Στοίχημα στο Βόρεια Μακεδονία — Γερμανία

11 Οκτωβρίου 2021, 21:45 (EEST)
11 Οκτωβρίου 2021, 21:45 (EEST)
Βόρεια Μακεδονία
Γερμανία

Πού να το παίξετε

Θέσεις που πληρώθηκαν από τις στοιχηματικές εταιρίες

Συνθέσεις

Οι αρχικές ενδεκάδες θα ανακοινωθούν περίπου μία ώρα πριν τον αγώνα

Βόρεια Μακεδονία

Ίγκορ Ανγκελόφσκι
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Στόλε Ντιμιτριέφσκι
τ 37 -35
Martin Bogatinov
τ 17 -19
Νταμιάν Σισκόφσκι
τ 6 -8
Risto Jankov
τ 0 0
Στέφαν Ριστόφσκι
α 60 2
Κίρε Ριστέφσκι
α 43 0
Βισάρ Μουσλίου
α 28 1
Ντάρκο Βελκόφσκι
α 27 1
Εγκζόν Μπειτουλάι
α 19 0
Τζόκο Ζάϊκοφ
α 16 1
Εζτζάν Αλιόσκι
μ 41 7
Φερχάν Χασάνι
μ 38 2
Στέφαν Σπιρόφσκι
μ 37 1
Μπόμπαν Νίκολοφ
μ 32 2
Ένις Μπάρντι
μ 30 6
Ελγίφ Ελμάς
μ 25 6
Αριγιάν Αντέμι
μ 19 4
Μαργιάν Ραντέσκι
μ 16 0
Tihomir Kostadinov
μ 8 0
Daniel Avramovski
μ 4 0
Stefan Ashkovski
μ 4 0
Γκόραν Πάντεφ
ε 109 30
Αλεξάνταρ Τραικόφσκι
ε 60 18
Ίβαμ Τριτσκόφσκι
ε 59 5
Ιλία Νεστορόφσκι
ε 43 9
Agim Ibraimi
ε 39 7
Κρστε Βελκόσκι
ε 11 0
Βλάτκο Στογιανόβσκι
ε 8 2
Γερμανία

Γιοάχιμ Λεβ
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Μάνουελ Νόιερ
τ 98 -93
Μαρκ-Αντρέ τερ Στέγκεν
τ 25 -27
Μπερντ Λένο
τ 8 -10
Κέβιν Τραπ
τ 5 -5
Αντόνιο Ρίντιγκερ
α 40 1
Ματίας Γκίντερ
α 38 2
Νίκλας Ζύλε
α 29 1
Γιόναταν Τα
α 13 0
Λούκασ Κλόστερμαν
α 12 0
Μάρσελ Χάλστενμπεργκ
α 8 1
Ρόμπιν Γκόσενς
α 5 0
Φίλιπ Μαξ
α 3 0
Τόνι Κρόος
μ 101 17
Σάμι Κεντίρα
μ 77 7
Γιούλιαν Ντράξλερ
μ 56 7
Γιόσουα Κίμιχ
μ 53 3
Ιλκάι Γκουντογκάν
μ 45 10
Γούλιαν Μπραντ
μ 35 3
Εμρέ Τζαν
μ 33 1
Λέον Γκορέτσκα
μ 32 13
Ζεμπάστιαν Ρούντι
μ 29 1
Λερόι Σανέ
μ 28 6
Σερτζ Γκνάμπρι
μ 20 15
Κάι Χάβερτς
μ 13 3
Φλόριαν Νόιχαους
μ 5 1
Jamal Musiala
μ 2 0
Γιόνας Χόφμαν
μ 2 0
Florian Wirtz
μ 0 0
Μάρκο Ρόις
ε 44 13
Τίμο Βέρνερ
ε 38 15
Αμίν Γιουνές
ε 8 2
Δε θα παίξουν
Τόμας Μύλερ
ε 100 38
Ζερόμ Μπόατενγκ
α 76 1
Ματς Χούμελς
α 70 5

Μεταξύ τους αγώνες

Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου 2022 2021-2022
31.03.21
Γερμανία
Βόρεια Μακεδονία

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Βόρεια Μακεδονία
31.03.21
Γερμανία
Βόρεια Μακεδονία
Ν
28.03.21
Βόρεια Μακεδονία
Λίχτενσταϊν
Ν
25.03.21
Ρουμανία
Βόρεια Μακεδονία
Η
Γερμανία
31.03.21
Γερμανία
Βόρεια Μακεδονία
Η
28.03.21
Ρουμανία
Γερμανία
Ν
25.03.21
Γερμανία
Ισλανδία
Ν

Φάση ομίλων

10ος όμιλος
Ομάδα
Αγώνες
Α
Νίκες
Ν
Ισοπαλίες
Ι
Ήττες
Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Αρμενία
  -:- -:- 3:2 2:0 -:- 3 3 0 0
6:2
9
2
Βόρεια Μακεδονία
-:-   -:- -:- -:- 5:0 3 2 0 1
9:4
6
3
Γερμανία
-:- 1:2   -:- 3:0 -:- 3 2 0 1
5:2
6
4
Ρουμανία
-:- 3:2 0:1   -:- -:- 3 1 0 2
5:6
3
5
Ισλανδία
-:- -:- -:- -:-   -:- 3 1 0 2
4:6
3
6
Λίχτενσταϊν
0:1 -:- -:- -:- 1:4   3 0 0 3
1:10
0
Δεύτερο στα γκρουπ τους
Ομάδα
Αγώνες
Α
Νίκες
Ν
Ισοπαλίες
Ι
Ήττες
Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ουγγαρία
3 2 1 0 10:4 7
2
Σερβία
3 2 1 0 7:5 7
3
Ολλανδία
3 2 0 1 11:4 6
4
Βόρεια Μακεδονία
3 2 0 1 9:4 6
5
Σουηδία
2 2 0 0 4:0 6
6
Ελβετία
2 2 0 0 4:1 6
7
Ρωσία
3 2 0 1 6:4 6
8
Σκωτία
3 1 2 0 7:3 5
9
Τσεχία
3 1 1 1 7:4 4
10
Ουκρανία
3 0 3 0 3:3 3
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;