Συμβουλή: Πληκτρολογήστε «@» πριν από το όνομα χρήστη για να βρείτε το χρήστη
Ακύρωση

Στοίχημα στο Βιτέμπσκ — Τορπέντο Ζόντινο

10 Οκτωβρίου 2020, 14:00 (EEST)
10 Οκτωβρίου 2020, 14:00 (EEST)
Βιτέμπσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Προσεχείς αγώνες
Όσο δεν υπάρχουν αποδόσεις για αυτόν τον αγώνα, μπορείτε να επιλέξετε ένα στοίχημα για επερχόμενους αγώνες από αυτή τη διοργάνωση

Συνθέσεις

Οι αρχικές ενδεκάδες θα ανακοινωθούν περίπου μία ώρα πριν τον αγώνα

Βιτέμπσκ

Sergey Yasinski
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Αρτέμ Σορόκο
τ 11 -11
Ντμίτρι Γκουστσένκο
τ 5 -7
Δανιήλ Καλόφ
α 15 0
Αρτέμ Σκιτόφ
α 14 0
Χούλιο Σέζαρ
α 12 2
Εβγκένι Κλοπότσκι
α 11 1
Αρτούρ Κατς
α 4 0
Όλεχ Καραμούσκα
α 3 0
Nikita Kostomarov
α 1 0
Ιοάν Νέμτσενοκ
α 0 0
Πάβελ Ναζαρένκο
μ 16 0
Μαξίμ Κάλεντσουκ
μ 15 0
Ντιέγκο Σίλβα Σάντος
μ 15 2
Σεργκέι Βολκόφ
μ 14 1
Γουάντερσον Μέλο
μ 11 0
Ιλία Βασίλιεφ
μ 7 0
Αλεξάντρ Ξενοφόντοφ
μ 6 1
Μαξίμ Ντρομπίς
μ 2 0
Αρτέμ Γκουρένκο
ε 16 1
Αντόν Ματβεένκο
ε 15 0
Ιόν Νικολαέσκου
ε 12 8
Ρουσλάν Τεβέροφ
ε 10 0
Βλάντισλαβ Φεντόσοφ
ε 2 0
Τορπέντο Ζόντινο

Yuri Puntus
Προπονητής
Παίκτης Αγώνες Γκολ
Διαθέσιμοι
Βλάντιμιρ Μπουσμά
τ 9 -6
Ροντιόν Σιάμουκ
τ 4 -8
Αλεξέι Κοζλόφ
τ 3 -4
Ντμίτρι Γιασίν
α 16 0
Βιτάλι Ουστίνοφ
α 15 0
Μαξίμ Μπορντατσέφ
α 12 0
Βλάντιμιρ Σερμπό
α 9 0
Νικίτα Στεπάνοφ
α 8 0
Ντμίτρι Αλισέικο
α 4 0
Artem Vyatkin
α 1 0
Ernest Astakhov
α 0 0
Νικίτα Νικολάεβιτς
μ 15 0
Αντρέι Καχατουριάν
μ 14 2
Ράμος Γκάμπριελ
μ 14 6
Lipe Veloso
μ 13 3
Κιρίλ Πρεμουντρόφ
μ 12 2
Νικίτα Καπλένκο
μ 9 0
Μιχαήλ Αφανάσιεφ
μ 7 0
Γιούρι Παβλιουκόβετς
μ 5 0
Βάλερι Γκόρμπατσικ
ε 15 5
Ντμίτρι Αντιλέφσκι
ε 12 0
Βασίλι Ζουρνέβιτς
ε 4 0
Κιρίλ Λεονόβιτς
ε 4 0
Matheus Moresche
ε 0 0

Μεταξύ τους αγώνες

Πρέμιερ Λιγκ 2020
28.06.20
Τορπέντο Ζόντινο
Βιτέμπσκ
Πρέμιερ Λιγκ 2019
27.10.19
Βιτέμπσκ
Τορπέντο Ζόντινο
0
:
0
15.06.19
Τορπέντο Ζόντινο
Βιτέμπσκ
1
:
0
Πρέμιερ Λιγκ 2018
30.09.18
Τορπέντο Ζόντινο
Βιτέμπσκ
2
:
0
Κύπελλο Λευκορωσίας 2018
11.08.18
Βιτέμπσκ
Τορπέντο Ζόντινο
0
:
0
5
:
4
P
Πρέμιερ Λιγκ 2018
21.05.18
Βιτέμπσκ
Τορπέντο Ζόντινο
2
:
0
Πρέμιερ Λιγκ 2017
19.08.17
Τορπέντο Ζόντινο
Βιτέμπσκ
2
:
0
21.04.17
Βιτέμπσκ
Τορπέντο Ζόντινο
1
:
1
Κύπελλο Λευκορωσίας 2016
21.09.16
Τορπέντο Ζόντινο
Βιτέμπσκ
2
:
1
Πρέμιερ Λιγκ 2016
09.09.16
Τορπέντο Ζόντινο
Βιτέμπσκ
1
:
2
Περισσότεροι αγώνες

Οι τελευταίοι αγώνες αυτής της διοργάνωσης

Βιτέμπσκ
04.07.20
Γκοροντέγια
Βιτέμπσκ
Ι
28.06.20
Τορπέντο Ζόντινο
Βιτέμπσκ
Η
21.06.20
Βιτέμπσκ
Μινσκ
Ν
14.06.20
Ρουχ
Βιτέμπσκ
Ν
07.06.20
Βιτέμπσκ
ΜΠΑΤΕ
Ι
31.05.20
Ενερτζέτικ-BGU
Βιτέμπσκ
Ι
23.05.20
Βιτέμπσκ
Ντιναμό Μινσκ
Ι
17.05.20
Μπελσίνα
Βιτέμπσκ
Ι
10.05.20
Βιτέμπσκ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Ι
03.05.20
Βιτέμπσκ
Σλάβια Μοζίρ
Η
26.04.20
Ισλόκ
Βιτέμπσκ
Η
18.04.20
Βιτέμπσκ
Ντιναμό Μπρεστ
Ν
11.04.20
Σλατσκ
Βιτέμπσκ
Ι
05.04.20
Σμολέβιτσι
Βιτέμπσκ
Ν
29.03.20
Νέμαν
Βιτέμπσκ
Η
21.03.20
Βιτέμπσκ
Γκοροντέγια
Ν
Τορπέντο Ζόντινο
11.07.20
Μπελσίνα
Τορπέντο Ζόντινο
Η
05.07.20
Τορπέντο Ζόντινο
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Η
28.06.20
Τορπέντο Ζόντινο
Βιτέμπσκ
Ν
20.06.20
Ισλόκ
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
13.06.20
Τορπέντο Ζόντινο
Ντιναμό Μπρεστ
Η
06.06.20
Σλατσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
29.05.20
Τορπέντο Ζόντινο
Σμολέβιτσι
Ν
21.05.20
Νέμαν
Τορπέντο Ζόντινο
Η
15.05.20
Τορπέντο Ζόντινο
Γκοροντέγια
Ν
09.05.20
Σλάβια Μοζίρ
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
02.05.20
Μινσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Ν
26.04.20
Τορπέντο Ζόντινο
Ρουχ
Ι
18.04.20
ΜΠΑΤΕ
Τορπέντο Ζόντινο
Ι
11.04.20
Τορπέντο Ζόντινο
Ενερτζέτικ-BGU
Ν
03.04.20
Ντιναμό Μινσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Η
27.03.20
Τορπέντο Ζόντινο
Μπελσίνα
Ν
19.03.20
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
Τορπέντο Ζόντινο
Ν

Κατατάξεις

Γενική κατάταξη

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
17 9 6 2 29:9 33
ΜΠΑΤΕ
17 9 4 4 30:18 31
Νέμαν
15 9 2 4 22:13 29
4
Ενερτζέτικ-BGU
16 9 2 5 23:15 29
5
Ντιναμό Μπρεστ
16 8 2 6 31:20 26
6
Τορπέντο Ζόντινο
17 7 5 5 21:20 26
7
Ντιναμό Μινσκ
16 7 2 7 20:13 23
8
Ισλόκ
17 7 2 8 19:23 23
9
Σλάβια Μοζίρ
17 6 4 7 21:29 22
10
Βιτέμπσκ
16 5 7 4 17:18 22
11
Ρουχ
16 5 7 4 15:13 22
12
Σλατσκ
16 5 3 8 19:26 18
13
Γκοροντέγια
17 4 4 9 15:28 16
14
Μινσκ
14 4 3 7 17:27 15
15
Σμολέβιτσι
16 3 5 8 20:26 14
16
Μπελσίνα
17 2 4 11 14:35 10
Τελευταίες 5 αγωνιστικές

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Νέμαν
5 5 0 0 8:1 15
2
Ντιναμό Μπρεστ
5 3 1 1 14:6 10
3
Ντιναμό Μινσκ
5 3 1 1 7:1 10
4
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
5 2 3 0 12:6 9
5
Βιτέμπσκ
5 2 2 1 6:5 8
6
Ρουχ
5 2 2 1 6:3 8
7
Ενερτζέτικ-BGU
5 2 1 2 6:2 7
8
Ισλόκ
5 2 1 2 6:6 7
9
Σλάβια Μοζίρ
5 2 1 2 6:9 7
10
Μπελσίνα
5 2 1 2 5:8 7
11
Σμολέβιτσι
5 2 1 2 9:9 7
12
ΜΠΑΤΕ
5 1 2 2 5:6 5
13
Τορπέντο Ζόντινο
5 1 1 3 5:10 4
14
Γκοροντέγια
5 1 1 3 7:11 4
15
Μινσκ
5 0 2 3 4:11 2
16
Σλατσκ
5 0 1 4 3:10 1
Πίνακας εντός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Νέμαν
8 6 1 1 15:6 19
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
9 5 2 2 17:5 17
3
Ισλόκ
9 5 2 2 14:10 17
4
Τορπέντο Ζόντινο
8 5 1 2 10:8 16
5
ΜΠΑΤΕ
9 4 3 2 11:7 15
6
Ενερτζέτικ-BGU
7 4 1 2 15:7 13
7
Ντιναμό Μπρεστ
8 4 1 3 17:12 13
8
Ντιναμό Μινσκ
8 4 1 3 7:4 13
9
Σλάβια Μοζίρ
8 3 3 2 10:10 12
10
Βιτέμπσκ
7 3 3 1 8:6 12
11
Ρουχ
8 3 2 3 7:7 11
12
Σμολέβιτσι
9 3 2 4 16:17 11
13
Σλατσκ
8 2 3 3 10:10 9
14
Γκοροντέγια
8 2 2 4 7:11 8
15
Μινσκ
7 2 2 3 9:14 8
16
Μπελσίνα
9 1 2 6 7:19 5
Πίνακας εκτός έδρας

Ομάδα
Αγώνες
Α
Ν Ι Η
Γκολ
Γ
Βαθμοί
Σ
1
Ενερτζέτικ-BGU
9 5 1 3 8:8 16
2
Σαχτάρ Σόλιγκορσκ
8 4 4 0 12:4 16
3
ΜΠΑΤΕ
8 5 1 2 19:11 16
4
Ντιναμό Μπρεστ
8 4 1 3 14:8 13
5
Ρουχ
8 2 5 1 8:6 11
6
Ντιναμό Μινσκ
8 3 1 4 13:9 10
7
Νέμαν
7 3 1 3 7:7 10
8
Σλάβια Μοζίρ
9 3 1 5 11:19 10
9
Τορπέντο Ζόντινο
9 2 4 3 11:12 10
10
Βιτέμπσκ
9 2 4 3 9:12 10
11
Σλατσκ
8 3 0 5 9:16 9
12
Γκοροντέγια
9 2 2 5 8:17 8
13
Μινσκ
7 2 1 4 8:13 7
14
Ισλόκ
8 2 0 6 5:13 6
15
Μπελσίνα
8 1 2 5 7:16 5
16
Σμολέβιτσι
7 0 3 4 4:9 3
Συμφωνείτε με την επιλογή φαβορί της στοιχηματικής;
Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει και σε ποιόν αξίζει να ποντάρετε;