Συμβουλή: Πληκτρολογήστε «@» πριν από το όνομα χρήστη για να βρείτε το χρήστη
Ακύρωση

22 Οκτωβρίου Τρι.
Αγώνας 1 X 2 U 2,5
Το στοίχημα κερδίζει αν σημειωθούν έως 2 γκολ
O 2,5
Το στοίχημα κερδίζει αν σημειωθούν περισσότερα από 3 γκολ
Ευρωπαϊκά κύπελλα Τσάμπιονς Λιγκ
19:55 Σαχτάρ Ντονέτσκ — Ντιναμό Ζάγκρεμπ
19:55 Ατλέτικο Μαδρίτης — Μπάγερ 04
22:00 Ολυμπιακός — Μπάγερν Μονάχου
22:00 Τότεναμ Χότσπερ — Ερυθρός Αστέρας
22:00 Γαλατασαράι — Ρεάλ Μαδρίτης
22:00 Κλαμπ Μπρυζ — Παρί Σεν Ζερμέν
22:00 Γιουβέντους — Λοκομοτίβ
22:00 Μάντσεστερ Σίτι — Αταλάντα
24 Οκτωβρίου Πεμ.
Ευρωπαϊκά κύπελλα Γιουρόπα Λιγκ
19:55 Ιστανμπούλ Μπασάκσεχιρ — Βόλφσμπεργκερ
19:55 Μπεσίκτας — Μπράγκα
19:55 Σλόβαν Μπρατισλάβας — Γούλβερχαμπτον Γουόντερερς
19:55 ΚΑΑ Γάνδη — Βόλφσμπουργκ
19:55 Σαιντ-Ετιέν — ΦΚ Ολεξάντρια
19:55 Καραμπάγ — ΑΠΟΕΛ
19:55 Λουντογκόρετς — Εσπανιόλ
19:55 Ρόμα — Μπορούσια Μ
19:55 Πόρτο — Ρέιντζερς
19:55 Γιανγκ Μπόις Βέρνης — Φέγενορντ
19:55 ΑΖ Άλκμααρ — Αστανά
19:55 Παρτίζαν — Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
19:55 ΤΣΣΚΑ — Φερεντσβάρος
22:00 Σεβίλλη — Φ91 Ντουντελάνζ
22:00 ΠΣΦ Αϊντχόφεν — ΛΑΣΚ Λιντς
22:00 Χετάφε — Βασιλεία
22:00 Τράμπζονσπορ — Κρασνοντάρ
22:00 Άρσεναλ — Βιτόρια Γκιμαράες
22:00 Σέλτικ — Λάτσιο
22:00 Ρεν — ΤΦΡ Κλουζ
22:00 Άιντραχτ Φρανκφούρτης — Σταντάρ Λιέγης
22:00 Ντιναμό Κιέβου — Κοπεγχάγη
22:00 Μάλμε — Λουγκάνο
22:00 Σπόρτινγκ Λισαβόνας — Ρόσενμποργκ
7 Νοεμβρίου Πεμ.
Ευρωπαϊκά κύπελλα Γιουρόπα Λιγκ
17:50 Αστανά — ΑΖ Άλκμααρ
19:55 Φ91 Ντουντελάνζ — Σεβίλλη
19:55 Ρόσενμποργκ — Σπόρτινγκ Λισαβόνας
19:55 ΛΑΣΚ Λιντς — ΠΣΦ Αϊντχόφεν
19:55 Βασιλεία — Χετάφε
19:55 Κρασνοντάρ — Τράμπζονσπορ
19:55 Κοπεγχάγη — Ντιναμό Κιέβου
19:55 ΑΠΟΕΛ — Καραμπάγ
19:55 Λάτσιο — Σέλτικ
19:55 ΤΦΡ Κλουζ — Ρεν
19:55 Λουγκάνο — Μάλμε
19:55 Σταντάρ Λιέγης — Άιντραχτ Φρανκφούρτης
22:00 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ — Παρτίζαν
22:00 Ρέιντζερς — Πόρτο
22:00 Φέγενορντ — Γιανγκ Μπόις Βέρνης
22:00 Εσπανιόλ — Λουντογκόρετς
22:00 Φερεντσβάρος — ΤΣΣΚΑ
22:00 Βόλφσμπεργκερ — Ιστανμπούλ Μπασάκσεχιρ
22:00 Μπορούσια Μ — Ρόμα
22:00 ΦΚ Ολεξάντρια — Σαιντ-Ετιέν
22:00 Βόλφσμπουργκ — ΚΑΑ Γάνδη
22:00 Γούλβερχαμπτον Γουόντερερς — Σλόβαν Μπρατισλάβας
22:00 Μπράγκα — Μπεσίκτας
28 Νοεμβρίου Πεμ.
Ευρωπαϊκά κύπελλα Γιουρόπα Λιγκ
17:50 Αστανά — Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
17:50 Τράμπζονσπορ — Χετάφε
17:50 Κρασνοντάρ — Βασιλεία
19:55 Βόλφσμπεργκερ — Μπορούσια Μ
19:55 Μπεσίκτας — Σλόβαν Μπρατισλάβας
19:55 Μπράγκα — Γούλβερχαμπτον Γουόντερερς
19:55 ΦΚ Ολεξάντρια — Βόλφσμπουργκ
19:55 Ιστανμπούλ Μπασάκσεχιρ — Ρόμα
19:55 Σαιντ-Ετιέν — ΚΑΑ Γάνδη
19:55 Φερεντσβάρος — Εσπανιόλ
19:55 ΤΣΣΚΑ — Λουντογκόρετς
19:55 Γιανγκ Μπόις Βέρνης — Πόρτο
19:55 Φέγενορντ — Ρέιντζερς
19:55 ΑΖ Άλκμααρ — Παρτίζαν
22:00 Μάλμε — Ντιναμό Κιέβου
22:00 Λουγκάνο — Κοπεγχάγη
22:00 Άρσεναλ — Άιντραχτ Φρανκφούρτης
22:00 Σέλτικ — Ρεν
22:00 Λάτσιο — ΤΦΡ Κλουζ
22:00 Σεβίλλη — Καραμπάγ
22:00 Φ91 Ντουντελάνζ — ΑΠΟΕΛ
22:00 Ρόσενμποργκ — ΛΑΣΚ Λιντς
22:00 Σπόρτινγκ Λισαβόνας — ΠΣΦ Αϊντχόφεν
12 Δεκεμβρίου Πεμ.
Ευρωπαϊκά κύπελλα Γιουρόπα Λιγκ
19:55 Ρεν — Λάτσιο
19:55 ΠΣΦ Αϊντχόφεν — Ρόσενμποργκ
19:55 ΛΑΣΚ Λιντς — Σπόρτινγκ Λισαβόνας
19:55 Βασιλεία — Τράμπζονσπορ
19:55 ΑΠΟΕΛ — Σεβίλλη
19:55 Καραμπάγ — Φ91 Ντουντελάνζ
19:55 ΤΦΡ Κλουζ — Σέλτικ
19:55 Ντιναμό Κιέβου — Λουγκάνο
19:55 Κοπεγχάγη — Μάλμε
19:55 Άιντραχτ Φρανκφούρτης — Βιτόρια Γκιμαράες
19:55 Σταντάρ Λιέγης — Άρσεναλ
19:55 Χετάφε — Κρασνοντάρ
22:00 Ρόμα — Βόλφσμπεργκερ
22:00 Σλόβαν Μπρατισλάβας — Μπράγκα
22:00 Βόλφσμπουργκ — Σαιντ-Ετιέν
22:00 ΚΑΑ Γάνδη — ΦΚ Ολεξάντρια
22:00 Μπορούσια Μ — Ιστανμπούλ Μπασάκσεχιρ
22:00 Πόρτο — Φέγενορντ
22:00 Λουντογκόρετς — Φερεντσβάρος
22:00 Εσπανιόλ — ΤΣΣΚΑ
22:00 Ρέιντζερς — Γιανγκ Μπόις Βέρνης
22:00 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ — ΑΖ Άλκμααρ
22:00 Παρτίζαν — Αστανά
22:00 Γούλβερχαμπτον Γουόντερερς — Μπεσίκτας