2 2 1 6:6 8
7
Ισλόκ
5 2 2 1 6:4 8
8
Βιτέμπσκ
5 2 2 1 7:6 8
9
Σμολέβιτσι
5 2 1 2 10:9 7
10
Σλάβια Μοζίρ
5 2 0 3 6:11 6
11
Ενερτζέτικ-BGU
5 1 2 2 8:5 5
12
Ρουχ
5 1 2 2 6:7 5
13
Μινσκ
5 1 1 3 3:9 4
14
Γκοροντέγια
5 1 0 4 5:11 3
15
Μπελσίνα
5 1 0 4 3:12 3
16
Σλατσκ
5 0 1 4 3:10 1
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ισλόκ
9 5 2 2 14:10 17
2
Νέμαν
7 5 1 1 14:6 16
3
Τορπέντο Ζόντινο
7 5 1 1 9:4 16
4
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
8 4 2 2 13:4 14
5
ΜΠΑΤΕ
7 4 2 1 10:5 14
6
Ενερτζέτικ-BGU
7 4 1 2 15:7 13
7
Ντιναμό Μπρεστ
8 4 1 3 17:12 13
8
Ντιναμό Μινσκ
8 4 1 3 7:4 13
9
Σλάβια Μοζίρ
8 3 3 2 10:10 12
10
Βιτέμπσκ
7 3 3 1 8:6 12
11
Σλατσκ
8 2 3 3 10:10 9
12
Ρουχ
7 2 2 3 6:7 8
13
Σμολέβιτσι
8 2 2 4 13:16 8
14
Γκοροντέγια
7 2 1 4 5:9 7
15
Μινσκ
6 2 1 3 7:12 7
16
Μπελσίνα
8 0 2 6 5:18 2
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
ΜΠΑΤΕ
8 5 1 2 19:11 16
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
7 3 4 0 8:3 13
3
Ενερτζέτικ-BGU
8 4 1 3 7:8 13
4
Ντιναμό Μπρεστ
8 4 1 3 14:8 13
5
Ρουχ
8 2 5 1 8:6 11
6
Ντιναμό Μινσκ
7 3 1 3 13:8 10
7
Νέμαν
7 3 1 3 7:7 10
8
Τορπέντο Ζόντινο
8 2 4 2 10:10 10
9
Σλάβια Μοζίρ
8 3 0 5 10:18 9
10
Σλατσκ
8 3 0 5 9:16 9
11
Βιτέμπσκ
8 2 3 3 7:10 9
12
Γκοροντέγια
8 2 2 4 7:13 8
13
Μινσκ
7 2 1 4 8:13 7
14
Ισλόκ
6 2 0 4 4:9 6
15
Μπελσίνα
7 1 1 5 5:14 4
16
Σμολέβιτσι
7 0 3 4 4:9 3
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;