Συμβουλή: Πληκτρολογήστε «@» πριν από το όνομα χρήστη για να βρείτε το χρήστη
Ακύρωση
0:0
ΜΠΑΤΕ — Ντιναμό Μπρεστ Ο αγώνας έληξε 24 Μαΐου 2020
Ο επόμενος αγώνας μεταξύ των δύο ομάδων
5 Σεπτεμβρίου, 13:00

Στοίχημα στο ΜΠΑΤΕ — Ντιναμό Μπρεστ

24 Μαΐου 2020, 17:00 (EEST)
24 Μαΐου 2020, 17:00 (EEST)
Διαιτητής: Amin Kurgheli Γήπεδο: Ντινάμο (Μινσκ, Λευκορωσία)
ΜΠΑΤΕ
0 : 0
Ντιναμό Μπρεστ
ET 1:0
ΜΠΑΤΕ
Stoiximan Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr
Ισοπαλία
Stoiximan Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr
Ντιναμό Μπρεστ
Stoiximan Λογότυπο στοιχηματικής εταιρίας - legalbet.gr

Συνθέσεις

ΜΠΑΤΕ

Kirill Alshevskiy
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Αντόν Τσιτσκάν
τ 2 -3
Γιεγκόρ Φιλιπένκο
α 4 1
Μπόγιαν Νάστιτς
α 4 0
Αλεξάνταρ Φιλίποβιτς
α 3 0
Ευγκένι Γιαμπλόνσκι
α 3 0
Ζαχάρ Βόλκοφ
α 1 1
Ίγκορ Στασέβιτς
μ 4 0
Πάβελ Νεχάιτσικ
μ 4 1
Στανισλάβ Ντραγκούν
μ 4 0
Ντμίτρι Μπάχα
μ 3 1
Μαξίμ Σκάβις
ε 4 2
Αναπληρωματικοί
Ντενίς Σερμπίτσκι
τ 2 -1
Ντμίτρι Μπεσμέρτνι
α 4 0
Μπορίς Κοπίτοβιτς
α 3 0
Γουίλουμ Θορ Γουίλουμσον
μ 5 1
Εβγκένι Βεριόζκιν
μ 3 0
Νεμάνια Μίλιτς
ε 4 0
Μπόγιαν Ντούμπαλιτς
ε 3 1
Δε θα παίξουν
Αντόν Σαρόκα
ε 3 1
Ερβέν Μουκάμ
μ 3 3
Ντιναμό Μπρεστ

Serghei Kovalchuk
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Αρχική ενδεκάδα
Σεργκέι Ιγκνάτοβιτς
τ 4 -4
Κίκι Γκάμπι
α 6 0
Αλεξάντερ Πάβλοβετς
α 5 0
Μαξίμ Βίτους
α 5 0
Ρομάν Γιουζέπτσουκ
μ 6 1
Ολεξάντρ Νόγιοκ
μ 5 2
Πάβελ Σαβίτσκι
μ 5 2
Αρτιόμ Μπίκοφ
μ 4 0
Σεργκέι Κισλιάκ
μ 3 0
Αρτέμ Μιλέφσκι
ε 6 0
Μιχαήλ Γκόρντεντσουκ
ε 4 1
Αναπληρωματικοί
Πάβελ Παβλιουτσένκο
τ 2 -1
Ολέγκ Βερατσίλα
α 4 0
Κιρίλ Πετσένιν
α 2 0
Γιεβχέν Χατσερίντι
α 1 0
Σεργκέι Κρίβετς
μ 3 0
Ντενίς Λάπτεφ
ε 5 0
Εβγκένι Σεφτσένκο
ε 3 0
Δε θα παίξουν
Έλις Μπακάι
μ 2 0
Βσέβολοντ Σαντόφσκι
μ 2 0
Γιώργος Κάτσικας
α 2 0
Maksim Lotysh
ε 0 0
Ντένις Ντουάρτε
α 0 0

Νέα

Αρχική ενδεκάδα
Αρχική ενδεκάδα
56 λεπτά πριν τον αγώνα
Δημοσιεύθηκαν οι αρχικές ενδεκάδες.
See above.
Εμφάνιση όλων

Αποδόσεις

Στοιχηματική 1 × 2 U 2.5 O 2.5
1.67
3.90
5.15
2.05
1.75

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2020
20.05.20
Ντιναμό Μπρεστ
ΜΠΑΤΕ
Πρέμιερ Λιγκ 2019
25.09.19
Ντιναμό Μπρεστ
ΜΠΑΤΕ
1
:
1
14.04.19
ΜΠΑΤΕ
Ντιναμό Μπρεστ
0
:
1
Πρέμιερ Λιγκ 2018
31.10.18
Ντιναμό Μπρεστ
ΜΠΑΤΕ
1
:
3
Κύπελλο Λευκορωσίας 2017-2018
19.05.18
ΜΠΑΤΕ
Ντιναμό Μπρεστ
2
:
3
Πρέμιερ Λιγκ 2018
14.04.18
ΜΠΑΤΕ
Ντιναμό Μπρεστ
2
:
0
Πρέμιερ Λιγκ 2017
11.08.17
ΜΠΑΤΕ
Ντιναμό Μπρεστ
1
:
0
Κύπελλο Λευκορωσίας 2016-2017
26.04.17
ΜΠΑΤΕ
Ντιναμό Μπρεστ
1
:
0
Πρέμιερ Λιγκ 2017
15.04.17
Ντιναμό Μπρεστ
ΜΠΑΤΕ
1
:
1
Κύπελλο Λευκορωσίας 2016-2017
05.04.17
Ντιναμό Μπρεστ
ΜΠΑΤΕ
2
:
0
Περισσότεροι αγώνες

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

ΜΠΑΤΕ
29.04.20
ΜΠΑΤΕ
Σλάβια Μοζίρ
Ν
08.04.20
Σλάβια Μοζίρ
ΜΠΑΤΕ
Η
14.03.20
ΜΠΑΤΕ
Ντιναμό Μινσκ
3
:
2
Ν
09.03.20
Ντιναμό Μινσκ
ΜΠΑΤΕ
1
:
2
Ν
03.08.19
ΜΠΑΤΕ
Torpedo Minsk
8
:
1
Ν
26.06.19
Sputnik
ΜΠΑΤΕ
2
:
5
Ν
Ντιναμό Μπρεστ
29.04.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ντιναμό Μπρεστ
Η
08.04.20
Ντιναμό Μπρεστ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ν
15.03.20
Ισλόκ
Ντιναμό Μπρεστ
0
:
0
3
:
5
P
Ι
10.03.20
Ντιναμό Μπρεστ
Ισλόκ
0
:
0
Ι
03.08.19
Ντιναμό Μπρεστ
Μινσκ
3
:
1
Ν
27.07.19
Ρουχ
Ντιναμό Μπρεστ
0
:
1
Ν

Playoff

Last 32
Last 16
Προημητελικοί
Ημιτελικοί
Τελικός
27.07.2019 19:45
Ρουχ
0
Ντιναμό Μπρεστ
1
28.07.2019 18:00
Μπελσίνα
1
Μινσκ
3
28.07.2019 17:00
Arsenal Dzerzhinsk
0
Ενερτζέτικ-BGU
6
28.07.2019 17:30
Oshmyany
1
Ισλόκ
3
24.07.2019 18:00
FC Baranovichi
1
Τορπέντο Ζόντινο
7
24.07.2019 18:30
ET
FC Naftan
1
1
Νέμαν
1
0
27.07.2019 17:30
Lokomotiv Gomel
3
Γκοροντέγια
0
26.06.2019 18:00
Σμολέβιτσι
0
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
2
27.07.2019 18:30
Volna
1
Dnyapro Mogilev
3
28.07.2019 18:30
ET
P
Lida
3
0
2
Σλατσκ
3
0
3
26.06.2019 17:30
Slonim-2017
1
Βιτέμπσκ
3
27.07.2019 18:00
ET
Krumkachy
1
0
Σλάβια Μοζίρ
1
2
26.06.2019 19:00
Granit
0
Ντιναμό Μινσκ
2
27.07.2019 17:00
Smorgon
1
Gomel
4
28.07.2019 19:00
Kletsk
2
Torpedo Minsk
7
26.06.2019 18:30
Sputnik
2
ΜΠΑΤΕ
5
03.08.2019 19:00
Ντιναμό Μπρεστ
3
Μινσκ
1
03.08.2019 16:00
Ενερτζέτικ-BGU
2
Ισλόκ
3
04.08.2019 15:00
FC Naftan
1
Τορπέντο Ζόντινο
4
04.08.2019 18:00
Lokomotiv Gomel
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
2
04.08.2019 16:00
Dnyapro Mogilev
2
Σλατσκ
1
04.08.2019 17:00
Σλάβια Μοζίρ
3
Βιτέμπσκ
1
03.08.2019 17:00
ET
Ντιναμό Μινσκ
1
2
Gomel
1
0
03.08.2019 18:00
ΜΠΑΤΕ
8
Torpedo Minsk
1
15.03.2020 15:00
P
Ντιναμό Μπρεστ
0
0
5
Ισλόκ
0
0
3
14.03.2020 16:00
Τορπέντο Ζόντινο
0
0
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
1
2
14.03.2020 16:00
Dnyapro Mogilev
0
0
Σλάβια Μοζίρ
3
3
14.03.2020 18:30
Ντιναμό Μινσκ
1
2
ΜΠΑΤΕ
2
3
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;
Ωχ :(
Αυτή η στοιχηματική δεν είναι συνεργάτης της Legalbet, ωστόσο έχουμε κάποιες άλλες να προτείνουμε: