Συμβουλή: Πληκτρολογήστε «@» πριν από το όνομα χρήστη για να βρείτε το χρήστη
Ακύρωση
1:0
Σλάβια Μοζίρ — ΜΠΑΤΕ Ο αγώνας έληξε 8 Απριλίου 2020
Ο επόμενος αγώνας μεταξύ των δύο ομάδων
11 Ιουλίου, 18:30

Στοίχημα στο Σλάβια Μοζίρ — ΜΠΑΤΕ

8 Απριλίου 2020, 17:30 (EEST)
8 Απριλίου 2020, 17:30 (EEST)
Διαιτητής: Vitaliy Sevostyanik Γήπεδο: Unost' (Mozyr, Belarus)
Σλάβια Μοζίρ
1 : 0
ΜΠΑΤΕ
Σλάβια Μοζίρ
Stoiximan Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr
Ισοπαλία
Stoiximan Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr
ΜΠΑΤΕ
Stoiximan Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr

Συνθέσεις

Σλάβια Μοζίρ

Mikhail Martinovich
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Μιχαήλ Μπαρανόφσκι
τ 2 -2
Βλάντισλαβ Ζουκ
α 2 0
Ιγκόρ Ποταπόφ
α 0 0
Ιγκόρ Τίμονιουκ
α 0 0
Αλεξάντρ Ραέφσκι
μ 2 0
Αντρέι Τσουκλέι
μ 2 0
Γιούρι Πάντια
μ 1 0
Γκλεμπ Σεφτσένκο
μ 1 0
Νικίτα Μελνικόφ
ε 2 2
Φράνσις Ναρ
ε 2 0
Αλεξάντρ Κοτλιάροφ
ε 0 0
Αναπληρωματικοί
Νικολάι Ρομανιούκ
τ 0 0
Γιούρι Νεντασκόφσκι
α 2 0
Ντένις Κοβαλέφσκι
α 0 0
Ιγκόρ Γκοστρόφ
μ 2 0
Βάλερι Σένκο
μ 0 0
Ντμίτρι Κρικοσέεβ
ε 0 0
Δε θα παίξουν
Μαξίμ Σλιούσαρ
μ 2 3
Αλεξάντρ Ανουφρίεφ
μ 1 0
Ντένις Τετέ
ε 1 0
Βλαντισλάβ Μαλκέβιτς
α 0 0
Εβγκένι Ιβανένκο
τ 0 0
Ιλία Βασίλεβιτς
ε 0 0
Μαξίμ Μιακίς
μ 0 0
Σεμέν Κολιμπένκο
α 0 0
Τζέιμς Κοτέι
μ 0 0
ΜΠΑΤΕ

Kirill Alshevskiy
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Ντενίς Σερμπίτσκι
τ 0 0
Γουίλουμ Θορ Γουίλουμσον
α 3 1
Αλεξάνταρ Φιλίποβιτς
α 2 0
Γιεγκόρ Φιλιπένκο
α 2 1
Μπορίς Κοπίτοβιτς
α 2 0
Μπόγιαν Νάστιτς
α 2 0
Ευγκένι Γιαμπλόνσκι
α 1 0
Ίγκορ Στασέβιτς
μ 2 0
Στανισλάβ Ντραγκούν
μ 2 0
Μαξίμ Σκάβις
ε 2 2
Νεμάνια Μίλιτς
ε 2 0
Αναπληρωματικοί
Αντόν Τσιτσκάν
τ 2 -3
Ντμίτρι Μπεσμέρτνι
α 3 0
Γιάκοβ Φιλίποβιτς
α 0 0
Εβγκένι Βεριόζκιν
μ 3 0
Ερβέν Μουκάμ
μ 2 3
Πάβελ Νεχάιτσικ
μ 2 1
Μπόγιαν Ντούμπαλιτς
ε 2 1
Δε θα παίξουν
Αντόν Σαρόκα
ε 3 1
Ντμίτρι Μπάχα
μ 2 1
Αλεξάντρ Βολόντκο
μ 0 0
Αλεξέι Τσερνίχ
τ 0 0
Αντρέι Κούντραβετς
τ 0 0
Ζαχάρ Βόλκοφ
α 0 0

Νέα

Αρχική ενδεκάδα
Αρχική ενδεκάδα
39 λεπτά πριν τον αγώνα
Δημοσιεύθηκαν οι αρχικές ενδεκάδες.
See above.
Εμφάνιση όλων

Αποδόσεις

Στοιχηματική 1 × 2 U 2.5 O 2.5
3.45
3.35
2.12
1.65
2.20

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2020
28.03.20
Σλάβια Μοζίρ
ΜΠΑΤΕ
Πρέμιερ Λιγκ 2019
25.08.19
ΜΠΑΤΕ
Σλάβια Μοζίρ
4
:
0
20.04.19
Σλάβια Μοζίρ
ΜΠΑΤΕ
1
:
2
Πρέμιερ Λιγκ 2017
09.09.17
ΜΠΑΤΕ
Σλάβια Μοζίρ
2
:
0
06.05.17
Σλάβια Μοζίρ
ΜΠΑΤΕ
0
:
6
Πρέμιερ Λιγκ 2016
23.10.16
ΜΠΑΤΕ
Σλάβια Μοζίρ
0
:
0
10.06.16
Σλάβια Μοζίρ
ΜΠΑΤΕ
2
:
1
Πρέμιερ Λιγκ 2015
10.07.15
Σλάβια Μοζίρ
ΜΠΑΤΕ
3
:
5
10.04.15
ΜΠΑΤΕ
Σλάβια Μοζίρ
1
:
0
Πρέμιερ Λιγκ 2013
19.06.13
ΜΠΑΤΕ
Σλάβια Μοζίρ
6
:
1
Περισσότεροι αγώνες

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Σλάβια Μοζίρ
14.03.20
Σλάβια Μοζίρ
Dnyapro Mogilev
3
:
0
Ν
09.03.20
Dnyapro Mogilev
Σλάβια Μοζίρ
0
:
3
Ν
04.08.19
Σλάβια Μοζίρ
Βιτέμπσκ
3
:
1
Ν
27.07.19
Krumkachy
Σλάβια Μοζίρ
1
:
1
0
:
2
ET
Ι
ΜΠΑΤΕ
14.03.20
ΜΠΑΤΕ
Ντιναμό Μινσκ
3
:
2
Ν
09.03.20
Ντιναμό Μινσκ
ΜΠΑΤΕ
1
:
2
Ν
03.08.19
ΜΠΑΤΕ
Torpedo Minsk
8
:
1
Ν
26.06.19
Sputnik
ΜΠΑΤΕ
2
:
5
Ν

Playoff

Last 32
Last 16
Προημητελικοί
Ημιτελικοί
Τελικός
27.07.2019 19:45
Ρουχ
0
Ντιναμό Μπρεστ
1
28.07.2019 18:00
Μπελσίνα
1
Μινσκ
3
28.07.2019 17:00
Arsenal Dzerzhinsk
0
Ενερτζέτικ-BGU
6
28.07.2019 17:30
Oshmyany
1
Ισλόκ
3
24.07.2019 18:00
FC Baranovichi
1
Τορπέντο Ζόντινο
7
24.07.2019 18:30
ET
FC Naftan
1
1
Νέμαν
1
0
27.07.2019 17:30
Lokomotiv Gomel
3
Γκοροντέγια
0
26.06.2019 18:00
Σμολέβιτσι
0
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
2
27.07.2019 18:30
Volna
1
Dnyapro Mogilev
3
28.07.2019 18:30
ET
P
Lida
3
0
2
Σλατσκ
3
0
3
26.06.2019 17:30
Slonim-2017
1
Βιτέμπσκ
3
27.07.2019 18:00
ET
Krumkachy
1
0
Σλάβια Μοζίρ
1
2
26.06.2019 19:00
Granit
0
Ντιναμό Μινσκ
2
27.07.2019 17:00
Smorgon
1
Gomel
4
28.07.2019 19:00
Kletsk
2
Torpedo Minsk
7
26.06.2019 18:30
Sputnik
2
ΜΠΑΤΕ
5
03.08.2019 19:00
Ντιναμό Μπρεστ
3
Μινσκ
1
03.08.2019 16:00
Ενερτζέτικ-BGU
2
Ισλόκ
3
04.08.2019 15:00
FC Naftan
1
Τορπέντο Ζόντινο
4
04.08.2019 18:00
Lokomotiv Gomel
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
2
04.08.2019 16:00
Dnyapro Mogilev
2
Σλατσκ
1
04.08.2019 17:00
Σλάβια Μοζίρ
3
Βιτέμπσκ
1
03.08.2019 17:00
ET
Ντιναμό Μινσκ
1
2
Gomel
1
0
03.08.2019 18:00
ΜΠΑΤΕ
8
Torpedo Minsk
1
15.03.2020 15:00
P
Ντιναμό Μπρεστ
0
0
5
Ισλόκ
0
0
3
14.03.2020 16:00
Τορπέντο Ζόντινο
0
0
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
1
2
14.03.2020 16:00
Dnyapro Mogilev
0
0
Σλάβια Μοζίρ
3
3
14.03.2020 18:30
Ντιναμό Μινσκ
1
2
ΜΠΑΤΕ
2
3
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;
Λευκορωσία Κύπελλο Λευκορωσίας
Semifinal Belarusian Cup (First leg)
Ωχ :(
Αυτή η στοιχηματική δεν είναι συνεργάτης της Legalbet, ωστόσο έχουμε κάποιες άλλες να προτείνουμε: