Στοίχημα στο Βιτέμπσκ — Τορπέντο Ζόντινο

31 Ιουλίου 2021, 16:00
31 Ιουλίου 2021, 16:00
Βιτέμπσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Γήπεδο: CSK "Vitebsky" (Vitebsk, Belarus)

Πού να το παίξετε

Θέσεις που πληρώθηκαν από τις στοιχηματικές εταιρίες

Συνθέσεις

Οι αρχικές ενδεκάδες θα ανακοινωθούν περίπου μία ώρα πριν τον αγώνα

Βιτέμπσκ

Evgeni Chernukhin
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Ντμίτρι Γκουστσένκο
τ 9 -6
Αρτέμ Σορόκο
τ 2 0
Χούλιο Σέζαρ
α 11 2
Andrey Lebedev
α 10 0
Αρτέμ Σκιτόφ
α 10 0
Αλεξέι Γιανουσκέβιτς
α 3 0
Diego Santos Carioca
μ 11 2
Αλεξάντρ Ξενοφόντοφ
μ 11 0
Αντόν Ματβεένκο
μ 11 2
Γουάντερσον Μέλο
μ 11 3
Εβγκένι Κρασνόφ
μ 11 0
Μαξίμ Κάλεντσουκ
μ 10 0
Αντρέι Σεμρούκ
μ 8 0
Ρομάν Λισόφσκι
μ 5 0
Μαξίμ Ντρομπίς
μ 3 0
Ρουσλάν Τεβέροφ
ε 11 4
Kirill Yermakovich
ε 10 0
Γκλεμπ Ρασάντκιν
ε 7 0
Βλάντισλαβ Φεντόσοφ
ε 6 0
Zahar Chervyakov
ε 5 1
Τορπέντο Ζόντινο

Yuri Puntus
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Βλάντιμιρ Μπουσμά
τ 10 -14
Εβγκένι Αμπράμοβιτς
τ 1 -1
Βιτάλι Ουστίνοφ
α 10 0
Ίγκορ Μπίρκο
α 8 0
Μαξίμ Μπορντατσέφ
α 8 0
Alan Aussi
α 7 0
Yuri Gabovda
α 7 0
Ντμίτρι Γιασίν
α 7 0
Σαμουέλ Οντεγιόμπο
α 5 0
Denis Gruzhevskiy
α 4 2
Ernest Astakhov
α 1 0
Αντρέι Καχατουριάν
μ 11 1
Νικίτα Νικολάεβιτς
μ 11 2
Kirill Kirilenko
μ 10 1
Αλεξέι Αντιλέφσκι
μ 8 0
Κιρίλ Πρεμουντρόφ
μ 8 0
Fabricio Oya
μ 7 1
Matheus Monteiro
μ 6 1
Ανατόλι Μακάροφ
μ 6 0
Γιούρι Παβλιουκόβετς
μ 6 0
Μιχαήλ Αφανάσιεφ
μ 6 0
Ιλία Κούκαρτσικ
μ 4 0
Κιρίλ Λεονόβιτς
μ 1 0
Ντμίτρι Αντιλέφσκι
ε 10 1
Pavel Klenye
ε 5 2
Nikolay Mackarevich
ε 1 0
Βάλερι Γκόρμπατσικ
ε 1 0

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2021
03.04.21
Τορπέντο Ζόντινο
Βιτέμπσκ
Πρέμιερ Λιγκ 2020
28.11.20
Βιτέμπσκ
Τορπέντο Ζόντινο
28.06.20
Τορπέντο Ζόντινο
Βιτέμπσκ
Πρέμιερ Λιγκ 2019
27.10.19
Βιτέμπσκ
Τορπέντο Ζόντινο
0
:
0
15.06.19
Τορπέντο Ζόντινο
Βιτέμπσκ
1
:
0
Πρέμιερ Λιγκ 2018
30.09.18
Τορπέντο Ζόντινο
Βιτέμπσκ
2
:
0
Κύπελλο Λευκορωσίας 2018
11.08.18
Βιτέμπσκ
Τορπέντο Ζόντινο
0
:
0
5
:
4
P
Πρέμιερ Λιγκ 2018
21.05.18
Βιτέμπσκ
Τορπέντο Ζόντινο
2
:
0
Πρέμιερ Λιγκ 2017
19.08.17
Τορπέντο Ζόντινο
Βιτέμπσκ
2
:
0
21.04.17
Βιτέμπσκ
Τορπέντο Ζόντινο
1
:
1
Περισσότεροι αγώνες

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Βιτέμπσκ
12.06.21
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Βιτέμπσκ
Η
28.05.21
Βιτέμπσκ
Smorgon
Ν
19.05.21
Ισλόκ
Βιτέμπσκ
Ν
15.05.21
Βιτέμπσκ
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
08.05.21
Μινσκ
Βιτέμπσκ
Ι
30.04.21
Βιτέμπσκ
Gomel
Ι
24.04.21
Ντιναμό Μπρεστ
Βιτέμπσκ
Ι
16.04.21
Βιτέμπσκ
Σλατσκ
Ι
11.04.21
Σλάβια Μοζίρ
Βιτέμπσκ
Ν
03.04.21
Τορπέντο Ζόντινο
Βιτέμπσκ
Η
20.03.21
Βιτέμπσκ
Ντιναμό Μινσκ
Ι
14.03.21
Νέμαν
Βιτέμπσκ
Ι
Τορπέντο Ζόντινο
13.06.21
Ρουχ
Τορπέντο Ζόντινο
Η
29.05.21
Τορπέντο Ζόντινο
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Η
22.05.21
Smorgon
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
15.05.21
Τορπέντο Ζόντινο
Ισλόκ
Ι
09.05.21
Ενερτζέτικ-BGU
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
01.05.21
Τορπέντο Ζόντινο
Μινσκ
Ν
25.04.21
Gomel
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
17.04.21
Τορπέντο Ζόντινο
Ντιναμό Μπρεστ
Η
10.04.21
Σλατσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Η
03.04.21
Τορπέντο Ζόντινο
Βιτέμπσκ
Ν
19.03.21
Σλάβια Μοζίρ
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
13.03.21
Ντιναμό Μινσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Η

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
12 12 0 0 27:5 36
ΜΠΑΤΕ
12 9 2 1 26:10 29
Ρουχ
12 7 3 2 22:11 24
4
Ντιναμό Μινσκ
12 7 2 3 21:7 23
5
Gomel
12 6 3 3 25:13 21
6
Βιτέμπσκ
12 4 6 2 14:8 18
7
Ντιναμό Μπρεστ
12 4 6 2 12:6 18
8
Μινσκ
12 4 4 4 17:21 16
9
Ενερτζέτικ-BGU
12 4 3 5 14:14 15
10
Τορπέντο Ζόντινο
12 4 3 5 12:18 15
11
Ισλόκ
12 4 2 6 17:21 14
12
Σλατσκ
12 2 5 5 11:18 11
13
Σλάβια Μοζίρ
12 2 2 8 12:22 8
14
Νέμαν
12 1 4 7 8:18 7
15
Smorgon
12 1 2 9 5:28 5
16
Sputnik
12 1 1 10 6:29 4
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 5 0 0 7:1 15
2
ΜΠΑΤΕ
5 4 0 1 11:4 12
3
Ρουχ
5 4 0 1 10:3 12
4
Βιτέμπσκ
5 3 1 1 12:7 10
5
Ενερτζέτικ-BGU
5 3 1 1 8:6 10
6
Gomel
5 3 0 2 15:7 9
7
Ντιναμό Μινσκ
5 3 0 2 10:3 9
8
Μινσκ
5 2 2 1 8:11 8
9
Ντιναμό Μπρεστ
5 1 2 2 3:4 5
10
Σλατσκ
5 1 2 2 6:9 5
11
Τορπέντο Ζόντινο
5 1 2 2 7:9 5
12
Σλάβια Μοζίρ
5 1 1 3 6:10 4
13
Νέμαν
5 1 1 3 5:9 4
14
Ισλόκ
5 0 2 3 6:10 2
15
Smorgon
5 0 1 4 2:13 1
16
Sputnik
5 0 1 4 3:13 1
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
8 8 0 0 20:2 24
2
ΜΠΑΤΕ
8 8 0 0 20:6 24
3
Ρουχ
7 5 2 0 15:2 17
4
Gomel
5 4 1 0 14:2 13
5
Ντιναμό Μινσκ
6 4 0 2 9:3 12
6
Ενερτζέτικ-BGU
7 3 2 2 10:7 11
7
Βιτέμπσκ
5 2 3 0 8:2 9
8
Σλατσκ
5 2 3 0 8:5 9
9
Τορπέντο Ζόντινο
5 2 1 2 6:7 7
10
Ισλόκ
7 2 1 4 6:10 7
11
Μινσκ
5 1 3 1 9:10 6
12
Ντιναμό Μπρεστ
5 1 3 1 2:2 6
13
Σλάβια Μοζίρ
7 1 2 4 8:12 5
14
Smorgon
4 1 1 2 4:6 4
15
Νέμαν
6 0 2 4 4:9 2
16
Sputnik
6 0 0 6 2:19 0
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ντιναμό Μπρεστ
7 3 3 1 10:4 12
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
4 4 0 0 7:3 12
3
Ντιναμό Μινσκ
6 3 2 1 12:4 11
4
Μινσκ
7 3 1 3 8:11 10
5
Βιτέμπσκ
7 2 3 2 6:6 9
6
Gomel
7 2 2 3 11:11 8
7
Τορπέντο Ζόντινο
7 2 2 3 6:11 8
8
Ρουχ
5 2 1 2 7:9 7
9
Ισλόκ
5 2 1 2 11:11 7
10
ΜΠΑΤΕ
4 1 2 1 6:4 5
11
Νέμαν
6 1 2 3 4:9 5
12
Sputnik
6 1 1 4 4:10 4
13
Ενερτζέτικ-BGU
5 1 1 3 4:7 4
14
Σλάβια Μοζίρ
5 1 0 4 4:10 3
15
Σλατσκ
7 0 2 5 3:13 2
16
Smorgon
8 0 1 7 1:22 1
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;